Žena žaluje svého exmilence s obřím penisem. Cítí, že jí „vytahal“ vaginu

Všeho moc škodí, i co se týče velikosti penisu. Devětadvacetiletá Silindile Mangena ze Zimbabwe žaluje svého sedmatřicetiletého exmilence Mugove Karimu za bezmála čtvrt milionu korun za to, že jí vytahal vaginu.

Pár se spolu setkával v roce 2016. Muž měl dokonce manželku, a přesto si začal románek s další ženou. Podle listu Zimbabwe Mail se Mangena do Karimu zamilovala, avšak po tom, co spolu několikrát měli pohlavní styk, zjistila, že se její vagina poněkud změnila. 

V žalobě píše, že chce po svém exmilenci v přepočtu téměř čtvrt milionu korun za to, že jí měl “vytahat vaginu svým enormně dlouhým penisem”. Dle svých slov byla žena předtím než si začala s tímto mužem “úzká”. Peníze chce využít na operaci svých intimních partií, aby se zase cítila pohodlně. 

Muž se k žalobě zatím nevyjádřil. Není nikde veřejně známo, kolik jeho penis měří. Jak je však vidno, přílišná délka pánského údu může být i na škodu.

Ženy by neměly mít sex s partnerem, se kterým je soulož bolí. Může to mít nezvratitelné následky,” upozorňuje sexuolog Karel Obdařený.

 

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Čechům se zmenšují penisy! Jste nebo budete jedním z nich?

Čechům se zmenšují penisy

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply