Pickup seriál 7. – ClubGame – lekce svádění v klubech a barech

Po konferenci stojíme s klukama venku. Je tu několik skupin, které už plánují večerní akce. Je nádherný a slunečný den, který přímo vybízí ke streetování v ulicích Prahy. Mluvím se Zephem, kterého už znáte z minulého dílu.

Je to skvělý týpek, co má snad přes 2 metry a podmanivý hluboký hlas. Je mu teprve 18 let. Jsem si jistej, že pokud u hry vydrží, bude lámat dívčí srdce na počkání. Pak je tu Martin, další mladej floutek, co se ničeho nebojí. V budoucnu z něj bude doktor, ale teď ho prý více zajímají zkušenosti z amatérské gynekologie.

Naši skupinu uzavírá Dušan. Zkušený IT tester ze Slovenska. Ten nám všem nabízí možnost zázemí v jeho bytě.

pickup seriál 7

 

Chce se mi zdrhat i hrát

Na jednu stranu se šíleně těším, ale na druhou stranu chci utíkat. Co když se před ostatními streetaři shodím? Co když moje umění svádět nebude tak dobré, jako jejich? Moje zvědavost je silnější. Musím se dnes naučit maximum. Původní plán byl odjet po konferenci domů, ale tuhle příležitost nechci pustit.

Řešíme ještě poslední organizační věci, když v tom se přiřítí Princ. Okamžitě mi nabízí možnost jít na kurz ClubGame, který dnes exkluzivně povedou Magic a FairytaleSeducer.

Obrovská příležitost! Můj morál je nakonec silnější. Slíbil jsem klukům, že půjdu s nimi a tak to taky zůstává. Na kurz v klubu s Magicem půjdu rozhodně příště. Nechci si to nechat ujít.

Naše parta vyráží směrem k Dušanovo bytu. Tam chceme pouze nechat věci a vyrazit do ulic. Cestou se k nám ještě přidává Hansen, což je pickuper z Ostravy. Má dost velké znalosti o game a dozvídám se spoustu zajímavých věcí. Třeba, že v Čechách jsou jen asi 2 až 3 konkurenceschopné školy svádění. To není moc. Čekal bych mnohem více.

 

První balící rozjezdy v metru

Když jedeme na eskalátorech do metra, Martin nečekaně zkouší první holku. Líbí se mi, že na nic nečeká. Baví se slečnou, kterou dole pod eskalátory šikovně izoluje, aby se s ní mohl dále bavit v soukromí.

Na první pohled si vybral velmi pěknou slečnu. Nastupujeme do metra a Zeph následuje jeho příklad. Rozjíždí dvojset cizinek na druhé straně vagonu. S Dušanem to pozorujeme a neskutečně se bavíme. Zdá se, že seminář měl ten správný motivační dopad.

Sledovat hru z pohledu diváka je zajímavý zážitek. Od jiných pickuperů se dají pochytit různé styly, protože každý v něčem vyniká. Sám ještě nic nerozjíždím. Můj čas teprve přijde. Vím to.

 

V bytě pickupera

Dorážíme k Dušanovo bytu. Předem nás varuje, že nemá moc uklizeno. Jsme s tím v pohodě. Dokonce mu nabízíme pomoc. Když dorazíme k němu nahoru, musím se smát. Byt je uklizený, prostorný a velmi luxusně zařízený. Sem bych se tedy rozhodně nestyděl nějakou slečnu přivést na noc.  

V bytě se nám dostane bohatého pohoštění. To si nejvíce užije Hansen, který má z nás asi největší hlad. Náš hostitel také nezapomíná poukázat na polici plnou kondomů se slovy: „V případě potřeby si nabídněte.“

Hansen se najednou zvedá od rozjedené polívky s tím, že už musí na vlak. Nádraží je 15 minut jízdy odsud a vlak mu jede za 10. Zpětně se dozvídám, že ten vlak stihl. Nechápu, jak to dokázal.

 

Cesta na provařené místo

Za chvíli opouštíme byt i my. Míříme směrem k Václaváku, tedy k již legendárnímu místu streetgame. Cestou se ještě stavujeme v supermarketu pro banány, protože bez nich Zeph ani já nemůžeme být.

Sedáme následně v parku a měníme čísla pro případ, že bychom se rozdělili. Také domlouváme strategii, pokud někdo skončí se slečnou a bude si ji chtít odvést na byt. Následně vyrážíme směr Václavák.

Zde už oslovujeme ve velkém. Žádná pěkná sukně nám nesmí uniknout. Je skvělý, jak se každý chce předvést a dokázat, co všechno umí.

První zasekne drápek Zeph. Holka, kterou zastavuje je do něj totálně hotová. Vidíme to všichni až na Zepha. Martin proto bere telefon a volá mu. Poradí mu, ať ji vezme někam na kafe. Zeph tedy se slečnou odchází s tím, že zůstaneme v kontaktu.

Následně otvíráme s Martinem dvojset z Norska. Holky jsou celkem pěkné. Skvěle se bavíme, ale nikam to moc nevede. Zkouším tedy konverzaci oživit několika emočními vrcholy. Vypadá to, že se chytají o něco lépe. Navrhujeme proto posezení v restauraci. V tu chvíli holky otáčí. Prý musí být brzy doma.

S Martinem už tušíme, co se děje a tak hrajeme také na časovou tíseň. Je to těsný, ale holky nakonec odcházejí. Já jsem v pohodě, ale Martin trochu bublá a nemůže to strávit. Naštěstí jen na chvíli a zanedlouho je zpět ve své náladě.

Potkáváme ještě několik dvojsetů, kde si vzájemně wingujeme, ale norskému setu se už nic nevyrovná. Rozhodujeme se, že je čas navštívit první bar.

václavské náměstí

Za hezkého dne máte na Václaváku prakticky nekonečné množství balících možností

 

První akce v baru

Vybíráme jeden podnik kousek od Náměstí Míru. Kluci jsou z prostředí trochu rozpačití, ale já se tu cítím jako ryba ve vodě. Až jsem sám překvapený. Rozjíždím hovor s prvníma holkama, který uvidím u stolu pod schody.

Nejsou sice nic moc, ale hraji v rámci pravidel ClubGame. Tedy šířit kolem sebe zábavu a pozitivní energii. Docela se mi daří je zabavit. Za chvíli se omlouvají, že musejí na chvíli na toaletu a zda na ně počkám. Jde o typický test, který holky zkoušejí. V tomto případě není dobrý zůstávat na místě a to i v případě, že se vám holka líbí. Pokud budete stát na místě a čekat jako pejsek, nedělá to dobrý dojem.

CO JE SHITTEST? Je to soubor drobných zkoušek, které vám bude nová holka klást, aby vás lépe odhadla. Klikněte, abyste uměl reagovat

shittesty 1

 

Přesouvám se proto dále klubem. Prohodím pár slov s barmanem a mířím ke stolku, kde sedí u drinku osamělá holčina. Bez ptaní si přisedám. Povídám jí: „Ahoj Moniko“. Na to ona odpovídá: „Nejsem Monika. Asi si mě s někým pleteš.“ Nenechám se vyvést z míry a reaguji: „Takhle může vypadat jenom Monika.“ Bere to s humorem a začíná se smát. To je dobré znamení.  

Mluvíme o všem možném, ale zas tolik mě nepřitahuje. Každopádně se oba dobře bavíme. Abych nevyšel ze cviku, říkám si o telefonní číslo. V tom na mě okamžitě vypálí, že prý má přítele. Jsem už trochu poučený, takže jí to odkývám a jedu si stále svoji písničku. Číslo mi bez problému dává. Následně se loučíme s tím, že jdu ještě najít svoje kámoše.

Cestou po schodech potkávám Martina. Zeph prý shání klíče. Vypadá to, že si vede opravdu dobře a holku si nakonec odvede domů. Předání chtějí kluci zrealizovat kousek od katedrály.

Čekáme tedy na Zepha, protože parťákovo dobro je důležitější, než samotná game. K našemu překvapení Zeph nakonec doráží sám. Vypadalo to dobře, ale nakonec až moc tlačil na pilu a holčina se lekla a odjela domů. Dobrá zkušenost pro příští lov.

 

Čeká nás první ClubGame

Je pár minut po půlnoci a my se rozhodujeme vyzkoušet naši první ClubGame. Nemůžu se dočkat, až tam budeme. Nakonec dorážíme před klub, kde už je docela živo. Chvíli postáváme a rozhlížíme se kolem, když v tom zaujme mojí pozornost blondýnka sedící před klubem. Musím ji jít oslovit.

Nahodím hlášku, že má dobrou kšiltovku z H&M. Začne se hned bránit, že to není pravda a ukazuje mi pravou značku svoji kšiltovky. Lehce provokativní fórek na její módní vkus očividně zabral.

Tahle holka se mi líbí. Vůbec bych se nezlobil, kdybychom spolu dnes skončili. Bavíme se spolu dobře a zkouším trochu eskalovat přitažlivost emočními výkyvy a vzájemnými doteky. Tak se dá dobře ověřit, jak moc se holce líbíte. Pokud doteky opětuje, nebo na vás sama fyzicky šahá bez vnější příčiny, je to signál, že jste na správné cestě.

Fyzický dotek patří mezi jedny z nejsilnějších indikátorů zájmu vůbec. Ty mi ale příliš nevrací. To znamená, že do mě není tak hotová, jako já do ní. Následně přichází její kamarád. Na tyhle situace jsem už ale připravený. Teoreticky.

Správný pickuper by měl zůstat v klidu, i kdyby to měl být její přítel. Nakonec v pohodě zabavím oba. Ale přitažlivost s blondýnkou nikde. Nakonec odcházejí dolů s tím, že se ještě potkáme. Tohle se mi úplně nepovedlo a za celý večer jsem poprvé nespokojený. Každopádně šance pořád je.

Vracím se za svými křídly. Klukům se dovnitř moc nechce. Očividně jim klubové prostředí dvakrát nesedí. Dušan se chystá domů. Zítra musí makat.

 

Cesta do jámy lvové

Já mířím odhodlaně do klubu. Je tam blondýna a určitě i další spousta skvělých holek. Všichni se loučíme s tím, že zůstaneme ve spojení na telefonu. Zeph s Martinem jdou streetovat, Dušan valí domů a já mizím v útrobách klubu. ClubGame mě začíná pohlcovat.

Dole je to jedna velká párty. Potkávám blondýnku. Prohodíme pár slov, ale táhne mě to dál.

Za večer ještě potkám na baru fotbalistku Sparty, roztancovanou slečinku, dvě arogantní holky na druhém parketě a rozverný holky z Maďarska. Až na ty dvě fiflenky, dokážu všechny nějak zaujmout a zabavit. Fáze svádění mi ale pořád dělá problémy. Musím na tom ještě zapracovat. Ve finále hledám znovu svou blondýnku, ale už asi odešla domů. Sakra!  

 

Tahám nohy z medu

Klub opouštím nad ránem totálně zdevastovanej. Sotva tahám nohy za sebou. Pocity štěstí se mísí s hořkou příchutí, že jsem dnes skončil bez zářezu. Když vycházím před vchod, volají na mě kluci.

Ti blázni streetovali celou dobu v okolí klubu. Očividně zatím taky bez kořisti. Sedáme si před klub. Už ani nemáme sílu hodnotit co a jak. Jsme rádi, že jsme rádi. Přesto cítím, že jsme všichni hladoví po dnešním úspěchu.

Zkoušíme ještě nabalit poslední holky, které opouštějí klub a čekají na taxi. Tomuto stylu se říká „Taxigame“. Má poměrně vysokou šanci na úspěch, protože holka, která opouští podnik bez kluka, už pomalu nedoufá. V tom naběhnete vy a stále můžete zachránit situaci.

Potkáváme znovu Maďarky. Spolu se Zephem jim dáváme pár minut dobré hry. Řekl bych, že doposud asi nejlepší za celý večer. Ale nestačí to. Máme se ještě hodně co učit.

Míříme k metru totálně vyřízení. Každej z nás je trochu naštvaný, že se dnes nedařilo, jak bylo v plánu.

Myslím už jen na cestu domů a teplou postel na jejím konci. Když v tom vidíme skupinku pěkných holek u přechodu. Hodíme na sebe unavené a strhané pohledy. Jsme pořád pickupeři a únava není výmluva. Jdeme je oslovit.

erekce_cz na facebooku

 

Nečekaný úspěch nad ránem

Vybírám si krásnou černovlásku nejblíže ke mně. Je nádherná. Už ani nevím, co jí říkám. Jen vnímám, jak jí chválím tetování. Od té chvíle cítím, že mezi námi nastalo magické pouto.

Vybudoval jsem přitažlivost během několika málo vět. A pořádně nevím jak. Zapomněl jsem všechny poučky. Zeph zatím baví její kamarádky, ale to vnímám jen z dálky. Je to úžasný pocit. Škoda jen, že Zeph nedokáže zabavit kamarádky déle, protože po chvíli začínají zdrhat a ta moje chce běžet za nimi. I když se jí nechce. To je vidět..

Musel jsem si tedy projít malým peklem neúspěchů, abych se dočkal úspěchu v 5 hodin nad ránem na jednom pražském přechodu. Jsem znova šťastný a zároveň neskutečně unavený. S klukama se v metru loučím. Oni míří na druhou stranu a já domů. Příště musím vyzkoušet ClubGame i u nás doma. A tentokrát budu ještě úspěšnější….

 

PICKUPERSKÝ SLOVNÍK POJMŮ

Komunita pickuperů používá některé termíny, které mohou znít pro nově příchozího jako jazyk mimozemšťanů. Zde je několik základních termínů k osvětlení:

  • PUA (pickup artist) = umělec v balení žen, mistr svůdník, pickuper
  • game – název pro hru, která spočívá v balení žen
  • set – skupina holek (více než 1 holka)
  • indikátory zájmu – holka neverbálně naznačuje, že se jí líbíte
  • testy (shittesty) – holky mají stovky testů, aby zjistili, jak vážně to myslíte
  • streetovat, street – balení holek a žen přímo na ulici

Leave a Reply