RX plus – detailní měsíční testování 60ti tablet

Doporučené užívání 2 tablety denně
Zlepšení erekcie Uspokojivé
Delší výdrž Mírně
Posílení libida Ano
Předčasná ejakulace Beze změny
Opakovaná soulož Ne
Větší penis Ne, prášky penis nezvětšují
Nevhodné pro Bez omezení
Lékařský předpis Ne
Složení Bylinné s vitamíny
Diskrétní doručení Ano
Cena 799,- Kč za 60 kapslí
Slevový kód/kupon Ne

rx plus recenze

RX plus jsou tobolky pro zlepšení sexuální kondice, posílení erekce a prodloužení soulože. Objednal jsem je kvůli slabší erekci, která se u mě posledních pár let projevuje, a to i při silném vzrušení.
Penis není dostatečně prokrven, za což si mohu sám kvůli nesprávným návykům. Kvůli nim se mně i ostatním mužům postupně zužují drobné cívky v penisu a krev se do nich nedostává.

Doplňky na erekci cévy roztahují, díky čemuž do nich proudí více krve a erekce je pevnější.

RX plus prodává česká firma Valavani, s.r.o. a já jsem si doplněk objednal díky jejich druhému výrobku – instantnímu nápoji Elixir Of Love.

ČTĚTE TAKÉ MOU PŘEDEŠLOU RECENZI na Elixir Of Love, který zlepšil prokrvení penisu a sex s ním byl uspokojivější.

 

Úvod

RX plus jsem objednal z e-shopu intimninakupy.cz, který ale provozuje také firma Valavani, s.r.o. Jde tedy o jejich vlastní e-shop, i když to na první pohled není úplně jasné.

Doplněk se od konkurence příliš neliší složením nebo způsobem užívání. Jediné, co se snaží prezentovat jako největší rozdíl, je vysoký obsah složek. Ty by měly podle tvrzení fungovat nadprůměrně. Fungovaly?

 

RX plus účinky

V první řadě uvedu slíbené účinky, které RX plus uvádí na svých e-shopech. S některými souhlasím, jiné o ničem nevypovídají. RX plus tvrdí, že obsahuje látky s kladným vlivem na:

 • Normální funkci pohlavních orgánů, erekci a hormonální aktivitu

POZNÁMKA: Souhlasím s příznivým vlivem Tribulusu. Tento účinek je také vědecky potvrzen a i proto Tribulus najdete ve většině přípravků na erekci (např. Amante, Erozon Max, Vimax).

 • Plodnost, sexualitu, fyzické a psychické zdraví, vitalitu

POZNÁMKA: Souhlasím s podporou sexuality. Pokud je dobře prokrven penis, muž ihned začne přemýšlet jinak a pokud se neobává selhání, sexualitu opravdu „nakopne“. Soukromě ale nevěřím úplně každému tvrzení, protože RX podle reklam prezentuje jako „všelék“. Takový výrobek ale neexistuje.

 • Erekci, vitalitu, únavu, sexuální zdraví

POZNÁMKA: Souhlasím s erekcí, protože její zlepšení se dá velmi snadno zkontrolovat. Vitalitu a únavu neumím zhodnotit – ve svém věku mě večerní sex dokáže pěkně unavit. Mladší ročníky budou možná „nabuzenější“. Sliby o sexuálním zdraví neberu v úvahu, protože není jasné, co si pod pojmem „sexuální zdraví“ představuje prodejce. Pochybuji, že by mě RX zbavilo například rakoviny prostaty nebo úniku moči.

 • Normální činnost svalů

POZNÁMKA: Nedokážu zhodnotit. Myslím, že moje svaly pracují docela normálně, a to i bez tablet.

 • Fyzickou a psychickou únavu

POZNÁMKA: Podle mě další „fráze“. Unavený jsem, když se řádně nevyspím a nepředpokládám, že by mi RX pomohl s nedostatkem spánku. I řádně odpočaté tělo ovlivňuje erekci, takže kdo nespí, ten ji má slabší. Dá se to ale řešit i bez tablet.

 • Únavu a stres

POZNÁMKA: Prodejce se již opakuje a podsouvá stejný přínos, jen v jiné formě. Řeč je ale o tomtéž a já mám stále stejný názor.

 • Normální činnost kardiovaskulárního systému

POZNÁMKA: Podle mého lékaře jsou mé cévy a srdce v uspokojivém stavu. Uznávám, že jsem se u něj mohl nechat vyšetřit před a hned po užívání RX, aby zjistil, zda se něco zlepšilo. Bohužel mě to napadlo až při psaní recenze pár týdnů po doužívání.

 • Pro snížení míry únavy a vyčerpání

POZNÁMKA: Už čtvrtý krát čteme o snížení únavy. Informace se očividně opakuje.

 

Toto byla lékařská tvrzení, které může výrobce použít podle zákona a v souvislosti s použitými surovinami. Souhlasím pouze s těmi, které slibují lepší erekci, případně posílení sexuality.
S některými se neztotožňuji, protože je nedokážu posoudit, případně se neprojevily.

Zároveň se mi nelíbí, že se prodejce zaměřil právě na sliby o snižování fyzické a psychické únavy a vyčerpání. Zákazníka podle mě zajímá něco jiného.

RX plus recenze

Balení obsahuje 60 tablet a vystačí na 30 dní užívání

 

Přínosy RX plus

I přes různé účinky, které se u mě neprojevily (u vás možná ano) musím pochválit podporu erekce. Testoval jsem několik doplňků pro dlouhodobé použití, přičemž ty účinné se projevily po 2–3 týdnech pravidelného užívání.

Stejně tomu bylo i v případě RX plus. Podpora se projevuje příjemnými pocity.

Při vzrušení cítíte v penisu vyšší tlak – pnutí – ale stav není nepříjemný (pozor na předávkování). Penis je více přehřátý a cítit v něm silnější tepání krve.

Erekce je zpevněná, co vás příjemně naladí a dokáže dodat sebevědomí. Ze všeho nejraději se ale vždy dívám na manželku, která už dnes ví, kdy užívám doplňky a kdy ne, ale nevadí jí to a moje posílení si užívá.

 

Nežádoucí účinky RX plus

Potvrzuji, že žádné nepříjemnosti jsem během celého měsíce nezpozoroval. Samozřejmě jsem ale vždy dbal na doporučené užívání, jedna tableta ráno, druhá večer. Zapíjel jsem vždy 250 ml vody.

Prodejce na stránce navíc uvádí, že „výrobek je řádně oznámený na Ministerstvu zemědělství a obdržel certifikát zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního úřadu“.

Pro laiky toto prohlášení znamená, že výrobek neškodí a nezpůsobuje žádné negativní účinky či nepříjemné pocity.

ČTĚTE TAKÉ: Nepříjemné účinky se spojují spíše s léky na předpis. V Pavlově recenzi generické Viagry se dočtete, jak se takové účinky projevují a také to, že ne každý je dokáže v pohodě rozdýchat.

 

Balení RX plus – rozbalování (VIDEO)

Zboží jsem objednal z české stránky. Balení 60 tablet na 1 měsíc stálo 799 Kč. Doručení Českou poštou dalších 69 Kč. Nenápadný balík bez reklam obsahoval:

 • RX plus 60 tobolek za 799 Kč
 • Doklad o zaplacení
 • Propagační letáky na jiné produkty

Tyto letáky už jsem jednou dostal společně s balíčkem Elixir Of Love. Bohužel, žádnou slevu mi neposlali, a to i když na stránce je možnost zadat slevový kód. Kde se k němu ale člověk má dostat, i když od Valavani objednával vícekrát, netuším.

valavani

Reklamní letáky jsem dostal, ale po slevovém kódu ani náznak

 

Složení RX plus

Ve složení nenajdete nic, co byste nenašli v jiných přípravcích na erekci. Výrobce ale prohlašuje, že v denní dávce přijmete až 1 016 mg prospěšných látek.

Uznávám, že oproti konkurenci je to vysoké číslo, ale už vícekrát jsem se dozvěděl opačnou informaci. Přebytek účinných látek tělo bez užitku vyloučí a vezme si jen to, co dokáže vzhledem k tělesným proporcím zpracovat.

I nižší obsah tedy funguje u každého jinak. Já doporučuji vyzkoušet několik doplňků a najít si ten, který má konkrétně pro vás uspokojivé účinky.

ČTĚTE I OSTATNÍ RECENZE. Možná mezi nimi najdete svého favorita.

 

složení a etiketa RX plus

Složek je sice hodně, ale na velikost penisu vliv nemají

 

Užívání a dávkování

Užívají se 2 tablety denně. Užíval jsem jednu hned po snídani kolem 8. hodiny, druhou vždy večer, stejně kolem 20. hodiny. Dávku jsem zapil sklenicí čisté vody.

RX plus dávkování

Denní dávka RX plus jsou 2 tobolky – jedna ráno a druhá večer

 

Výhody a nevýhody

 • Uspokojivá podpora erekce
 • Silnější sebevědomí a radost ze soulože
 • Dobré složení
 • Výhodná cena
 • Výsledky se po vysazení dlho neudržely
 • Více slibů, než výsledků
 • Bez slevy na další nákupy
RX plus obsah jedné tobolky

Obsah jedné tobolky RX plus. Obal je ze stravitelné želatiny

 

Zkušenosti ostatních s RX plus

I RX plus je zřejmě zcela nový výrobek, protože na internetu je velmi málo hodnocení. Ty, které jsou umístěny na e-shopech nebo spřízněných reklamních stránkách, které tvrdí, že výrobek testovali, neuvádím. Nejsou pro mě dostatečně směrodatné. Názor si utvářím vždy sám.
Podle těchto 2 názorů ale RX plus působil podobně, jako na mě. Spokojenost s erekcí tam byla, i když je pravda, že páni vyzkoušeli i jiné výrobky.

RX plus zkušenosti

Zkušenosti jsou vesměs pozitivní, ale o vlivu na velikost penisu se nikde nepíše

 

Moje zkušenost s RX plus

Nebudu chodit kolem horké kaše – RX plus mi navodil pevnou erekci při vzrušení. Užíval jsem ho měsíc a nejlepší výsledek jsem měl po třetím týdnu.

Po vysazení se účinky zachovaly přibližně týden a později se erekce vrátila do normálu.

Pokud by se mě někdo ptal, jestli bych si ještě RX plus objednal, odpovím ano. Erekci podpořil uspokojivě.

POTŘEBUJETE INTIMNĚ PORADIT? Klikněte a napište do anonymní poradny. Radíme zdarma a odpovíme na každý dotaz.

RX plus
 • Podpora erekce
 • Podpora libida
 • Cena
 • Složení
3.3

Moje hodnocení

Uspokojivá erekce za dobré peníze. Nový český výrobek s lepším nadprůměrem.

Pros

 • Uspokojivá podpora erekce
 • Silnější sebevědomí a radost ze soulože
 • Dobré složení
 • Výhodná cena

Cons

 • Výsledky se po vysazení dlho neudržely
 • Více slibů, než výsledků
 • Bez slevy na další nákupy

Leave a Reply