Zerex Klasik vs. Clavin – téměř vyrovnaný DUEL

Zkrácené informace o Clavinu

Cena 829,- Kč za 20 tobolek (KOUPIT)
Doporučené užívání 4 tablety před stykem
Zlepšení erekce Ihned
Delší výdrž Mírně
Posílení libida Ano
Předčasná ejakulace Mírně oddálená
Opakovaná soulož Ano
Větší penis Ne, prášky penis nezvětšují
Vhodné pro Všechny zdravé muže nad 18
Nevhodné pro Bez omezení
Lékařský předpis Ne
Složení Bylinné s minerály a aminokyselinami
Diskrétní doručení Kupovano v lékárně
Sleva Ne

 

Zkrácené informace o Zerexu Klasik

Cena 720,- Kč / 12 dávek (KOUPIT), 60 Kč,- / dávka
Užívání 1 tableta hodinu před sexem
Zlepšení erekce Znatelné
Prodloužení výdrže Ano
Silnější libido Ano
Oddálení ejakulace Žádná změna
Opakovaná soulož Mírně ano
Větší penis Ne, prášky penis nezvětšují
Vhodné pro Muže nad 18 bez závažných nemocí
Nevhodné pro Muže se srdečně-cévními komplikacemi
Lékařský předpis Ne
Složení Bylinné s aminokyselinami
Diskrétní doručení Ano
Sleva Ne

Zerex Klasik koupit

 

V dalším duelu se podíváme na dva zajímavé doplňky. Oba jsou mistry v navození rychlé erekce.

V tomto kole změří své síly Zerex Klasik a Clavin. První jmenovaný je známou stálicí v online reklamě, ten druhý je velmi známým přípravkem z TV.

Oba doplňky sází na rychlou podporu erekce. Muž je tedy užívá krátce před samotným pohlavním stykem. Který z nich vyjde jako vítěz tohoto duelu?

zerex klasik vs. clavin

 

Úvod – hlavní rozdíl mezi Zerex Klasik a Clavin

Jeden i druhý jsou profesionálové na rychlou akci. Každý z nich je ovšem specifický a unikátní. V dnešním duelu zjistíme, čí parametry budou nakonec ty vítězné.

 

Zerex Klasik a Clavin – účinky

Zerex slibuje, že dokáže nastolit erekci do 60 minut od polknutí tablety. Tak tomu skutečně je a přesvědčil jsem se o tom i ve své recenzi. Průměrná doba nástupu účinku Zerexu je už za 45 minut. Doplněk se může pochlubit i nulovým výskytem nežádoucích účinků.

Výrobce doplňku zmiňuje i zvýšení libida. Jde však o dost subjektivní záležitost, kterou nelze potvrdit. Další slibované bonusy jako hrubší penis, účinek po dobu až 36 hodin a navýšení duševní pohody. To vše jsou sliby podobného charakteru. Jsou velmi individuální a v naší recenzi nebyly pozorovány.

Jinak je Zerex výborným doplňkem, který svou primární úlohu plní více než dobře. Produkt samotný je o něco dražší, ale svou kvalitu rozhodně má.

Clavin ve své reklamě slibuje spolehlivou erekci a intenzivní sexuální prožitek. Obě tvrzení se potvrdila i v naší podrobné recenzi a to dokonce hned po prvním polknutí tablety. Vše navíc proběhlo bez jakýchkoliv negativních účinků. Jediným nesplněným slibem v testu tak byla výdrž. Ta by měla být dle výrobce prodloužena, ale v recenzi trvala soulož stejně před i po.

Přínosy Zerexu

Zerex je velmi spolehlivý doplněk. Dokáže nakopnout pokulhávající erekci ve velmi krátkém čase. Rád ho přirovnávám ke cvičenému vojákovi, který vždy splní svou misi. Nelze porovnávat jeho schopnosti s regulerními léky na erekci. Ty jsou na jiné úrovni. Na druhé straně mají spoustu nežádoucích účinků a rizik.

I když je jeho cena oproti konkurenci vyšší, dokáže doplněk podpořit vaši erekci adekvátně k ceně. 

Dejte si pozor, pokud se potýkáte s problémovou erekcí dlouhodobě. V tu chvíli nemá smysl spoléhat se jen na doplňky, ale lepší je rovnou zajít za svým urologem. Můžete tak předejít vážnějším komplikacím.

 

VIDEO: Rozbalování recenzovaného Zerexu.

Zerex - rozbalení a recenze

 

 

Přínosy Clavinu

Clavin obsahuje mix tradičních složek na povzbuzení erekce. V krátkém horizontu nažene do penisu krev a ten je pak tvrdší a sex přináší vetší uspokojení. Rozhodně ale nečekejte efekt, jaký lze očekávat u Viagry, Cialisu a případně dalších generik. Tyto léky jsou pouze na lékařský předpis.

Clavin je vesměs rostlinného složení a tak je jeho účinek o něco slabší. Na druhou stranu není třeba předpis a riziko vedlejších účinků je minimální.

Na akci budete po spolknutí přirpaveni do 1 hodiny. Penis bude pocitově tvrdší a to již na poprvé. Na rozdíl od jiných konkurentů je Clavin možno užívat pouze před sexem a nikoliv dlouhodobě.

 

VIDEO: Rozbalení recenzovaného Clavinu. 

Clavin - recenze a rozbalení produktu

 

 

 

Zerex a Clavin – nežádoucí účinky

Zerex v recenzi neměl žádné vedlejší účinky. Platí pouze obecná zásada vyhnout se doplňku v případě alergie na některou z rostlinných složek v přípravku.

Dalším varovným příznakem kromě alergie je bolest na hrudi. Pokud se při užití jakéhokoliv doplňku objeví, je to varovný signál. Ten může poukazovat na mnohem závažnější zdravotní problém. V tomto případě je třeba ihned volat lékaře. Lidé s poruchami kardiovaskulárního systému by se měli konzumaci doplňků na erekci vyhnout úplně.

Zerex také upozorňuje na možný problém s viděním. Během recenze však k takovému vedlejšímu efektu nedošlo.

V případě Clavinu prošel důkladným testováním při 7 souložích. Žádné vedlejší účinky typu sucho v ústech, bolest hlavy či nepříjemný tlak v těle. Vše proběhlo absolutně bez problémů.

Zerex byl zakoupen online a Clavin byl koupen v lékárně. Jeho nákup se tedy trochu prodražil. Videa jsme natáčeli autenticky poté, co jsem měli balení k dispozici. V případě Zerexu byl doplněk diskrétně zabalený, Clavin nám lékárnice vydala jenom tak z regálu. Nákup tedy nebyl diskrétní. 

 

Zerex – příbalový leták

Zerex bohužel žádný příbalový leták neobsahoval. V balení byl pouze reklamní leták. Klikněte pro podrobnou recenzi.

 

Clavin – příbalový leták

clavin pribalovy letak

Podrobný příbalový leták. Jako jeden z mála doplňků tohle Clavin splňuje. 

Složení Zerexu a Clavinu

Při porovnání složení vyšlo najevo, že oba soupeři mají stejný počet složek. Zerex sází na větší množstív aminokyselin, zatímco Clavin zařadil šafrán a minerální prvky.

ZEREX CLAVIN
Tribulus Terrestris Tribulus Terrestris
Maca Šafrán
L-Arginin L-Arginin
L-Citrulin L-Citrulin
L-Lysin Zinek
Teobromin Selen

 

Užívání a dávkování Zerexu a Clavinu

Dávkování je obou přípravků různé. U Zerexu je to 1 tableta přibližně 60 minut před sexem. Nástup účinku závisí na plnosti žaludku. Na lačno efekt nastupuje mnohem rychleji. Tablety lze brát denně v obou případech.

