Česká Proerecta opět boduje: První želatinové bonbony pro podporu erekce na trhu

Prášky, kapsle, krémy, dokonce i nápoje pro podporu erekce již zde byly. Česká značka doplňků stravy Proerecta ale neúnavně inovuje a na trh přináší unikátní novinku: želatinové bonbony pro podporu erekce s příchutí borůvek. Výrobek je naprosto nový a v prodeji aktuálně neexistuje žádný podobný produkt pro muže.

Výhodou bonbonů je rychlé vstřebání se zrychleným nástupem účinku, dále jednoduché užívání i skladování, a hlavně nenápadnost. I kdyby vám bonbony někdo našel, nikdy by ho nenapadlo, že jde o doplněk pro znatelně silnější prokrvení penisu a spolehlivou podporu erekce.

proerecta želatinové bonbony pro podporu erekce

Zákazníci nám nejlépe reagují na produkty, které jim pomohou rychle vyřešit problém, a zároveň jim zachutnají a mohou je užít ihned, kdykoliv a bez omezení,“ vysvětluje primární záměr nových bonbonů Matěj Chodelka, zakladatel značky Proerecta.

 

Roztoužená žena na vaši erekci nebude dlouho čekat

Když dojde na sex, erekce již musí být přítomna. Trendem jsou dnes takové doplňky, které účinkují rychle a muži se na ně mohou spolehnout v řádu desítek minut od užití. Proerecta opět podává pomocnou ruku všem plnoletým mužům s problematickou erekcí.

Hlavní účinnou látkou bonbonů Proerecta je extrakt ze zeleného čaje a aminokyselina L-citrulin. Obě složky působí na správnou průchodnost cév.

Extrakt ze zeleného čaje díky obsaženým polyfenolům uvolňuje cévy a lépe prokrvuje penis. Obsažené antioxidanty chrání buňky cévní výstelky (odborně endotel) před poškozením, a pouze přes zdravé a nepoškozené cévy může krev proudit celým penisem. Extrakt z čaje zároveň udržuje zdravou hmotnost a působí jako prevence před vznikem obezity. Erekce je u neobézních mužů mnohem pevnější a spolehlivější, než u těch s nadváhou.

Aminokyselina L-citrulin se podílí na produkci oxidu dusnatého. Jeho dilatační účinky uvolňují a roztahují krevní cévy, díky čemu do penisu proudí více krve a erekce se stává pevnější.

Ve všech výrobcích Proerecta používáme pouze čistě přírodní složky jako rostliny a plody, extrakty z nich, vitamíny a minerály.

Ze zákaznických dotazníků jsme zjistili, že dnes je obrovská poptávka po čistých a spolehlivých výrobcích bez syntetických chemikálií, bez léčiv a bez zbytečných balastních příměsí. I to borůvkové aroma je přírodního původu. Přesně díky tomu mohou být všechny naše výrobky dostupné bez lékařského předpisu.

Receptury produktů sestavujeme prakticky na míru zákaznické poptávky,“ nechal nás Chodelka nahlédnout do zákulisí výroby.

proerecta želatinové bonbony

Zdroj obrázku: Proerecta.cz

Neméně důležité je pro nás i pohodlí zákazníků. Ve světě hořkých a nehezky páchnoucích tablet pro podporu erekce jsou měkké, chutné a voňavé bonbóny vítanou změnou.

Věřím a přeji si, že si bonbóny Proerecta muži oblíbí právě díky unikátním benefitům, které jiné produkty nemají,“ doplňuje Chodelka své přání.

 

Želatinové bonbóny Proerecta kromě erekce podpoří i sexuální výkonnost

Bonbóny Proerecta dále obsahují i taurín, vitamín B3 (niacín) a vitamín B6 (pyridoxín). Podpora erekce je sice hlavním, ale zdaleka ne jediným pozitivním účinkem bonbonů.

Účinné látky jsme rozpustili v měkké želatině, díky čemu se bonbóny Proerecta ve střevě rychleji rozloží a o to rychleji zaúčinkují,“ vysvětluje výhodu želé bonbonů chemik Martin Masár, který se podílel na sestavování receptury.

DÁLE ČTĚTE: Želé bonbony Proerecta pro podporu erekce: Exkluzivní a úplně první recenze na internetu.

želé bonbony Proerecta Men sexual energy gummies, recenze

Leave a Reply