TOP 10 erotických a sexuálních aplikací pro 2018

Pro mobilní telefony a tablety vzniká nepřeberné množství aplikací. Ať už se pohybujte v Apple Store, nebo na Google Play, nelze je znát a obsáhnout všechny. Tématické zaměření je rozmanité a zahrnuje sexuální obsah, chaty pro dospělé, závazné i nezávazné schůzky a hry.

Chytré telefony a tablety dnes umožňují přístup ke všemu, na co si jen lidská mysl vzpomene. Ne všichni jsou nadšení z obsahu zaměřeného na dospělé. Dle mého názoru žijeme ve svobodném světě. Dokud nejde o nelegální činnost a nikomu to neubližuje, nevidím důvod k přehnaným soudům.

Průmysl zaměřený na dospělé je miliardovým odvětvím a muži i ženy rádi využívají služeb tohoto sektoru. Přestože je v nabídce záplava těchto aplikací, těch opravdu skvělých je málo.

Ze zvědavosti jsem pátral mezi mnoha tituly s tímto zaměřením, abych vypátral zajímavé aplikace současnosti, které lze stáhnout pro Android a iOs. V nabídce najdete tituly, které jsou lechtivé, podnítí vaši fantazii, pobaví, nebo pomohou nalézt partnera pro nezávazný sex, flirt, rande i vztah.

sexuální a erotické aplikace

 

TOP 10 sexuálních aplikací pro Android

1. TINDER – “Nejžhavější aplikace na světě”

tinder

Jde o velmi známou aplikaci. Je proto téměř povinností, zařadit ji mezi nejlepší aplikace pro dospělé. Zejména v našem hlavním městě má pověst rychlé seznamky, která slouží k seznámení na jednu noc. Celosvětově zaznamenala více jako 20 miliard propojených dvojic.

Někteří uživatelé zde nacházejí i skutečnou lásku. Navzdory pověsti aplikace se to skutečně stává. Jiní však trvají na svém názoru a přispívají tak k pověsti tohoto softwaru. Je fakt, že většina uživatelů Tinderu hledá jednorázový sex.

 

TINDER EXPERIMENT: Ženy jsou vždy více oslovovány a obletovány. Muži skutečně hledají rande intenzivněji (nebo zoufaleji?). 

Tinder Experiment: Men VS Women

Nelze upřít Tinderu jeho popularitu. Co na tom, že většině uživatelů jde o jednorázový sex. tvrdí liberálně smýšlející uživatelé

Funkce je velmi snadná. Na obrazovku dostáváte obrázky možných protějšků ve svém okolí. Posunem vpravo dáte najevo, že se vám líbí. Posun vlevo značí opak.

Aplikace vás spáruje pouze s protějškem, kterému se také líbíte. Následně můžete chatovat a možná se i potkat.

Produkt je volně ke stažení i užívání. Obsahuje prémiové služby Tinder Plus a Tinder Gold. Možnost Tinder Plus nabízí neomezeně rozdávání “Like”. Dále máte možnost “Rewind”, což je něco jako druhá šance u ženy, kterou jste předtím odmítli. Také máte možnost být po dobu 30 minut TOP profil ve vaší oblasti. Tinder Gold pak nabízí možnost nahlédnout, kdo dal vašemu profilu like.

 

2. iKAMASUTRA LITE – SEX POSITIONS

ikamasutra

Toto je dobrá erotická aplikace pro páry, které chtějí vědět více o Kámasútře a sexuálních polohách. Ideální pro dvojice, které potřebují okořenění svých sexuálních životů.

Jak název napovídá, je aplikace zaměřena na rozmanité polohy. Ty jsou vyobrazeny na obrázcích a popsány v textové podobě. Díky tomu vždy víte, jak danou polohu zvládnout.

Aplikace nabízí postup od nováčka až po mistrovskou úroveň. Free verze nabízí 30 poloh. Když vám dojdou nápady, můžete vždy upgradovat a přidat další pozice.

Skvělým vylepšením je vygenerování náhodné polohy pouhým zatřesením telefonu. Oblíbené polohy můžete uložit do seznamu. Pro odvážné je zde i možnost zveřejnění vyzkoušené polohy na sociální sítě.

VIDEO: Postupné plnění všech poloh ze hry. 

 

VIDEO: Seřadil jsem i 8 nejlepších poloh z Kámasútry.

Kámasútra – TOP 8 sexuálních poloh zvládnutelných pro oba

 

3. HOTSPOT VPN – SUPER FREE VPN UNLIMITED PROXY

Nejde přímo o apku pro dospělé, ale lze ji dobře využít jako tunel k překonání zabezpečení placených stránek. Můžete tak odemknout třeba streamy, chaty a zůstat přitom inkognito. Jde o skvělý proxy a bezpečnostní nástroj s velmi dobrým hodnocením. Zaručuje poměrně slušnou anonymitu uživatele. Aplikace je rychlá a funguje spolehlivě.

 

4. XTREME VIBRATOR

xtreme vibrator

Partnerka zrovna zatoužila po hrátkách s vibrátorem a vy nemáte žádný po ruce. Stačí jen zajít do Google Play a stáhnout tuto aplikaci. Ta dokáže přeměnit vibrační režim vyzvánění do improvizovaného vibrátoru. Vibrace lze nastavit podle momentální nálady a chuti.

 

5. POKIN

pokin

Jste v posteli zvíře, nebo máte rezervy? Tato aplikace má za účel zjistit počet a frekvenci přírazů během sexuálního aktu. Nápad je to velmi vtipný a má potenciál. Akcelerometr a gyroskop monitorují výchylky během sexuální aktivity a přenášejí data do telefonu.

Nutno podotknout, že i když je nápad zdařilý, softwaru by slušelo vyladění. Nesnímá přesně a někdy přírazy dokonce zcela ignoruje. Za originalitu si nápad vysloužil 5. místo v žebříčku.

Pokin' tracks sexual activity

 

TOP 5  sexuálních aplikací pro iOS

Pro vyznavače symbolu jablka je také z čeho vybírat. Zde je TOP 5 aplikací pro dospělé na iOS.

1. iKamaSutra

ikamasutra

Kámasútra je velmi dobře známý souhrn sexuálních poloh. Stejně jako u Androidu, ani zde nesmí ve výčtu chybět. Aplikace obsahuje všechny sexuální polohy obsažené v knize. Přiloženy jsou i tipy na co nejsnadnější provedení.

Polohy lze filtrovat na základě požadovaného stupně intimity, ohebnosti a síly. Najdete zde sexuální polohy ze známých filmů, dále dělení dle kategorií a velmi jednoduché instruktážní tipy. Základ aplikace tvoří 110 poloh, ale lze dokupovat další. Ve finále se lze snadno přehoupnout přes číslo 230. Po zatřesení telefonem vám aplikace nabídne náhodně vybranou polohu. Pozice můžete ukládat a najdete tu také návrhy pro co nejlepší průběh vašeho rande.

 

2. Pinup Poker

pinup_poker

Ne každá aplikace v našem seznamu musí být nutně 18 +. I tak může myslet na dospělé publikum. Klasická verze pokeru, kde karty zdobí povedené obrázky nahotinek ve stylu pinup girls. Tento sexy poker je dostupný zdarma s možností dokoupení dalších in-game modulů. Skvělá volba pro milovníky pokeru se sladkým bonusem pro oči navíc.

 

3. Playboy Classic

Značka Playboy je dlouhodobou stálicí na trhu pro dospělé. Mottem značky je: “Vždy vedeme a nikdy nenásledujeme.” Jejich aplikace nabízí tuny kvalitního obsahu, který je možno zakoupit v podobě měsíčního a ročního členství.

Styl je podobný tomu, jaký je k viděn v časopisech značky. Tentokrát je k dispozici na obrazovce vašeho zařízení. Můžete listovat fotkami playmates, číst články a zobrazit historické galerie starších čísel magazínu.

4. iPassion

ipassion

Občas toužíte okořenit svůj milostný život se svou láskou. Tato aplikace má za cíl pomoci ve stylu hry. Je navržena speciálně pro páry. Vy i partnerka budete odpovídat na sérii otázek o vás.

Hra je postavena formou kvízu. Každá správná odpověď má hodnotu 10 bodů. První, kdo dosáhne 100 bodů vyhraje cenu. Jakou? Nechte se překvapit. Tato hra je skvělý způsob, jak se o sobě dozvědět více.   

iPassion: The Sex Game for Couples (US) (iOS)

 

5. Reddito – reddit browser

reddito

Pokud ještě neznáte Reddit, pak možná nevíte, že kromě nejlepších zpráv ze světa obsahuje také spoustu materiálu pro dospělé. Jediný problém je, jak takový materiál v záplavě dat najít.

Browser vám pomůže najít tu správnou kategorii. Na App Store najdete rozmanité množství browserů. Některé nabízí možnost zadat PIN, takže vaše historie prohlížení zůstane utajena. Můžete se také přihlásit ke svému Reddit účtu, kde můžete příspěvky ukládat a komentovat.

Většina těchto prohlížečů je zdarma. Jedinou nevýhodou je, že čtení příspěvků vyžaduje alespoň minimální znalost angličtiny.

 

SKUTEČNÝ PŘÍBĚH: 

Čtenář Míša ignoroval potřeby své přítelkyně a nesouložil s ní. Vztah před krachem zachránily až doplňky Proerecta.

Proerecta KLASIK a SHOT, zkušenosti

 

Na jaké druhy aplikací můžete narazit?

V zásadě narazíte v App Store a Google Play na několik druhů aplikací pro dospělé s různým zaměřením.

Aplikace pro sexuální partnery

Do žebříčku jsem zařadil několik těchto aplikací. V zásadě všechny slouží k okořenění sexuálního života. Spadají sem třeba různé druhy Kámasútry, hry zaměřené na znalosti o partnerce, nebo orientované na plnění úkolů. Samostatnou kategorii rovněž tvoří aplikace pro sexuální koučink.

 

Aplikace pro vyhledání sexuálního partnera

Sem spadá například výše zmíněný Tinder. Lze najít i spoustu dalších aplikací podobného ražení.

Některé jsou více orientovány na jednorázový sex, zatímco jiné umožňují navázání dlouhodobého vztahu. Existují tituly zaměřené na homosexuály (Hornet) a další specifické skupiny.

 

Aplikace pro sjednání placené sexuální schůzky

Tento trend poprvé prolomila německá podnikatelka z Berlína. Zavedla escort aplikace na mobilní telefon. Schůzku tak klient může sjednat rychle a přesně dle požadavků.

Jde tedy o skok, který seznamky a klasické webové stránky nejsou schopny řešit tak rychle a flexibilně.

Aplikace přináší mnoho výhod. Klient objedná přesně dle svého požadavku. Objednávka je zcela diskrétní pro obě strany. Poslední slovo ve výběru má společnice, která na základě své vůle schůzku odsouhlasí, nebo zamítne. Celkové tak odpadá role prostředníka, kterým dříve býval pasák.

sexuální aplikace

 

Finální slovo

Spousta nejlepších aplikací na Android a iOS je zdarma ke stažení. Výběr je široký a dokáže uspokojit rozmanitou škálu chutí. Ať už hledáte novou inspiraci v sexuálním životě, nového partnera či více odvážný obsah.

Vždy najdete to pravé, co bude sedět vašemu vkusu i rozpočtu. Pokud jste v našem žebříčku nenašli svou oblíbenou aplikaci, nebo znáte nějakou skvělou, určitě nám dejte vědět do komentářů.

DÁLE ČTĚTE: 51 reálných poloh z Kámasútry, které zvládnete oba. 

Leave a Reply