Startup Numan si klade za cíl poprat se s velkým problémem – erektilní dysfunkcí

Londýnský podnikatel Sokratis Papafloratos se vrací na trh s Numanem – novým druhem předplatitelského podnikání s poměrně neobvyklým přístupem k velmi známému palčivému problému.

Papafloratos je jedním ze sériových evropských podnikatelů. Byl jedním z prvních investorů na webu Calm.com, kde měl stránku a aplikaci zaměřenou na podporu spánku a meditaci.

Založil také TrustedPlaces – nejstarší lokální webovou stránku ve Velké Británii, kterou získal Yell Group Plc, což je platforma pro sdílení fotografií s rodinou. Papafloratos nyní obrací svou pozornost na obtížné téma pro muže, a sice erektilní dysfunkci (ED).

numan

 

Tato online platforma má být zaměřena na podporu dostupných léčebných prostředků na ED a zároveň sloužit pro budování značky a vyprávění o zdravotních problémech ovlivňujících sebeúctu mužů a životní styly, které mohou ovlivnit tento stav.

Zatímco raná strategie bude zahrnovat léky na předplatné, dlouhodobější bude nabídka přímých zdravotnických produktů, které pomohou kontrolovat příznaky ED spolu s online podporou zdravotnických pracovníků. Bude také zahrnovat psaný obsah, který má za cíl pomoct mužům a ženám pochopit tento problém.

Erektilní dysfunkce je neschopnost dostat a udržet erekci, což je stav, který náhodně postihuje dvě třetiny mužů ve Velké Británii. Je spojená s duševním zdravím a faktory životního stylu, jako jsou úzkost, stres nebo alkohol. To znamená, že Numan bude automaticky mít ty klienty, kteří jsou stydlivější a upřednostnili by online řešení než terapii nebo lékařskou pomoc.

Léčba bude nabízena ve formě generických řešení, jako je Sildenafil a brzy Tadalafil, a Viagra Connect. Všechny léky poskytované společností Numan jsou licencovány k prodeji ve Velké Británii regulační agenturou pro léčivé přípravky a zdravotnictví (MHRA), která také dohlíží na povolení numan.com prodávat léky online.

Výběrem léčby na domovské stránce Numan budou mít spotřebitelé možnost vytvořit si účet a vyplnit krátký dotazník týkající se symptomů a anamnézy. Poté člen Numanova kvalifikovaného klinického týmu vyhodnotí vhodnou léčbu. Po udělení schválení se vytvoří předpis a tablety se dodávají do 48 hodin.

Klademe také velký důraz na to, abychom poskytli znalosti, které jsou nezbytné pro správné rozhodování. Vydáváme tedy Knihu erekcí – podrobný návod, jak vznikají a nevznikají erekce ne a co s tím můžete dělat,“ dodal Papafloratos.

/ZDROJ ZPRÁVY/

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Lék na erektilní dysfunkci byl nalezen ve 2 výrobcích prodávaných jako sladkost.

tadalafil ve sladkostech

Další články o erekci, léčbě a podpoře

OTESTOVÁNO: 10 nejsilnějších prášků na erekci
Jak udržet erekci co nejdéle a mít jí tvrdou až do "vítězného" orgasmu ženy?
10 příčin problematické erekce u mladých mužů
Pro koho jsou vhodné léky na erekci a komu je nepředepíší?
Vše důležité o bezpečnosti léků a prášků na erekci
Ranní erekce jako důkaz pevného zdraví penisu
Rychlá erekce – jak ji dosáhnout nebo naopak zpomalit?
Noční erekce – je problém, pokud penis během noci nestojí?

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply