Kokain a jeho zničující vliv na mužskou potenci a kvalitu spermií

Kokain neboli droga bohatých může spoustu lidí lákat k experimentování. Má přezdívku “sebevědomí v prášku”, tedy z ušlápnutého pracovníka se rázem můžete stát casanovou. Ovšem podle serveru Vice nejsou vedlejší účinky zrovna přátelské.

kokain a potence

 

Uživatelé kokainu se shodnou, že zvyšuje chuť na sex. Ovšem kvůli vedlejším účinkům se můžete ocitnout v situaci, kdy máte šílenou chuť na milování se, ale vaše tělo toho není schopno.

„Pravidelné užívání kokainu může vést k potížím s dosáhnutím a udržením erekce. Muži, kteří pravidelně užívají kokain, také produkují menší množství ejakulátu,“ upozorňuje dr. Mandy Tozer z londýnské kliniky reprodukční medicíny CARE.

V některých případech může ale nastat úplně opačný problém – priapismus. Tedy velmi dlouhá, bolestivá a neustupující erekce.

V takovém stavu musíte neprodleně vyhledat lékaře. Podle Torzera dlouhodobé užívání kokainu snižuje počet spermií.

I v situaci, že se vám veškeré potíže vyhnou a po tom, co užijete kokain, vám penis funguje tak, jak má, je tu stále riziko.

„Statistiky ukazují, že muži, kteří užívají kokain při sexu, po požití jejich oblíbeného povzbuzovadla takřka nepoužívají prezervativy, i když se jedná o známost na jednu noc.

Takto přispívají k šíření sexuálně přenosných nemocí,“ řekla Mary Samplaski z urologické kliniky v Jižní Kalifornii.

Možných nežádoucích vedlejších účinků je však mnohem více. V tento moment se některé klinické studie zabývají možností, že kokain by mohl u mužů snižovat hladinu testosteronu.

„Výzkum provedený na laboratorních krysách také ukázal, že přes spermie může přenést kokain do vajíčka a poškodit tak vývoj plodu,“ varuje Samplaski.

Nejsme sice úplně stejní jako krysy, ale i tak je to jasnou signalizací.

Pokud si tedy chcete zlepšit sexuální výkon, zkuste přirozenější cestu. Začněte více sportovat a zkoušejte nové věci s partnerkou či partnerem.

Na posilnění si raději dopřejte pouze jednu skleničku, ale bez alkoholu je vše vždycky lepší.

Příliš velké množství alkoholu může rovněž neblaze ovlivnit vaši erektilní funkci, potažmo ejakulaci.

DÁLE ČTĚTE: Chemsex – chvilka chemické rozkoše vás může stát doživotní problémy s erekcí a plodností.

chemsex

erekce_cz na facebooku

/ZDROJ/

Leave a Reply