Erotický horoskop – Kozoroh (21.12. – 20.1.)

Kozoroh je velmi seriózní. Lásku bere stejně vážně. Má pevnou víru, že jednou nalezne tu pravou. Jeho hledání je usilovné a ve chvíli, kdy ji najde, podniká všechny kroky k tomu, aby si ji udržel.

Flirt je mu ve většině případů cizí. Nemá sklony k nevěře. Jakékoliv psychologické a přesilové hry z duše nesnáší. Naštěstí má dostatek intelektu a taktu, a tyto praktiky dovede rychle odhalit a ukončit. Dokáže být romantický. Zároveň je ve vztahu i velmi racionální.

znamení Kozoroh

Kozoroh je jako kompas – vždy zná svůj směr a to i v posteli

 

Erotický horoskop pro muže Kozoroha

Co v posteli čekat od Kozoroha?

Někdy je příliš uzavřený do sebe a je těžké odhadnout jeho preference v posteli. Není sobecký a myslí na potřeby své partnerky. Přesvědčit Kozoroha k nové praktice není tak nesnadné, jak by se mohlo zdát.

Pokud to povede k uspokojení partnerky. Co by neudělal pro její blažený výraz, až bude po všem. Na projevy emocí na veřejnosti si moc nepotrpí. Za zavřenými dveřmi to může být úplně jinak. Z uhlazeného králíčka přejde do role tygra.

Toto znamení je v posteli velmi vášnivé. A pozorné ke každému detailu. To mu z reálného světa zůstává. Jeho pozornost je zaměřena na jednu věc a tu dělá extrémně dobře.  Kozoroh miluje sex a po delší době ženě možná odhalí i nějakou svou perverzní libůstku.

TIP: Pokud vám selhává erekce, nechte si poradit s výběrem účinného doplňku. Klikněte na naše podrobné recenze. 

 

Co v posteli očekává Kozoroh?

Je milovníkem všeho klasického. Má rád ženy s ambicemi mířící výše nad svůj současný sociální status. Je ohromen nádechem luxusu, klasického umění a hudby. Touží po dámě na veřejnosti a čarodějce v posteli.

Nejvíce ho žena překvapí, když obleče klasický společenské šaty a pod ně navlékne eroticky svůdné prádlo. To je pro něj vrcholně vzrušující představa. Nechce stydlivku. Ocení, když mu žena ukáže sbírku svých erotických hraček. Na oplátku ji někdy ukáže tu svou.

Chce znát perverzní fantazie ženy a rád je vyplní. Uvítá přímočarost a upřímnost. Chce vědět, co ženě udělá dobře. A to do té míry, že bude křičet a vzdychat slastí. On ví, co potřebuje. A očekává to samé od partnerky. Vyžaduje od ní verbální vyjádření jejích vlastních potřeb.

 

Co je ještě dobré vědět?

Zpočátku může být Kozoroh poněkud rezervovaný. O to více bude žena překvapena, až odhalí jeho skutečnou povahu. Tento muž je velmi uzavřený na první pohled. Pokud chce žena odhalit jeho pravou podstatu, měla by pro něj být nevinnou. Až panensky nevinnou. To v něm probudí toho pravého alfa samce, kterým Kozoroh od samého počátku je.

TIP: Čtěte i ostatní erotické horoskopy a najděte si k sobě vhodného partnera. 

 

Erotický horoskop pro ženu – Kozoroha

Sex s touto ženou nemusí být raketovým startem hned na první dobrou. Je to tím, že chvíli trvá, než svému partnerovi začne důvěřovat a otevře mu naplno svou duši. Čím déle sdílí své lože s partnerem, tím je sex lepší.

Její domovskou planetou je Saturn. Ten značí tvrdou práci a následné sklízení ovoce. To platí i v sexu. Toto znamení si rádo užívá pocitu naplnění. A to znovu a znovu.

Kozoroh znamení

Žena – Kozoroh potřebuje čas, aby její vztah rozkvetl.

 

Co čekat od ženy Kozoroha?

Patří mezi tradičněji založené ženy, ale její výdrž, energie a libido jsou ohromující. Sex má ráda. Hledá někoho, kdo usedne na trůn vedle ní v jejím soukromém impériu.

Nenechá city, aby ji zastavily na její cestě k cíli. To platí do chvíle, dokud nepotká muže, který projde její téměř neprostupnou bariérou.

V posteli je velmi žádostivá. Pokud s ní muž vydrží delší čas, dokáže ho sexuálně vynést do maximálních výšin. Je to náročné, ale stojí to za tu námahu. Chladná žena v tomto znamení bývá jen na první pohled. Je to test jejího protějšku, zda to ustojí. Pokud má muž zájem, měl by hledat jemné nuance, které naznačují její zájem o něj.

 

Co očekává žena Kozoroh?

Muž by měl zapomenout na sex na prvním rande. Sex je pro ni potěšením a dokáže jej oddělit od lásky. Ráda je dobývána. Přestože to není patrné, je občas ráda vyvedena z rovnováhy.

Preferuje pevný řád a plán. Předtím než na cokoliv vlítne, vše důkladně promyslí. Miluje jistotu ve všech aspektech a to včetně sexu. Jako silná žena potřebuje k sobě i silného muže. Na uspokojení je tato žena výzvou.

Pokud její partner není schopen ukojit její touhy, vztah dlouho nevydrží. Moc dobře ví, co chce. Svou ženskost vyjadřuje skrze sex, ale i jiné aspekty života. Její snahou je ve finále navázat prostřednictvím sexu chybějící citové pouto.

 

Co je ještě dobré vědět?

Žena v tomto znamení je přes první dojem velmi vášnivá, dobrodružná a ráda zkouší nové věci. Jejím uměním je vytvořit silné sexuální napětí a tak snadno dosahuje orgasmu.

Ráda komunikuje o všem co se v posteli děje. Chce, aby ji partner sdělil, co ho vzrušuje a uspokojí. A ona mu to velmi ráda splní. Potěší jí chvála na její milostné umění.  Je velmi tvrdohlavá a ráda v ložnici povede. I když to není na první pohled patrné, žena Kozoroh je typický vůdce. A velmi tvrdohlavá.

DÁLE ČTĚTE: Jak ženu dostat až na vrchol? Klikněte a čtěte, jak ženě včetně Kozoroha zaručit orgasmus. 

Leave a Reply