Zerex Klasik vs. Clavin – téměř vyrovnaný DUEL

V dalším duelu se podíváme na dva zajímavé doplňky. Oba jsou mistry v navození rychlé erekce.

V tomto kole změří své síly Zerex Klasik a Clavin. První jmenovaný je známou stálicí v online reklamě, ten druhý je velmi známým přípravkem z TV.

Oba doplňky sází na rychlou podporu erekce. Muž je tedy užívá krátce před samotným pohlavním stykem. Který z nich vyjde jako vítěz tohoto duelu?

zerex klasik vs. clavin

 

Úvod – hlavní rozdíl mezi Zerex Klasik a Clavin

Jeden i druhý jsou profesionálové na rychlou akci. Každý z nich je ovšem specifický a unikátní. V dnešním duelu zjistíme, čí parametry budou nakonec ty vítězné.

 

Zerex Klasik a Clavin – účinky

Zerex slibuje, že dokáže nastolit erekci do 60 minut od polknutí tablety. Tak tomu skutečně je a přesvědčil jsem se o tom i ve své recenzi. Průměrná doba nástupu účinku je už za 45 minut. Doplněk se může pochlubit i nulovým výskytem nežádoucích účinků.

Výrobce doplňku zmiňuje i zvýšení libida. Jde však o dost subjektivní záležitost, kterou nelze potvrdit. Další slibované bonusy jako hrubší penis, účinek po dobu až 36 hodin a navýšení duševní pohody. To vše jsou sliby podobného charakteru. Jsou velmi individuální a v naší recenzi nebyly pozorovány.

Jinak je Zerex výborným doplňkem, který svou primární úlohu plní více než dobře. Produkt samotný je o něco dražší, ale svou kvalitu rozhodně má.

Clavin ve své reklamě slibuje spolehlivou erekci a intenzivní sexuální prožitek. Obě tvrzení se potvrdila i v naší podrobné recenzi a to dokonce hned po prvním polknutí tablety. Vše navíc proběhlo bez jakýchkoliv negativních účinků. Jediným nesplněným slibem v testu tak byla výdrž. Ta by měla být dle výrobce prodloužena, ale v recenzi trvala soulož stejně před i po.

Přínosy Zerexu

Zerex je velmi spolehlivý doplněk. Dokáže nakopnout pokulhávající erekci ve velmi krátkém čase. Rád ho přirovnávám ke cvičenému vojákovi, který vždy splní svou misi. Nelze porovnávat jeho schopnosti s regulerními léky na erekci. Ty jsou na jiné úrovni. Na druhé straně mají spoustu nežádoucích účinků a rizik.

I když je jeho cena oproti konkurenci vyšší, dokáže doplněk podpořit vaši erekci adekvátně k ceně. 

Dejte si pozor, pokud se potýkáte s problémovou erekcí dlouhodobě. V tu chvíli nemá smysl spoléhat se jen na doplňky, ale lepší je rovnou zajít za svým urologem. Můžete tak předejít vážnějším komplikacím.

 

VIDEO: Rozbalování recenzovaného Zerexu.

 

 

Přínosy Clavinu

Clavin obsahuje mix tradičních složek na povzbuzení erekce. V krátkém horizontu nažene do penisu krev a ten je pak tvrdší a sex přináší vetší uspokojení. Rozhodně ale nečekejte efekt, jaký lze očekávat u Viagry, Cialisu a případně dalších generik. Tyto léky jsou pouze na lékařský předpis.

Clavin je vesměs rostlinného složení a tak je jeho účinek o něco slabší. Na druhou stranu není třeba předpis a riziko vedlejších účinků je minimální.

Na akci budete po spolknutí přirpaveni do 1 hodiny. Penis bude pocitově tvrdší a to již na poprvé. Na rozdíl od jiných konkurentů je Clavin možno užívat pouze před sexem a nikoliv dlouhodobě.

 

VIDEO: Rozbalení recenzovaného Clavinu. 

 

 

 

Zerex a Clavin – nežádoucí účinky

Zerex v recenzi neměl žádné vedlejší účinky. Platí pouze obecná zásada vyhnout se doplňku v případě alergie na některou z rostlinných složek v přípravku.

Dalším varovným příznakem kromě alergie je bolest na hrudi. Pokud se při užití jakéhokoliv doplňku objeví, je to varovný signál. Ten může poukazovat na mnohem závažnější zdravotní problém. V tomto případě je třeba ihned volat lékaře. Lidé s poruchami kardiovaskulárního systému by se měli konzumaci doplňků na erekci vyhnout úplně.

Zerex také upozorňuje na možný problém s viděním. Během recenze však k takovému vedlejšímu efektu nedošlo.

V případě Clavinu prošel důkladným testováním při 7 souložích. Žádné vedlejší účinky typu sucho v ústech, bolest hlavy či nepříjemný tlak v těle. Vše proběhlo absolutně bez problémů.

Zerex byl zakoupen online a Clavin byl koupen v lékárně. Jeho nákup se tedy trochu prodražil. Videa jsme natáčeli autenticky poté, co jsem měli balení k dispozici. V případě Zerexu byl doplněk diskrétně zabalený, Clavin nám lékárnice vydala jenom tak z regálu. Nákup tedy nebyl diskrétní. 

 

Zerex – příbalový leták

Zerex bohužel žádný příbalový leták neobsahoval. V balení byl pouze reklamní leták. Klikněte pro podrobnou recenzi.

 

Clavin – příbalový leták

clavin pribalovy letak

Podrobný příbalový leták. Jako jeden z mála doplňků tohle Clavin splňuje. 

Složení Zerexu a Clavinu

Při porovnání složení vyšlo najevo, že oba soupeři mají stejný počet složek. Zerex sází na větší množstív aminokyselin, zatímco Clavin zařadil šafrán a minerální prvky.

ZEREX CLAVIN
Tribulus Terrestris Tribulus Terrestris
Maca Šafrán
L-Arginin L-Arginin
L-Citrulin L-Citrulin
L-Lysin Zinek
Teobromin Selen

 

Užívání a dávkování Zerexu a Clavinu

Dávkování je obou přípravků různé. U Zerexu je to 1 tableta přibližně 60 minut před sexem. Nástup účinku závisí na plnosti žaludku. Na lačno efekt nastupuje mnohem rychleji. Tablety lze brát denně v obou případech.

U Zerexu nedoporučuji překročit dávkování 1-2 tablety na den. Zerex obsahuje 12 tablet v balení. Pokud souložíte často, moc dlouho nevydrží. Během užívání se vyvarujte alkoholu. Snižuje účinnost doplňků.

V případě Clavinu je užívání také jednorázové před sexem. Tentokrát je třeba vzít 4 tablety. Přitom velké balení obsahuje 28 tablet, takže vydrží na 7 souloží.

Výhody a nevýhody Zerexu

VÝHODY:

 • uspokojivá podpora erekce
 • bez vedlejších účinků
NEVÝHODY: 

 • chyběla faktura – lze bez ní Zerex reklamovat?
 • pouze 12 dávek

 

 

Výhody a nevýhody Clavinu

VÝHODY:

 • uspokojivá podpora erekce už po 1 dávce
 • mírné prodloužení sexu
 • bez vedlejších účinků
NEVÝHODY: 

 • bez opakované soulože
 • 4 tablety jsou 1 dávka
 • v lékárně zbytečně prodražené
 • bez slevy na další nákup

 

 

Nabídka balení a ceník

Zerex jako jeden z mála produktů nenabízí více balení. Je třeba si vystačit pouze s jedním o 12 tabletách. Cena vyjde na 720 Kč.

V případě Clavinu je přepočet na jednu dávku skutečně drahý. Na e-shopu ho lze sehnat levněji a diskrétně, oproti zakoupení v lékárně, kde si počítají zbytečně vysokou marži.

Je jasně patrné, že Zerex vychází ve všech případech lépe v ceně na dávku, než jeho konkurent.

BALENÍ CENA/DÁVKA CENA/BALENÍ
Clavin Original (8 + 4 zdarma) 166 Kč 499 Kč
Clavin Original (20 + 8 zdarma) 114 Kč 799 Kč
Zerex 1 balení (12 dávek) 60 Kč 720 Kč

facebook erekce.cz

 

Jsou pro léčbu erekce doplňky vhodné?

Erekci žádným doplňkem stravy nevyléčíte. Příčiny zhoršené erekce mohou být různé. Stres, nervozita a obavy mohou hrát významnou roli.

Na vině může být také porucha erekce. Ta má původ ve špatné životosprávě, nebo jiných onemocněních (cukrovka, kardiovaskulární onemocnění, nervové poruchy a další).

Doplňky v dnešním duelu dokáží problém s erekcí řešit krátkodobě. Pánové neradi chodí k doktorovi a málo řeší své problémy veřejně. Navíc jsou často zvyklí na svůj způsob života a nechtějí ho měnit. Doplněk rozhodně nepředstavuje trvalé řešení při vážnější komplikaci.

Vítěz duelu Zerex vs Clavin

Výsledek duelu je v tomto případě těsný, ale má svého vítěze. Při porovnání byly přípravky schopné splnit svůj účel velmi dobře. Oba dokáží:

 • dostatečně zlepšují erekci
 • velmi populární v Čechách i na Slovensku
 • mají kvalitní a ověřené složení
 • jejich nástup je rychlý – do 60 minut

Finálním vítězem testu je Zerex. Ten má výhodu díky lepší cenové dostupnosti a praktičnosti při dávkování. Stačí vzít 1 tabletu před sexem oproti 4 u Clavinu. Nástup účinku jsme u něj zaznamenali až o 15 minut dříve. V tomto případě vyhrává internetový produkt nad velmi známým přípravkem z televizní reklamy.

zerex dávkování