Erotický horoskop – Ryby (21. 02. – 20. 03.)

Erotický horoskop pro muže Ryby

Muž narozen v tomto znamení patří mezi nejkreativnější jedince z celého zvěrokruhu. Svou tvořivost a vnímavost rád přenáší i za dveře ložnice. Co se týče lásky, je velmi vášnivý a citlivý na potřeby své partnerky. Lásku vyjadřuje vroucně a za každou cenu chce najít tu pravou.

Je narozen v duálním znamení, takže žena může čekat nečekané. Znamená to, že udělá jedno rozhodnutí a nakonec zvolí jiné. To platí i v milostném životě. Má třeba i několik milenek a jeho sexuální život je bouřlivý. Přesto tajně touží po své vysněné.

Ve svém hledáčku má hlavně smyslné a atraktivní ženy. Vyhledává dominantní typy, které jsou tak trochu jeho opakem.

znamení Ryby

Muž v znamení Ryb je kreativní a to i v posteli

 

Co čekat od muže Ryby?

V posteli nemyslí jen na sebe. Rád poskytne partnerce veškerou rozkoš a pozornost. Pokud mu dá milenka najevo svou spokojenost, tím lépe. Motivuje ho to k ještě lepšímu výkonu a překonání vlastních limitů.

Rád bourá veškerá tajemství a tabu. Jeho představivost je neuvěřitelná a tak neustále přichází s novými nápady. Na partnerce je pak, aby tato přání zrealizovala. Muž v tomto znamení má totiž tendenci občas zůstávat hlavou v oblacích.

Disponuje jakýmsi šestým smyslem pro fyzické a duševní uspokojení a ví, kam sáhnout. Jen občas potřebuje podporu z druhé strany. Tento muž je jako voda. Dokáže být neskutečně přizpůsobivý k potřebám partnerky a plavat s proudem.

ČTĚTE i ostatní erotické horoskopy a najděte si spřízněnou duši. 

 

 Co očekává muž Ryba?

Coby snílek potřebuje ženu uskutečňující jeho přání a fantazie. Nevadí mu tedy iniciativa ze strany partnerky. Žena opačného naturelu, než je on, je pro něj ideální. Iniciativa z obou stran je nejlepší.

Nemá rád ženy, které si hrají na nedostupné. To ho odrazuje. Proč stavět bariéry, když jde o přesný opak. Miluje hry stylu dominant – submise. Jako duální znamení je doma v obou oblastech.

Přesto dá přednost romantickému prostředí před celou s pásy a řetězy. Sex je pro něj nejen věcí fyzickou. Emocionální stránka je pro něj možná ještě důležitější. Dlouhá předehra je pro něj nejlepším začátkem. Smyslná. Plná dráždivých doteků a polibků. Špinavé řečičky během dne, nebo přes textové zprávy jsou dalším skvělým způsobem, jak ho dostat do nálady.

 

Co je ještě dobré vědět?

Rád dává nečekané dárky. V případě, že mu ho žena pochválí, vzroste jeho sebevědomí i libido. Večer bude jejich. Velmi ocení, pokud žena dokáže sdělit své pocity vůči jeho osobě. Vzhledem ke své povaze je tento muž vynikajícím “nejlepším přítelem“ a skvělým partnerem pro dlouhodobý vztah.

 

Erotický horoskop pro ženu Ryby

Velmi romanticky založená žena. Kreativní a citlivá duše. V životě hledá lásku. Té dává přednost před krátkodobými výstřelky. Muž hledající ženskost, zranitelnost a cit je rozhodně najde právě u této ženy.

I v sexu je spíše romanticky zaměřena. Není to domina, která kolem sebe práská bičem. Miluje něžnosti a pozornost. Komplimenty jsou cesta, jak si lze získat její srdce, ale musí být upřímné.

Pokud ji partner získá, je věrná a udělá cokoliv, aby udržela jeho pozornost. Sama dokáže velmi dobře svádět. Má svůj osobitý nepřímý styl. Vypadá to pak, že je to muž, kdo celou dobu vyvíjí snahu. Jen ona ví, kdo celou dobu tahal za nitky. O tuto ženu je třeba pečovat. Mnohem více ocení potěšení smyslů před sexem.

Ryby znamení

Žena Ryba miluje dary. Sexy prádélko je velmi dobrou volbou.

 

Co čekat od ženy Ryby?

Ryba rozhodně není tahavá. Neskočí do postele s kdekým. Sex pro ni představuje pouto s partnerem. Nebere jej na lehkou váhu, jako třeba jiná znamení.

Na druhou stranu není přehnaně upjatá. Sex umí vychutnat. Baví ji hrát role a rozjet tak na plno svou bujnou fantazii. Ryba je jedním z nejvíce kreativních znamení. Disponuje šestým smyslem a také ví, co partnerovi udělá dobře..

 

Co očekává žena Ryba?

Nejraději má dominantního partnera. Může mu pak přizpůsobit svůj styl. Její šestý smysl a přizpůsobivá povaha tomu přímo nahrávají. Ocení, pokud nemusí nic říkat a partner ví, jak postupovat.

Pokud ho miluje, klidně klekne na všechny čtyři a splní každé přání. Tato žena vypadá na první pohled jako neviňátko, ale má i svou velmi divokou stránku. Ráda zkusí cokoliv. Má spoustu svých vlastních fantazií. Některé i velmi perverzní.

Proto uvítá partnera, který je dokáže splnit. Dobře nažhavit ji dokáže i nápaditý dar. Tato žena je miluje. Nová sexuální hračka, nebo prádélko jsou dobrá volba. Také ráda dlouhou a smyslnou předehru. Její erotogenní zónou jsou hlavně nohy a chodidla.

 

Co je ještě dobré vědět?

Nerada odpouští. Muž by proto neměl pokoušet své štěstí. Ryby patří mezi orgastická znamení a dosahují ho velmi snadno a rychle. Je velmi přátelská a nezná slovo “nenávist“.

To jen tehdy, pokud někdo opravdu raní její city. Taky dokáže dobře držet tajemství, takže ideální partnerka na perverzní hrátky, kde je diskrétnost absolutně klíčová. Nemá ráda lež, tu pozná na míle daleko. Pozor na nevěru. To že je hodná, ještě vůbec neznamená, že je slabá. Právě naopak.

RYBA JAKO MILOVNÍK PERVERZE? Proč ne? Přečtěte si něco o fistingu – celé pěsti v análku nebo vagíně. 

Leave a Reply