Erotický horoskop – Blíženec (22.05. – 21.06.)

Erotický horoskop pro muže Blížence

Jaký je muž ve znamení Blížence v posteli? To je dobrá otázka. Najdete ho totiž všude možně, jen ne v posteli. Mnohem vyšší šance je, že ho najdete souložit ve zpovědnici v kostele, na toaletách letadla letícího 10 000 metrů vysoko, nebo na hřbitově.

Prostě na kterémkoliv zvláštním místě. Jen v posteli ho pravděpodobně nenajdete. Jeho mysl je vždy zaměřena na mnoho podnětů najednou. Vždy bude hledat ty nejrozmanitější zážitky a zkoušet nové věci.

horoskop Blíženci

Muž Blíženec je velice dobrodružný a platí to i v posteli

 

Co v posteli čekat od muže Blížence?

Blíženec je sexuální dobrodruh. Jeho chování může někdo považovat za nevhodné vůči společenským normám. Stejně na tom je výběr jeho praktik a míst, na kterých sex provozuje.

V případě, že je partnerka podobně naladěna, budou si rozumět. Více konzervativní znamení jako Kozoroh nebo Panna pravděpodobně ne. S nestálým Blížencem pod dekou (nebo kdekoliv jinde) neudrží krok.

Pro něj je sex hlavně zábava. Většinou mu nepřikládá větší emocionální význam. V případě, že narazí na speciální osobu, emoce přijdou. Je to ale poměrně vzácně.

Určitě sexuální hrátky neprožívá tak jako třeba emocionálně a romanticky zaměřené Ryby. Pokud tedy hledáte jednorázový sex na jednu noc, Blíženec je jasnou volbou. Navzdory tomu dokáže být Blíženec věrný jedné ženě. Jen nestrpí příliš mnoho stereotypu. Jedna poloha a stále to samé místo nejsou pro něj.

TIP: Dobrodružný může být i Sex ve třech. Blíženec takovou specialitku jistě ocení. 

 

Co v posteli očekává Blíženec?

Pro něj sex probíhá jak v hlavě, tak i fyzicky (v posteli nebo kdekoliv jinde). Vzrušuje ho tedy nejen samotný akt, ale i přístup partnerky. Ovlivňuje ho její chování a to, jak mluví. Její hra s jeho částmi těla.

Jeho hlavní erotogenními zónami jsou prsty a ruce. Partnerka by se jim tedy měla rozhodně věnovat. Také miluje jakékoliv hraní rolí. Stejně tak převleky a různé scénáře jsou pro něj velmi vhodné.

Žena nepřístupná experimentů v sexu si neudrží Blížence příliš dlouho. Bude se s ní po chvíli nudit a uteče k jiné.

Změna je tedy v sexuálním životě s Blížencem nezbytná. Nemusí jít o veliké změny. Stačí detaily. Změna parfému, oblečku nebo nová poloha bohatě stačí.

Tedy v případě, že se nebavíme o extrémním jedinci. Zde platí, že ho buď následujete do divokého světa sexuálních her, nebo tam skončí s někým jiným.

 

Co je ještě dobré vědět?

Pokud budeme mluvit o panu Greyovi z Padesáti odstínů šedi, pak ho přesně vystihuje extrémní Blíženec.  Je třeba vzít v úvahu, že zvýšené nároky čekají na ženu v případě všech extrémů.

Je jedno, zda jde o Blížence, nebo jiné znamení. Naštěstí většina žen narazí pouze na průměrně “náročného“ Blížence. A to je dobře. Popravdě, která z žen by se nenechala alespoň někdy zatáhnout do víru sexuálních her plných fantazie.

TIP: Dobrodružství přeje příroda. Zde je 10 poloh do stanu. 

 

Erotický horoskop pro ženu Blížence

Žena – Blíženec, to je nekonečný zdroj zábavy. Nikdy se s ní nebudete neudit. Je charakterizována duálním znamením. To vždy bude vždy hýřit energií a bude myšlenkami minimálně na dvou místech najednou.

Všechny tyto vlastnosti jsou navíc zabaleny do krásného ženského těla. Žena tohoto znamení je také mistryně ve svádění. V tomto je podobná Panně.

Je chytrá a dovede velmi dobře mluvit a pohotově reagovat. Tato žena vyhledává intelektuálně zaměřené partnery. Miluje konverzaci na různá témata. Proto u ní nemají moc šancí tiché tipy mužů a hlupáci. Muž musí být smělý, vtipný a chytrý, aby si získal její srdce. Na oplátku dostane její svěží přístup k životu. S touto ženou zažije každý den něco nového.

erotický horoskop Blíženec

Žena Blíženec je zaměřena na intelekt. Pokud jste inteligentní, máte ji v hrsti

 

Jaká je žena Blíženec v posteli?

Pokud muž nemá rád stereotyp v posteli, je pro něj tato žena ideální. Nikdy neví, kdo na něj bude čekat. Bude to cudná a nezkušená školačka, nebo tvrdá a nekompromisní domina?

Pokud bude muž nemocný, může očekávat zdravotní sestřičku. A to s bonusem a takovou péčí, že bude za chvíli zdravý jako rybička. Běda, když bude zlobit. Pak totiž nastoupí “zlá policistka“ s pouty.

Od této ženy čekejte vše, kromě nudy. V ložnici není rozhodně ticho myškou. Je velmi komunikativní a rozhodně vám řekne “co chce“ a “kam to chce“.

TIP: I se ženou – Blížencem se skvěle zabavíte, třeba v přírodě. 

 

Co očekává ona?

Hraní rolí je něco, co bezmezně miluje a stejně tak je v tom i dobrá. Určitě ocení, pokud ji vezmete na nákup kostýmků pro vaše společné hrátky. Její fantazie jede stále naplno a velmi rychle spadá do nudy.

Je dobré mít s ní sex na různých místech v domě. Tím zajistíte, že bude mít o zábavu postaráno a bude duchapřítomně s vámi. To samé platí i pro hrátky na veřejnosti. Během sexu by na ni měl muž určitě mluvit. Sdělit ji své pocity a touhy. Nepotřebuje, aby ji muž chápal. Stačí pouze jeho upřímné ocenění.

 

Co je ještě dobré vědět?

Mysl ženy Blížence je velmi mladá a svěží. Platí to i pro sexuální život. Ženy v tomto znamení dospívají sexuálně rychleji, než jiná znamení a častěji rády experimentují.

Není u nich výjimkou sex ve více lidech, nebo lesbická zkušenost s jinou ženou. Velmi rády udržují sociální vazby a tak jim nečiní problém navázat nová přátelství a sexuální dobrodružství.

ČTĚTE i ostatní erotické horoskopy a najděte si spřízněnou duši. 

Leave a Reply