Prášky na erekci v lékárně – na tyto 4 značky narazíte nejčastěji (včetně on-line lékáren)

Máte problémy s erekcí? Nedokážete dostatečně uspokojit svou partnerku? Potřebujete s tím pomoci? Mám pro vás dobrou zprávu – existují totiž přípravky pro podporu a posílení erekce volně dostupné z lékárny.

V tomto článku najdete hned 4 tipy, které sezenete v každé lékárně. Uvedené ceny jsou platné k červenci 2019 a budeme je průběžně aktualizovat.

Je zde ale jeden háček – lékárny si mnohdy přihazují vlastní marži a kterýkoliv výrobek nakoupíte dráž, než přes oficiální e-shopy. Přesvědčte se sám.

prášky na erekci z lékárny, arginmax, clerex, eregma max power a clavin

 

ArginMax Forte pro muže 90 tobolek

Unikátní doplněk stravy pro dlouhodobou podporu erekce a vašeho sexuálního apetitu.

Doplněk stravy ArginMax Forte podporuje sexuální touhu, příznivě ovlivňuje normální hladinu testosteronu, pomáhá udržovat sexuální aktivitu, přispívá k pevné erekci, zlepšuje náladu, zvyšuje sexuální sebevědomí muže a podporuje libido a chuť na sex.

Pánové, nebojte se toho. I vy můžete představovat pro svou milovanou střed vesmíru. Stačí to jen zkusit.

arginmax forte 90 tablet

 

Srovnání cen ArginMaxu Forte

Oficiální e-shop ArginMax.cz1 175 Kč
Pilulka.cz1 249 Kč
MojeLékárna.cz1 437,40 Kč
ROZDÍL MEZI OFICIÁLNÍM E-SHOPEM A LÉKÁRNOU262,40 Kč

Recenze a hodnocení ArginMax Forte

Podrobná recenze ArginMax Forte po 45 dnech užívání
DUEL ArginMax Forte versus kanadský Vimax
DUEL ArginMax Forte versus Clavin Original

 

Clavin ORIGINAL 20 tobolek

Nechcete se před svou partnerkou ztrapnit? Chcete jí vždy předvést erekci pevnou jako skála, tvrdou jako ocel? Pak vyzkoušejte doplněk stravy Clavin ORIGINAL.

Clavin ORIGINAL obsahuje speciální galenicky upravenou směs L-argininu, L-citrulinu, tribulusu a crocusu. Složky na přírodní bázi obsažené v produktu mají příznivý vliv na kvalitu sexuálního života, pevnou erekci a výkon muže v posteli.

Pánové, mít pevnou a kvalitní erekci by mělo být standardem pro každého muže. Nesmiřte se s nekvalitní nebo nedostatečnou erekcí. Nesmiřte s tím, že ne vždy můžete. Nesmiřte se s polovičatými výsledky.

Clavin Original

 

Srovnání cen Clavinu Original

NEJLEVNĚJŠÍ Pilulka.cz829 Kč
Oficiální e-shop Clavin.cz853 Kč
MojeLékárna.cz1 043,30 Kč
CENOVÝ ROZDÍL 214, 30 Kč
Clavin Original – zrychlená videorecenze + často kladené dotazy
Clavin – moje solidní zkušenost v 7 dávkách
DUEL Clavin Original vs. ArginMax Forte
DUEL Zerex Klasik vs. Clavin Original

 

Clerex 475mg 10 tobolek pro muže

Ztráta libida je jedním z největších strašáků moderních mužů. Jak jí můžete předcházet? Co může vaši chuť na sex zachránit?

Objevte Clerex 475mg 10 tobolek pro muže. Přípravek obsahuje čistě přírodní extrakty rostlin.

Clerex má příznivý vliv na podporu erekce, působí proti komplikacím způsobujícím erektilní dysfunkci, zlepšuje prokrvení penisu, přispívá k normalizaci hladiny testosteronu v krvi, zvyšuje chuť na sex, tonizuje sexuální zdraví muže, stimuluje spermatogenezi a brání rozvoji osteoporózy.

clerex pro muže, 10 tablet

 

Srovnání cen Clerexu 475 mg, 10 tobolek

NEJLEVNĚJŠÍ oficiální e-shop379 Kč
Dr.Max.cz399 Kč
Pilulka.cz454 Kč
ROZDÍL MEZI OFICIÁLNÍM E-SHOPEM A LÉKÁRNOU 75 Kč
PODROBNÁ RECENZEClerex 475 mg pro muže – 5 dávek dobré erekce

 

Eregma MAX power tablety 100

Jak to udělat, aby vaše erekce byla vždy pevná a kvalitní? Jak zajistit, aby se vám žádné nehody s nulovou erekcí už nestávaly? Co účinně pomáhá na pevnou a kvalitní erekci?

Odpovědí je velmi komplexní a velmi účinný přírodní přípravek určený k podpoře sexuálních funkcí.

Eregma MAX power tablety 100. Tento certifikovaný výživový doplněk na přírodní bázi zvyšuje chuť na milostné hrátky, stimuluje normální erekci, dlouhodobě udržuje sexuální kondici v každém věku, posiluje mužské libido a přispívá k duševní pohodě.

Eregma MAX power vám dokáže poskytnout potřebnou podporu při sexu, kterou hledáte.

Eregma Max Power 100 tablet

 

Srovnání cen Eregma Max Power 100 tablet

ProZdraví.czProZdraví.cz499 Kč
Pilulka.cz589 Kč
Lékárna.cz594 Kč
CENOVÝ ROZDÍL95 Kč
PODROBNÁ RECENZEEregma MAX Power – 2 měsíce s pevnější erekcí

 

Nejčastější dotazy k tabletám na erekci dostupným v lékárnách

Má smysl kupovat doplněk stravy pro podporu erekce v lékárně, když je na e-shopu levnější?

Určitě nemá. Pokud najdete daný doplněk stravy na internetu za nižší cenu, není nutné si jej kupovat za vyšší cenu z kamenné lékárny.

V lékárně vám sice může váš lékárník poradit a doporučit konkrétní produkt, ale na kvalitě a účincích samotného doplňku stravy to nic nemění.

 

Liší se nějak doplňky stravy z lékárny od těch z internetu?

Neliší. Ať už si koupíte daný doplněk stravy v kamenné lékárně, na e-shopu nebo přímo na oficiálních stránkách daného výrobce, stále je to ten samý doplněk stravy se stejným složením a stejnými účinky. Jediné, v čem se může lišit, může být cena.

TIP: Klikněte a využijte slevy na nákupy doplňků.

 

Proč je v lékárnách obvykle cena doplňků stravy pro podporu erekce vyšší?

V kamenných lékárnách či na prodejních e-shopech je cena daných přípravků většinou vyšší kvůli marži daného prodejce.

Pokud vezmeme v potaz čistě kamenné lékárny, musí vám produkt nějaký zaměstnanec ukázat, vysvětlit jeho správné použití a skladování a v neposlední řadě vám jej také musí namarkovat. Za to všechno musíte zaplatit navíc.

Kdežto na oficiálním webu výrobce platíte čistě jen za daný produkt spolu s poštovným a balným. Nic navíc neplatíte. Proto je výhodnější nakupovat přímo od výrobce.

 

V čem tkví výhoda pro nákup doplňků stravy pro posílení erekce z lékárny?

V lékárně vám může lékárník podat pomocnou ruku. Může si vyslechnout vaše problémy a doporučit vám ten nejvhodnější přípravek.

Přesně vám popíše, jak daný preparát užívat, čemu se při jeho užívání vyvarovat a v jakém případě okamžitě navštívit vašeho lékaře.

To se sice na internetu nebo přímo na webových stránkách daného doplňku stravy také dočtete, ale už si to musíte složitě vyhledávat a v případě dotazů nemáte tak rychlou zpětnou vazbu.

 

Ručí lékárna za slibované účinky daných doplňků stravy?

Neručí. Doplňky stravy jsou pouze speciální skupinou potravin, které byly vyrobeny za účelem doplnění běžné stravy a příznivě ovlivňují váš zdravotní stav.

Ovšem za účinky, které jsou uvedené na jejich obalu či na webových stránkách, lékárna neručí. Lékárna je pouze prodejcem daného přípravku. Pokud tedy nejste s něčím spokojen, obraťte se přímo na výrobce.

 

Proplácí pojišťovna doplňky stravy pro podporu erekce?

Bohužel pojišťovna doplňky stravy neproplácí. Pojišťovny proplácí jen vybranou skupinu léků, které jsou na lékařský předpis, nikoliv doplňky stravy, které jsou volně prodejné. A to ani ty na podporu erekce.

 

Mají doplňky stravy stejný účinek jako léky na podporu erekce?

Nemají. Doplňky stravy v podstatě jen pozitivně ovlivňují určitý stav člověka, ale nedokáží vás vyléčit tak, jako léky, které jsou na lékařský předpis.

Jsou obvykle rostlinného a bylinného původu. Doplňky stravy na podporu erekce tonizují vaši sexualitu, podporují vaše libido a stimulují normální erekci. Nedokáží vám ale vyléčit erektilní dysfunkci.

TIP: Klikněte a čtěte podrobně o rozdílech mezi léky a doplňky na erekci

 

Jak odlišit léky na erekci od doplňků stravy?

Prvním jednoduchým vodítkem je dostupnost na lékařský předpis a bez něj. Léky si můžete koupit jen na lékařský předpis. Bez něj vám je nikde nevydají. Naopak doplňky stravy si můžete běžně zakoupit zcela volně, bez nutnosti předložení lékařského receptu.

Druhým vodítkem je tzv. registrační číslo. Léky totiž musí mít podle zákona na obalu a v příbalové informaci uvedeno toto registrační číslo. Kdežto doplňků stravy se toto nařízení netýká.

Třetím vodítkem je samotné označení „doplněk stravy. Na obalu doplňků stravy totiž toto označení musí být.

A posledním vodítkem pro vás může být Státní útvar pro kontrolu léčiv. Na veřejně dostupných webových stránkách Státního útvaru pro kontrolu léčiv vepište název daného přípravku a pokud jej ve zdejší databázi najdete, jedná se o lék. Pokud jej zde nenajdete, pak je to s největší pravděpodobností doplněk stravy.

 

Jak poznáte kvalitní doplněk stravy?

Na každé krabičce doplňku stravy by měly být informace o jeho užívání a složení. Na obalu doplňku stravy musí být ze zákona označení „doplněk stravy“. Dále na něm musí být jasně uvedeno, pro koho je a pro koho není výrobek vhodný.

DOPORUČUJEME: Jak vidíte, ne každý dobrý doplněk si najde cestu do regálů lékáren. Někteří prodejci nedají lékárnám vydělat na maržích a umožňují pouze nákup přes e-shopy nebo výdej v kamenných sídlech.

Pro uživatele to má výhodu ve vždy nejnižší ceně. Žádná třetí strana si neúčtuje vysoké marže.

Doporučujeme proto i českou Proerectu (v časově omezené akci 2+1 balení ZDARMA za 999,- Kč) nebo kanadský Vimax (ideálně kúra na 3 měsíce za 2519,- Kč s kódem VIMAX10X).

proerecta

 

vimax

 

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply