Erotický horoskop – Střelec (22.11. – 21.12.)

Erotický horoskop pro muže Střelce

Střelec má pověst největšího dobrodruha mezi všemi znameními. Láska je pro něj vždy hrou šancí a matematikou náhody. Takže to buď dopadne, nebo ne. V tom případě jde o dům dál a zkouší štěstí jinde.

Tento muž má věci pod kontrolou. Je velmi aktivní a nenechává věci náhodě. K sobě hledá partnerku hledající nové výzvy na společné cestě životem.

Střelec je velmi vášnivé a temperamentní znamení. Hladový po nových věcech a podnětech. Je taky jeden z mála, který vítá zkušenosti v posteli. To aby zjistil, jaký byl a v čem může být lepší. Zpětná vazba je pro něj velmi důležitá.

znamení Střelec

Muž Střelec – zábavný a vždy zaměřený na několik cílů.

 

Co čekat od muže Střelce?

Střelec je v posteli velmi šikovný. Je sebejistý a otevřený novým věcem. O všem dokáže otevřeně mluvit a tak partnerka nemusí mít strach sdělit mu své touhy. Každá novinka či prostor pro zlepšení je pro něj nová výzva.

Snad žádné znamení si nelibuje v tolika variacích milostných poloh, jako právě Střelec. Rád zkouší taky nové hračky a různé pomůcky. Rozkoš své partnerky nebere na lehkou váhu. Nikdy ji nenechá neuspokojenou.

Nemá rád rutinu. V posteli je velmi překvapivý. Sex chce vášnivý a intenzivní. Žena by se měla připravit i na sex mimo domov, protože Střelec ho miluje. Jsou pro něj důležité nové podněty, protože toto znamení má sklon k nudě při příliš dlouhém stereotypu.

Proto bere sex jako zábavu a dokáže ho brát s humorem. Nebere milostné hrátky příliš vážně a dokáže je oddělit od emocí, což je občas škoda. Když je po všem, může z něj vypadnout i překvapivá filosofická myšlenka. Jednoduchost, upřímnost a zábava – to je Střelec.

TIPY PRO VYNALÉZAVÉ STŘELCE, aby nikdy nezažili nudu při milování:

 

Co očekává muž Střelec?

Je lovec a rád loví. Proto by mu měla žena dopřát potěšení z lovu a zajistit, aby byla jedinou kořistí. Určitě ho moc nebaví rozhovory o romantické společné budoucnosti. Mnohem raději má dobrodružnou povahu ženy.

Pokud mu ukáže, že se nebojí změn a nových výzev, získá si jeho pozornost mnohem rychleji. Střelec rád mluví o svých dobrodružstvích, ale nerad zachází do detailů. Projevy emocí nejsou úplně jeho styl.

V posteli by ho měla, žena překvapovat. Jakékoliv novinky mu dělají dobře. Sex je pro něj dobrodružství, a pokud na něj žena vybalí rychlovku někde na veřejnosti, bude nadšený. Libuje si v pocitu, kde je uctíván. Orální sex je pro tuto příležitost vynikající volbou.

TIP: Pokud máte muže Střelce, naučte se těchto 16 sexi hříšných tipů pro dokonalý orálek. 

 

Co je ještě dobré vědět?

Erotogenní zóny střelce jsou zpravidla boky a vnitřní strana stehen. Miluje fetiš. Punčochy, podpatky a latex chce! Občas bývá hotový až moc rychle, ale může několikrát za den. Jeho milování je jako sushi. Malé porce, ale mnoho chodů.

JSTE STŘELEC S PŘEDČASNOU EJAKULACÍ? Čtěte podrobný návod Jak oddálit ejakulaci. 

 

Erotický horoskop pro ženu Střelce

Střelec znamení

Sex s ní to je jízda na horské dráze. Zábavná a plná překvapení.

 

Žena v tomto znamení je jako vítr. Kdykoliv a kdekoliv připravena k akci. Její dobrodružná povaha jí k tomu předurčuje. Ústa rozesmátá od ucha k uchu, zatímco svého partnera svléká od hlavy až k patě.

Žena Střelec právě rozjela svou sexuální jízdu. Je hlasitá, divoká a zábavná. Nikdy s ní není nuda. Skončil s ní muž na jednu noc? Možná, ale až ráno otevře oči, bude už dávno pryč. Po její přítomnosti zůstane jen zahřáté povlečení a vůně parfému.

Je typickým lovcem, vyhlížejícím stále novou kořist. V jednom kuse na cestě při honu za svým vyvoleným. Určitě není lehkovážná, jen kouká na svět optimisticky. Někdy až naivně. Věří, že za rohem na ni čeká ještě o něco lepší příležitost.

POKUD SE BOJÍTE, že vám partnerka začne zahýbat, přečtěte si, jaká erekce jí zaručeně uspokojí tak, aby na cizích ani nepomyslela!

 

Co čekat od ženy Střelce?

Nemá ve zvyku svého partnera omezovat. Očekává volnost ve vztahu i sexu a stejnou stranu mince oplácí. Sex miluje a je velmi náruživá. Pokud partner nestíhá, nemá problém uspokojit své potřeby svépomocí.

Nevadí, že ji partner pozoruje. Naopak. Alespoň mu poskytne zajímavý výhled a pěknou dávku poučení. Energie má tato žena na rozdávání. Motorová myš by mohla závidět. Muž potřebuje hodně energie, aby s ní dokázal udržet krok.

Většinu času to bude ona, kdo vydrží déle. Není to její sobeckost ani provokace. Jen má ráda zábavu a spád. Nemá problém pokračovat ve hře sama. Vibrátory a hračky jsou proto pro ni skvělým dárkem. Tato žena bere věci s nadhledem. Milování s ní je proto nekomplikované a osvěžující.

 

Co očekává žena Střelec?

Není milenkou překypující emocemi. Vzrušení a zábava jsou pro ni více. Rozhodně nečeká ohromující románek. Chce být lovena. Pokud tato žena ráno po společné noci uteče, neměl by muž váhat. Jestli ji ovšem chce. Stačí zvednout telefon a pozvat ji na schůzku plnou dobrodružství. Překvapit ji a nebýt nudný a strnulý jako muži předtím. Možná pak zůstane déle, než jen na snídani.

 

Co je ještě dobré vědět?

Žena Střelec přes svou divokou povahu touží po lásce a nezávislosti. Vždy je kolem ní zábava a rušno. Pod tím vším je ukryta citlivá a zranitelná duše. Inteligentní a velmi duchaplná.

ČTĚTE i ostatní erotické horoskopy a najděte si do postele spřízněnou duši. 

Leave a Reply