Proč je sex narychlo tak skvělý? 4 neprůstřelné výhody rychlovky.

Rychlovka. Pro jednoho skvelým zpestřením, někdo ji nesnáší. Proč se na ni názory tak různí? Přinášíme vám několik výhod rychlého sexu.

Když nemáte moc času nebo zrovna náladu na pomalý sex, je rychlovka vhodnou variantou. Navíc podle sexpertky Tracey Cox vás může i pár minut vášně uspokojit stejně jako dlouhé milování.

sex narychlo

 

Když jste oba zaneprázdnění

Podle Tracey Cox je ideální rychlovka spontánní a divoká. Musí s ní ale souhlasit oba partneři. Jediná předehra kterou podle Cox potřebujete, je věta “udělejme to teď a tady.” Tento sex snese i roztrhání svršků.

 

Žena protagonistka

Jako žena můžete něco takového sama iniciovat, což se mužům nesmírně líbí. Je to takové živočišné a vášnivé.

V podstatě se oba řídíte instinktem, což je nesmírně sexy. Pánové mají na rychlý sex chuť poměrně často, takže přijdete-li s takovým návrhem, jsou okamžitě připravení,vysvětluje sexpertka.

Pokud chcete mít sex venku, musíte být oba stateční. Když se chcete oddávat milostným hrátkám v autě, na pláži nebo kabince v obchodě s oblečením, musíte se obrnit nervy.

Pocit že vás někdo přistihne při činu však může být i nesmírně vzrušující.

 

Když sex začíná být rutina

Je jasné, že v dlouhodobém vztahu mají lidé problém. Sex je dostupný 24 hodin sedm dní v týdnu. To je sice pohodlné, ale trochu nudné.

Naštěstí platí, že v našich myslích je milování venku považováno za nevhodné a zakázané. Jenže přesně to je ten důvod, proč je tucetkrát sladší než v ložnici,myslí si Tracey Cox

Chcete na to vlítnout venku? Vyhrňte si sukni a kalhotky dejte stranou. Opřete se o strom, sedněte si do trávy, cokoliv…

Necítíte se na to? Tak to zkuste doma. Využijte křeslo, pohovku nebo třeba schody

 

Rychlovka jako zpestření

Neomezujte tohle rychlé občerstvení jen na pohlavní styk. Klidně si dopřejte i orální či anální sex. Ostatně, právě vstup zadním vchodem vyžaduje minimum svlékání.

Stačí se opřít o zeď a vyšpulit pozadí,“ radí Tracey Cox a dodává, že rychlovka se dá zvládnout i během tří minut. 

Může se však snadno omrzet, pokud ji budete praktikovat denně. Dopřejte si ji jen příležitostně. Mnohdy by mohla vést i k nepříjemným pocitům.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Jak na sex s novým partnerem, aby byl co nejlepší? 5 tipů od expertky Natashe Ivanovic.

první sex s novým partnerem

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply