Erotický horoskop – Beran (21.03. – 20.04.)

Erotický horoskop pro muže Berana

Muže ve znamení Berana poznáte snadno. Jeho povaha je ohnivá a přímočará. Jde vždy přímo k věci. Pokud se mu líbí nějaká žena a chce s ní skončit, nebude příliš otálet. V případě, že se mu žena opravdu líbí, je schopen počkat. Na chvíli. Beran je totiž velmi netrpělivé znamení.

beran_eroticky_horoskop

Berani jsou v posteli aktivní a „jízdu“ si chtějí náležitě užít

 

Jaký je muž Beran v posteli?

Jde rovnou na věc. V posteli rád dominuje. Milování s ním je vášnivé a technicky téměř dokonalé. Rozhodně nečekejte v posteli dlouhou romantiku. Tu najdete spíše u jiných znamení. V posteli je tak trochu sobec, který v prvé řadě myslí na své potřeby. Předehru ze své strany vnímá spíše jako pauzu před začátkem zápasu.

Samotný sex bere většina Beranů jako cestu za vítězstvím. Žena, která mu chytře naznačí “kudy“, si může být jistá, že si také přijde na své. Beranův cíl v posteli je vyhrát. Žena mu ale nesmí dávat přímé instrukce. Ty nesnáší. Pokud je žena chytrá nenápadně ho navede v posteli slastnými vzdechy. V běžné komunikaci pak nenápadnými poznámkami mezi řečí.

TIP NA CESTY! 14 sexuálních poloh do auta. 

 

Co Beran očekává?

Pokud ho chce žena při milování zaujmout, měla by zvolit správnou kombinaci živočišné přitažlivosti a napůl panenské stydlivosti. Tímto sexuální mixem Berana rozdráždí do krajních mezí. Beran nemá moc rád stereotyp. Určitě ho neohromí předehra, kterou již několikrát zažil.

Proto by ho měla žena hýčkat a po čase přijít vždy s novým podnětem.  Na druhou stranu nic se nesmí přehnat. Je třeba najít správný poměr mezi novinkami a stálou klasikou. Muž Beran si moc nerozumí s příliš dominantní partnerkou. Naopak příliš submisivní partnerka také není úplně jeho šálek čaje. Chce především ženu, která se oddá jen jemu. Teprve pak bude možné užít si sex oboustranně a naplno.

 

Vlastnosti Berana

Sex s Beranem, to je netrpělivost. Nechce čekat dlouho na svou rozkoš a míří přímo k cíli. Žena může čekat cokoliv. Beran si libuje ve všem, ale ničeho nesmí být příliš. Stereotyp ho dlouhodobě omrzí.

On sám pak rád používá při milování jazyk a ruce. Těmi dobývá pomyslná území na těle partnerky. Miluje také hlasité projevy a křik. Ty jsou pro něj tím nejlepším afrodiziakem. Vášeň a sexuální zápal jsou pro něj pod peřinou typické. Málokterá tomuto ohni odolá a on to ví.

S výběrem místa si moc hlavu neláme. Důležitá je pro něj hlavně pozornost, ženy. Pokud ji dostane, bude provozovat sex i na veřejných místech.  Pokud si chce žena Berana dlouhodobě udržet, musí být dobrá herečka. Beranovi musí dávat neustále najevo, že je pánem situace. A to za všech okolností.

 

Erotický horoskop pro ženu Berana

Žena ve znamení Berana je dominantně zaměřena. Na rozdíl od mužů to na ní není tolik znát. Přesto je uvnitř vášnivá a energická. Vždy si jde svou vlastní cestou. Muži narozeni v jakémkoliv znamení se do této ženy snadno zamilují. Žena – Beran je zkrátka sexuálně kompatibilní se všemi díky své unikátní povaze a atraktivitě.  Tuto ženu je třeba při svádění hýčkat. Libují si v pěkných věcech a pozornosti.

sexualny_horoskop_beran

Ženu Berana zajímá hlavně její vlastní uspokojení. Nenechte jí být sobeckou

 

Jaká je žena Beran v posteli?

Žena v tomto znamení je stejně vášnivá a energická, jako její povaha. Je mistryní v používání sprostých a pikantních slůvek. V ložnici dokáže mluvit tak, že nažhaví každého muže až do běla. Zážitek s ní v posteli je tak sexuální krasojízda.

Dlouhá a citlivá předehra není úplně její styl. I tak ji má ráda. Pokud trvá moc dlouho, přebírá iniciativu sama. Počítá prostě s tím, že na sex vás připraví už dávno před předehrou. Svým šarmem a uměním svádět. V posteli udělá cokoliv, jen aby svého partnera nažhavila na provozní teplotu. V tomto směru jde i za běžné limity. A neváhá investovat do pěkného koženého nebo latexového oblečku.

Během sexu nemá problém prolomit ledy a jít až za hranice. To samé očekává od svého partnera. Ráda mění polohy. Preferuje pak ty, kde je v dominantní pozici a určuje si tempo i pravidla. S ženou narozenou v Beranu musí být muž vždy ve střehu.

 

Co očekává žena Beran v posteli?

Má ráda muže, co umí v posteli projevit vášeň a cit. Rozhodně nechce žádné vlažné výkony. Chce hlavně uspokojit svou sexuální potřebu. Což je někdy na úkor jejího partnera. Velmi si libuje v komplimentech. Ocení proto při sexu jakoukoliv chválu na svou postavu či sexuální umění.

Její dobrodružná povaha přímo svádí ke zkoušení nových věcí. Proto by se muž neměl držet zpátky a sám přijít s nějakou novinkou. Rozhodně ne nějak zbrkle. Jednoduše ji s věcí dostatečně obeznámit. Přestože je tato žena dominantní a energická, ocení i mužův citlivý přístup k věci.

TIP: Jak zvýšit svoje i partnerčino libido? 

 

Vlastnosti ženy Berana

Žena v tomto znamení je nejvášnivější ze všech. Sex s ní nebude nikdy dvakrát stejný. Ví jak věci okořenit a vnést do sexu oheň. Nebuďte proto překvapeni, že ona bude iniciátor vašich hrátek. Miluje totiž iniciativu a má chuť. Možná ještě větší, než většina chlapů.

Hledáte někoho na hrátky na veřejnosti? Pak tahle je ta pravá. Miluje je a vyhledává. Přitom jí nevadí ani drsnější zacházení.  A muž vždy ví na čem je. Řekne mu to přímo. A to v dobrém i ve zlém. Ráda používá hračky a nepřestává si hrát.  Dokud oba nedosáhnete orgasmus.

POTŘEBUJETE ANONYMNĚ PORADIT? Klikněte a napište nám do anonymní poradny. 

Leave a Reply