Trampling – když muže vzruší pošlapání a kopání

Žena si navléká punčochy a následně nazouvá lodičky s extrémně dlouhými podpatky. Na zemi leží muž. Je vzrušený už jen z pouhého pohledu na ní. Jeho vzrušení ještě více narůstá, když žena opatrně začíná našlapovat po jednotlivých částech těla

Takto nějak by se dala popsat další ze sexuálních deviací. Tato je podskupinou fetiše zaměřeného na nohy (footfetish) a nazývá se trampling.

Na wikipedii najdete tuhle definici:Trampling je sexuální aktivita, zahrnující pošlapání, podupání těla submisivního partnera. Praktika může být více okořeněna bosýma nohama, punčochami a botami. Bolest a intenzita může být zvýšena užitím vysokých podpatků a podobně.

Jednoduše řečeno se jeden partner prochází po těle toho druhého. Samotná praktika může být velmi bolestivá. Proto je často spojována se sexuálním sadismem a masochismem.

Nejčastěji trampling provozují muži. Ti nechávají dominantní partnerku šlapat po různých částech svého těla. Žena je buď naboso, v ponožkách, silonkách, nebo botách. Kromě procházení a dupání dochází někdy i ke skákání na těle submisivního partnera.

Nejčastěji žena věnuje pozornost oblastem jako jsou záda, hrudník, břicho, genitálie, tvář a v extrémních případech i krk submisivního muže.

Tento fetiš mám už dávno od útlého dětství. Toužil jsem být vždy kontrolován dominantní ženou. Nikdy jsem nikomu o svém tajemství neřekl. Na vysoké jsem v 23 letech potkal svou současnou ženu. Tehdy objevila fotky a videa v mém počítači. Nebylo už cesty zpět. Mé tajemství bylo prozrazeno. Jsme nyní ve společném svazku a ona mi dopřává trampling alespoň 3x týdně. Někdy jen ležím pod gaučem a ona šlape nohama po mém těle. Sama rozhoduje, zda bude na boso, nebo si vezme boty na vysokém podpatku. anonymní tramplista

trapling

Krásné ženské nohy jsou stimulantem už samy o sobě. V sexi kozačkách je erotická stimulace ještě silnější. 

 

Jak na sobě poznáte, že „trpíte“ deviací trampling?

Začátek může být nenápadný. Muže láká představa chůze kohokoliv po jeho těle. Pokud to udělá žena, pocítí náhlé silné erotické vzrušení. Deviace se může začít projevovat v období pubertálního věku a pohlavního dozrávání.

Někdy naopak člověk ví už od ranného dětství, že má tyto netradiční choutky. Později pak stačí pouhá představa a dochází ke vzrušení. Přítomné jsou také sny a denní fantazie se sexuálním podtextem pošlapání.

Od puberty jsem snil o starších dívkách a ženách, které by si stouply na mé břicho. Nevím proč… Už moje chůva dávala svou nohu na mé břicho, když si se mnou hrála. Vypadá to, že jsem fetišista přes nohy a šlapání na mé tělo už ranného věku. anonymní tramplista č. 1

 

Jak trampling vzniká? Věda stále přesně neví

O této deviaci je vedeno pouhé minimum vědeckých výzkumů. Proto není jasné, jak moc je rozšířena a kolik lidí ji opravdu provozuje. Na internetu je několik diskuzí a praktika je k nalezení na youtube i různých erotických kanálech. Konkrétní čísla nikdo nezná.

Stejně je sporná i příčina vzniku. Případy výskytu fetiše jsou v zásadě dvojí. Někteří muži nevědí, jak jejich fetiš začal. Ostatní si vybavují přesné období v dětství, kdy se vyskytly první náznaky.

Většinou na základě specifických událostí a zkušeností. Zdá se, že tato deviace má také příbuzné kořeny s makrofílií (touha po sexu s obryní) a rozbíjecím fetišismem (touha po rozbíjení věcí a jídla o své tělo). Každopádně jde stále o jiné druhy fetišismu. Trampling nabízí o trochu jiný zážitek a je vnímán jinak lidmi, kteří ho zkusili.

Zajímalo by mne, proč mě baví, když na mě lidé šlapou. Toužím, aby po mě žena chodila a šlapala tak dlouho, jak to jen bude možné. Mám také rád, když na mě žena sedí, kolena má na mém hrudníku a já mám výhled na její krásný zadeček. anonymní tramplista č. 2

 

V USA vás trampling uživí

New York Times zveřejnil článek ve kterém popisuje případ 48-letého imigranta, který sám sobě říká “Lidský koberec”. Jednoduše ho vzrušuje, když po něm chodí lidé. Chodí tedy na veřejná místa, jakými jsou bary a noční podniky. V podpaží si vždy přinese koberec. Ten obalí kolem sebe a lehne si na zem. Vedle sebe nechá ceduli s nápisem “Stoupněte si na mě.”

Muž sám přiznává, že čím více lidí na něj stoupne, tím je to pro něj lepší zážitek. Nejraději má prý dámy s vysokými podpatky. Jeho koberec má speciálně tvarované konce, takže může snadno vylézt ven v případě nouze.

V koberci zůstává zabalen zpravidla 4 hodiny. Jeho rekordní je čas plných 11 hodin. V současné době je stálým účinkujícím v několika fetišistických show. Účtuje si přitom asi 200 dolarů za jedno vystoupení. Trvá na tom, že to nedělá pro peníze, ale hlavně pro vlastní uspokojení.

Rád posouvá své hranice a nejtěžší muž, který na něm stál, měl bezmála 180 kg. Jedním dechem ale dodává, že sexuální vzrušení přichází pouze ve chvíli, kdy na něm stojí krásná žena. Nejlépe s vysokými podpatky.

Můj fetiš vznikl, když jsem byl malý. Moje sestra měla starší kamarádky a ty si na mě vždy hrály jako na trampolíně. Postupem času jsme zjistil, že se mi to nejen líbí, ale také mě to vzrušuje. Teď mám přítelkyni, která mi dopřává trampling, kdykoliv mám chuť. anonymní tramplista č. 3

 

Existují postihy za trampling? 

Zákonný postih obecně nehrozí a vzhledem k poměrně nízkému výskytu na veřejnosti ho právní řád ČR ani nijak neupravuje. Tyto praktiky spadají pod oblast BDSM a jsou většinou provozovány privátně. Pokud tedy nedojde k provozování na veřejnosti a nedochází k ohrožení zdraví a života, nehrozí žádné právní dopady.

Mám rád trampling, protože jsem rád v submisivní pozici. Doslova chci být rohožkou pod nohama ženy. Mám zkušenosti s bosými chodidly, ale nejlepší jsou vysoké podpatky. anonymní tramplista č. 4

DÁLE ČTĚTE: Kandaulismus jako povolená nevěra před vašima očima

Leave a Reply