Chtějí ještě moderní muži ve 21. století sex tak, jako kdysi?

Hodinový manžel je v posledních letech velice oblíbenou službou. Objednáte si pána, který doma během hodiny opraví, co je třeba. Někdy prý také poskytují sex.

Některým mužům by se takové povolání jistě líbilo. Skoro se až zdá, jako by muži po ničem jiném než sexu v dnešní době netoužili.

  • Je tomu tak skutečně?
  • Touží nějaký muž ještě vůbec po lásce?

chtějí muži sex jako kdysi?

 

Muži jsou vyšťavení z práce

„Co po nás vy ženské pořád chcete? Stav dnešních mužů bych označil jako únava materiálu.

V práci nás dusí, abychom podávali výkony, ženy chtějí, abychom vypadali jako Brad Pitt, a tak se po práci dobelháme někam si zacvičit, a když přijdeme domů, jsme vyřízení.

A druhý den nanovo. A víkend? Většinou se po nás chce, abychom byli pořád na mobilu nebo mailu,“ svěřil se jeden čtenář.

Podle posledních výzkumů mají muži skutečně méně energie než měli před deseti lety. Je na ně vyvíjen velký tlak v práci, kde tráví stále více času.

Jsou z toho ve stresu a tudíž už nemají ani pomyšlení na sex. Pokud muž nemyslí na sex – tak pak už nemyslí ani na romantiku.

Zajímavé je, že ten samý výzkum prováděný na ženách ukázal, že ty zvládnou všechno.

Je tedy na čase, aby se muži naučili neupínat se jen na práci, ale mysleli i na ostatní věci – jako jsou jejich zájmy nebo vztah.

BEZPEČNÁ A RYCHLÁ PODPORA EREKCE: 

Pokud ze selhání erekce viníte únavu a stres, je na čase sáhnout po „energy drinku“ pro váš penis. 

Česká Proerecta SHOT je bylinný nápoj se zrychleným nástupem účinku do 30 minut.

Proerecta SHOT

 

Bez uvolnění od stresu se sex nezlepší

Dnešní muži jsou tedy v drtivé většině případů tak vypjatí, že nemají čas myslet na nic jiného kromě práce. Tudíž ani na budování vztahu nepomyslí.

Proto raději volí cestu příležitostného sexu nebo vyhledávají ženy, které na ně působí dojmem, že nechtějí vážnou známost.

Ovšem neplatí to zcela jistě pro všechny. Stále tu máme spoustu spokojených vztahů a manželství, jen je jich o něco méně než bývalo.

Zároveň také narůstá počet vztahů, kdy se sice partneři milují, ale nefunguje jim to v posteli. Ten, který si žádá sexu více pak začne zahýbat.

I zde je opět viníkem velké pracovní vytížení. Je možné, aby dnešní doba orientovaná na obrovský výkon udělala z mužů impotenty?

„Bez toho, aby se lidé – a to nejen muži – naučili relaxovat, odpojit se ve volném čase od pracovních povinností, se kterými jako by byli svázáni pupeční šňůrou, to nejde.

O víkendu prostě na mobilu nebudete, je to čas jen pro vás… Vidím ve své praxi, že když s lidmi pracuji na tom, aby se více uvolnili, naučili odpočívat, jako první se to odráží na jejich vztazích.

Muži mají najednou na partnerky zase více času, sex se zlepšuje. Je těžké nepodlehnout tlaku společnosti, ale je nutné na tom pracovat, abychom mohli život prožívat a ne přežívat,“ poradila vztahová koučka Kateřina Lebedová.

 

Další články o erekci, léčbě a podpoře

OTESTOVÁNO: 10 nejsilnějších prášků na erekci
Jak udržet erekci co nejdéle a mít jí tvrdou až do "vítězného" orgasmu ženy?
10 příčin problematické erekce u mladých mužů
Pro koho jsou vhodné léky na erekci a komu je nepředepíší?
Vše důležité o bezpečnosti léků a prášků na erekci
Ranní erekce jako důkaz pevného zdraví penisu
Rychlá erekce – jak ji dosáhnout nebo naopak zpomalit?
Noční erekce – je problém, pokud penis během noci nestojí?

erekce_cz na facebooku

/ZDROJ/

Leave a Reply