Léky, tablety a prášky na erekci bez předpisu

Trápí vás problémy s erekcí a nechcete svůj organismus zbytečně zatěžovat chemií? Netrpíte závažnou formou erektilní dysfunkce? Jsou vaše potíže psychického původu nebo souvisí s přibývajícím věkem? V tom případě jsou pro vás vhodné volně prodejné přípravky na erekci. Jde o doplňky stravy, které obsahují přírodní látky. Oproti lékům na předpis nemají nežádoucí vedlejší účinky.

prasky_na_erekci

 

Pro koho jsou vhodné volně prodejné přípravky na erekci?

Zvažujete-li užívání přípravků na erekci bez předpisu, je nezbytné vědět, zda jsou pro vás vhodné. Komu jsou tedy veškeré doplňky stravy na potenci, vitaminy na erekci a přírodní produkty na podporu erekce určeny?

POZOR! Seřadili jsme TOP 10 přírodních doplňků na erekci, které jsme sami odzkoušeli.

prášky na erekci

 

Starší muži nad 50 let

Jde např. o muže, které postihla andropauza neboli mužský přechod. Pokud nesouvisí jejich potíže v sexuálním životě s kardiovaskulárním či neurologickým onemocněním, jde pouze
o přirozený projev stárnutí.

U muže v přechodu dochází k řadě změn. Ubývá testosteronu, dochází ke snižování libida i sexuální výdrže a erekce není tak tvrdá jako zamlada.

 

Muži s psychickým problémem

Další skupinou jsou muži, jejichž problémy s erekcí jsou psychického původu. Mají novou partnerku a bojí se selhání v posteli, jsou vystaveni nadměrnému stresu v práci apod. Jde o poměrně časté problémy s erekcí u mladých mužů.

 

Muži se zlozvyky a špatnou životosprávou

Specifickou skupinou trpící potížemi s erekcí bývají muži s nezdravým životním stylem. Obvykle se u nich dlouhodobější problémy s erekcí projeví ve středním věku nebo kolem přechodu. Ke zlepšení erekce u nich postačí změna životního stylu (omezení alkoholu a kouření, zdravá strava) a užívání přírodních produktů na potenci.

 

VIDEO: Co hrozí při nákupu neověřeného zboží z pochybných e-shopů? 

Nebezpecne-leky-erekce.mpg

 

Složení volně prodejních doplňků na erekci

Většina volně dostupných přípravků na potenci má přírodní složení. Tím se mimo jiné liší od léků na erekci, které obsahují syntetické inhibitory fosfodiesterázy typu 5 neboli iPDE-5. Různé chemické látky (včetně iPDE-5) se mohou vyskytnout i v nedůvěryhodných volně prodejných přípravcích na podporu erekce. Proto vybírejte ověřené a známé přípravky, které mají pozitivní recenze uživatelů.

KOMPLETNÍ RECENZE doplňků a naše vastní zkušenosti najdete zde. 

 

Nejčastěji používané složky

I když se mezi sebou jednotlivé přípravky složením liší, některé látky se vyskytují ve většině z nich. Přírodní produkty na erekci obsahují nejznámější nabuzovače libida a přírodními léky na erekci.

Jsou to např. kotvičník zemní neboli tribulus terrestris (Vimax), ženšen pravý (Clerex), ginkgo biloba (ArginMax), muira puama (Almea) či maca peruánská (Eregma MAX Power).

Zmíněné rostliny využívali pro podporu erekce a zvýšení libida už naši předkové v různých částech světa. Rostliny a odvary z nich byly v minulosti jediným dostupným řešením potíží s potencí. Existuje i řada starých i novějších receptů na přírodní viagru, které můžete rovněž vyzkoušet.

Kromě extraktů rostlin obsahují přírodní přípravky na potenci také vitaminy a minerály (např. vitamin E a zinek). Rovněž v nich najdete různé aminokiseliny (zvláště L-arginin a L-citrulin), které obsahují i některé potraviny. Kupříkladu na L-citrulin jsou bohaté vodní melouny. L-arginin se zase hojně nachází v cizrně, mléce nebo třeba hovězím mase.

UDĚLEJTE SI NÁKUPNÍ SEZNAM běžných potravin, které podporují erekci. 

prasky_na_erekci

Doplňky na erekci se snaží vypadat jako léky, ale vzhled nemá žádný vliv na jejich účinek

 

Nežádoucí účinky volně prodejných doplňků

S vedlejšími účinky se nesetkáte u přírodních doplňků stravy. Ale zdaleka to není pravidlem u všech volně prodejných přípravků. Některé legální volně prodejné produkty na potenci vás nemile překvapí vedlejšími účinky jako je zvýšené pocení, tlak v těle a sucho v ústech.

Vždy věnujte pozornost složení produktu. Některé doplňky stravy na potenci jsou ve skutečnosti léky na zlepšení erekce. Pak je vedlejších účinků více a někteří muži je dokonce nemohou užívat vůbec.

OTESTOVALI JSME ZA VÁS: Vysloveně nejnepříjemnější vedlejší účinky měla generická Viagra. Redaktora Pavla téměř položila!

 

Užívání doplňků na erekci bez předpisu

Přesné dávkování se u různých přípravků liší. Vždy je nezbytné dodržovat dávkování doporučené výrobcem. Přírodní produkty na potenci se většinou užívají dlouhodobě (zhruba po dobu 3 měsíců).

Zpravidla jde o 1–4 pilulky denně. Některé volně prodejné produkty na erekci slibují okamžitý účinek a bývají určeny k občasnému užívání. Pilulku si v tomto případě vezmete před sexem podobně jako je tomu u léků na předpis.

Doporučujeme tento Seznam 5 nejlepších doplňků stravy na erekci

 

Dlouhodobé a okamžitě působící doplňky na erekci

Doplňky s okamžitým účinkem působí do hodiny od užití (Zerex, Clavin) Ostatní jsou určeny k dlouhodobému užívání (Vimax, ArginMax). Výsledek se dostaví po delší době (zhruba do měsíce). Vzhledem k přírodnímu složení těchto přípravků na erekci je to pochopitelné. Obvykle je nezbytná i celková změna životosprávy a zvýšení pohybové aktivity.

PRO VAŠE BEZPEČÍ: Jak užívat léky na erekci správně a bezpečně, pokud jste ztratil nebo nedostal příbalový leták?

jak užívat léky na erekci?

 

Okamžitý účineknení vždy zaručený

Některé volně prodejné přípravky na erekci účinkují téměř okamžitě a mohou svým účinkem připomínat léky na předpis. Vždy si raději prostudujte složení produktu. V některých případech jde vlastně o léky na podporu erekce, které obsahují i syntetické inhibitory fosfodiesterázy typu 5. Takovým produktům se raději vyhněte. Některé přípravky s rychlým účinkem jsou však bezpečné
a důvěryhodné. 

Z hlediska účinnosti doplňků stravy na potenci záleží na jejich správném výběru. V některých případech jde o zbytečné vyhazování peněz, ale existují i skutečně účinné produkty. Upřednostňujte dobře známé a důvěryhodné produkty, s nimiž mají uživatelé dobré zkušenosti. Chcete-li něco udělat pro své zdraví, tak upřednostňujte přípravky s čistě přírodním složením.

 

Který doplňek vybrat?

Přípravky na erekci s okamžitým účinkem jsou pro tělo zatěžující. Pokud zvolíte doplňky stravy na potenci určené k dlouhodobějšímu užívání, mívá to pozitivní účinky nejen na zlepšení erekce, ale na celkově váš organismus. Aminokyseliny, minerály a vitaminy potřebuje naše tělo ke svému správnému fungování.

Nejde tu jen o zvýšení libida a kvalitní ztopoření penisu. Jde o zdraví jako takové. Vždyť právě poruchy erekce mají úzkou souvislost s naší fyzickou i psychickou kondicí a zdravotním stavem.

ČTĚTE TAKÉ překvapivé příčiny problematické erekce. 

 

Který doplněk stojí za vyzkoušení?

Levněji vás vyjde doplněk pro dlouhodobé užívání. Denní dávka se pohybuje kolem 20 Kč, ale záleží na konkrétním výrobku. V recenzích uvádíme vždy přesnou cenu.

Naopak jednorázové doplňky se cenově šplhají ke 100 a více korun. I proto by je měl člověk užít pouze občasně a nezvykat si na ně. Pro tělo jsou větší zátěží.

DOPORUČUJEME naše podrobné recenze. Zkušenosti, cena, účinky a vlastní posudek. 

MÁTE ANONYMNÍ DOTAZ na intimní problém nebo některý doplněk? Klikněte na naši sex poradnu a my vám poradíme.

 

Další články o erekci, léčbě a podpoře

OTESTOVÁNO: 10 nejsilnějších prášků na erekci
Jak udržet erekci co nejdéle a mít jí tvrdou až do "vítězného" orgasmu ženy?
10 příčin problematické erekce u mladých mužů
Pro koho jsou vhodné léky na erekci a komu je nepředepíší?
Vše důležité o bezpečnosti léků a prášků na erekci
Ranní erekce jako důkaz pevného zdraví penisu
Rychlá erekce – jak ji dosáhnout nebo naopak zpomalit?
Noční erekce – je problém, pokud penis během noci nestojí?

 

Leave a Reply