Pickup seriál 8. – „Nemám čas na ženský, jsem busy!“ – Ukažte ženě, že není jediná a máte ji

Dnešní díl je zaměřený na chlapy, kteří jsou velmi úspěšní ve své kariéře, ale mají velmi málo času na to, aby se mohli zaměřit na balení žen. Možná jste člověk, který má velmi náročnou práci, nebo možná studujete opravdu náročnou školu. Obecně řečeno toho máte hodně naloženo.

Tento díl je určen právě pro vás, protože vám nastíní, jak hrát game a zautomatizovat určité procesy, které zajistí, že kolem se kolem vás stále budou točit ženy. Dá se to tak trochu přirovnat k pasivnímu příjmu. Na začátku vložíte nějakou práci a nastavíte procesy a později už jen sbíráte plody své práce. Celý proces si utřídíme do několika kroků.

Pickup seriál 8

 

„Nemám čas na ženský, jsem busy!“

Bod #1 – Přestaňte se pořád vymlouvat

Nejdůležitější krok ze všech. Klasická výmluva: “Jsem příliš zaneprázdněný, chci se nejdříve soustředit na kariéru”. Na tuhle výmluvu zapomeňte. To není žádná omluva pro pohřbení celého vašeho randění.

Chápu, že máte spoustu práce a vize, ale do kdy chcete čekat? Až vám bude 40 nebo 50? Až budete mít 6 pack a příjem 100 000 měsíčně? Tento přístup je naprosto retardovaný.

MIMOCHODEM: Takto nějak bude vypadat váš sex a erekce po 50tce.

Nedělejte tuto zbytečnou chybu. Období mezi 20 – 40 lety je zásadním obdobím pro váš život. Ideálně je tedy mít v pořádku všechny důležité pilíře vašeho života. Nejen práci, ale také vaše zdraví a vztahy.

Zkuste zanedbávat svoje tělo a jen dřete. Budete toho ve svých 30 nebo 40 letech litovat. Tělo je dokonalý stroj, ale bez údržby se zasekne. Stejné platí pro balení žen. Je tedy lepší implementovat nový způsob balení žen dříve, než později. Ušetříte se tak srdcervoucích situací a ztraceného času. Je čas na akci!

 

Bod #2 – Údržba vs. expanze

Když se zamyslíte nad svým životem, pak v určitých oblastech zrovna expandujete, zatímco v jiných jste momentálně v udržovacím módu.

Například pracujete tvrdě na své kariéře. Chcete být třeba nejlepším obchodníkem ve vaší firmě. Proto pracujete aktivně a berete si spoustu přesčasů. To je expanze.

Protože věnujete tolik času práci, musíte ukrojit někde jinde. Takže omezíte třeba fitness a chození do posilovny. Dříve jste chodili 5 dní v týdnů, teď budete pouze 3. Tím pádem jste najeli na udržovací mód.

Co se týče balení, máte možnost využít systém. To znamená, že v první fázi rozjedete expanzi a pak už jen pojedete na udržovací rychlosti. Tehdy dostanete 80% výsledků za 20% práce.

Ale nepleťte si to s absolutní nečinností. Nemůžete říct: “Nebyl jsem léta na rande, takže jsem vlastně v udržovacím módu”. Tak to nefunguje. Abyste mohli být v udržovacím módu, musíte nejprve projít expanzí.

Když uděláte expanzi správně, zabere to 4 – 6 týdnů, než se vše zcela zautomatizuje. Tento proces je vhodný i pro velmi zaneprázdněné lidi.

 

Bod #3 – Expanze

Jak na expanzi, když mám tak málo času? Situaci lze přirovnat k byznysu. Předtím než máte zákazníka, musíte ho někde získat. Tomu se v byznyse říká akvizice. V pojetí pickupera to znamená poznávat nové ženy a zaujmout je. Pokud jste šikovní, dostanete konverzi. To pak můžete uzavřít (rande, sex a podobně).   

Období expanze v tomto systému znamená období akvizice. Pokud jste zaneprázdnění, pak bude vaše nabírání vypadat jinak, než u člověka se spoustou času. Nelze tedy spoléhat slepě na poučky z příruček pickupu typu: “Choďte do klubů sedm dní v týdnu.” a podobně. Vy si nemůžete dovolit promrhat celý den, nemáte na to totiž čas.

Je třeba přizpůsobit situaci vašemu životnímu tempu. Oslovujte dívky cestou do práce a z práce. Pár pěkných holek určitě potkáte cestou autobusem, metrem, nebo někde cestou pěšky.  

 

Akvizice v posilovně

Dobrou možností je také posilovna. Hodně pickuperů cvičí v posilovně. Proč tedy nesbalit nějakou slečnu zde?

Klasická výmluva je: “Ale já chodím do gymu ve sklepě, kde jsou jen samý chlapi a tuny činek”. V tom případě je možná na čase změnit posilovnu. Co když je někde za rohem podobná, nebo ještě lepší a přitom tam chodí i pěkný holky?

Jasně, že do posilovny chodíme hlavně vypnout. Cvičení je priorita, ale po něm se cítíme skvěle a nabuzeně. Ideální čas na uvolněný pokec.

Oslovit takový „kusanec“ se vám může zdát těžké. Po všech lekcích, které jsme zde spolu měli, byste s tím ale neměl mít nejmenší problém.

 

Třídy a kurzy

Dalším skvělým místem jsou různé kluby a třídy. Například hodiny jógy, knižní a herecký klub a další. Ve zkratce řečeno místa, kam musíte zajít tak jako tak. Když budete více socializovat a komunikovat s okolím, určitě narazíte na velmi zajímavé holky.

Nemusíte je rovnou začít balit. Na první pokus stačí pouze lidi ze svého okolí více poznat a udělat si obrázek. Mluvte s muži i ženami. Nebuďte hned creepy bastard, co jde jen po sukních.

Tento přístup vám pomůže s lepší akvizicí. I velmi atraktivní holky si řeknou: “Hele to je … (doplňte své jméno), ten kluk, co je s ním zábava. Vlastně jsem s ním nedávno mluvila před začátkem hodiny.” Takže toto je akviziční část. Tu zařaďte jako první do svého života.

Je jedno jak moc jste zaneprázdnění. Jdete po ulici do drogerie, nebo do potravin. Vidíte atraktivní dívku. Máte 30 sekund na to ji oslovit a vzít si na ní aspoň instagram. Jak přesně oslovit a reagovat při žádosti o instagram bude tématem některého z příštích dílů. Nebo se můžete inspirovat našimi předchozími, abyste se vyvarovali některých zbytečných chyb.  

 

Bod #4 – Konverze

Malý trik spočívá v zařízení ve vašem kapse. Ano správně. Mobilní telefon. Vaším automatickým systém tak budou sociální média. Ta budou zahrnovat všechny holky, které jste oslovili a vyfiltrují za vás všechny, kterým přijdete atraktivní.   

Chápu, že jste možná ze staré školy. Nemáte vztah k sociálním sítím. Raději se setkáte s dívkou face to face. Přijde vám to jako ztráta času. Jste romantik, co má rád věci po starém způsobu.

Nuže. Klidně si stěžujte a nadávejte. Pokrok to ale nezastaví. Dnes každá decentně pěkná holka používá sociální sítě. Je tedy na instagramu a facebooku.

TIP: Určitě nás lajkněte na facebooku, abyste hned věděl o každém novém užitečném článku a balil holky rychleji. 

erekce_cz na facebooku

 

Je jasné, že nemáte čas vytvářet epicky vypadající profil na instagramu a facebooku. Ale určitě nemáte čas na to NEpoužívat sociální média ve svůj prospěch. V dlouhodobém měřítku jde o neuvěřitelný timesaver.

V současné době je na vzestupu Instagram. Facebook ovšem stále vede.

Tinder je tak trochu mimo hru. Stále je to dostupná cesta k rychlému sexu v mnohých zemích světa, ale v současnosti nejvíce frčí právě Insta.

ZDE SE MRKNĚTE i na seznam TOP 10 dobrých seznamovacích aplikací a erotických her

 

Buďte ve spojení a dosáhnete i toho sexuálního

Na každou holkou kterou potkáte chcete mít alespoň jednu sociální síť. Instagram je ideální. Dnes už výměna ani výměna čísel tolik nefrčí. Holky je nedávají tak snadno. Myslí si, že je to až moc creepy, protože to zavání až přílišným závazkem.

Sledovat jeden druhého na instagramu? Jasné. To už není takový problém. Každá dívka sleduje několik stovek jiných lidí na svém Insta, není problém přidat si vás.

Holka se cítí bezpečněji, když vám může odepsat až později nebo vás dočasně jenom sledovat na sítích

 

Co dávat na svůj profil?

Jak získat pozornost dívky? Je třeba dávat na svůj profil ty správné věci. Rozhodně nepotřebujete tisíce sledujících na vašem profilu. Je to pouze o tom postovat několik málo věcí správně a na počtu sledujících opravdu až tolik nesejde.

Samozřejmě, že je lepší mít více sledujících, ale není to to hlavní. Hlavní gro spočívá v tom, co postujete. Mezi hlavní taháky patří fotky, které vám zprostředkují takzvaný social proof.

To je zpráva, kterou vysíláte do světa a říká: “Tenhle borec má možnosti si vybírat. Žije v hojnosti a není to zoufalec. Nemůže být divnej, protože jinak by nechilloval s tak krásnými dívkami.” Je na vás, jak svůj status zúročíte. Můžete mít tuny sexu, nebo usilovat o jednu fakt skvělou holku.

Dřívější technika pickupu spočívala v tom, že při oslovení dívky na baru jste do svého příběhu NENÁPADNĚ zabudovali položku, která ukazovala na to, že máte možnosti a konexe s jinými atraktivními dívkami. To dnes nemusíte. Instagram a sociální sítě odvedou práci za vás. Kolik vám to ušetří času, když se to jedním kliknutím dozví ne jedna, ale celá řada holek.

Výborná varianta je postovat na Instagram příběhy. Do nich můžete přidat různé vychytávky jako text, nebo si ozdobíte hlavu tak, že vypadáte jako třeba jako králík. Vyfotíte se s atraktivní dívkou, pro zlehčení přidáte filtr.

Ok. Co se stane dál? Dejme tomu, že jste ze své akvizice získali tento měsíc 10 dívek, které vás sledují na Instagramu. Všechny uvidí váš příběh. Nehrajete game s jednou holkou, ale s 10 najednou!

Výhodou příběhů je i to, že můžete sledovat, kdo je vlastně sledoval. Dívka, které sleduje většinu vašich příspěvků s vámi půjde na rande mnohem pravděpodobněji, než dívka, která vás nesleduje. Což ale neznamená, že je kompletně bez zájmu. Fotky dávejte do feedu i do příběhů. Každopádně dávejte fotky:

  • s vámi a vašimi atraktivními kamarádkami (nejlepší možnost)
  • kde se věnujete svému hobby a cestování
  • kde chilujete se svými dobrými kámarády

 

Bod #5 – Konzumní psychologie

Využijte modelu konzumní psychologie. Dám příklad. Máte v regále dva typy koly. Jedna je neznámá kola, kterou vidíte poprvé v životě. Druhá je klasická kola, kterou znáte velmi dobře.

To samé platí pro Insta a sociální sítě. Dívka půjde mnohem radši na rande s týpkem, kterého pravidelně vídá ve svém feedu, než kluka, který postuje jeden obrázek za půl roku, nebo nepostuje vůbec.

To je i důvod, proč v game převálcuje Instagram a FB aplikaci Tinder. To je sice šu***í aplikace v mnoha zemích, ale týpci jsou zde víceméně anonymní. Holka volí jen z mála fotek. Na Insta jich můžete mít desítky až stovky.

Dívka radši půjde na rande s vámi, než s týpkem od kterého má jen číslo, nebo ho zná z pár fotek z Tinder. No question about it!

V příštím díle naší myšlenku dokončíme. Mějte se a ať vás provází síla!

Leave a Reply