Erektilní dysfunkce: 5 metod léčby, když pilulky nefungují

Muži po celém světě utratí ročně miliardy dolarů na léky na erektilní dysfunkci, nejčastěji Viagru, Cialis nebo Levitru. Léky ale nejsou dokonalé. Ve 30 až 40 % případů léky nefungují nebo neúčinkují jak by měly. Mají negativní vedlejší účinky a problémem jsou i vysoké náklady.

Alternativy léků existují. Ptali jsme se 3 odborníků, aby nám tyto alternativy představili. Odpovídá Alexander W. Pastuszak, PhD, urolog a odborný asistent na University of Utah, Bradley Anawalt, MD, endokrinolog a šéf medicíny na University of Washington, a Hunter Wessells, předseda urologie na Washingtonské univerzitě.

alternativní metody léčby erektilní dysfunkce

 

Držte se dál od doplňků pro podporu erekce

Muži by si měli dávat pozor. Většina doplňků nemá žádné důkazy o tom, že fungují a existuje spousta formulací s falešnými tvrzeními.

Přírodní látky v doplňcích mohou být nebezpečné a mohou obsahovat léčiva, které vedou k nežádoucím účinkům. Doplňky nejsou regulovány, některé obsahují toxické a nepoživatelné látky, třeba sádru,Alexander W. Pastuszak, MD, PhD

NAKUPUJTE BEZPEČNÉ DOPLŇKY PRO PODPORU EREKCE. 

Seřadili jsme TOP 10 nejsilnějších, které monitoruje Státní zemědělská a potravinářská inspekce.

 

Opatrně s terapií testosteronem

Terapie testosteronem účinkuje pouze u mužů s nízkou hladinou testosteronu. Jakýkoli účinek na sexuální funkce u mužů s normální produkcí testosteronu je způsoben účinkem placeba.

Terapie testosteronem zlepší sexuální funkce během 3 až 4 měsíců, pokud má mít vůbec nějaký účinek. Buďte opatrní, abyste užili testosteron na základě doporučení lékaře a ne z pochybných internetových stránek, kde není zaručená čistota léčiva.

Účinnost léčby testosteronem by se měla sledovat aspoň 6 měsíců, a pokud nezabere, měla by se přerušit,Bradley Anawalt, MD

ČTĚTE TAKÉ: Testosteronové injekce dovedou zruinovat zdraví!

 

Pumpa na penis může udělat rozdíl

Pumpy na penis jsou dostupnou možností podpory erekce bez předpisu. Výsledkem je dobrá erekce, pumpy ale vyžadují pevné bandáže připevněné na penis.

Pumpa se ale špatně připevňuje na penis, pokud je zcela měkký a povadlý. Pumpy mohou způsobit i modřiny,Alexander W. Pastuszak, MD, PhD

ČTĚTE PODROBNĚ: Vakuové pumpy na penis, se kterými budete velice spokojený.

vakuová pumpa na penis do 2500 Kč

Injekce s léčivem do penisu může znít hůře, než ve skutečnosti je

Terapie injekcemi s léky do penisu je vhodná téměř pro všechny muže. Muži se často léčby obávají během první zkušební injekce.

Poté si ale obvykle uvědomí, jak účinná je léčba. Je spolehlivá a způsobuje pevnou erekci. 80 % mužů dosahuje uspokojivé erekce, která trvá kolem 30 minut.

Nevýhodou je bolest, na kterou si muž musí zvyknout, potenciální zakřivení penisu, tvorba jizev a uzlíků, příliš dlouhá a bolestivá erekce (priapismus) a úbytek spontánních erekcí,Hunter B. Wessells, MD

MĚJTE PŘEHLED: Priapismus – příčiny a léčba dlouhotrvající bolestivé erekce.

priapismus

 

Penilní implantát může být trvalým řešením

Penilní implantáty jsou pravděpodobně nejvíce účinnou léčbou erektilní dysfunkce. Nabízejí vysoce účinné a pevné erekce doslova na počkání. Implantát je mechanické zařízení a může také selhat.

Jsou ale skvělou alternativou léčby dysfunkce. Jsou vhodné téměř pro všechny muže s ED a to i pro ty, kteří si nemohou dovolit chirurgický zákrok nebo nesnesou anestezii.

Každý postup ale sebou nese rizika. V případě implantátů zvykne docházet k pooperační bolesti. Dále pak může dojít k selhání zařízení nebo infekci. Ty vyžadují opětovné zákroky za účelem opravy nebo doléčení zánětu.

Bohužel pro muže s erektilní dysfunkcí platí, že s implantátem už nikdy nezažijí přirozenou erekci a vždy budou na implantátu závislí,Alexander Pastuszak, MD, PhD

Díky rozmanitosti a efektivitě alternativních léčeb erektilní dysfunkce bez léčiv existuje naděje na zlepšení. Dr. Pastuszak říká, že svým pacientům dokáže až na 100 % zaručit zlepšení erekce. Záleží na to, jak daleko jsou ochotni zajít.

DÁLE ČTĚTE: Erektilní dysfunkce – příčiny, příznaky a léčba.

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply