Pickup seriál 14. – Jak se konečně přestat bát žen?

Dnešní MEGA díl bude více než na techniku zaměřen na filosofii umění svádět. Půjdeme tedy více do hloubky a přitom se něco nového naučíme. Ukážeme si co stojí za přerodem plachého hocha v dominatního alfa samce.

Hodně stydlivých kluků se dává na cestu pickupu, protože tato životní filozofie je o překonávání strachu a překážek v životě. Hodně lidí zůstává zaseknutých na místě, protože mají strach, co jim přinesou následující dny jejich života. Nevědí, kam míří, nemají jasnou představu o svém čase a životním směru.  

Ti kteří se probudí, často prodají svoje herní PC a herní konzole. Prodají hry a začnou se méně vídat se svými kamarády nerdy. Čtou každou knihu o seberozvoji, která se jim dostane do ruky.

Někteří sice čtou hodně knih a sjíždějí videa, ale jejich život se nemění. Zůstávají na místě. Mají mnoho znalostí. Mohou učit lidi game a osobní rozvoj. Sami zůstávají stejní. Takhle zůstanou až od chvíle, kdy zvednou zadek a rozhoupou se k akci.

V našem seriálu od Ňoumy k alfasamci, tento transformační děj popisujeme do detailu i s praktickými cvičeními. Základem je poznat svoje vnitřní emoce, nastavení a umění s nimi pracovat. Kdo změní svoje vnitřní nastavení, už nikdy nebude stejný. To je ta chvíle, kdy se opravdu láme chleba.

Přístup k životu, kdy hrajete na jistotu, pomalu užírá váš nárok na skvělý život. Mít stálou práci a jistoty. To je přece to, co chce většina lidí. Bohužel tento postup vede k životu v nouzi a nedostatku.

Jsou známé případy lidí, kteří měli svoje jistoty, lukrativní zaměstnání a podobně. Oni to vše vzali a vzdali se toho. Následně odjeli někam do kláštera meditovat s mnichy. Blbost?

Pickup seriál 14

 

Příběh Briana

Svůj příběh o tom vypráví i Brian z webu thefearlessman.com. Ten odjel meditovat mezi skupinku jogínů, aby změnil svůj život. Zde byly i velmi atraktivní ženy. K Brianovi ale neměli žádnou náklonnost. Přestože byl stejně spirituálně založen jako ony, něco v něm vycítily, co nebylo v pořádku.

Vězeň s esem v rukávu

Zanedlouho do skupiny přišel kluk z vězení jménem Jason. Žádná práce, majetek ani postavení. Světe div se. Všechny holky ho chtěly. Byl pro ně jako magnet. Brianova kamarádka Katy to vnímala podobně.

Když se jí zeptal co na něm vidí, nebyla to krása. Popsala, že má jen určitou specifickou energii.

Brian se mohl rozhodnout. Buďto bude týpka nenávidět, nebo se stane jeho přítelem. Nakonec učinil na první pohled šílené rozhodnutí. Přestěhoval se do společného apartmánu společně s Katy a bývalým vězněm Jasonem.

Týpek neměl žádné peníze, ale Brian to vzal na sebe. Chtěl zjistit, jaké to je být v přítomnosti tohoto muže po dlouhý čas.

Bylo to neuvěřitelné. Do apartmánu chodila jedna dívka za druhou. Brian je slyšel smát se, hádat a slyšel vězně říkat věci, které by nikdy dívce neřekl. Týpek byl arogantní a drzý a přesto ho dívky zbožňovaly.

Brian byl typický hodný kluk, co nechtěl za žádnou cenu převrhnout loď. Měl strach z konfliktu a z toho, že ho někoho naštve. Chtěl, aby všechno proběhlo hladce a bez problémů.

 

Emoce, emoce a zase emoce

Konverzace bez emočního pnutí je nudná. Vy budete nudní a nezajímaví pro ženy. Tohle se Brianovi vymstilo s jeho kamarádkou Katy. Pořád si ho dobírala, že nemůže chodit s někým tak malým, jako je on. Přitom jejich společný přítel Jason byl stejně vysoký jako Brian. Jaký byl mezi nimi rozdíl? Jason s Katy spal.

Tehdy Brianovi došlo, že je to vše o energii a nikoliv o tom, jak kdo vypadá, nebo kolik má peněz.

Pochopil, že bude muset čelit svému strachu. Proto také později založil svůj web. Došlo mu, že vše co člověk chce, je vykoupeno konfrontací se strachem. Ten roste s tím, jak roste samotný muž. Boj se strachem zvyšuje maskulinitu.

Prokletí střední třídy

Stabilita a bezpečí. Dostaň stabilní a jistou práci. Hraj na jistotu. To je klasické tvrzení střední třídy. Každý muž ale chce naplnit svůj potenciál a splnit si svůj sen. Založit se byznys, vylézt náročnou horu, stát se profi závodním jezdcem. Ať je to cokoliv, vždy to bude vyžadovat vstoupit do zóny strachu a překonat sám sebe. Vždycky půjde o vystoupení z komfortní zóny.

Nejde tedy o hon za jistotami, ale naopak. Budete prohánět nejistotu po celou dobu. Náš základní program je však nepřevrhnout loď. Proto muži dnes ztrácejí svůj smysl pro vyšší cíl. Nejsou zapálení a jsou pouze součástí stáda a masového názoru většiny.

Z našeho života mizí polarita a napětí. Proto tak rádi hrajeme počítačové hry a chodíme do kina. Zde je hodně napětí a akce. Také mnoho polarity. Zlo bojuje proti dobru a podobně.

Po skončení filmu máte chuť se učit bojové umění. Jste zapálení, tedy je tomu tak alespoň následujících pár hodin. Pak se vrátíte zpět do svého normálního života. Nechcete ve své realitě čelit napětí a tlaku. Chcete vše zadarmo, snadno a hned.

Když se naučíte žít v nekomfortu, budete mít velmi pohodlný život. Když naopak budete žít v pohodlí, budete mít život plný komplikací. Potřebujeme napětí, aby jsme se cítili naživu.

Nic neroste bez tlaku a napětí. Stačí si vzít třeba semínko. To se také musí provrtat půdou na světlo a probojovat si cestu k plnohodnotné rostlině. Někdy si razí cestu přes hlínu, ale jindy jsou to kameny a dokonce i beton. Roste navzdory počasí a venkovním podmínkám. Tento proces růstu dělá rostlinu tím, čím ve finále je.

Pokud tedy chcete oslovovat ženy, budovat byznys, nebo dělat prodeje a vyhnout se strachu, pak se to nikdy nestane. Nikdy neuskutečníte svůj sen.

I rostlina čelí překážkám, než se z ní stane krásný květ a někdo si ji utrhne

Co když jdu pod tlak, ale jsem stále na místě?

Důvodem je snaha stále makat. Lidé jedou těžkou dřinu a myslí jen na svůj byznys, projekt, nebo cokoliv jiného. Zapomínají ale na spojení se svou myslí a tělem. Tolik dřou, že neposlouchají vnitřní signál svého těla. Jdou na věci příliš silově.

Jako pickuper, který bude oslovovat stále nové a nové holky a přitom se nikam neposune. Skáče najednou až moc velký skok. Chybí zde jakékoliv emocionální propojení se svým vlastním já. Je třeba se naučit vnímat svůj vnitřní svět a v tomto duchu si ho i prožít. Během pickupu, byznysu a čehokoliv jiného.

 

Vztah k duši je jako dobrá masáž

Znáte ten pocit, když někdo neumí masírovat? Buďto masíruje moc jemně a vy nic necítíte, nebo naopak moc tvrdě a v tu chvíli trpíte. Správně provedená masáž na vhodných místech a jste rázem v sedmém nebi. To samé platí pro vztah k vašemu tělu a duši. Správná míra propojení je to, co chcete.

 

Poučný TED talk

Uznávaná psycholožka Kelly McGonigal měla jeden zajímavý TED talk. V krátkosti v něm uvádí, že byly dvě skupiny lidí. Obě byly pod enormní dávkou stresu. Ta první byla plná nemocných a umírajících lidí. Druhá skupina byla ta vůbec nejvíce prosperující skupina s největšími úspěchy ze všech. Kde byl hlavní rozdíl?

Jediný hlavní rozdíl byl v nastavení mysli. Jakým způsobem vnímali stres.

  • Ti, co ho brali jako špatný, měli kapiláry během stresu stažené.
  • Těm druhým se naopak široce rozevřely a jejich tělo se naplnilo oxytocinem. Byli více relaxování a připraveni růst.

Stres tedy není problém. Přístup k němu JE. Až začnete dobře pracovat s napětím, budete vysílat více maskulinní energii. V tu chvíli budete více atraktivní pro okolní svět. Více silní.

Na střední škole jsou více atraktivní sportovci, než nerdi. Proč? Mají lepší vztah k výkonům pod stresem. Jsou zvyklí ze zápasů, které pravidelně hrají.

Stres je dobrý sluha, ale zlý pán

Pevná mužská síla

Ideální kombinace je schopnost reálně vycítit emoce a zároveň dobře pracovat s tlakem. Kombinace, které málokterá odolá.

Představte si zahradní hadici. Její pevný obal je pevný rámec, tedy mužská energie, která umí pracovat s tlakem. Voda uvnitř jsou vaše a dívky emoce. Skrze pevný rámec mohou proudit. Kde je napětí s mužskou energií, tam mohou proudit emoce.

 

Stav mysli a vnímání reality mění vše

Když změníte své nastavení uvnitř, nezáleží tolik na slovech. Znáte ten pocit, kdy nevíte co říct, když to nejvíce potřebujete? Bude to jiné, pokud budete umět pracovat se svou myslí a nervovým systémem.

Hluboko v sobě je třeba změnit svůj postoj a nastavení. Jde o zaměření se na oblast břicha, kde je naše energetické centrum. Tam je třeba se zaměřit a měnit se odtud. Když půjdete přes vaší hlavu, žádná změna neproběhne. To samé platí pro obchod, byznys a další oblasti života.  

Bavíme se tu o změně zdravotního stavu, stavu vašeho konta. O změně vztahu k ženám. Celkově se promění i váš úspěch s nimi. Všechno se může změnit, pokud provedete správné nastavení sebe.

erekce_cz na facebooku

 

Muži jsou pevná skála

Jsme takto navrženi. My jsme tou skálou. My jsme ti, kteří jsou předurčeni stát nohama na zemi. Jedno je jasné. Pokud budete ochotni přijmout tlak a pracovat pod ním, budete nejen dobří se ženami, ale promění se celá kvalita vašeho života.

Je to tak, protože život je bipolární. Je nahoře a dole. Vlevo a vpravo. Nízko a vysoko. Pokud jste muž a máte maskulinní pevnou energii, pak od přírody přitahujete ženskou energii. Protiklady se jednoduše přitahují.  

 

Není to tolik o technice

Pokud něco nefunguje a neumíte vyvolat přitažlivost vůči jiné ženě, není to o vypilování balící techniky. Je třeba něco změnit v myšlení. Odebrat věci z vašeho podvědomí, které tam nepatří. Chcete nastavit bipolárnost, aby opačné pohlaví bylo k vám přitahováno mocnou silou.

To je pro dnešek vše… Příště se podíváme na zbytek technik, které pomohou překonat strach z ženy. Stay tuned 😉

Leave a Reply