Muž v Přerově se ukájel pod schodištěm, snažil se dosáhnout erekce. Neuspěl 

Městská policie v Přerově měla vskutku jeden nevšední případ. Jeden muž ležel nahý pod schodištěm, kde masturboval a snažil se dosáhnout erekce. To se mu však nepovedlo. Navíc si ho všiml jeden z nájemníků, který to ohlásil na policii.

Na místo činu ihned vyrazili strážníci, kde na ně před domem čekal soused, který zvrhlíka oznámil a vpustil je do panelového domu.

Hlídka pak skutečně nalezla pod schody ležícího naháče, který se, seč mohl, snažil k dosažení erekce,” uvedla přerovská městská policie na svých stránkách.

Muž byl v tak podnapilém stavu, že podle strážníků bylo nemožné, aby dosáhl erekce. Po tom, co ho důsledně vyzvali, se nahý muž musel obléknout.

Strážníci už dobře věděli, o koho se jedná, jako kdyby byl stará známost. Muž tak ani nic nemusel vysvětlovat. Čas od času, když je opilý, se podobného chování dopouští. Nakonec ani na stanici nemusel. 

Vzhledem k tomu, že se vždy ukrývá a oddává se svému snažení mimo dohled veřejnosti, byl po konzultaci s PČR z místa vykázán a nasměrován domů,” popsala městská policie Přerov.

Jakmile se zdálo, že je situace už vyřešená, přišlo další překvapení. Strážníkům volala vyděšená žena, podle jejichž slov dotyčný muž usnul na schodišti před domem. Alespoň už tedy oblečený. Po tom co se muž probral, však v pořádku dorazil domů.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Čtyři muži s malými penisy promluvili, jaké je s nimi žít. Zas tak špatné to není.

zpověď mužů s malými penisy

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply