Erotický horoskop – Býk (21.04. – 21.05.)

Erotický horoskop pro muže Býka

Muž ve znamení Býka je vytrvalý, přímý a má rád jednoduchost. Dobrou zprávou je, že Býk miluje sex a všechny věci s ním spojené. Pokud je na lovu, dokáže být velmi pozorný a romantický. Večeře při svíčkách a dobrém jídlu je přesně jeho styl.

Pokud je to naopak žena, kdo loví a chce si osedlat býčka, musí jít k jádru věci. Býk je přímočaré znamení a náznaky ho spíše zmatou. Pokud ho žena chce, musí být přímočará. Ne že by z něj rovnou servala šaty. Nejlepší je mu v klidu a pohodě říct, o co jde. Býk je od přírody nedůvěřivý. Přímost a otevřenost maximálně uvítá. Taky má rád svou jistotu, proto bude pro milostné hrátky preferovat své místo.

sex_horoskop_byk

Na Býka nemůžete příliš rychle. Je nedůvěřivý

 

Co v posteli čekat od Býka?

Býci jsou v posteli neuvěřitelně draví, hraví a mají neuvěřitelnou výdrž. Je pro něj normální milovat se celé hodiny. Bez jakékoliv známky únavy. Ta přijde na býka až druhý den, kdy se probere z opojení.  V rámci dominance je to právě Býk, kdo rád drží otěže.

Pokud se setká v posteli s příliš dominantní ženou, bude to pravděpodobně skřípat. Sexuální energie z tohoto znamení doslova sálá. Každopádně je spíše zastáncem klasických a jím ověřených cest.

Nepatří k těm, co by rádi experimentovali. Uznává svoje jistoty. Přesto však je to velmi intuitivní a pozorný milenec plnící všechna přání své partnerky. Proto k experimentu přistupuj jen pokud je to přáním ženy. Ta si ale sex s býkem rozhodně užije. Tam kde ostatní končí, býk teprve začíná.

I Býk si dopomůže  klepší erekci s kanadským Vimaxem. Podrobná recenze zde.

 

Co v posteli očekává Býk?

Býk vnímá všemi svými smysly. Je to labužník a v posteli tomu není jinak. Miluje svěží ženskost. Před sexuální dominancí preferuje jemnou ženskou krásu. Rád v posteli vede a ohromuje. Pokud se cítí ženou milován a obdivován, je v sedmém nebi.

Uvítá i svádění ze strany ženy. Komplimenty na jeho mužnou sílu a výkonnost jsou rozhodně na místě. A to jak v běžném denním životě, tak pod dekou. U býka je důležitá předehra. Tu má rád smyslnou a dlouhou.

 

Co je ještě dobré vědět?

Vnímá všemi smysly. Důležitý je tedy parfém (nejlépe mladý a svěží), hudba, vizuální podněty, doteky. Pokud chcete býka nažhavit, zaměřte svou pozornost na oblast šíje, krku a hlavy. Rozhodně není vyznavačem stylu “Padesát odstínů šedi“ a pokud ho plácnete po zadku bičíkem, pravděpodobně vám oplatí úderem zpět. S nadsázkou řečeno. Býk je hlavně zárukou upřímného, milostného a vroucného milování. Upřímně, která žena po tom netouží?

TIP DO LOŽNICE: Sexuální pomůcky a nevšední hračky. 

 

Erotický horoskop pro ženu Býka

Ženskost a krása. To jsou typické znaky ženy ve znamení Býka. Žena tohoto znamení na sobě může mít klidně oblečený pytel. Přesto svou přirozenou ženskost nezapře. Svůj šarm nijak násilně nevynucuje.

Málokdy ji uvidíte v šatech s velkým výstřihem. Ani v oblečení, kde ji uvidíte až do krku. Přirozenost je její styl. Stejně jako láska a smyslnost. Při volbě partnera nerozhoduje unáhleně. Velmi pečlivě svůj protějšek vybírá. Smýšlením a chováním je tato žena romantik. Touží po svém vysněném princi. Pokud se s mužem vyspí, bude ho v posteli vždy preferovat před jinými.

sexualni_horoskop_byk

Žena ve znamení Býka je v první řadě romantička

 

Jaká je žena Býk v posteli?

Žena Býk je v sexu velmi milující a pečující. Muž se od ní pravděpodobně nedočká perverzních a sadomasochistických výstřelků. O to více si v ložnici užije její milující péči. Bude si připadat doslova jako malé dítě, o které je dobře pečováno.

Ženy ve znamení Býka nejsou rozhodně tak nadržené jako ženy ve znamení Berana, nebo Vah. Přesto jsou velmi smyslné a sex milují. Ve svém arzenálu mají minimálně jednu až dvě finty, jak partnera přivést až na vrchol blaha. S touto ženou očekávejte příval nekonečných polibků a lásky.

 

Co očekává žena Býk?

Rozhodně pomalý přístup. Tato žena je romanticky založena. Není tedy dobré tlačit na pilu. Muž, který počká, nebude litovat. Stejnou péči jakou dává, také čeká od svého partnera. Je tedy velmi rozumné věnovat pozornost jejímu tělu a neskočit “rovnou na věc“.

Polibky, hlazení a mazlení. Tohle vše ji naladí a v samotném aktu to partnerovi dvakrát vrátí. Rozhodně nepreferuje drsný sex a podobné divočiny. Od přírody je trošičku lenivá a více tradiční. Je ochotna experimentovat, pokud po tom partner touží. Stejně jako muž Býk, experimenty příliš nevyhledává.

Její libido je velmi vysoké. A bude ještě vyšší, pokud má ideální podmínky k milování. Rozhodně s mužem nepůjde na jakémkoliv místě. Na auto či jiné netradiční prostředí by měl zapomenout. Alespoň zpočátku. Svíčky, útulná a veliká postel, romantická hudba. K tomu hedvábné povlečení a spousta romantiky.  To je to co tato žena chce.

LÁKAJÍ VÁS EXPERIMENTY? Zkuste to v pohodlí domova ve vaně nebo sprchovém koutě!

 

Co je ještě dobré vědět?

O ženách ve znamení býka se traduje, že jsou velmi šikovné v uspokojení partnera jazykem a ústy. Milovníci francouzského sexu by tedy měli zaměřit svou pozornost právě na ženy v tomto znamení.  Žena Býk, která se cítí se svým mužem bezpečně a pohodlně ho bude následovat kamkoliv. Důležité je dát ji čas. Sama si musí vše zvážit. Jen s tím pravým je schopna toho nejlepšího sexu.

SVOJE ANONYMNÍ DOTAZY NÁM NAPIŠTE DO SEX PORADNY. Poradíme každému. Klikněte!

Leave a Reply