ProMan Plus – mých 30 dní podpory testosteronu

Cena 599,- Kč za 2 balení (KOUPIT)
Doporučené užívání 1 kapsle denně
Zlepšení erekce  ne
Delší výdrž  ano
Posílení libida  ano
Předčasná ejakulace  ne
Opakovaná soulož  ano
Větší penis  ne, prášky penis nezvětšují
Vhodné pro  plnoleté zdravé muže
Lékařský předpis  ne
Složení bylinné s aminokyselinami, vitamíny a minerály
Diskrétní doručení  ano
Sleva Ne

 

ProMan Plus vyrábí norská firma NaturaMed Pharmaceuticals.

V dnešní době leží na muži těžké břímě. Náročná práce, rodinný život, dluhy a hypotéky, nadměrná pracovní doba, nebo vliv životního prostředí. Tím výčet náročných faktorů současnosti rozhodně nekončí. Je potřeba přidat k jídlu dodatečné palivo, které pomůže překonat obvyklé nástrahy všedního života a neunavit se.

proman plus

ProMan Plus je doplněk s čistou norskou přírodní recepturou

 

ProMan Plus pro zvýšení testosteronu

ProMan slibuje zlepšení výkonu, síly a energie. To jsou výhody, které v dnešní době potřebuje spousta mužů. Měsíc jsem zkoumal, jak na tom norský produkt je.

 

ProMan účinky

NaturaMed uvádí na svých stránkách následující informace. V poznámce vždy uvádím svoje vlastní hodnocení. 

 • Získejte zpět svoji vrcholovou formu.

POZNÁMKA: Pravda. V posteli se s ProMan cítím o velký kus jistěji. Mám ještě větší chuť na sex. Poté co jsem začal ProMan brát, jsem musel vyměnit postel. Nejsem si jistý, zda nešlo zčásti o placebo efekt, ale přípravek mi v posteli funguje skvěle.

 • ProMan je vyvinut pro muže, kteří se chtějí udržet mladistvou energii a mužskou sílu.

POZNÁMKA: Pravda. ProMan má opravdu schopnost dodat porci energie. Dokonce i v náročném dni.

Kolikrát se mi stalo, že jsem byl pracovně vyčerpaný a nechtělo se mi pokračovat v ničem. Po spolknutí tobolky organismus naskočil a já byl opět schopen velmi dobře fungovat.

 • Zlepšete svůj sportovní výkon

POZNÁMKA: Pravda. Díky podpoře testosteronu jsme byl výkonnější a cítil se silněji. Všimla si toho i moje žena.  

 

Přínosy ProMan Plus

Princip ProMan je v zásadě jednoduchý. Silou svého přírodního složení vyživuje oslabený organismus muže a pomáhá ke zvýšení hladiny testosteronu. Získáte více sil a energie na hrátky v posteli, ale i ostatní činnosti.  

Použité byliny jsou ověřené léty praxe a zkušenostmi. Přípravek obsahuje komplex vitamínů a minerálů, který je zaměřen na zvýšení hladiny mužského hormonu.

Je pravdou, že můj sexuální život po ProManu zaznamenal znatelné zlepšení. Cítím jsem více sexuální energie a mám chuť na sex i po náročnějším pracovním dni. Občas se mi stávalo, že kvůli přepracování a náročným úkolům, jsem nebyl schopen udržet erekci.

Někdy si stačí dopřát pořádnou porci spánku. V tomto případě jsem potřeboval více. ProMan mi výrazně pomohl. Dokázal zvednout hladinu energie. To mi pomohlo v sexu, stejně jako v běžném živote.

Přibližně po měsíci lze říci, že má člověk sil na rozdávání. I když jsem ranní ptáče a nejvíce energie mám ráno, nebyl problém si odpoledne střihnout rychlovku, nebo si večer užít delší klidné milování.

Žena byla rovněž více spokojená. Byly i okamžiky, kdy mám více sil já a mohu pokračovat dál. Je to pak ona, kdo prosí, ať už ji dále neničím. Takový pocit je velmi příjemný. Zvláště pak u partnerky, která není právě nenáročná.

 

Nežádoucí účinky ProMan Plus

Nežádoucí účinky jsem během užívání nezaznamenal. Popravdě jsem je ani nečekal. Oproti doplňkům stravy na erekci je ProMan ještě více bez omezení.

Od některých známých, kteří ProMan užívají, jsem slyšel, že někdy nebyli schopni usnout. To je způsobeno tím, že přípravek vzali v době těsně před spaním. Když změnili dobu užívání, vše se vrátilo do normálních kolejí. Většina ale bohužel souloží právě večer. 

Obecně mohu říci, že já i moje okolí je s užíváním tohoto přípravku spokojeno. Doplněk plní svůj slib. Zvyšuje energii, testosteron i sexuální apetit.

 

Balení ProMan Plus 

Pro recenzi jsem si objednal 1 balení. Přišlo mi v obálce do schránky Českou poštou. Obálka je speciálně navržena tak, aby se přesně vešla do schránky a výrobek se nepoškodil. 

Obsah obálky:

 • 1 balení ProMan za 49 Kč – za první balení na zkoušku neplatíte a hradí se pouze poštovné
 • faktura sloužící jako záruční list

 

Složení ProMan Plus

Lze ocenit absolutně čisté a přírodní složení přípravku. Podléhá přísným kontrolám dle evropských norem. Doplněk prochází také přísným rozborem, takže do prodeje jde vždy 100% kvalita.

ProMan obsahuje výtažky ze sušených rostlin, vitamíny a minerály. Komplexní složení zajišťuje zvýšení hladiny testosteronu a tím i celkové mužské energie. Zde je přesné složení doplňku, včetně efektů jednotlivých složek.

 

proman plus složení

 

 • Žen-šen: Kořen zvyšující energii, uznávaný čínskou medicínou po 4000 let.
 • Rozchodnice růžová: Ženšen severu. Podporuje mentální i duševní výkon.
 • Damiana: Chtíč, sexuální výdrž a vitalita.
 • Pískavice řecké seno: Podopra metabolismu a svalů.
 • Komplex vitamínů B3,B6 a B12: Podpora hormonální rovnováhy a energie, tvorba spermií.
 • Hořčík, sodík, zinek, selen – Zdravé sperma a zvýšené libido.

 

Dávkování a užívání

Doporučené dávkování je 1 kapsle denně. NaturaMed nedoporučuje překročit doporučené dávkování.

Osobně jsem přípravek užíval vždy v odpoledních hodinách, přibližně v čase kolem 16:00 hodiny, kdy jsem občas cítil únavu z práce. Zapíjel jsem dostatečným množstvím vody, obvykle po jídle.

Po polknutí ucítíte typické bylinné aroma přípravku. Je znát aroma i chuť bylin na patře. Po polknutí jsem nikdy neměl sebemenší problém. Na trávení kapsle neměla žádný vliv.

Určitě doporučuji dodržovat dávkování stanovené výrobcem. Zkoušel jsem i 2 kapsle denně, rozdíl je však minimální, a pouze zděláte krabičku rychleji. 

 

Moje zkušenost s ProMan Plus

ProMan jsem užíval měsíc. Primárně je zaměřen na dlouhodobé užívání a navýšení testosteronu. Jeho účinek nastupuje pomaleji. Osobně jsem první změny zaznamenal hned první týden.

Co se týče libida a chuti na sex, efekt se začal projevovat hned ráno. Moje erekce byla silnější než dříve a měl jsem daleko vyšší chuť na sex. Mnohem častěji jsme si se ženou dopřáli nejen sex ráno, ale ve společné pauze na oběd.

Pohled do zrcadla mne také potěšil, protože po měsíci jsem viděl „napnutější“ svaly a byl jsem o něco vyrýsovanější. Je to ale i sportem, protože se hodné hýbu. ProMan zřejmě urychlil budování svaloviny. 

Co se týče erekce, zdá se mi že přípravek nemá až takový vliv. Na to jsou koneckonců určeny ostatní recenzované produkty. Se svou erekcí jsem víceméně spokojený. S ProMan mám ale pocit, že její dosažení je snazší, protože moje chuť na sex je větší.

Jedinou věcí, kterou bych NaturaMedu vytkl, je že při objednání automaticky začne běžet členství a firma vám i nadále zasílá svůj produkt. Dá se sice rychle bezplatně zrušit, ale je to zbytečný krok navíc. První balení vám pošlou zdarma, ale další už jsou placené. V tomto bych uvítal méně postoj firmy. Jinak jsem ale s produktem nadmíru spokojený.

 

Výhody:

 • Výborné zlepšení erekce
 • Lepší výdrž víckrát za sebou
 • Podpora tvorby spermií
 • Nadprůměrná chuť na sex
 • Pocit „silného“ penisu i v klidovém stavu
 • U mě bez negativních účinků
 • Rychlé a diskrétní dodání
 • Zvýhodněná dlouhodobá kúra

 

Nevýhody:

 • Při objednání automaticky začíná běžet odběr produktu

 

Cena a dostupné balení

První ProMan na 30 dnů přichází Českou poštou zdarma, platí se pouze 49 Kč poštovné. Následně začíná běžet členství, které lze kdykoliv a bezplatně ukončit.

V případě členství chodí každé 2 měsíce 2 balení ProMan za cenu 599 Kč. Dvě balení pak chodí každé 2 měsíce. Platí se až po dodání produktu. Doručování lze kdykoliv bezplatně zrušit.

proman plus recenze

Podmínky nákupu jsou „nešťastné“. Automaticky se vám vytvoří členství a balíčky začnou chodit pravidelně. Naštěstí se dá členství kdykoliv bezplatně zrušit

Můj měsíc s ProMan Plus

Osobně mi ProMan velmi sedl a splnil moje očekávání na výbornou. Mohu ho s klidným svědomím doporučit každému muži, který hledá povzbuzení své mužské síly.

Díky němu vzrostla moje chuť na sex neuvěřitelným tempem. Mohu teď častěji a někdy mne nestíhá ani moje partnerka. To je dostatečný důkaz o skvělé funkci tohoto doplňku.

Přípravek je bez výrazných vedlejších účinků a tedy vhodný pro muže všech věkových skupin.

 

Proman Plus
 • Podpora erekce
 • Trvání účinku
 • Opakovaná soulož
 • Oddálení ejakulace
 • Cena
3.6

Moje hodnocení

Posílený testosteron dodává sílu a „dravost“, která často chybí v posteli i v práci. ProMan za dobrou cenu posílí celé tělo včetně výdrže a chuti na sex.

Leave a Reply