Pickup seriál 9. – Buďte „jakoby“ nedostupný a vzbudíte v ženách zájem

V minulém díle jsme načali koncept digi game pro vytížené muže. Tedy balení holek přes sociální sítě pro byznysmeny a podobné high achievery. Dnes myšlenku dokončíme, abyste měli ucelenější obraz.

Podíváme se ještě na další klíčové body zautomatizované digi hry, která vám do života přinese tuny nových dívek. Snadno a rychle. Ne však zcela bez práce! Protože bez práce nejsou koláče, jak říkala moje babička.

Pickup seriál 9

 

Bod #1 – Online systém v reálném životě

Úžasné na celém systému je, že všechny dívky, které potkáváte v reálném životě se stávají součástí systému. Tím pádem je mnohem snazší hrát celou game. Všechny totiž budou její součástí.

Jana z fitka

Takže třeba potkáte Janu z fitka. Ze začátku nemusí mít zrovna dvakrát zájem. Nevyměníte si čísla, ale pouze Instagram. Navzájem se oba nezávazně sledujete.

Během dalšího týdne uvidí vás, jak konzistentně postujete cool fotky na Instagram a Facebook. Vaše tvář už jí bude povědomá. Vidí, že nejste žádný magor ani masový vrah. Stále jste někde se svými přáteli, jinými dívkami. nebo se věnujete svému hobby s vášní a zápalem.

Pravděpodobně se s vámi ráda sejde. Řekne si proč ne. Nevypadáte nebezpečně a postujete super věci. Půjde s vámi raději, než s neznámým creepem z Tinderu. Potkáte se, dáte si pár drinků. Následně spolu uděláte pár fotek s legračními filtry a dobře se bavíte.

Se společnými fotkami to ale ze začátku nepřehánějte. Potřebujete si udržet „punc nedostupného zboží“

 

Efekt sněhové koule

Zatímco se poznáváte, ona vám pomáhá se zvýšením social proof u ostatních dívek. Jde tedy o princip sněhové koule, kdy se vaše sociální momentum nabaluje neskutečným způsobem. Získáváte tedy v řeči byznysu stále více leadů a více konverzí. Je to úžasný a přitom velmi jednoduchý systém. Ten pracuje čím dál více ve váš prospěch.

Bod #2 – Uzavírání leadů

Mluvili jsme o expanzi, udržovacím módu a konverzi leadů, kdy jste se pro dívky stali atraktivními. Využíváte systém a nyní zbývá poslední část, která spočívá v uzavření.

Tenhle díl je pro velmi zaneprázdněné muže. Normálně by rada zněla: “Jděte na co nejvíce schůzek a nějakou uzavřete.” Zkušenosti z pole jsou nejlepší a vše je hra čísel a statistiky.  

Vy potřebujete více. Chcete opravdu tvrdě filtrovat zájem jednotlivých dívek. Máte k tomu plán a technologie 21. století. Využívejte je. Váš systém prosyje všechny dívky, které hledají něco jiného a co nehledáte ani vy.

 

Honza a jeho story

Ukažme si to na příkladu Honzy. Je mladý a chce nabrat co nejvíce sexuálních zkušeností. Nechce se usazovat. Tím pádem je třeba nastavit filtry tak, aby hledal dívky, které se také nechtějí vázat. Takže filtr bude jiný, než třeba u muže, který hledá více závazný vztah. Je přesycen sexem a chce se více věnovat jen jedné princezně.

 

„Hledám něco vážnějšího“

Takže máte hodně holek na Instagramu, které sledují vaše příběhy a mají potencionální zájem. Takže když budete hledat něco více stabilního, pište dívce ve vtipném duchu a pak se zeptejte na posledního přítele a poslední vztah.

Skvělá věta je: “Jsi krásná, inteligentní a zábavná, proč jsi sama?” Tím ji definitivně přimějete přemýšlet. Pokud odpoví, že potkala řadu chlapů, měla s nimi sex a přitom stále nenarazila na toho pravého, pak to možná není ta správná pro vás.

 

Jak holky filtrovat správně?

Pokud odpoví ve stylu, že má velmi vysoké nároky, ne mnoho kluků je dokáže splnit a přitom hledá něco vážného, pak to může být ta pravá pro vás.

Pokud nemáte mnoho času, chcete mít jistotu, že svůj čas investujete jen do tohoto typu dívek. Ty totiž pravděpodobně nejvíce odpovídají vašemu standardu. Čím vyšší ho máte, tím méně máte času a tím více vás bude dívka nahánět.

Dívky všeobecně mají rády výzvu. Prohánějí kluky, kteří se jim líbí. Rády si přivlastňují váš čas. Je jen třeba udělat to dobře.

 

Jak to nezkazit? Nebuďte ublížení

Asi nejčastější problém úspěšných kluků je jejich ego. Jsou dobří v tom co dělají a často neustojí odmítnutí. Jsou tak ublížení, že je to vidět na míle daleko. Dokonce i v samotné text game, když si s dívkou jen píšou.

Týpek například v konverzaci naznačí, že jeho čas je drahý. Dívka ho otestuje a dá mu trochu sodu. Napíše mu: “Víš možná to teď nestihnu, co třeba přesunout to na další týden?”

On to neunese psychicky a začne vyšilovat a bránit se. V tu chvíli jdou jeho sociální body strmě dolů.

 

Počítejte do 10

Nebuďte nikdy příliš přímočaří při vymezování hranic ohledně času. Nikomu to neprospěje. Jasně to ukazuje, že nežijete v hojnosti. Naopak jste ublížení. Možná dokonce naštvaní z předchozích odmítnutí od jiných žen.

Hrajte s lehkým srdcem a striktně dodržujte svůj filtrovací proces. Pokud se zdá, že dívka nemá kvality a chování, které hledáte, nechoďte s ní na rande.

Šetřete svůj čas. Jedině, že byste měli extra čas na setkání s tolika dívkami, kolik jen můžete. Pak můžete snížit svůj standard.  

Nechoďte na rande s každou, co vám napíše nebo se na vás usmějete. Máte vlastní metriky hodnocení a investujte pouze do těch žen, které vaše nároky splňují

Bod #3 – Udržování poolu

Momentum a efekt sněhové koule vydrží po určitý čas. Po nějakém čase je potřeba nabrat nové momentum. To znamená věnovat určitou snahu nové expanzi. Už nebude třeba takové úsilí jako na začátku, ale jistá energie bude potřeba. Je to jako s pasivním příjmem. Ten skoro v žádném případě není udržitelný bez občasného pošťouchnutí.

Po určitém čase dojdete opět k automatizaci procesu. Tím pádem znovu můžete zvýšit svůj standard a mít více času na ostatní věci.

 

Bod #4 -Mindset typu: “Já jsem hlavní cena”

Pokud máte podvědomě zakódováno, že jste opravdu hodnotný člověk, je to ten nejlepší přístup a magnet na ženy. Pravděpodobně vnímáte fakt, že čím jste starší, tím více přichází úspěch v byznyse a vašem životě.

Nejste jako splašená veverka z filmu Ice Age, co hledá svůj ztracený ořech. Spíše jste alfa, co vchází do autosalonu a velmi uvážlivě vybírá, v jakém Ferrari dnes odjede. Čím dříve si přivlastníte tento mindset, tím lépe.

erekce_cz na facebooku

 

Odpojte EGO

Budete to potřebovat, protože váš systém bude lepší a lepší a více dívek bude přicházet do vašeho života. Budete tedy potřebovat lepší a lepší filtry.

Je tedy super držet si mentalitu typu: “Já jsem výhra.” Zároveň nikdy nebuďte ublížení. V tomhle musíte odpojit svoje EGO, jinak vám pekelně zatopí! Hrajte s lehkým srdcem a nadšením.

Vaše EGO je třeba odpojit od vaší hry. Jak budete více a více hrát, vaše schopnosti porostou spolu s vámi. Je pak velmi snadné spadnout do pasti namyšlenosti a nadřazenosti. To se nesmí stát, protože pak utrpíte vy i dívky. O ublíženého aroganta nikdo nestojí.

To je pro dnes vše a budu se těšit v příštím díle. Ať vás provází síla!

Leave a Reply