V Zambii zakázali energetický nápoj říznutý Viagrou, mužům ale „chutnal“

Úřady v Zambii vydaly zákaz k prodeji energetického nápoje, který obsahoval Viagru. Jeden z mužů, kteří jej zkusili, si stěžoval, že měl po vypití nápoje bezmála šestihodinovou erekci. Firma Revin Zambia, jež energetický nápoj vyrábí, vyvážela nápoj i do dalších afrických zemí. 

energy drink s viagrou

 

Zambie nápoj zakázala ihned poté, co bylo zjištěno, že nápoj měl v sobě obsažen látku proti mužské impotenci. Oznámily tak úřady ve městě Ndola, ze kterého nápoj s názvem Power Natural High Energy Drink SX pochází.

Prvotní pohnutkou k zákazu byla stížnost od zambijského ústavu pro kontrolu léčiv. Stížnost jež vydal ke konci minulého roku, tak byla reakcí na stěžování si spotřebitele, který trpěl trvalým pocením a téměř šestihodinovou erekcí.

Výrobce nápoje dále uvedl, že ho vyvážel i do jiných zemí jako Uganda, Malawi a Zimbabwe. V Malawi je energy nápoj zakázaný už od začátku tohoto roku.

Testy s nápojem prokázaly, že obsahoval přípravek Sildenafil Citrát, který je více známý pod obchodním názvem Viagra, který by ovšem měl být k vydání pouze na recept. Zambie taktéž zakázala i výrobu nápoje, dokud nebudou přijata opatření, jež budou zaručovat, že skutečně už neobsahuje viagru.

Tento nápoj Natural High Energy Drink SX byl totiž velmi oblíbený mezi zambijskými muži. V obchodech a barech se prodával po 500 ml v plastových konzervách.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Babička si natáhla místo ponožek vnukovy umělé vaginy. Nemohla je sundat.

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Jedna odpověď

  1. Michal 27.1.2020

Leave a Reply