Erotický horoskop – Rak (22.06. – 22.07.)

Erotický rozhovor pro muže Raka

Muž – Rak je znám jako bezmezný romantik. Romantik s občasnými výkyvy nálad, kdy neví, co přesně chce. Obecně vzato je ale respektujícím a velmi pečujícím partnerem. Starostlivost a láskyplnost jsou charakteristické znaky Raka.

Rozhodně nepatří mezi muže preferující krátké flirty a výstřelky na jednu noc. Jeho životním cílem je najít partnera, kterému bude moci věřit a strávit s ním celý svůj život. Proto Raci někdy působí rezervovaně a odtažitě, zejména na začátku vztahu. V ten čas je mu třeba dát dostatek času, aby měl možnost projevit svou pravou tvář. To samé platí i pro sex.

znamení Rak

I Raci patří mezi jízlivé znamení a je na ně potřeba pomalu

 

Co v posteli čekat od Raka?

Rak působí na první pohled nevinně. Když dojde na sex, měla by s tím žena počítat. Na druhou stranu tato vlastnost činí muže tohoto znamení neodolatelným.

Je tak trochu jako cibule. Jeho hříšnější stránky jsou schovány pod hlubšími vrstvami. Rak je vyznáním romantik. To neznamená, že o ženách nic neví. Naopak. Má velmi dobrou představu o tom, jaké techniky v posteli použít.

Pro ženu svého srdce rád objevuje cesty, jak ji přivést do extáze. V tomto ohledu je velmi pilným žákem. Ve skutečnosti ho nejvíce vzruší, když je žena vzrušená.

Nejde mu v prvé řadě o jeho potěšení. Důležité je pro něj hlavně radost partnerky.  Rak je také specifický tím, že mu nevadí, a dokonce dělá dobře dominance ženy v posteli

HRY NA DOMINU A PODŘÍZENÉHO? Proč ne? Klikněte a čtěte o hříšných BDSM hrátkách. 

 

Co v posteli očekává Rak?

Rak není ten typ, co hledá příliš svobodomyslné a divoké ženy. Není ani zastáncem drsného či násilného sexu. Ani špinavé řečičky ho moc neberou.

Naopak je konzervativní a dává přednost vyčkávání, aby plně porozuměl sexuálním touhám svého protějšku. Rak bude v první fázi vztahu chránit hlavně sebe před emocionálním zraněním. Má totiž strach z odmítnutí, protože je od přírody velmi citlivý.

Aby žena vyhrála jeho srdce, musí mu dokázat, že k němu má pevnou citovou vazbu a její láska je bezpodmínečná. Teprve poté jí odhalí, jak moc milující a pečující dokáže být.

 

Co je ještě dobré vědět?

Rak je nejcitlivějším znamením zvěrokruhu a jeho největším potěšením je přinášet radost druhým. Především těm, které skutečně miluje. Jeho náturou je pečovat. To z něj dělá skvělého přítele a beznadějného romantika.

Ztělesňuje hodnoty, které každá žena potřebuje. Tedy aby cítila, že je jedinečná, milovaná a emocionálně zajištěná. A to si některé ženy myslí, že muži tohoto typu existují už jen v románech. Asi ještě nepotkaly Raka.

TIP: Čtěte i ostatní erotické horoskopy a najděte si k sobě vhodného partnera. 

 

Erotický horoskop pro ženu Raka

Žena v tomto znamení je velmi zajímavá. Na první pohled může působit sebevědomým, roztomilým, někdy až drsným a dojmem. Pod tvrdým krunýřem typickým pro Raky třímají hluboké city. A není ani divu.

Raci jsou všeobecně nejcitlivějším znamením celého zvěrokruhu. Emoce působí na všechny oblasti této ženy. Včetně její sexuality. A ta její náladovost! Mění ji stejně, jako měsíc svoje fáze. Někdy zářivá a šťastná. Jindy temná. Nosí v sobě určitou vnitřní rozpolcenost. Dobrou zprávou je, že tuto stránku osobnosti může změnit.

žena ve znamení Raka

Ženy Raci bývají vnitřně rozpolcené

 

Co čekat v posteli od ženy Raka?

Žena Rak si bude svého milého v posteli doslova hýčkat jako dítě. Je velmi zkušená ve svádění i milostných hrách. Pokud chce, dostane muže do postele mrknutím oka.

Milování s ní je velmi hluboké, plné emocí a intenzivní. Muž s ní zažije úžasné chvíle. Má také své skryté choutky. Ty odhalí až po určitém čase a vzájemné větší důvěře v momentě, kdy o partnerovi už něco ví.

Jakmile se jednou spojí s mužem fyzicky i duševně, nechce o něj přijít. Udělá pro to vše, co je v jejích silách. Úžasný je i její dotek. Je to ten, který každému muži přivodí příjemné mražení v zádech.

Miluje orální sex, ten ráda dává, stejně jako přijímá. Nebojí se být ani submisivní. Její sexuální energie leží pod tvrdým krunýřem. Pokud jím muž pronikne, zažije nezapomenutelnou noc.

DOBRÝ TIP: Zlepšete svoje orální schopnosti na maximum a naučte se správně kouřit penis. 

 

Co očekává ženy Rak?

Žena Rak miluje a ctí jen toho, kdo jí určitým způsobem imponuje. Rozhodně u ní nemají šanci borci, kteří se jí snaží jednoduše sbalit.

Škádlení a popichování v posteli nemá ráda a může si ho vzít osobně. Věří v dlouhou předehru plnou emocí a vzájemných doteků.

Ráda slyší komplimenty na svou adresu. Polibky na krku jí dělají moc dobře podobně, jako dárečky. Třeba v podobě vína nebo čokolády ji dovedou naladit na správnou notu. Chce, aby o ni bylo pečováno, aby cítila lásku a péči partnera. I skrze drobné pozornosti. Ty ji dráždí a vzrušují. Tyto lichotky ji dovolují cítit se jako žena.

Má ráda sentiment. Ocení třeba dopis pod talířem, či snídani do postele. Chce, aby s ní bylo jednáno jako s dámou, jinak hrozí štípnutí ostrým klepetem. Pokud dostane emoční podporu, domov a věrnost, bude svého muže hájit do roztrhání těla.

Co je ještě dobré vědět?

Žena Rak někdy působí zranitelným dojem. A to do takové míry, že jí každý muž rád snese modré z nebe, aby ji ochránil. Radost ji udělá třeba večeře v dobré restauraci. Jídlo by mělo být ideálně takové, které evokuje pocit domova.

Žena Rak vůbec velmi tíhne k domovu. Má k němu kladný vztah a nejraději má svůj dům a muže svého srdce v něm. Když cítí pocit bezpečí, dokáže odhalit i své skryté touhy. A že mohou být velmi pikantní a rozmanité.

Žena Rak je velmi vtipná. Její smysl pro humor přichází jakoby mimochodem a je mimořádný. Mívá dny, kdy je vášnivá a naopak chvíle, kdy je chladná. Muž by ji měl dát v tento čas morální podporu. Sama pak pozná, zda muž je schopen kočírovat její křehkou duši.

Žena – Rak je panensky nevinná. Typická holka odvedle. Ta, po které každý chlap touží. Jako bohyně měsíce září nejvíce noci. Tehdy mužovo srdce patří jen jí během krásného a hlubokého milování. Její tichá síla je ohromující. S plnou důvěrou se rozjede jako tsunami. Bohyně měsíce. Ta, ktera působí v záři světla měsíce nesmrtelným a ohromujícím dojmem.

ČTĚTE i ostatní erotické horoskopy a najděte si spřízněnou duši.

Leave a Reply