Pickup seriál 20. – Jak zazářit na první dojem?

První dojem a jeho tvorba začíná ještě ve chvíli, než jdete za dívkou. Vlastně jsou to 2 důležité věci.

Pickup seriál 20

 

Dokonalost neexistuje

Za prvé zapomeňte na touhou po dokonalosti. První dojem možná má určitou váhu, ale není to s ním tak horké, jak někteří psychologové tvrdí. Pokud znáte sociální dynamiku, nehraje první dojem až takovou roli.

Daleko více je důležité, že jste v klidu. Jste konzistentní v tom, co děláte a nejste vlezlí. Umíte dobře kalibrovat sociální interakce a máte smysl pro humor. Toto jsou vlastnosti, které hledá většina dívek.

Nesázejte tedy tolik na první dojem. Pro nás muže je to easy. Koukneme na holku a v sekundě víme, zda s ní chceme sex, nebo nikoliv.

Dívka potřebuje mnohem více času. Řídí se mnohem více pocitem, který získá během hovoru s mužem. Spousta kluků se snaží přijít s originální balící hláškou a najít perfektní úhel a moment pro přiblížení a oslovení.

Zbytečně. Dívka vás uvidí váhat. Přešlapovat okolo vás na místě. Takže můžete mít připravenou perfektní balící hlášku, ale jestli vás viděla váhat, nebudete pro ní moc atraktivní. Takže první dojem je opravdu velmi přeceňovaný psychology i širokou veřejností.

 

Social proof hraje za vás

Zadruhé je to takzvaný social proof. Řešili jsme ho párkrát v předchozích dílech. V podstatě jde o to, že dívka bude dopředu vědět, že jste v pohodě. Jak? Uvidí vás bavit se s vyhazovačem, s barmanem a jinými ženami. Daleko před tím, než ji oslovíte. Bude vidět, že máte přístup k ostatním ženám  

V momentě, kdy ji oslovíte, bude velmi velmi ráda, že s ní jdete mluvit. Někdy to nejde, to je jasný. Toto pravidlo neplatí univerzálně vždy. Na druhou stranu je tahle finta skvělá. Pamatuji si, jak jsem ji jednou použil.

Narazili jsme v baru na volejbalový tým holek a byla s nimi extrémní zábava. Následně jsem šel oslovit super krásnou holku v baru, která viděla, že se dobře bavíme. Rozhovor s ní šel úplně sám a budování přitažlivosti bylo nesčetněkrát jednodušší.

Co chci zkusit příště je kaskádová hra. Tedy nejdříve oslovíte dívku třeba okolo 7. Jdete po ní pokecat s 8. Pak vezmete tyhle dvě cácorky a jdete si promluvit s nejkrásnější holkou na baru. BUM! Okamžitá atraktivita.

Pojďme se nyní podívat na 7 pravidel, jak se chovat při oslovení dívky.

Vždy se snažte dokázat, že jste ve společnosti známý a oblíbený, pokud je to možné. 

 

Pravidlo #1 – Nehrajte tak, abyste neprohráli

Upřímně je to styl, jakým hraje 99% z nás. Hrajeme, abychom neprohráli. Místo toho se to chce zaměřit na výhru. Chcete dívku poznat. Nechovejte se, jako byste byli ti nejvíc cool týpci. Nechovejte se tak, abyste měli 100% jistotu, že vás neodmítne.

Jak vypadá hra na jistotu?  V hlavě se třeba říkáte: “Hlavně se musím snažit, aby mě neodmítla, protože uvidí, jak jsem nervózní. ” Důvodů vaše hlava dokáže vyrobit stovky a tisíce. Třeba že jste oškliví, neschopní v posteli., malí, tlustí a tak dále.

Pak jste u dívky a modlíte se, aby vás vypakovala tím nejmírnějším způsobem. Všichni vás vidí, dívka vám dá trochu shit testů, hudba bude hlasitá. Možná máte na krajíčku, jak je situace těžká. Jen ze sebe vykoktáte: “Rád jsem tě poznal..” a jdete si pobrečet na bar. Tohle je samozřejmě přehnaná verze, ale v důsledku je to hodně podobné. Tím, že budete myslet na to neztratit se sami odsuzujete k prohře.

Kluk co jde si řekne: „Ok dostanu tuny shittestů, pak ze sebeu budu muset udělat trochu blázna, pak musím zařídit, abych se líbil jejím přátelům. Možná dostanu další odmítnutí a budu muset jít znovu do akce.“ Takhle přemýšlí vítěz.

Víte, kdo nejčastěji vítězí? Jsou to degenerovaní narcisté. Jsou to postižení lidé. Jde mnohdy o alkoholiky nebo feťáky. Zkoušejí to znovu a znovu. Je jim jedno, že byli už stokrát odmítnuti.

Mají takovou výdrž až nakonec dívku dostanou. Vy pak stojíte a ptáte se, proč si tak nádherná holka vybrala takovýho troubu? Protože tihle pitomci jsou jediní dostatečně velcí narcisté a hlupáci, aby měli na to hrát na vítězství. Znovu a znovu.

Zatímco vy hodní kluci chcete jen minimalizovat ztráty. To znamená, že asi nedostanete žádná tvrdá odmítnutí. Budete si připadat možná celkem v klidu. Na druhou stranu nedostanete svojí dívku.

Jestliže ji chcete dostat, musíte být připraveni udělat ze sebe blázna. Počítat s tím, že můžete prohrát a vypadat jako idiot. Takže to není o tom dodržovat 10 tipů z pánského magazínu, jak být hodný a poslušný beta.

Ve skutečnosti je to o hře na hraně, kde sestřelíte svoje ego na takové minimum, jak to jen unesete. Projít si malé trauma každý den. To vás posune. To zvýší kvalitu vašeho života. Ve všech oblastech.

Vím, že to často opakuji, ale mezi streetaři najdete spoustu kluků, kteří díky game vybudovali svůj vlastní byznys. Pokud jste to někdy zkoušeli, asi víte, že to není zrovna procházka růžovým sadem. Nese to sebou ještě mnohem více nástrah a těžkých odmítnutí. Tedy mnohem těžší situace, než odmítnutí od krásné holky.

Jasně. Určitě by bylo lepší, kdyby cesta nebyla takhle trnitá. Kdyby k vám dívka prostě přišla a rovnou se s vámi vyspala. Bohužel to není tak snadné. Výhodou je, že čtete tyhle řádky a víte, jak to chodí a kudy vede cesta k úspěchu.

Ještě jednou shrnutí tohoto bodu. Jděte do akce a hrajte na výhru, nehrajte na jistou.

 

Pravidlo #2 – Řeč těla

Řeč těla komunikuje k vašem protějšku více než 50% informací. Je třeba dodržet 3 základní zásady řeči těla, které mějte vždy na paměti.

Naučte se ovládat. Řeč těla o vás prozdadí ledacos.

 

Zásada 2.1 – Stůjte vždy čelem k osobě

Tím dáváte jasně najevo, že hovoříte k ní. Hodně kluků mluví s holkou a jakoby uhýbá, aby ji náhodou nepřekáželi v cestě. Takhle se hraje na to neprohrát. Vzdát se ještě předtím, než je šance poznat se s danou holkou.

Jako byste komunikovali, prosím tady máš prostor, abys mohla vaší konverzaci opustit. V podstatě tím říkáte: “Prosím odejdi, nechci tě obtěžovat.”

Tohle dělá opravdu hodně kluků a jde o často chybu. Někdy se může stát, že jdete takto napřímo a dívka udělá krok zpět. V tu chvíli nezapomeňte dostatečně kalibrovat situaci. Cítí až moc velký tlak, takže nechoďte blíž. Zůstaňte, kde jste.

Každopádně tímto přímým přístupem vypadáte mnohem sebevědoměji, než třeba ve skutečnosti uvnitř jste 🙂

 

Zásada 2.2 – Oční kontakt

Vždy se jí dívejte do očí. Velmi důležité pravidlo. Dívka chce vidět, jak moc to myslíte vážně. Chce vás číst, když s ní mluvíte. Dopřejte jí to. Zapomeňte na pohledy do podlahy, nebo stranou. Neuhýbejte pohledem. Dívejte se přímo do jejích očí.

Pokud ovládáte umění očního kontaktu, budete schopni otevřít si dveře do jejího světa pouhým pohledem. Když se na vás usměje je to jasný signál k pokračování a vy víte, že jste na dobré cestě.

Zde opět odhadněte přiměřenou intenzitu, abyste nebyl za podivína

 

Zásada 2.3 – Ovládání vašeho hlasu

Každý, kdo má dobrou game je všude dobře slyšet. Mluví hlasitě a srozumitelně. Hlas není nic jiného, než další forma přenosu vaší energie. Většina lidí přemýšlí tak, že mluví přímo na danou osobu.

Trikem je představit si, že mluvíte skrz danou osobu. Když si toto představíte,  budete vše říkat jasněji a pro ni bude snazší porozumět tomu, co říkáte.

Pokud má dívka problém vám rozumět, pokud musí investovat svou pozornost, aby vám rozuměla, nebude naslouchat. Pro ni jste jen náhodný kluk. Když budete mumlat, nebude vědět o co jde. Bude zmatená. Nakonec si řekne, že na vás kašle a vrátí se ke své párty a zábavě.

Je to pro ni zábavnější, než se snažit neustále porozumět tomu, co se snažíte jí říct. Mluvte tedy skrze ní, je to magický trik.

 

Zdroj zvuku nevychází z hrudníku

Když se budete snažit mluvit z hrudníku, nebudete tak slyšet. Zvuk bude potlačený a budete znít napjatě. Nebudete působit uvolněně. Když zdroj vašeho zvuku půjde ze břicha a dolních břišních svalů, bude to o poznání jiná liga. Hlas bude hlasitější, více uvolněný a celkově je snazší mluvit skrze někoho, než jen na něj. Komunikace je mnohem jasnější a přímočařejší.

erekce_cz na facebooku

 

Pravidlo #3 – Není to o obsahu, ale o příležitosti

Pokud by to vše bylo jen o obsahu, pak každý, kdo by četl tyto články, nebo sledoval videa na internetu byl skvělý svůdník. Tak to ale bohužel nefunguje. Svět by sice byl lepší místem, ale je to nereálné. Rozhodujte totiž akce.

Neznám větší rozmanitost, než je rozmanitost lidských výmluv. Je jich nespočet. Musím počkat až dokončím univerzitu, až budu bohatý, až budu krásný. Sezení na zadku vás ale nikam neposune. Čas běží neúprosně a není na co čekat.

Jednoho dne se vzbudíte a uvědomíte si, že jste promarnili roky svého života v čekání. Věřte mi, já v té situaci byl. Když si dnes uvědomím, kolik hodin jsem nesmyslně strávil za obrazovkou počítače, vím jediné. Chci rozhodně jiný život. Takový, který sice více bolí, ale je mnohem šťastnější.

Pokud jste typ kluka, který ví, že je připraven k akci a je připraven mít výsledky, je čas se pohnout z místa. Co maximálně doporučuji v každém článku. Najděte si komunitu stejně smýšlejících lidí. Obklopujte se alfami, kteří to chtějí někam dotáhnout, nebo ještě lépe těmi, kteří tam, kde chcete být, už jsou. Je to nejrychlejší cesta k úspěchu.

Je to jako s vlčí smečkou. Vlk sám o sobě je neskutečný zvíře. Má skvělý čich a další smysly. Má instinkt zabijáka. Velmi dobře se hýbe a vydrží v extrémních podmínkách. Má to jedinou chybu. Bez své smečky dlouho nevydrží a nakonec zahyne. Najděte si smečku těch správných vlčáků a vrhněte se lovit. Ať vás provází síla!

BUĎTE HLAVNĚ GENTLEMAN: Zde jsem sepsal ty nejzákladnější pravidla společenské etikety

Leave a Reply