U Zerexu nedoporučuji překročit dávkování 1-2 tablety na den. Zerex obsahuje 12 tablet v balení. Pokud souložíte často, moc dlouho nevydrží. Během užívání se vyvarujte alkoholu. Snižuje účinnost doplňků.

V případě Clavinu je užívání také jednorázové před sexem. Tentokrát je třeba vzít 4 tablety. Přitom velké balení obsahuje 28 tablet, takže vydrží na 7 souloží.

Výhody a nevýhody Zerexu

VÝHODY:

 • uspokojivá podpora erekce
 • bez vedlejších účinků
NEVÝHODY: 

 • chyběla faktura – lze bez ní Zerex reklamovat?
 • pouze 12 dávek

 

 

Výhody a nevýhody Clavinu

VÝHODY:

 • uspokojivá podpora erekce už po 1 dávce
 • mírné prodloužení sexu
 • bez vedlejších účinků
NEVÝHODY: 

 • bez opakované soulože
 • 4 tablety jsou 1 dávka
 • v lékárně zbytečně prodražené
 • bez slevy na další nákup

 

 

Nabídka balení a ceník

Zerex jako jeden z mála produktů nenabízí více balení. Je třeba si vystačit pouze s jedním o 12 tabletách. Cena vyjde na 720 Kč.

V případě Clavinu je přepočet na jednu dávku skutečně drahý. Na e-shopu ho lze sehnat levněji a diskrétně, oproti zakoupení v lékárně, kde si počítají zbytečně vysokou marži.

Je jasně patrné, že Zerex vychází ve všech případech lépe v ceně na dávku, než jeho konkurent.

BALENÍ CENA/DÁVKA CENA/BALENÍ
Clavin Original (8 + 4 zdarma) 166 Kč 499 Kč
Clavin Original (20 + 8 zdarma) 114 Kč 799 Kč
Zerex 1 balení (12 dávek) 60 Kč 720 Kč

Srovnání cen Clavinu Original

NEJLEVNĚJŠÍ Pilulka.cz829 Kč
Oficiální e-shop Clavin.cz853 Kč
MojeLékárna.cz1 043,30 Kč
CENOVÝ ROZDÍL 214, 30 Kč

 

Jsou pro léčbu erekce doplňky vhodné?

Erekci žádným doplňkem stravy nevyléčíte. Příčiny zhoršené erekce mohou být různé. Stres, nervozita a obavy mohou hrát významnou roli.

Na vině může být také porucha erekce. Ta má původ ve špatné životosprávě, nebo jiných onemocněních (cukrovka, kardiovaskulární onemocnění, nervové poruchy a další).

Doplňky v dnešním duelu dokáží problém s erekcí řešit krátkodobě. Pánové neradi chodí k doktorovi a málo řeší své problémy veřejně. Navíc jsou často zvyklí na svůj způsob života a nechtějí ho měnit. Doplněk rozhodně nepředstavuje trvalé řešení při vážnější komplikaci.

Vítěz duelu Zerex vs Clavin

Výsledek duelu je v tomto případě těsný, ale má svého vítěze. Při porovnání byly přípravky schopné splnit svůj účel velmi dobře. Oba dokáží:

 • dostatečně zlepšují erekci
 • velmi populární v Čechách i na Slovensku
 • mají kvalitní a ověřené složení
 • jejich nástup je rychlý – do 60 minut

Finálním vítězem testu je Zerex. Ten má výhodu díky lepší cenové dostupnosti a praktičnosti při dávkování. Stačí vzít 1 tabletu před sexem oproti 4 u Clavinu. Nástup účinku jsme u něj zaznamenali až o 15 minut dříve. V tomto případě vyhrává internetový produkt nad velmi známým přípravkem z televizní reklamy.

zerex dávkování

 

Clavin Original – zrychlená videorecenze + často kladené dotazy
Clavin – moje solidní zkušenost v 7 dávkách
DUEL Clavin Original vs. ArginMax Forte
DUEL Zerex Klasik vs. Clavin Original

Zerex Klasik koupit

 

Leave a Reply