Sexuální turistika – kolik stojí a kam vyrazit?

Když pojedete do thajského Bangkoku, vaší pozornosti neujdou specifické bary rozeseté po ulicích. U nich budou postávat sympatické slečny na vysokých podpatcích s širokým úsměvem ve tváři.

Vedle nich spatříte dobře se bavícího cizince. Dívka s mužem bude flirtovat tak, jako by byl pro ni ten jediný na světě. Co na tom, že mu táhne na 70. Muži jim budou kupovat drinky (thajské dívky pijí kupodivu většinou nealko) a večer se budou dobře bavit. Takhle to funguje v Thajsku – v ráji sexuální turistiky!

asiatky

V Asii jsou si sice všechny holky podobné, nudit se s nimi ale jistě nebudete

 

Co je to sexuální turistika a kdo je sexturista?

Sexuální turistiku definovali Clift a Carter (2000) jako: “Cestu s hlavním motivem uspokojit sexuální potřebu za peníze.“

Člověk se zájmem o sexuální turistiku cestuje do cizí země, aby nakoupil. Co? Většina chlapů sex. Někteří si koupí pár minut, jiní celou noc, nebo celý týden v náruči cizokrajné milenky. Jsou ale i muži, kteří do zahraničí jezdí hledat lásku.

Každopádně je turista ve výjimečné pozici. Dostane se mu služeb, o kterých mohou místní jen snít.

Turismus je obecně chápán jako útěk dospělých lidí do zemí fantazie a dobrodružství. Lidé hledají zkušenosti mimo jejich všední realitu. Bary, resorty, uličky osvětlené červenými světly. Jednoduše řečeno “sexuální Disneylandy pro dospělé“.

SEX NA CESTÁCH BEZ EREKCE? Noční můra každého sex-turisty.

Určitě se spolehněte na českou Proerectu s nástupem erekce do hodiny díky bylinnému složení (tribulus, maca, ženšen).

proerecta

 

Za sexem se cestuje po celé planetě

Na světě narazíte na tento typ turistiky téměř všude. Kdekoliv existuje prostitutce, bude i možnost sexuálního turismu.

Je jen otázkou jak snadno a za jakou cenu. Některé země regulují prostituci zákony. Velmi přísně, mírněji, někde naopak vůbec, nebo jí dokonce cíleně podporují. Určité destinace zatíží vaši peněženku více. Naopak můžete najít místa, kde si dopřejete sex za velmi dobrou cenu.

Země jako třeba Thajsko, Kambodža, Filipíny, Nizozemsko, Španělsko a Brazílie jsou proslulé svými uličkami červených luceren. V Holandsku je sexuální turistika legální. Tyto peníze tvoří 0,4% HDP. Dříve to bylo dokonce 5%. Kreativní způsob k podpoření vlastní ekonomiky.

 

VIDEO: Tradiční Red Light District v Holandsku – uličky s legální prostitucí. Podpoříte státní rozpočet?  

Red light districts, Amsterdam

 

Jaký je typický profil sexuálního turisty?

Vzhledem k dostupnosti a cenám najdeme mezi zákazníky lidi z různých sociálních vrstev a věkových skupin. V rámci dovolené si pak “povyrazí“ i muži s průměrnými příjmy. Cestování za sexem do exotických zemí už není doménou bohatých. Právníci, manažeři a další bonitní klienti mohou vyrazit i několikrát za rok.

Exotické ovoce v Thajsku ochutná zhruba 1/3 českých mužů. Tak to alespoň tvrdí průzkum Asociace cestovních kanceláří. Pro mnohé sice není sexuální turistika primárním cílem, ale kdo by odolal místnímu exotickému ovoci?

 

Asie je cenově dostupná

Koncem 70. let expandoval sexuální turismus do jihovýchodní Asie. Thajsko, Kambodža, Filipíny, Bali. Na turisty zde čekal krom krásného výhledu na moře i nezapomenutelný sex. K tomu ještě za velmi dobré peníze.

Dívky v Asii nemají problém se sexem ve více lidech. Neřeší, zda jde o muže, či ženu. Prudérnost zde opravdu nečekejte.

Heterosexuálové, pozor na lidi třetího pohlaví! Jde o takzvané kathoey (muž, co vypadá na první pohled jako žena a tedy transsexuál nebo transvestita). Z krásky se na hotelovém pokoji může vyklubat nechtěné překvapení.

Jak poznáte kathoey (ladyboye)?

 • má specifickou chůzi
 • je vyšší, než ženy
 • má výrazný ohryzek
 • má větší hlavu a ruce
 • má náznak rostoucích vousů
 • někdy má nepřirozený pištivý hlas

Ať už v barech, nebo nočních podnicích, sex v Asii je velmi levný a plný prožitků. Můžete přijet kdykoliv v roce. Podnebí je zde stabilní. Možná až na období dešťů. Zbývá jen jediná otázka. Do které asijské země se nakonec vydat? Kde si užijete nejlépe?

 

Thajsko – světová destinace sexturismu číslo 1

Nízké životní náklady na jídlo, bezpečnost, celkové pohodlí a široká paleta dívek. Co víc by si mohl muž přát?

Potkejte svou krásku u bazénu, v baru, na parketu tanečního klubu, nebo jako go-go tanečnici. Všechny hledají svého klienta. Bordel mama vám ochotně pomůže najít tu pravou.

V Thajsku bývá dobrým zvykem zaplatit určitou částku na baru ještě před odvedením dívky. Některé bary jsou dokonce vybaveny místnostmi k pronájmu pro krátkodobou kratochvíli.

Dívku můžete mít na krátkou dobu. Pak stačí poplatek na baru. Tyto částky se dle webu sex-tourism.org pohybují kolem 300 Kč. Samozřejmě existuje možnost strávit s dívkou celou noc (zhruba 1000 Kč), nebo dokonce i týden (kolem 5000 Kč). Delší doba už se nedoporučuje. Vždy se totiž může objevit ještě hezčí dívka. I krátkodobá služba bývá zážitkem.

Slušností je zanechat po akci dívce nějaké dýško. Někteří turisté nechávají i větší pozornost, třeba v podobě šperků a podobně.

 

Pozor na různé úrovně thajských barů

Všechny hostesky v různých podnicích hledají společnost. V horších barech ceny nejsou vysoké. V tomto případě ale nemáte garanci bezpečnosti. Mohou vás snadno okrást.

Dívky v go-go barech jsou trochu jiná liga. Jsou hezčí a hledají klienty s více penězi.

Bary podobné naším garážím mají také vyšší úroveň. Hlavně máte vysokou záruku, že se vám neztratí peníze a jiné cennosti.

Své peníze můžete utratit i v “blowjob barech“. Dívka se o vás postará ústy, zatímco pijete.

TIP NA CESTY: I v pokročilejším věku si lze užít thajskou nádheru. K rychlé a pevné erekci vám pomůže Zerex Klasik.

V případě, že dívku berete na hotel, požádejte recepční o zapsání jejích identifikačních údajů. Hotely jsou na celou situaci připraveny. Pravidelně mění povlečení a další věci v pokojích. Pozor na některé zejména levnější služby. Hlídejte pečlivě své peníze a cennosti.

Další skvělé destinace v Asii jsou:

 • Taiwan, Jižní Korea, Vietnam – vítají sexuální turismus a služby jsou levné
 • Filipíny – oproti sousedům trochu dražší. Centrem rozkoše je hlavní město Manila.

Pokud umíte anglicky doporučuji stránku dir.sextourguidebook.org. Najdete zde nejkomplexnější informace o sexuálním turismu.

 

Kambodža – krajina pro bezpečný sexuální zájezd

Krom Thajska začíná být Kambodža další oblíbenou destinací. Jsou zde nižší ceny a není tu tak vysoká míra kriminality. Dívky z Asie jsou často vyhledávané nejen za účelem sexu, ale i jak budoucí manželky. Mnoho mužů si je odváží zpět do Evropy.

 

Karibik a Latinská Amerika – oblíbená destinace českých sexturistek

Karibské oblasti jsou známé hlavně jako destinace pro ženskou sexuální turistiku. Něco podobného jako Tunisko nebo Egypt pro evropské ženy. I tak si tu muži přijdou na své.

ZAJÍMAVOST: Pokud vám jiné národnosti příliš nevoní, v Karibiku stojí swingers hotely, kde si páry sexuálních turistů mohou užívat společně.

 

Kuba

Kubánské dívky jsou přátelské a velmi rychle se sblíží s cizinci. I když jejich angličtina není nejlepší.  Přesvědčte se sami. Jděte ven a začněte počítat. Schválně kolik Kubánek bude mít o vás zájem. Slibuji, že spousta.

Prostituce je tu rodinný byznys. Takže bratr, nebo klidně máma bude prodávat dívku na hodinu, nebo celou noc. V tom případě čekejte pozvání do jejich domu. Ale buďte v klidu. Ostatní mezitím budou spát, nebo si všímat svého.

Proč tedy chodit po bordelech, když můžete kubánskou krásu ochutnat téměř všude?

TIP NA CESTY: Při setkání s krásnou Kubánkou se vám zatají a dech a nemusí zafungovat erekce. Dokonce ani v mladším věku. Pro jistotu přibalte do batohu silnou Almeu.

 

Jamajka

Mnoho krásek připravených pro své klienty. Většinou vás osloví samy. Stačí projevit zájem. Počítejte s průměrnou útratou kolem 1 000 Kč.

 

Brazílie

Dříve jihoamerická sexuální velmoc. Nyní je politickým záměrem nalákat turisty na jiné atrakce. Proto v sexuální turistice Brazílii dohání další země (Kostarika, Guatemala, Honduras).

Rozmanitost místních dívek, kde si vybere opravdu každý. Oficiálně prostituci zakazují úřady. Existuje ale spousta lázní a klubů se speciálním službami navíc.

 

Dominikánská republika

Tato země je nádherná. Přírodní vyhlídky berou dech. Osamělí muži z celého světa sem ale nejezdí jen kvůli tomu. Najdou zde potěšení za velmi dobrý peníz.

Na diskotékách narazíte na mnoho dívek hledajících svého klienta. Některé umí anglicky, nebo německy. Na ulicích prostitutky otevřeně loví muže. Pokřikují a dotýkají se jich. Každopádně si hlídejte peněženku. Nikdy nevíte.

Najdete tu opět masážní salonky, striptýzové kluby a bordely. Dívku si můžete z baru odvést po zaplacení poplatku. Můžete ji vzít k sobě na hotel, ale musí na recepci prokázat svou totožnost.

 

Evropa, pokud nehledáte exotiku

Nizozemsko

Populární sexuální destinace jsou hlavně Amsterdam a Rotterdam. Ulice červených luceren jsou světoznámé. Najdete tu rozmanitý výběr dívek různých ras.

Dívky jsou k vidění na peep show ve striptýzových klubech. Ty prodávající své tělo najdete za červeně prosklenými výlohami. Prostituce je v Amsterdamu velmi dobře regulována, což vytváří bezpečnější podmínky pro sexuální pracovnice i turisty.

Ceny se pohybují dle therichest.com v rozmezí 35 – 100 euro v závislosti na denní době a také atraktivitě klienta.

Místní podniky jsou známé kvalitou svých služeb. Počítejte s tím, že si tu připlatíte. Na druhou stranu si představte jakoukoliv sexuální fantazii a v Amsterdamu vám ji rádi splní.

 

Česká Republika

Ano, Česká Republika má ve světě jméno. Dle webu novinky.cz v sexuální turistice patříme do TOP 20. Portál sex-tourism.org dokonce označuje naše podniky za nejlepší ve východní Evropě.

česká dívka

Nikdy nevíte, která vaše sousedka doma přijímá zahraniční návštěvy

 

Ukrajina

V Ukrajině zažívá sexuální turismus BOOM. Ukrajina má totiž pověst velice levné země s krásnými a nenáročnými dívkami. Prostituce je tu ilegální, přesto mnoho podniků vzniká ve velkých i malých městech.

 

Litva

Dobře vypadající dívky procházející se večerními ulicemi. Pomáhají turistům najít známá místa a diskotéky. Rady vás doprovodí a za malou odměnu s vámi stráví pár pěkných chvilek.

Každý noční bar nebo striptýzový klub v Rize má informace, kde seženete dívku na jednu noc. Prostituce je tu legální, takže ve velkých městech jako Riga a podobně najdete mnoho podniků. Prostitutky v Litvě jsou povinny podstupovat pravidelné lékařské prohlídky.

TIP NA CESTY: Jste ve středním věku a chcete mít při sexu s krásnou Litvankou jistou, že neselžete? Vsaďte na Erozon Max.

Další evropské země stojící za návštěvu:

 • Polsko – krásné dívky a dobrý servis. Ceny jsou středné až vyšší.
 • Rakousko – prostituce je zde legální
 • Španělsko – stále dobré a štědré místo i když sexuální turistika je tu na ústupu

 

Afrika

Tento kontinent nahrává hlavně ženské sexuální turistice. Ženy sem jezdí za exotickými mladíky, kteří mají sex povolen až po svatbě. Tím pádem se rádi spustí s ženou klidně o generaci starší. Jaké jsou možnosti pro může?

Keňa

Jako mnoho jiných míst s rostoucí sexuální turistikou i zde je hlavním motorem chudoba země. Prostituce bují mezi chudými, nevzdělanými a často velmi mladými dívkami (třeba i 12let). Je zde zvýšené riziko přenosu HIV/AIDS, protože obyvatelé nemají o výskytu nemoci ani ponětí.

MÁTE PODEZŘENÍ NA HIV/AIDS? Klikněte a čtěte o 19ti prvotních příznacích nakažení. V dalším článku najdete přehled nejčastějších pohlavně přenosných nemocech. 

Na stránkách therichest.com uvádějí, že dívky používají kondom pouze v 60% případů. Přitom obslouží často až 5 klientů za den. Navzdory těmto rizikům je policie k prostituci slepá. Země zoufale závisí na turismu, aby mohla ekonomicky růst.

Afričanka

Na černošky chodí hlavně sexturisté – gurmáni

 

Nejhorší země pro sexuální turistiku

Na druhé straně spektra samozřejmě najdete i země, kde je povyražení s cizí ženou velmi nesnadné.

U.S.A.

Prostituce je zde ilegální až na stát Nevada. Toto místo se stalo oblíbenou destinací pro některé Američany. Několik dalších velkých měst slouží domácím k sexuálnímu turismu i když to není legální.

Západní Evropa

Německo, Francie, Anglie jsou v tomto ohledu velmi nezajímavé. Vysoké ceny, nelegálnost prostituce, ne příliš velká nabídka žen.

Arabské země

Arabové nutí své ženy chodit zahalené. Jakýkoliv kontakt s cizím mužem je zakázán. Větší šanci na sex budete máte jednoznačně s jinou turistkou.

Skandinávie

Lehké dívky ve Skandinávii jsou hlavně Rusky, Ukrajinky a Estonky. Vzácně Asiatky. Sex je drahý a dostupný v masážních salóncích a relaxačních centrech.

Izrael

Sexuální pracovnice jsou většinou zralé ženy, nebo cizinky. Sex je drahý. Krásné dívky jsou až ještě dražší.

arabská žena

V muslimských zemích je prostituce zakázaná, ale stejně byste se vzrušil jenom těžce

 

Bezpečnost a ostražitost vždy na prvním místě!

Měli byste vědět, že v rozvojových zemích je veliké množství nakažených sexuálních pracovnic. Proto vždy používejte kondom. To ale není vše. Někdy je nebezpečný i kontakt kůže na kůži.

Orální sex bez kondomu je také nebezpečný. Nákazou hrozí Hepatitida B, Herpes a další viry. Někdy i bohatí právníci a manažeři přivezou zpět domů nevítané “breberky“. Pohlavní nemoc, kterou by u nich za normálních okolností nikdo nepředpokládal.

 

FAQ – Často kladené dotazy

 1. Je sexuální turismus legální? – Pokud je v zemi legální prostituce, pak to samé platí pro sexuální turistiku.
 2. Kdo jsou sexuální turisté? – Muži a ženy jakéhokoliv věku, kteří mají sex v zahraniční zemi s obyvateli, nebo sexuálními pracovníky dané země.
 3. Které země jsou populárními destinacemi? – Latinská Amerika a východní Asie jsou nejvíce populární. Muži vítají submisivní a pozorné asijské ženy. Nacházejí zde to, co jim doma často chybí.
 4. Jak se sexuální turismus vyvinul? – Mořeplavci ve středověku při objevení nového světa byli prvními sexuálními turisty. Odtud také přišel do Evropy syfilis. Rozvoj celosvětové sexuální turistiky nastal v 19.století.
 5. Je turismus výhodný pro obě strany? – Jak kdy. Je pravdou, že turistika přináší zemi peníze a obyvatelé si vydělají na obživu. Na druhou stranu v některých případech se tento průmysl neobejde bez násilí, chorob a chudoby.
 6. Věnují se sexuální turistice výhradně profesionálky? – Ne. Často v odvětví pracují dcery, mámy od rodin a studentky přivydělávající si na živobytí.

OPAKUJI: Cizí země vás může různě překvapit a zaskočit.

Abyste byl dokonale připravený, přibalte si na cesty balení české Proerecty

proerecta

Leave a Reply