Čtyři muži s malými penisy promluvili, jaké je s nimi žít. Zas tak špatné to není.

Čtveřice Britů s nepříliš velkým obsahem v kalhotách se rozhodla jít s kůží na trh a říci, jaké to je žít s menším penisem.

Celý život se jim posmívají ženy i okolí. Jejich zkušenosti s posměšky od okolí jsou často dost kruté. Muži poskytli rozhovor pro deník The Sun.

Dovolíme si ještě dodat údaje pro upřesnění. Průměrná délka ztopořeného penisu v Anglii je 13,2 cm. U Čechů je to 15,59 cm.

zpověď mužů s malými penisy

 

Ant Smith (49), básník, ženatý – délka penisu v erekci 11,43 cm

Strávil jsem skoro 30 let mého života tím, že jsem se trápil svým malým penisem. V klidovém stavu měřil 8,89 cm, což bylo méně než u všech kluků okolo.

Ve škole se mi posmívali a já tak kompletně přišel o sebevědomí. S prvním sexem jsem počkal až do 21 let. Velký penis je totiž spojován s tím, že jste více muž.

Až teprve moje žena mě ujistila, že na velikosti nezáleží. Začal jsem to brát s humorem a o svém pindíkovi jsem napsal báseň Kraťas, která se setkala s úžasnou odezvou. Loni jsem uspořádal i párty malých penisů v Londýně, bylo plno.

MÁTE TAKY „KRAŤASE“? V tom případě doporučuji české tablety Proerecta

Penis sice nezvětšují (to nedovedou žádné tablety na zemi) ale penis pořádně prokrví. 

Díky tomu bude „Kraťas“ vypadat robustnější a pevnější na dotek.

proerecta

 

Micky Harris (27), odstraňování azbestu, bývalý voják, zadaný – délka penisu v erekci 12,4 cm

Když jsem sloužil v armádě hodně se mi posmívali za můj malý penis. Nikdy jsem však nepřemýšlel nad tím, že bych si ho nechal zvětšit. Vůbec jsem se kvůli němu necítil podřadně.

Byl jsem schopný dopřát ženě deset orgasmů předtím než jsem vyvrcholil. Většina žen ocení, když se jim dostatečně věnujete při předehře.

 

Jack Davis, laboratorní technik, svobodný – délka penisu v erekci 7,62 cm

Kamarádi na fotbale se mi vždycky hodně smáli. Už to trvá tak dlouho, že jsem si na to zvykl. Řekl jsem jim, že nezáleží na tom, kolik měří, ale co s ním umíte.

Nikdy jsem neměl stížnosti od přítelkyň. Myslím si, že muži se svou velikostí trápí zbytečně, většina žen to neřeší.

 

Clive Symonds (27), dělník, zadaný – délka penisu v erekci 8,89 cm

Vždycky jsem byl hubený a za malý penis se mi ve škole tak smáli až mi způsobili spoustu smutku. Spolužáci mi vymysleli spoustu přezdívek jako “bezpératý Symonds.”

Snažil jsem se tomu smát, ale velmi mi to pochroumalo sebevědomí, zejména před ženami. Některé se dokonce vyloženě smály, když jsem se před nimi svlékl.

To jsem hned raději utekl. Naštěstí teď pro mě už není velikost mého penisu problém, jsem šťastně zadaný a s přítelkyní čekáme miminko.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Muž se ukájel nad koňmi na veřejnosti. Za pohoršování jde na 8 měsíců do vězení.

zoofil se ukájel nad koňem

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply