Milostná předehra tak, že vám žena lehne k nohám

Mladí kluci mnohokrát nevědí, jak na předehru. Jsou se svojí dívkou, schyluje se k nejlepšímu. Chtějí sex, nejlépe ihned. Tak to ale nefunguje. Svou partnerku musí nejprve dostat do té správné nálady.

Předehra je přehlížena mnoha muži. Častokrát i těmi staršími. Berou ji jako ztrátu času, což může nakonec vést k sexuální frustraci na obou stranách.

Přitom dobré provedení slibuje lepší sex i vyšší šanci na orgasmus partnerky. Přečtěte si několik zásadních tipů pro dobrou předehru.

Poradíme vám, jak dívku naladit na správnou notu. Prozradíme vám pár triků, aby na předehru s vám jen tak nezapomněla a škemrala o další sex.

milostná předehra

Svádět dívku začněte už na rande letmými doteky v kině nebo pod stolem v restauraci

 

Milostná předehra žádá klid a soustředění

Pokud si chcete užít sex se svou dívkou, neberte ji do svého pokoje, kde jste týden neuklízel. Pokud už máte to štěstí a rodiče odjeli na víkend mimo domov, věnujte čas přípravě. Místnost pro milování by měla být uklizená, čistá a bez zápachu.

Povlečení na postel zvolte čisté a vkusné. Místnost vyvětrejte a použije osvěžovač vzduchu. Můžete na bezpečné místo postavit aroma lampu s vonným olejem. Do rohu místnosti umístěte květiny. Osvětlení místnosti by mělo být přiměřené, aby vytvářelo zasněnou a intimní atmosféru.

Dbejte i na svůj vzhled a hygienu. Chcete být svěží a vymydlení, než dojde na sex. Několik kapek pánské vůně, případně koupel vás udělá ještě více přitažlivým. Správně zvolená vůně zvýrazní vaši vlastní a partnerku budete přitahovat jako magnet.

 

Komunikace klíčem k intimní milostné předehře

Je moc hezká představa, že váš sex včetně předehry vyplyne ze situace a vše půjde samo. Takové situace nastávají spíše ve filmech. K tomu, abyste pochopil, co se dívce líbí, potřebujete buď dobrý pozorovací talent, nebo se prostě hodně ptát.

Většina žen ocení, když partnerovi záleží na jejich spokojenosti. Nezapomeňte, že žena vám laskavost vrátí dvakrát.

ČAS NA SKUTEČNÝ PŘÍBĚH:

Čtenář Míša dlouhodobé ignoroval jak předehru, tak samotný sex kvůli slabé erekci. To ho téměř stálo 5letý vztah. 

Klikněte na obrázek a čtěte, jak si partnerku udržel díky produktům Proerecta.

Proerecta KLASIK a SHOT, zkušenosti

 

Předehru nastartujete líbáním a hlazením – petting a necking

Sexuální předehru je nejlepší začít tam, kde už se orientujete dobře. Líbejte partnerku na ústa, občas sjeďte rty na krk a rukama pátrejte po jejím těle. Naslouchejte signálům jejího těla.

Podle vzdechů poznáte, která oblast ji dělá dobře. Té se věnujte. Citlivá místa většiny dívek jsou krk a zadní strana šíje. Dále pak záda, oblast beder a vnitřní strana stehen.

Naučte se rozpoznat bod, kdy je partnerka připravena na další krok. Můžete pak rozjet další fázi předehry(prstění, orální sex), nebo samotný sex. Nedejte příliš na obecná pravidla o délce předehry. V průměru jde zhruba o 15 minut, ale doba může být kratší a naopak. U každé dívky je čas jedinečný a vy byste měli poznat, kdy je správný čas přejít k dalšímu kroku.

 

VIDEO: O důležitosti milostné předehry mluví sex-koučka Gaia

Sex kouč Gaia - Jak funguje předehra

 

Předehru obohaťte masáží

Masáž před sexem je výbornou alternativou ke klasickém startu s líbáním a mazlením. Začít můžete masáží šíje. Nechte ji si sednout před vás a pomalými pohyby ji masírujte za krkem a v oblasti trapézových svalů.

Pokud zvolíte variantu na zádech, pak ji položte na břicho. A masírujte ji oblast celých zad. Nezapomeňte na dostatečně kvalitní olej, nebo masážní emulzi s dobrým skluzem. Vynikající je také kokosový olej, který má příjemné aroma.

Pomalu sklouzněte na zadeček a pověnujte se i vagíně odzadu. Typ masáže opět závisí na tom co vaše dívka preferuje a co jí nejvíce nažhaví.

Možností je i masáž nohou. Masírujte její nohy po celé délce od vnitřní strany stehen ke kotníkům. Pak se zaměřte na chodidla. Věnujte se celému chodidlu od paty až po prsty. Protáhněte jednotlivé prsty.

TIP: Pokud je čistá a vám se to líbí, olízejte ji prsty na nohou. Pro hodně žen je tento pocit neuvěřitelná extáze.

 

Mistrovské prstění jako oblíbená fáze předehry

Dívku jste naladili líbáním, mazlením nebo masáží. Vzdechy i energie gradují. Jste nyní na rozcestí. Buďto můžete přejít rovnou k sexu, ale pokud chcete situaci ještě více vygradovat, dopřejte ji kvalitní hru prstů. Shrnul jsem správnou techniku do několika jednoduchých bodů, které můžete následovat.

 

Připravte nástroje

Pro správné dráždění ženy je důležité mít čisté, udržované ruce. Vaše nehty by měly být ostříhané a zapilované. Tak se vyhnete nepříjemnému poškrábání její citlivé kůže. Nestříhejte své nehty těsně před, v tu chvíli by nehty byly příliš ostré. Před událostí si ruce dobře umyjte, ochráníte svou dívku před případnou infekcí.

VÍTE, ŽE žena dovede dosáhnout až 11 druhů orgasmu? Klikněte a poznejte je všechny.

druhy orgasmu u žen

 

Drážděte jí

Času na rozehřátí věnujte dostatek času. Než se přesunete mezi její nohy, hrajte si s ní, líbejte jí na krk a kousejte ji uši. Věnujte pozornost jejímu zadečku, bokům a stehnům.

Pak přesuňte svou pozornost k jejímu klínu. Mněte její rozkrok dlaní skrze džíny, nebo proti jejímu rozkroku přirážejte pánví, nebo stehnem.

Dokonce když má svršek dole, nechte jí spodní prádlo a přejíždějte po stydkých pyscích nahoru a dolu. Chcete, aby doslova prahla po kontaktu kůže na kůži. Tento moment co nejvíce oddalujte, abyste vygradovali erotické napětí.

Pro mnoho žen je toto počáteční dráždění to nejlepší. Takže nespěchejte až moc a sledujte, zda si to užívá.

 

Vždy musíte vědět, čeho se dotýkáte

Vnější stydké pysky:

Jsou vnější část vaginy každé ženy. Pokud není oholená, jsou pokryty ochlupením. Jde o část, kterou budete dráždit přes oblečení a kalhotky. Vnější pysky nejsou tolik nervově zásobeny, ale můžete je masírovat prsty a nebo je jemně rolovat mezi palcem a ukazováčkem. Velmi vzrušující je roztahovat je prsty od sebe

Vnitřní stydké pysky:

Tato část nemá žádné ochlupení. Kůže je zde tenčí a vlhká. Buďte tedy více ohleduplní, než v případě velkých stydkých pysků. Dráždit je můžete lehce pomocí prstů.

Poševní otvor:

Nachází se na dolní straně přirození poblíž análního otvoru. Je to místo, kde dochází k pohlavnímu styku a odkud je vylučována poševní lubrikace. Nejvíce nervových zakončení je v ⅓ vagíny. Pohybovat tedy prsty v oblasti vstupu a nebo strčit několik prstů dovnitř pro ni bude nesmírně příjemné.

Klitoris:

Bez debat nejvíce citlivá část její anatomie v horní části, kde se kříží stydké pysky. Tento hrášku podobný útvar je plný nervových zakončení. Většina žen potřebuje klitorální stimulaci k dosažení orgasmu. Buďte velmi něžní, dokud přesně nepoznáte, jakou intenzitu má ráda.

INSPIRUJTE SE JAKO PROFÍK: 

 

Použijte lubrikant

Žena je v dolních partiích extrémně citlivá. Nechcete ji příliš odřít. Hodně doporučuji použít při prstění speciální lubrikant. Můžete také použít její přírodní lubrikaci (namočte prsty v jejím vaginálním otvoru), ale nevydrží moc dlouho. Navíc hrozí riziko, že ji přivedete do rozpaků, pokud její přírodní lubrikace vyschne. Není to časté, ale stává se to.

Umělý lubrikant nejen sníží její nepohodlí a potenciální bolest, ale také zvýší její citlivost a pomůže vaším prstům lépe se pohybovat. Nejlepším řešením vůbec je silikonový lubrikant. Vydrží nejdéle a citlivé kůži partnerky nejvíce sedí.

 

Experimentujte s dotykem

Tělo každé ženy reaguje jinak. Proto musíte zkoušet. Zjistěte, co jí nejvíce baví. Není potřeba tisíce různých technik. Stačí vybrat 1 ze 3 základních: klitorální dráždění, vniknutí prsty, nebo obojí ve stejný čas.

 • Zkuste obkroužit její klitoris jedním prstem, sklouzněte diagonálně přes povrch, třete ho jemně nahoru a dolů, nebo ze strany na stranu.
 • Následně zkuste strčit do její vagíny jeden prst a navyšte na dva, nebo tři.
 • Ve finále zkuste jednu ruku nechat uvnitř a druhou stimulujte klitoris.

Zeptejte se, která technika se jí nejvíce líbí, případně pozorujte signály jejího těla. Tak zjistíte, která technika funguje. Nestyďte se. 

TIP: Nepřehlížejte pozornost směrem k malým stydkým pyskům. Jsou také protkány mnoha nervovými zakončeními a je škoda je ignorovat. Během masáže promněte oba pysky mezi palcem a ukazovákem. Masírujte je směrem nahoru a dolu, případně použijte všechny prsty nebo dlaň a stlačujte pysky k sobě.

 

Věnujte pozornost klitorisu

Jakmile je dívka rozdováděná, veškerou pozornost věnujte jejímu klitorisu. Většina žen potřebuje opakovanou a stabilní klitorální stimulaci k dosažení orgasmu. Najděte rytmus a držte tempo. Pak je velká šance na orgasmus.

Klitoris je opravdu branou k ženské rozkoši. Mnoho mužů s ním ale neumí zacházet. Hlavně borci v mladém věku jsou horliví a někdy až příliš snaživí.

Přímé a agresivní dráždění může být až příliš. Mnohem lepší je třít jej přes kapucu, pod kterou je ukryt. Druhou možností je dráždit klitoris nepřímo vedle. Až po určité době a vzrušení se vyplatí přejít přímo na kuličce podobný tvar. Jde o špičku klitorisu, která je nejcitlivějším místem na ženském těle.

 

Nechte jí říct STOP

Žena dosahuje orgasmu v průměru až za 20 minut. Mnoho z nich je velmi citlivých na “příliš dlouhé dráždění”. Proto jí řekněte následující: “Budu tě dráždit tak dlouho, dokud to bude příjemné”. Pro ženu není orgasmus meta, jako u nás. Mnohem více je, když se s vámi cítí dobře.

ČTĚTE TAKÉ: Společný orgasmus je pouze vysněný mýtus a ve skutečnosti není důležitý. Jak to? 

 

Užijte si to na maximum

Přinést jiné osobě pořádnou dávku rozkoše jen vašima rukama může být neuvěřitelně zábavná a posilující zkušenost. Užijte si jízdu. Čím více se budete bavit, tím více bude uvolněná a tím více rozkoše bude schopna od vás přijmout.

erotogenní zóny

I partnerka by měla pečovat o vaše pohodlí

 

Orální sex k předehře patří

Když se věnujete klitorisu během orálního sexu soustřeďte se na něj jen chvíli a pak se věnujte jinému místu. Po chvíli se zase vraťte. Klitoris je stejně jako žena rád drážděn a provokován. Budete ho lízat a dráždit, ale ne celou dobu. Vybudovat napětí a pak se „jakoby“ stáhnout s tím, že se za chvíli vrátíte.

 

Slavná technika 8

V čem technika lízání zvaná 8 spočívá? Když lížete svou dívku zaměřujete se na citlivou oblast kolem klitorisu opisováním čísla 8.

 • Začněte olizováním klitorisu, dokud nenabobtná. Poté ho opatrně odhalte prsty.
 • Použijte spodní část vašeho jazyka na pravotočivé a levotočivé kruhy.
 • Drsnější špičkou jazyka kmitejte zprava doleva a shora dolů.
 • Ve finále opisujte číslo 8 na klitorisu. Střídejte přitom spodní stranu jazyka se špičkou. Nezapomínejte měnit intenzitu tlaku na klitoris.

DÁVKA INSPIRACE: Jak správně dráždit klitoris? 

 

Rozšiřte repertoár

Orální předehru můžete obohatit. Lehněte si kolmo k tělu partnerky. Tato pozice vám umožní dráždit klitoris více křížem, než zespodu nahoru. Tuto změnu pozice partnerka jistě ocení jako zajímavou změnu.

 

Kdy přejít z milostné předehry k sexu?

Je jasné, že na dívku není možné vlítnout hned jako utržený vagón. Je třeba vědět, kdy je čas. K tomu vám poslouží během předehry několik signálů.

 • gradující signály těla – vzdechy nabývají na frekvenci a jsou hlasitější
 • zrychlený dech
 • vlhká a uvolněná vagína partnerky – vsuňte ruku do kalhotek. Pokud je partnerka vlhká a její stydké pysky roztažené, je připravena.
 • pohyby pánví a přirážení
 • sahá a dožaduje se vehementně penisu
 • ideálně si o to řekne sama

Pamatuje, že správná předehra nespočívá v množství, ale kvalitě. Pokud vám jde jen o sex, dívka to bude vnímat a vzruší se o to hůře. Potřebuje mít pocit, že vám na jejím blahu záleží a je pro vás prioritou. 

BYLO BY NEMILÉ, pokud by vám erekce opadla ještě před začátkem soulože. 

Spolehněte se na první drink pro podporu erekce v Česku – Proerecta SHOT.

Proerecta SHOT

 

Než dojde na sex, myslete na zdraví a bezpečnost

V dnešní době a především mezi nejmladší generací se rozmáhá zlozvyk nechráněného sexu. Sklouznout k němu je neskutečně snadné. Ne vždy na něj myslíte nebo je po ruce. Proto mějte kondom vždy u sebe. Nikdy nevíte, kdy dojde na sex a proto je lepší být připraven.

Kondom neslouží jen jako ochrana před sexuálně přenosnými chorobami. Chrání vaši partnerku před nechtěným těhotenstvím. Sex si tak můžete užít v klidu a bez stresu. Důležitých několik bodů při manipulaci s kondomem:

 1. Vždy se podívejte na expiraci kondomu.
 2. Nedotýkejte se penisem vulvy, vagíny, análu, hýždí a stehen, dokud nemáte nasazený kondom – hrozí nákaza sexuálně přenosnými chorobami.
 3. Ověřte, zda je kondom připraven na srolování. Pokud nasadíte kondom opačně, raději použijte nový.
 4. Uchopte kondom za špičku a umístěte na špičku žaludu.
 5. Srolujte až ke kořeni.
 6. Po sexu vyndejte penis neprodleně z partnerky a nečekejte, až penis změkne – nehrozí pak přenos pohlavních chorob, nebo neplánované početí.
 7. Kondom sejměte mimo tělo partnerky a vyhoďte do koše.
 8. Pokud následuje další sex použijte zcela nový kondom.

 

Po předehře následuje dlouhý a kvalitní sex

Hodně mladých mužů má strach, že budou hotoví příliš brzy. Dobrou cestou, jak tomu předejít, je vnímat více své tělo. Snažit se více vnímat pocity před orgasmem.

Většina mužů pozná pouze poslední fázi, kdy už není návratu. Tehdy už je pozdě cokoliv dohánět.

TIP: Jak se bránit předčasné ejakulaci a souložit co nejdéle? 

 

Vnímejte své tělo a přerušte soulož včas

Pokuste se rozpoznat dva až tři malé signály, které jsou pro vás typické těsně před orgasmem. Tak budete moci ubrat ve správný čas.

Tato technika se jmenuje přerušovaná soulož a může být velmi užitečná, pokud chcete protáhnout soulož, aby byla spokojená i partnerka.

Mnoho lidí volí tento způsob soulože ve naivní víře, že přerušovanou souloží zabrání otěhotnění. Na tento předsudek pozor. K otěhotnění může dojít i bez ejakulace. Přerušovaná soulož vás neochrání ani před pohlavně přenosnými chorobami.

TIP: Pokud chytáte podezření, že je sex pro partnerku naopak příliš dlouhý a začíná se nudit, líbejte ji.

Líbání je nejlepší způsob, jak jí vtáhnout zpět do hry. Mějte na paměti, že vášnivé líbání není jen na rty. Zahrňte také nos, oči, čelo a šíji.

 

Užitečný trik na delší výdrž

Dokud můžete, pronikejte do partnerky dle libosti. Ve chvíli, kdy přichází pocity před orgasmem, pronikněte do partnerky tak hluboko, jak to jen jde. Natlačte pánev proti její a začněte jí pohybovat shora dolů v houpavém pohybu.

Nebude to pro vás tak dráždivé, vydržíte déle a pro ni to bude více stimulující pocit.

 

Silný doping pro váš penis

Mladý věk je typický neskutečnou touhou po dívce a schopností zvládnout bez problémů několik kol za sebou. Formuje z chlapečků opravdové chlapy. Vzteklouny uklidňuje a tiché kluky mění v dravce.

Jedinou vadou na kráse tohoto mladého období bývá výdrž. Pro kvalitní uspokojení vaší dívky je potřeba něco vydržet. Zkuste měsíc v kuse brát některý z přírodních doplňků na erekci a uvidíte tu změnu.

 

Sex s milostnou předehrou je vás lépe uspokojí

Pamatujte tedy. U kvalitní předehry je důležitá kvalita více, než kvantita. Je dost možné, že mladá partnerka nebude moc zkušená. Vy už teď víte víc. Dejte jí předehru, jakou ještě nepoznala a bude k vám vzhlížet.

Hlídejte si své zdraví. Máte jen jedno. Chápu, že v mládí je touha silná, ale chraňte sebe i partnerku. Jste muž, tak vezměte zodpovědnost na sebe.

Přeji příjemné sexování.  

Proerecta KLASIK a SHOT, zkušenosti

 

Jak uspokojit ženu? Další návody a rady pro dokonalé uspokojení

Mokrý orgasmus – 17 kroků pro její squirting+ ROZHOVOR
Jak správně lízat holku, abyste si neuhnal ostudu a slečna si to pochvalovala?
Jak správně prstit holku, dopřát jí orgasmus, ale neublížit? (MANUÁL)
Dráždění klitorisu – vysoká škola krocení žen
Milostná předehra tak, že vám žena lehne k nohám
Ženské erotogenní zóny – 12 bodů vašeho zájmu
Bod G – užitečná „páka“ k ovládnutí každé vaginy
Ženský orgasmus – 20. tipů, jak na něj

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply