Váš sex je to, co jíte aneb kdo nejí zdravě, má mizerný milostný život. Poznáváte se?

Máte dojem, že v posteli to nefunguje ideálně podle vašich představ? Nejste sami.

Ve Velké Británii sdílí tyto pocity 15 milionů lidí. Nový výzkum přišel s objevem, že na vině jsou nejen nezdravé stravovací návyky, ale i stresující životní styl.

sex je to co jíte

 

Třetina z dotázaných lidí uvedla, že se cítí příliš unavení na to aby měli sex nebo si připadají nafouklí, jelikož jí nezdravá jídla a v nesprávnou denní dobu.

Ani jedno ani druhé neprospívá sexuálnímu životu. Odbornice na výživu Amanda Ursellová tvrdí, že je možné se k lepšímu sexuálnímu životu projíst.

A nejen to. Podle Ursellové si každý připadá více atraktivní, když je zdravý. Se zdravějším životním stylem a stravou to půjde lépe i v posteli.

Podle odbornice je zejména nutné omezit nasycené tuky, které najdeme v dortech a sušenkách. Ty totiž způsobují problémy s prokrvením, které je zásadní pro sexuální výkon u mužů.

 

Chcete mít zdravý sexuální život? Musíte jíst zdravě

Stejný efekt mají i velmi slané potraviny, které zase zvyšují krevní tlak,“ říká Ursellová.

Bílý chleba, cukr a brambory vám sice zvednou hladinu cukru v krvi, ale po pár hodinách budete mít chuť spíš si zdřímnout, než se pouštět do nějakých milostných hrátek.

Páry by se měly vyhýbat jedení pozdě v noci, protože když jdete spát s plným žaludkem, vaše tělo je příliš zaměstnané trávením, než aby se chtělo věnovat noci plné vášně.“ 

Také si dávejte pozor na přílišné pití čaje a kávy, protože to může narušit váš spánkový rytmus a následující den si budete připadat jako zpomalený film.

A ačkoliv platí, že jedna sklenička alkoholu vás na sex naladí, alkohol je depresant, takže když je ho příliš, nálada na sex vás přejde.“

Ke správnému tělesnému rozpoložení vás dovedou jídla bohatá na pomalu trávené uhlovodany, jako je celozrnný chléb a těstoviny.

Proti únavě zase pomáhají jídla, která obsahují hodně železa – jako jsou houby, luštěniny a listová zelenina.

Muži by si také měli hlídat dostatečný přísun zinku, který se nachází například ve slunečnicových a dýňových semínkách – je totiž známo, že zinek příznivě ovlivňuje mužskou potenci.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Léky na erekci by mohly být prospěšné i pro ženy, informuje výzkum.

léky na erekci pro ženy

 

erekce_cz na facebooku

/ZDROJ/

Leave a Reply