„Sex s prostitutkou podle nás není nevěra“, míní Iva Dopitová, provozní erotické seznamky BezPasáka.cz

Hledáte si dívku na placený sex ve vašem okolí? Chcete mít zaručenou bezpečnost, diskrétnost a největší výběr holek?

V tom případě se můžete spolehnout na erotickou inzerci placeného sexu BezPasáka.cz. Najdete na něm stovky okamžitě dostupných žen, ze kterých si vyberete podle vlastního vkusu.

Na všechno, co vás bude zajímat ještě před „objednávkou“ odpovídá přímo provozní ředitelka webu Iva Dopitová.

BezPasáka.cz, erotická inzerce, rozhovor s Ivou Dopitovou

 

Co je dobré vědět ještě před využitím inzerce BezPasáka.cz?

Dobrý den, Ivo. Popište zjednodušeně význam a přínos Vašeho webu BezPasáka.cz pro zájemce o placený sex i pro inzerující ženy.
Inzerentům a inzerentkám poskytujeme maximální servis, poradenství a podporu. Jednáme s nimi fér a transparentně. Sexuální práci vnímáme jako jakoukoliv jinou. I když má samozřejmě svá specifika. 

Zájemci o erotické služby u nás najdou kromě inzerátů sexuálních pracovnic i dívky, které se specializují na erotické masáže nebo BDSM. Každou dívku ověřujeme podle selfie fotek.

Součástí serveru je i e-shop s erotickými pomůckami určenými pouze pro muže a jedinečný blog o erotice, zdraví a sexu.

Iva Dopitová, vedoucí erotické inzerce BezPasáka.cz
Iva Dopitová, vedoucí erotické inzerce BezPasáka.cz

Bez Pasáka, Silvie

Bohužel jsme nedostali povolení zveřejňovat fotky ze stránky BezPasáka.cz. Zde aspoň paní Sylvie, kterou můžete navštívit na Praze 3. Další dívky si prohlédněte přímo na stránce. Stačí kliknout na tlačítko.

 

Komu byste určitě doporučila Váš portál navštívit?
Může to znít jako klišé, ale každému “normálnímu” muži. Právě takzvaní normální chlapi tvoří velkou část klientů sexuálních pracovnic. Hledají jednorázové zpestření k dlouhodobému vztahu se ženou například ve chvílích, kdy jim to zrovna neklape, nebo jim žena z různých (zdravotních, pracovních, atd.) důvodů nemůže intimní styk poskytnout. 

„Sex s prostitutkou podle nás není nevěra.”

Navštívit Bezpasáka určitě doporučuji také každému, kdo touží zažít neobvyklé erotické praktiky nebo je zkrátka milovníkem sexu ve všech jeho pestrých podobách. Tedy každému dobrodruhovi, hypersexuálovi, experimentátorovi nebo fetišistovi. Naším cílem je, aby si vybral každý podle své chuti a gusta.

 

Na stránce píšete, že jste číslo 2 na trhu s erotickou inzercí. Nebudu se ptát, kdo je jednička, ale zajímá mě, jakou máte oproti konkurenci výhodu.
Jsme jedineční právě v kvalitě poskytovaných služeb. O naše inzerentky se stará naše empatická kolegyně Gabča po celý den.

Péče o ně je pro nás zásadní. Každé telefonní číslo máme uložené, víme, co jsme s dívkou minule řešily a často tady pro ně jsme i mimopracovně. Rády si s ní “pokecáme” jako s kamarádkou. Víme, kdo je těhotný, komu marodí maminka nebo má potíže a byl ve vězení… Tohle zůstává vždy jen mezi námi – nikdo další se to nikdy nedozví 🙂

Tvoříme unikátní erotický blog, kde jak inzerující, tak jejich klienti, najdou rady, tipy, rozhovory, novinky a inspiraci nejen ze světa erotiky. A boříme tabu. Hlavně o prostituci a nevěře.

 

Tyto ženy své služby často pojmenovávají jako “masáže, erotické tance či nevinnou ženskou společnost, rozlučku se svobodu nebo striptýz”.

Na Vaší stránce je ale přímo sekce “Holky na sex”. Každý tedy tuší, o co na privátech ve skutečnosti jde. Není to pro Vás jako inzertní portál nebezpečné?

Není. Protože jsme právě pouze a jenom inzertní portál. Nejsme ani privát, ani noční klub. V podstatě se nijak nelišíme od jiných velkých serverů inzerujících služby. Akorát u nás lidé nehledají například úklid domácnosti ale erotiku a sex. 

Na serveru muži nehledají ale pouze sex. Velký zájem je o pestrou nabídku erotických masáží nebo o služby profesionálních domin.

erotický privát

Erotické prováty jsou většinou podobné. Čisté, uklizené, diskrétní a útulné. Ideání „šmajchlkabinet“ 🙂

 

O který typ žen je u Vás největší zájem?
Největší zájem je asi o netradiční typy žen – dlouhovlasé zrzky nebo exotické krásky. Obecně ale nejde říct, jaké typy žen muži pro placený sex či další erotické služby primárně vyhledávají. 

Někdo má doma štíhlou ženu s malými prsy a touží po milování s prsatou holkou “krev a mlíko”. Někdo sní o dlouhonohé černovlásce. Co muž, to jiné erotické sny.

 

Domnívám se správně, že největší zájem o sex je právě v Praze?
Největší zájem o erotické služby je ve velkých městech, což je rozhodně dáno anonymitou. Od dívek víme, že některé jsou natolik opatrné, že bydlí v jednom městě, ale s pány se schází ve městě o 200 km dál. 

Nejnavštěvovanější města jsou proto Praha, Brno, Pardubice nebo Plzeň – tato města přináší větší anonymitu a zároveň pestrou a velkou nabídku dívek. A také, když se na to podíváme z pohledu muže, ve větším městě se více pobavíte – večeře, bary, diskotéky a pak už jen malý krok k tomu, že skončíte na nějakém privátku.

 

Ve kterém městě jste zaznamenali nejnižší zájem o sex a nejméně inzerentů?
To se nedá jednoznačně říct. Jsou kraje, kde je nejmenší “fluktuace”. Je tam pár stálých dívek a žen, které mají svou stálou klientelu a nepotřebují ani inzerovat na žádné webové stránce. Nemyslíme si tedy, že by některý kraj měl menší sexuální apetit.

 

Evidujete i jiné krajiny, nebo inzerují pouze Češky?
Inzerujeme pouze dívky, které působí na území České republiky. Co se týká národností – Češky, Slovenky, Romky, Maďarky, Ukrajinky, Rusky.

Na sexuální pracovnice z východu velmi často ve větších městech při hledání erotických služeb narazíte. V různých pražských podnicích mohou pánové narazit i na velmi exotické dívky, výjimkou nejsou ani Brazilky nebo Thajky.

Bez Pasáka, Denisa

Sexy Denisa na vás čeká na privátě v Brně

 

Bezpečnostní informace pro zákazníky placeného sexu

Jak prověřujete, zda jsou všechny ženy na portálu plnoleté? Je podmínkou registrace i prokázání se osobními údaji?
Ne, není. Na serveru dáváme k dispozici jen inzertní místo. Součástí zveřejnění profilu je i souhlas s všeobecnými podmínkami, které obsahují prohlášení o plnoletosti. Jakmile pojmeme jakékoli podezření, zamítneme jeho zveřejnění. Nicméně náš inzertní portál stavíme především na důvěře.

 

Můžete zájemcům poradit, jak si mohou zajistit bezpečnost třeba před pohlavní nemocí? Jelikož jde o soukromé priváty, není jistota, zda se ženy nechávají pravidelně testovat.
Paradoxně hrozí vyšší riziko nákazy pohlavní nemocí při styku s náhodnou známostí z baru nebo klubu. Sexuální pracovnice – většina z nich, se pravidelně podrobují lékařským prohlídkám. Oporou jim je v tom například i organizace Rozkoš bez Rizika. Zkrátka je v jejich zájmu být 100% zdravé.

Každopádně sex bez použití ochrany v podobě kondomu je rizikový vždy, když dojde ke styku dvou osob, které nežijí v sexuálně stabilním dlouhodobém partnerství. Takže kondom s sebou. 

Nicméně některé dívky a ženy provozují orál bez ochrany a najdete našem webu i takové, které nabízejí všechny služby bez ochrany. Je jen na každém, jakou službu si vybere.

CO JE INICIATIVA ROZKOŠ BEZ RIZIKA?

Nestátní nezisková organizace založená v roce 1992. Posláním je zlepšovat postavení sexuálních pracovnic/ků, předcházet rizikům spojeným s prací v sexbyznysu a snižovat je. Iniciativa preventivním působením přispívá k ochraně veřejného zdraví v ČR.

 

Nese Vaše stránka nějakou zodpovědnost za to, co se během schůzek stane? Lze u Vás třeba reklamovat nespokojenost se službou?
Jak už jsem říkala předtím, tohle za námi nejde. My poskytujeme dívce prostor pro inzerci a mužům se snažíme dívku ukázat a představit. To je celé. Cokoliv, co se děje poté, už není naše odpovědnost. 

Párkrát se nám stalo, že se na nás obrátil klient, který nebyl spokojený a my se mu snažili poradit, jak postupovat. Občas se na nás obrátí dívka, že schůzka se zákazníkem neproběhla ideálně a abychom varovali dívky v okolí. To anonymně děláme (pošleme e-mail nebo SMS s pár informacemi, které jsou důležité). Samozřejmě s ohledem na GDPR.

 

Každá inzerující má zřejmě svůj vlastní ceník, který se klient dozví až na schůzce?
Ano, každá dívka si výši odměny za své služby stanovuje sama a my je ani neuvádíme ani nevíme.

Ideální je, když se klient při sjednávání schůzky předem na cenu zeptá. Domluva o konkrétní službě a její ceně by měla proběhnout ale vždy na začátku návštěvy.

 

Máte nějaký přibližný, orientační ceník služeb? Na kolik průměrně vyjde klasická půlhodinka nebo orálek?
Náš ceník se vztahuje jen k ceně inzerce pro dívky, erotické priváty a kluby. Když vezmeme v potaz ceny, co dívky uvádějí na svých profilech, tak odpověď je, že běžná půlhodinka vyjde na 800 – 1200 Kč.

 

O portálu BezPasáka.cz

Kolik žen máte nyní v databázi a kolik jich přibližně měsíčně přibude?
Zaměřujeme se na aktuálnost inzerátů, proto pravidelně ověřujeme funkčnost telefonních čísel. Nyní máme na webu Bezpasaka.cz kolem 600 inzerujících dívek

Některý měsíc se jich přidá 30, některý měsíc jen 5. Je to velmi individuální. Dívky u nás nemusí inzerovat od prvního dne v měsíci. Mohou se přidat kdykoli nebo třeba na část měsíce si profil skrýt. Snažíme se jim vyjít maximálně vstříc.

 

Probíhá platba služeb přes Váš portál? Pokud ne, jak si na sebe vlastně vydělává?
Ne. Nikdy. Jak už jsem říkala, jsme inzertní portál. Dívky, priváty a kluby nám tedy platí paušálně za své inzeráty a místo na serveru.

 

Inzerenty aktivně vyhledáváte (erotické a masážní salony, stripshows a pod.) nebo se musí ohlásit samy?
Inzerující jsme aktivně oslovovali sami především ze začátku. Dnes se už naprostá většina dívek a privátů registrují samy. Jsou dívky, které inzerují na více erotických serverech, a některé využívají pouze našich služeb.

Zakládáme si na důvěře.Naše inzertky u nás jsou, protože chtějí, ne musí. Dívky se tak i navzájem doporučují. Aktuálně budeme spouštět i program “Doporuč a získej”.

 

Nestalo se nebo nemůže se stát, že fotky žen neodpovídají realitě?
Každou novou dívku, která chce na Bezpasaka.cz nabídnout své služby, ověřujeme skrze aktuální selfie fotku. Bez tohoto ověření nikoho do databáze nezařadíme. Je to jedna z našich hlavních priorit.

 

Nepovedlo se mi najít žádného muže. Nemyslíte i na nabídku pro gay komunitu nebo ženské klientky?
Určitě rozšíření nabídky o pány plánujeme. Za nedlouho spustíme nový web včetně revolučních služeb a úplně nových možností pro inzerující i zákazníky. A přibude i kategorie muži.

 

Na webu máte i sekci e-shop. Zboží někde držíte skladem nebo jde o přeprodávání od jiných prodejců?
Jak u kterého zboží. Některé zboží máme skladem, ale ve většině případů využíváme jako mnozí další online prodejci dropshipping.

 

Co se Vám aktuálně nejlépe prodává?
Zaměřujeme se na erotické pomůcky jen pro muže. Nabízíme hlavně high-tech hračky, ale upřímně – pánové si nejčastěji dopřejí klasickou umělou vagínu v tubě. Není nad ruční práci, kterou si mohou sami (nebo se svojí partnerkou) něčím oživit.

Párkrát do měsíce se ozvou i tací, kteří chtějí zkusit něco nového a zajímají se o silikonové panny. I v tomto oboru máme hodně zkušeností, dokážeme poradit a doporučit takovou, která uspokojí každého muže (nebo i ženu 🙂 ).

Pokud někdo s nákupem sex doll váhá a není si jistý, jednoznačně mu doporučím návštěvu podniku Naughty Harbor, kde se může na panny podívat, sáhnout a vyzkoušet si jejich vzrušující schopnosti.

UŽ JSTE MĚL VIRTUÁLNÍ SEX S REALISTICKOU PANNOU? 

Pokud je, je nejvyšší čas. V Praze otevřeli největší a nejmodernější erotický salon s virtuální realitou v Česku. Čtěte podrobný rozhovor.

Naughty Harbor, Patrik Duda

 

Informace pro zájemkyně o registraci

Můžete zjednodušeně vysvětlit proces registrace do Vaší databáze?
Registrace je snadná a během pár minut ji zvládne úplně každý. Stačí se na našem webu zaregistrovat a projít několika automatickými kroky. Pokud to někomu nejde, stačí se s námi spojit a registraci mu pomůžeme dotáhnout do zdárného konce.

Některé dívky nejsou největší kamarádky s počítačem – rádi jejich fotky upravíme, zařídíme jejich zveřejnění apod. Automaticky také všem inzerujícím nabízíme korekci textu tak, aby byla pro pány co nejlákavější. Samozřejmostí je překlad do AJ. 

Náš vztah s dívkami je v takové rovině, kdy upřímně doporučíme výměnu fotek, protože už “máme v oku”, jaké fotky pánové potřebují nebo vyžadují, aby dívce zavolali.

 

Jaký je ceník inzerce u Vás?
Cena je pevná – 990 Kč za 1 dívku a 1990 Kč za profil privátu. Nabízíme zvýhodnění při platbě na delší období. Například u platby na 6 měsíců je 1 měsíc zdarma.

 

Je poplatek jednorázový nebo zůstává žena v databázi trvale?
Je to poplatek na určitě období. Díky němu je profil viditelný návštěvníkům webu.

 

Ženy, které chtějí se službami na privátu začít, bude také zajímat jejich bezpečnost. Chtějí vědět, zda k nim nepřijde nějaký lump.

Evidujete nějak objednávky a víte, kdo přesně, za kým a kdy jde na návštěvu pro případ potřeby toto doložit?

K těmto informacím se nemáme jak dostat. Jsme pouze inzertní server a náplní naší práce je marketingová propagace. Na druhou stranu spolupracujeme s organizací Rozkoš bez rizika, která již mnoho let pomáhá dívkám v sexbyznysu.

 

Dotazy na provozní ředitelku Ivu Dopitovou

Bez Pasáka, Iva Dopitová

Iva Dopitová, provozní ředitelka inzerce BezPasáka.cz

Jak jste se k pozici provozní ředitelky webu dostala? Máte blízko k erotičnu?
Na mateřské “dovolené” jsem se rozhodla změnit obor a pomoci kamarádům se startem projektu Bezpasáka, ve kterém figuruje i můj manžel Kryštof Kopecký nebo rodinný přítel  Patrik Duda.

Ten stojí i za prvním erotickým privátem se silikonovými pannami v Čechách a značkou Naughty Harbor, která do Čech přináší nejen Sex dolls ale i virtuální erotiku.

naughty harbor panny velka prsa

Ani nepoznáte, že jsou ze silikonu. Tak realistické jsou panny v salonu Naughty Harbor.

 

Nepřekvapilo Vás napoprvé, kolik i na pohled nenápadných žen v Česku tyto služby poskytuje?
Ne, nepřekvapilo. Neřadím se mezi puritány, proto chápu, že k tomuto byznysu se může dostat každá žena či muž. Už na střední škole jsem dělala barmanku v jednom nočním klubu, proto vím, že tohle může dělat úplně kdokoli.

 

Umíte takovou poskytovatelku služeb poznat na ulici? Pokud ano, podle čeho?
Jsou všude kolem nás. Může to být maminka s malým dítětem od vedle ze vchodu, může to být nenápadná studentka, která si vydělává na studia.

Však je v tomto sexbyznyse více než 60 % matek samoživitelek. Běžná “provozovatelka” tohoto řemesla se neliší od nás “normálních” žen. Zahoďme tedy předsudky, vyzývavě oblečená žena není automaticky prostitutka a i kdyby byla, proč ne 🙂 Prostituce je služba jako každá jiná.

 

Děkuji krásně za rozhovor, Ivo. Přeji, ať Váš web vzkvétá a pánové ať si u Vás najdou vždy tu nejhezčí krásku z okolí.

A vy, vážení čtenáři, si račte vybrat z aktuálně více než 600 krásek, které na vás již netrpělivě čekají na svém privátě 🙂

 

FACEBOOK BezPasáka.cz
EROTICKÝ E-SHOP BezPasáka.cz
LINKEDIN Iva Dopitová

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply