Erotický horoskop – Váhy (23. 09. – 23. 10.)

Erotický horoskop pro muže Váhy

Romantický svůdník. To je muž ve znamení Vah. Miluje být zamilovaný. Pokud do toho spadne, tak naplno. Svou vyvolenou zahrnuje pozorností a romantikou na každém kroku. Večeře při svíčkách, smyslné masáže a vonné oleje.

Pro Váhy normální. Jejich romantismus a intelekt jsou okouzlující. Obzvláště pro některé ženy. Až pak samy nevědí, zda vytáhnout pouta či smyslnější prádélko. Bacha ale na váhy. Klamou tělem a mohou mít sklony k promiskuitě.

erotický horoskop Váhy

Váhy jsou připraveny na sex kdekoliv a kdykoliv a nezáleží, pokud se někdo dívá

 

Co v posteli čekat od muže Vah?

Po fyzické stránce většina vah nepatří mezi atlety. Jsou spíše intelektuálně orientováni. Přesto mají v posteli neuvěřitelnou výdrž. Tím pádem to je většinou partnerka, která odpadne uspokojená jako první.

Muž ve znamení váhy má rád balanc. Proto mu nevadí role dominantní ani submisivní. Je na tomto poli univerzálem. Má bujnou fantazii a intuici. Vždy ví co dělat, aby bylo partnerce dobře. A to dokonce ještě ve chvíli, kdy je oblečená.

Jeho předehra bývá dlouhá a hravá. Rád si tyto chvíle vychutnává a dokáže o ženu pečovat jak rukama, tak jazykem. Ve chvíli, kdy je spokojená partnerka, je spokojen i on. Jeho hravost je bezmezná a tak uvítá i sex ve více lidech.

Váha má někdy tendence vést několik románků současně. Miluje sledovat show. Ať už pozoruje někoho při sexu, nebo sebe samotného. Zrcadla nebo skryté kamery jsou přesně jeho styl.  Stejně jako malby na tělo, nebo body shot.

TIP: Také máte tajemství a taháte to s více partnery najednou? Možná vás zaujme swingersparty. 

 

Co očekává v posteli muž Váhy?

Rozhodně ne ženu tlačící příliš na pilu. Nemiluje příliš tvrdé a přímočaré jednání. Stejně jako rozkazy. Naopak velmi ocení dotyky na svém těle. Především na zadku a varlatech.

V sexu preferuje tiché a pohodlné místo a dlouhou předehru. Taky je rád informovaný o tom, co ženě dělá dobře, aby tuto dovednost vypiloval k dokonalosti. A mohl dále objevovat nové výzvy.

Tento muž miluje nové věci. Masáž je ta správná cesta jak ho dostat do nálady. Jeho libido pak vystartuje až ke hvězdám. Žena může s klidným svědomím navázat masáží na intimnějších partiích.

Miluje romanticky naladěnou, upravenou a krásně vonící ženu. Nemá rád nudu. Chytrá žena ho proto bude vždy držet ve střehu. Aby ji nikdy neměl jistou.

 

Co je ještě dobré vědět?

Mezi Váhami lze najít mnoho gigolů. To proto, že Váha je velmi pilná ve vybrušování svého milostného umění. Na rozdíl třeba od Panny, bere sex jako výzvu.

Také jich je mnoho bisexuálně, nebo homosexuálně zaměřených. Váhy drží křehkou rovnováhu mezi jedním i druhým. Jsou to ranní ptáčata, takže sex po ránu je pro něj tou nejlepší variantou, jak začít nový den.

TIP: Jak je na tom ten váš s ranní erekcí? Pokud je pevná, je zdravý, ale pokud ne…

 

Erotický horoskop pro ženu Váhy

Narozena je pod křídly Venuše. Tato žena ztělesňuje její krásu a smyslnost. Na dotek hebká, ženská a senzuální. Její měkké rty chutnají nezapomenutelně a sladce. Její křivky jsou tak krásné, že každý muž zastaví a šílí touhou.

A její vůně. Tak omamná a sladká jako chůze růžovým sadem. Tato žena není jen hebkost. Pod krásným vzhledem je ukryta duše ze železa.  Reprezentuje rovnováhu typickou pro Váhy. Proto také nepadá do vztahu tak snadno, jako jiná znamení. Není snadné ji polapit.

erotický horoskop Váhy

Ženy – Váhy je velice těžké ulovit

 

Co čekat od ženy Vah?

V sekundě dokáže odhadnout člověka. Její vnitřní intuice je v tomto jedinečná. Je velmi chytrá a diplomatická. Pošle vás do háje takovým způsobem, že se na tu cestu ještě budete těšit.

Dokáže ale svého partnera podpořit a ještě navýšit jeho libido tak, že si bude připadat jako král s egem až na měsíci.

Váha ráda vede. A muž by měl vzít tento fakt v potaz. Je univerzální milenkou. Občas jí nevadí ani submisivní role. Když muž překoná její těžkou dostupnost, čeká ho jízda po nebeské dráze. V momentě, kdy je tato žena muži naplno oddána, je sex skvělý. Chlap ale musí ustát prvotní námluvy. Právě takového muže hledá.

TIP: Jak zlepšit partnerovu erekci? I vy jako žena na ni máte vliv. 

 

Co očekává v posteli žena Váhy?

Hledá jednoznačně šikovného muže, který ví co v posteli dělat. Váha nechce nikoho zaučovat od začátku. Chce muže schopného uspokojit její potřeby a to hned.

Nehledá násilný typ. Spíše tichou sílu. Takovou, kde není třeba slov. Protože řeči a výmluvy jsou jen pro slabochy. Váha je náročná milenka. O to více, pokud chce k sobě muže připoutat navždy.

Sex prožívá na fyzické i duševní úrovni. Jak rozpálit Váhu? Muž by měl věnovat pozornost krku, uším a hlavně zadečku. Je to silná erotogenní zóna většiny Vah. Chytnout nebo přes něj plácnout zabírá. Ne ale moc agresivně. To Váhy nerady.

Předehra by měla zahrnovat jak fyzický, tak mentální stimul. K tomu může dopomoci správné prostředí a vůně. Stejně jako Muži – Váhy i tato žena má ráda ranní sex. A stejně tak ji nevadí rozsvícené světlo při milování. Bezkonkurenčně nejlépe u Váhy funguje erotická masáž.

 

Co je ještě dobré vědět?

Ženy ve znamení Berana a Vah jsou nejvíce divoké a nejnadrženější milenky. Muži co měli čest poznat je v posteli, to mohou jistě potvrdit. Toto znamení má kolem sebe vždy mnoho nápadníků. Často udržuje vztahy typu “kamarád s bonusem“. Žena – Váha to bere jako běžnou součást společenského života.

ČTĚTE i ostatní erotické horoskopy a najděte si spřízněnou duši. 

Leave a Reply