Revoluce v doplňcích stravy pro podporu erekce – unikátní český drink Proerecta SHOT

Posílit erekci přírodně bylo do teď možné pouze v podobě tablet a tobolek pro podporu erekce.

Česká firma eMarkest, s.r.o. toto kliše naprosto zbořila a na trh uvedla úplně první drink pro podporu erekce v Česku.

Poznejte „panáček”, a tedy drink na podporu erekce Proerecta SHOT 60 ml.

Proerecta SHOT

Proerecta SHOT je dostupná samostatně, nebo ve zvýhodněném balení po 8 a 16 kusů.

 

Složení SHOTu Proerecta

Proerecta SHOT se vlastně od ostatních doplňků stravy liší hlavně svou tekutou formou.

Obsahuje aminokyseliny arginin a citrulin a výtažky z tradičních prokrvujících bylin, jako je kotvičník zemní, ženšen, hroznová jádra, rozchodnice růžová či guarana.

 

Největší unikát přípravku Proerecta SHOT

Proerecta SHOT představuje naprosto prvního „panáčka” na podporu erekce. Stačí jej do sebe kopnout zhruba 30 minut před sexem a vaše erekce bude pevná jako z oceli.

Proerecta SHOT se užívá pouze v případě akutní potřeby podpořit erekci. Nemusíte jej užívat pravidelně.

balení Proerecta SHOT

Proerecta SHOT je k dispozici v balení po 1, 8 nebo 16 dávkách.

 

Účinky Proerecta SHOT

Aminokyseliny Arginin a Citrulin zajistí, že se vám zlepší prokrvení organismu, a to včetně penisu. Právě tento účinek je klíčovým prvkem k pevné erekci. Neboť tam, kde není krev, nemůže být ani erekce.

Extrakt z kotvičníku zemního udržuje optimální hladinu testosteronu v krvi, podporuje vaše sexuální libido a stimuluje zdravý sexuální život.

Extrakt z kořene ženšenu taktéž podporuje správné prokrvení organismu, dále zvyšuje chuť na pohlavní styk, plodnost a libido.

V SHOTu ovšem najdete také extrakt z hroznových jader. Ten je bohatým zdrojem antioxidantů. Pomáhá urychlit hojení ran, zvyšuje sílu, působí preventivně proti rakovině kůže, snižuje vysoký krevní tlak, zpomaluje stárnutí a má pozitivní vliv na krevní cévy.

výroba Proerecty

Výrobna Proerecty SHOT splňuje nejpřísnější hygienické a bezpečnostní zásady

 

Účinné složení Proerecta SHOTu

Tím ovšem výčet účinných látek nekončí. Další účinnou složkou je extrakt z rozchodnice růžové. Ta je svou účinností srovnávána se ženšenem. Považuje se za tonikum zlepšující celkový fyzicky i psychicky zdravotní stav a dále zvyšuje sexuální vitalitu.

Poslední složkou je extrakt z guarany. Guaranu si možná ještě pamatujte ze svých studentských let, kdy jste se snažili nabudit při přípravě na zkoušku.

Je známá pro své povzbuzující účinky, snižuje únavu, udržuje pozornost a bdělost. Je vhodná při nervovém vypětí, nebo při depresích. Užívá se i jako afrodiziakum.

 

Proerecta SHOT – okamžitý pomocník pro skálopevnou erekci

Všechny tyto složky najdete v Proerecta SHOT, a to navíc v té nejúčinnější možné formě, v podobě roztoku, a navíc ve velikém množství. Jednotlivé složky se tak velice snadno a rychle vstřebají do organismu a začnou bleskurychle účinkovat.

Nemusíte čekat dlouhé hodiny, až se něco začne dít. Nemusíte sex se svou partnerkou dopředu plánovat, jako nějaký pracovní úkol. Nemusíte se bát, že byste nepodal dechberoucí výkon.

S Proerecta SHOT budete vždy připraven. Stačí jej do sebe kopnout a hupsnout do postele.

 

Leave a Reply