Čechům se zmenšují penisy! Jste nebo budete jedním z nich?

Číslo, které se neustále velmi řeší již od pradávna. Velikost penisu. Dělají se všemožná měření, muži i ženy o délce penisu stále debatují a každý chce vědět, jaký penis se považuje za malý, průměrný nebo velký.

Češi na tom nikdy nebyli nějak špatně, ovšem za poslední roky se mírně posunuli dolů. Ukazuje tak nová mapa velikosti údů, která zobrazuje průměrnou délku pánských přirození po celém světě. 

Čechům se zmenšují penisy

 

Portál Targetmap.com zaznamenává průměrné délky mužských penisů z celého světa a ještě loni zobrazovala Českou republiku jako nadprůměr v zelené kolonce. Průměrná délka byla 15,89 cm, ačkoliv se to nemusí zdát jako moc, je to nadprůměrná délka. Dle posledních údajů si Češi lehce pohoršili.

Mapa nově ukazuje Českou republiku ve žluté kolonce a průměrná délka penisu se zmenšila na 14,17 cm. Zřejmě byla data aktualizovaná, aby se více blížila skutečnému stavu. Odborník na intimnosti však říká, že čeští pánové mohou zůstat klidní.  

 

Je bezpochyby pravda, že někteří lidé i v dnešní době stále řeší velikost penisu. V drtivé většině to jsou však muži – 95 %.

Pánové si prostě vytvořili představu ve svých hlavách, že velikost jejich údu je nadmíru důležitá. Přitom mají dost zkreslenou představu kvůli sledování filmů pro dospělé. Dívat se na porno je v pohodě, ale opravdu se nestresujte, když váš penis neměří 23 cm. 

Zdá se, že mezi údaji 15,89 cm a 14,17 je velký rozdíl, jenže není. Necelé dva centimetry rozdíl v délce všechny ženy při souloži takřka nepoznají. Vždy se jedná o individuální zážitek.

Do průměru 14,17 tak spadají muži s délkou od 12 do asi 16 cm. Navíc údaje z mapy nemusí být úplně důvěryhodné. Češi se totiž pro údaje v mapě měřili sami.

Délka je také jen jeden z faktorů při posuzování kvality penisu. Mezi další a snad i více důležité patří obvod penisu, a především kvalita erekce.

Některé ženy se nechaly slyšet, že je jim mnohem příjemnější menší a tvrdší penisy, nežli velké a měkké. A v neposlední řadě je také důležité umět s vaším nádobíčkem zacházet, abyste ženu uspokojili, a to dovedete s takřka jakkoliv velkým penisem.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Můj penis není dostatečně tvrdý ani během erekce. Co mám dělat? Filip.

nedostatečně tvrdý penis

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply