Každý třetí muž v Česku trpí předčasnou ejakulací, smutně hlásí statistiky

Muži jednotlivci trpící předčasnou ejakulací jsou přesvedčeni, že jsou jediní, koho trápí tento problém a tak problém neřeší, jelikož se za něj stydí.

Jejich partnerky většinou netuší, že se jedná o závažný problém, a tak ani netuší, jak o něm se svým milým mluvit. Partnerům tak zpravidla nepomáhají k řešení.

V dnešní době už však naštěstí existuje řada řešení a pomůcek, které ejakulaci oddalují

předčasná ejakulace v Česku

 

Každý třetí muž mezi 18 až 85 lety někdy zažil předčasnou ejakulaci. Mnozí z nich ovšem žijí celý život nerušeně, jelikož si ani jejich partnerky nestěžují, protože si na ni zvykly.

  • Existuje několik metod léčby, jak vyvrcholení u mužů oddálit. Mezi nejdoporučovanější metody patří psychoterapie s tréninkem onanie.
  • Jsou tu ale i léky (Priligy) a určité pomocné gely (zecitlivující gel s lokálními anestetiky) a spreje, které mají za úkol penis znecitlivět.

Pomocí kombinace různých metod oddálení ejakulace lze dosáhnout kýžených výsledků. Neměla by se však opomínat konzultace s odborníkem.

Průměrný muž dosáhne orgasmu po třech minutách penetrace, průměrná žena po třinácti minutách.

Jestliže páru nevadí, že se milují pouze minutu, pak o problému nemluví, a neřeší ho. Pokud se však chtějí milovat hodiny, pak nastává komplikace,” říká expert na předčasnou ejakulaci doktor Paul Turek.

Samotné léky však nemusí být dostačující. O předčasné ejakulaci se musí ve vztahu mluvit jako o jakémkoli jiném problému, kteří chtějí partneři řešit.

Polovinu úspěšné léčby totiž tvoří psychická pohoda. Z předčasné ejakulace tak není třeba dělat tabu, ale otevřeně o ní mluvit.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Kuřáci, dávejte si pozor, v současné době škodí kouření více než kdysi.

erekce a kouření

 

/ZDROJ ZPRÁVY/

potravinové doplňky ohrožující zdraví

 

Leave a Reply