Pickup seriál 1. – základy umění svádět ženy

Je konec. Až zpětně mi dochází, že holka, s kterou jsem strávil posledních několik měsíců intenzivního vztahu je pryč. Následují prázdné dny plné ničeho. Procházím si klasickým kolotočem, který potkal snad každého z nás. Jídlo nechutná, práce nejde od ruky. Mám jen chuť sedět doma a nedělat vůbec NIC.

Po určité chvíli přijde probuzení. U někoho dříve a u někoho později. Najednou mi moje chování nedává smysl. Musím něco hned udělat! Sedím sám v baru a najednou mi bleskne hlavou spontánní nápad.

pickup seriál 1. díl

 

Kniha The Game a první inspirace hry se na profesionálního baliče

Vybaví se mi kniha The Game od Neilla Strausse. Před nějakou dobou jsem ji četl a absolutně mě uchvátila.

Neil Strauss, který se živí jako novinář, v ní popisuje tajný svět komunity, která používá různé techniky ze světa sociální dynamiky a psychologie. To vše k jedinému účelu. Svést ženu. Přesněji řečeno celou řadu žen. Každou ženu, na kterou se podíváte.

Postupně Neil proniká hlouběji  do světa komunity a potkává ty nejlepší PUA (pickup artist). Do hry ho zasvětí jeden z nejlepších pickuperů tehdejší doby, nevyzpytatelný Mystery.

Neil času hře absolutně propadne. Bere si kurzy herectví, učí se rétoriku a piluje svou řeč těla, především se ale učí svádět ženy. Postupuje velmi dobře. Za krátkou dobu se pod vedením těch nejlepších vyšvihne mezi elitu. Poznává jednu ženu za druhou. Zažívá šílené situace. Trojky, polyamorní vztahy a románky se supermodelkami. Pro PUA realita běžného dne.

Takový život chci taky! Sedím v baru a vím, že tohle je cesta, kterou chci nyní jít. Měl jsem skvěle rozjetý vztah, ale sám jsem ho zničil. Svým chováním, která tahle komunita popisuje jako chování BETA samce. V knize je takový člověk popsán méně nevybíravě, konkrétně jako PFU (průměrný frustrovaný ubožák).

Pozitivem je, že každý chlap na sobě může zapracovat. Po malých krocích. Nemusí se měnit úplně. Naopak stačí stavět na svých silných stránkách a obrousit své slabiny. Zároveň se musí naučit pravidla hry a ta respektovat.

V průběhu procesu se změní. Nebude už vyplašený z toho, aby se mu nezhroutil současný jediný vztah. Nebude závislý na pozornosti ženy. Pochopí, jaké to je žít v hojnosti. S možnostmi mít téměř jakoukoliv ženu, na kterou ukáže.

Rozhodl jsem se hrát hru na úrovni. Bude tedy prospěšná mě i holkám a ženám, se kterými se budu potkávat.  

Pravidla hry jsou pevně daná. Její principy fungují, protože stojí na zákonech vědy a přírodních zákonů. Kouzlo je v tom, že samotné provedení záleží na každém jednotlivci. Stačí pouze respektovat základní pravidla. Pak bude hra fungovat.

 

Když jsem se rozhodoval, co se svou samotou dál, streetgame byla jasná volba

Nyní jsem znal svůj směr. Zbývalo pouze najít tu pravou komunitu u nás. Začal jsem hledat na internetu, ptát se kamarádů a známých. Na youtube jsem shlédnul doslova hodiny video obsahu o pickupu.

VIDEO: Tohle a další hodiny videí mé inspirovaly stát se pickup artistem.

 

Nic mi ale nepřišlo dostatečně zajímavé. Viděl jsem spousty nabídek na semináře, kde se v simulovaných podmínkách pilovaly různé techniky seznámení na hosteskách. S realitou to mělo jen málo společného. Přišlo mi to hodně umělé. Vnitřně jsem věděl, že realita je jiná.

Věděl jsem, že nesmím přestat hledat. Nakonec jsem při jednom z rozhovorů s kamarádem objevil streetgame.cz. Prý od nich odebíral newslettery a vypadal hodně nadšeně. Zabrousil jsem na jejich stránky, protože jsem se chtěl dozvědět více.

Obsah, který měla streegame na svém webu, byl jedinečný. Bylo vidět, že člověk, co to psal opravdu ví. Název stránky už sám o sobě napovídá, že jde především o balení žen a holek přímo na ulici. Mimochodem jde o statisticky nejjistější způsob, jak potkat holku na sex, případně vztah.

Nic podobného jsem dosud na českém webu neviděl. Hlavním argumentem, který mě přesvědčil, bylo jediné slovo. OKAMŽITÁ AKCE!

Filosofie tohoto člověka je jednoduchá. Hodit žáka přímo do vody a nechat ho plavat. Žádné teorie na přednáškách. Pravidlo číslo 1 zní: “Akceptuj a přijmi chaos”. Hodně důležitá vědomost. Protože při streetgame nikdy nevíte, co vás čeká. To sami zjistíte na následujících řádcích mého příběhu.

TIP: Ať už hrajete streetgame nebo na vás vaše láska čeká doma v posteli, potřebujete pevnou erekci. Tu vám za 45 minut podpoří česká Proerecta

proerecta

 

 

Kupuju si jednosměrnou jízdenku na internship

Neváhal jsem ani minutu a přihlásil se na internship. Jde o program, který zahrnuje 6 kurzů a 6 skypů na konzultaci pokroku. Celý program se dá koupit za necelých 15 000 Kč. Už teď mohu říct, že investovaných peněz nelituji. Koruny každopádně nejsou ta největší komodita, kterou dáváte v sázku. Tou jste totiž vy sám.

Streetgame není procházka růžovým sadem a než se dostanete na určitou úroveň je třeba počítat, že pokrok vás bude stát krev, pot a slzy. Mentálně jde o jeden z nejlepších výcviků mysli, které jsem kdy absolovoval.

 

Jde se do pickuperské akce

Objednal jsem si internship a za chvíli přišel mail s detaily a kontaktem. Následně přišla SMS od Prince, což je přezdívka člověka, který za vznikem streetgame stojí. Samotný jeho životní příběh by vydal na knihu. Pro teď stačí říct, že pro mě osobně je to člověk, který reprezuntuje to, kam lze dojít, když něco moc chcete.

Možná si říkáte proč Prince a ne třeba Matěj? Jde o specifický zvyk komunity. Lidé zde nemají svoje běžná jména, ale volí si přezdívku. Ta vyjadřuje váš jedinečný přístup ke hře.

Současně máte k dispozici přístup na fórum. Zde PUA zapisují svůj pokrok a zážitky z akcí. Nutno říct, že číst reporty těch nejlepších je hodně velká zábava. Člověk pochopí, co vše je možné a kde může za pár měsíců či let.

Domluvil jsem si Princem první kurz. Místo schůzky bylo stanoveno před pražským Palladiem. Nebylo na co čekat. V sobotu jsem místo válení se u vody nastartoval auto a vyrazil směr Praha.

 

Konečně na místě. Moje streetgame začíná

Zaparkoval jsem v podzemních garáží kousek od Palladia a v tom mi přišla SMS: “Sraz před hlavním vchodem. Mám oranžový svetr. Sám mě oslov”.

Jdu tedy rovnou před obchodní centrum. Vidím tam mezi davy ostatních postávat dva týpky a jeden z nich má oranžový svetr. “Ahoj, Princ? Já jsem Pilot”. Ano, dal jsem si tuhle přezdívku. Spojení Toma Cruise v TOP GUN a balení holek mi jde tak nějak dohromady.

Spolu s mnou dorazil na kurz ještě další PUA Ritchie. Výbornej týpek, co studuje, a přitom má rozjetý vlastní byznys s kasínem. První dojem ze setkání byl vynikající. Oba na mě působili skromným dojmem, ale zároveň bylo patrné, že jsou to lidé, kteří si jdou v životě za svým. Taková je i většina komunity. Je vám tu prostě dobře.

Prohodili jsme pouze pár slov, když mě Princ poslal oslovit první dvojset (znamená dvojici holek). Vybalil to tak nečekaně, že jsem ani nestihl být nervózní.

Oslovil jsem je ve stylu “Ahoj holky, jak se vede?“ V tu chvíli jsem vůbec nevěděl, jak pokračovat. Naštěstí mě přišel podpořit Princ.

Kouzlo pickupu je v tom, že máte většinou po ruce i svého wingmana (parťáka), který vám kryje záda. Jeho úlohou je zabavení méně atraktivní kamarádky, otravného kamaráda, táty nebo jinou nechtěnou společnost vaší kořisti. Když viděl, že se topím, přišel mi pomoct. Stačilo pár jeho triků a holky se smály. Všechno se rozsvítilo. Začal jsem chápat první principy hry.

Filosfií balení žen není jen sbalit holku. Jde o to něco dát. V tomhle případě jsem dvojset nezačal úplně dobře. Sklouznul spíše do fáze zábavného pokecu.

Jak jsem později zjistil, je to součást mé osoby. Dokáži zabavit klidně i skupinu holek, ale přechod do fáze svádění mi dělá problémy. Na to mě taky můj mentor ihned poté upozorňuje. V tomto je kurz jedinečný. Máte totiž okamžitou zpětnou vazbu, co zlepšit. Ve finále se ale holky dobře bavily. Dali jsme jim pár minut dobré hry a zlepšili jim den.

facebook erekce.cz

 

„Krasojízda“ pokračuje na Václavák

Kouzlený na balení žen je to, že postupem času získáváte stále větší momentum. Zpočátku cítíte strach z oslovení cizí ženy, ale čím více oslovujete, tím je to přirozenější.

Pokračujeme dál a náš mentor nás posílá za dalšími ženami. Cítím v těle směs adrenalinu a zároveň pocit svobody, jaký jsem snad nikdy nepoznal. Ze všech žen, co jdou po ulici si můžu vybrat jakoukoliv chci.

Většinou mám štěstí na cizinky. Alespoň pocvičím angličtinu a stále se zdokonaluji. Potkávám průměrné, pěkné i nádherné ženy.

Největší zážitek je, když jsem vyslán za holkou s tělem supermodelky. Zkušený PUA by řekl, že jde tak o číslo 9 až 10 (stupeň atraktivity holky na stupnici od 1 do 10).

Jsem nervózní, klepou se mi ruce a mám sucho v ústech. Ale přibližuji se. Navazuji kontakt. Nečekaně opět cizinka. Moje překvapení ale pokračuje. Přes všechnu moji nervozitu a vzrušení probíhá hovor nečekaně dobře. Číslo nakonec nezískám, ale odnáším si pocit, jako bych právě spolkl červenou kapsli ve filmu Matrix. Právě jsem oslovil holku, kolem který bych dříve jen nenápadně protančil po špičkách a nikdy by se za mnou neotočila. 

 

Hardcore sety u koně

Pokračujeme dál Václavským náměstím. Po oslovení krásný modelky mám sebevědomí o parník jinde a cítím se skvěle. Jakoby to Princ věděl, začíná nás posílat do absolutně šílených setů.

Servírka co zrovna nabízí lidem kávu, celá taneční skupina se staršíma MILFkama jako bonus, holky, co se baví u stolku kavárny a chtějí mít soukromí.

Člověk má vždycky před takovým setem respekt a je červený jako pelikán. Na druhou stranu jde o skvělý způsob, jak opustit svoji komfortní zónu.

Ve finále člověk zjistí, že to není tak šílený. Servírka je ráda za zájem. Taneční skupina se baví a holky z Finska u stolku jsou rády za chvilku rozptýlení.

 

Meditace v parku

Jsme zhruba v půlce kurzu. Cestou Princ získal kontakt od několika holek. Je skvělý pozorovat někoho, kdo to umí přímo v akci. Působí tak přirozeně, jako když si jdete kupovat rohlíky do samoobsluhy. Číslo, objetí, pusa na tvář. Pickup se dá snadno dotáhnout ještě dále. Instantní rande, líbání přímo na ulici. Nejde přitom o výjimky.

Je čas na malou pauzu. Sedáme na lavičku a Princ nás zasvětí do tajů meditace. Ta má za účel dostat vás do stavu PRÁVĚ TEĎ A TADY. Pokud jste přítomni a vnímáte kouzlo okamžiku, holka (žena) to vycítí a prudce tím zvýšíte svou přitažlivost.  

Holky mají rády sex stejně jako kluci. Tlak společnosti je nutí tvrdit a demonstrovat opak. Nechtějí být za coury. Vy je přesvědčujete o opaku, přestože se jako coury skutečně plánují chovat. 

 

Nadpozemský pocit úspěchu a zdokonalování se

Po meditaci pokračujeme zpět Václavákem. Mám pocit, jakoby bych se vznášel a dokážu cokoliv na světě. Jsem šťastný jako dítě a nevím proč. Takový vliv má streetgame.

Oslovování jdou najednou úplně sama. Cestou získám dvě čísla na poměrně hezké holky. Opět ze zahraničí. Nejspíše nějaká karma. U Palladia se loučíme a každý PUA se vydává svým směrem. Cítím se naživu! Už teď se nemůžu dočkat další akce…

 

Pickuperský slovník pojmů

Komunita pickuperů používá některé termíny, které mohou znít pro nově příchozího jako jazyk mimozemšťanů. Zde je několik základních termínů k osvětlení:

  • PUA (pickup artist) = umělec v balení žen, mistr svůdník, pickuper
  • game – název pro hru, která spočívá v balení žen
  • set – skupina holek (více než 1 holka)
  • indikátory zájmu – holka neverbálně naznačuje, že se jí líbíte
  • testy (shittesty) – holky mají stovky testů, aby zjistili, jak vážně to myslíte
  • streetovat, street – balení holek a žen přímo na ulici

 

DÁLE ČTĚTE: Druhý díl, ve kterém jsem se odhodlal vyrazit na streetgame ve svém rodném městě

A POKUD se vám s holkama nedaří v posteli, ihned kupujte Proerectu se slevou 15 %. Kód PROERECTA10 zadejte přímo v objednávce.

proerecta

 

 

 

Leave a Reply