Kandaulismus – sledujte, jak si vaše žena užívá

Kandualismus může být definován jako potěšení muže, který vystavuje na obdiv svou ženu nebo dívku. Tento akt může probíhat naživo, skrze fotografie, video, či online stream. Ve všech případech je žena (dívka) odhalena. Ostatní mohou obdivovat její krásu.  

V extrémních případech se toto chování dostane do své vrcholné podoby. Ve swingers komunitě se anglicky nazývá cuckold.

Spočívá v tom, že žena má sex s jinými mužmi. Původnímu partnerovi je zcela odepřeno potěšení. Domácí sex je redukován na jednostranné orální uspokojení ženy. V ještě extrémnější verzi nosí muž pás cudnosti, aby nemohl ani masturbovat.

kandaulismus

 

Jak vidí kandualismus psychologie?

Někteří psychologové vidí za kandualismem skrytou homosexualitu. Dle této teorie se kandualista identifikuje s tělem partnerky a podvědomě ukazuje okolí sám sebe.

Psychologové si tento fetiš spojují s voyeurismem a exhibicionismem. Tyto alternativy zahrnují jednoho pozorovatele, který je vzrušen sexuálním aktem jiného páru, který se rád ukazuje.

Jiná teorie tvrdí, že submisivní muž tímto chováním demonstruje odhodlání snést jakékoliv ponížení a zahodit zcela nárok na svou vlastní rozkoš. Stačí mu vědomí, že si žena dopřeje lepší sex s jiným partnerem. Kandualistické praktiky jsou velmi často spojeny s ponížením partnera.

Častěji toto chování iniciuje muž. Tento krok je většinou nevratný. U ženy, která si ověří svou atraktivitu po dlouhodobém svazku, už zpravidla není cesty zpět. Nechce se této výhody vzdát. Nejčastěji tato situace nastává ve středním věku, kdy jsou sexuální potřeby ženy vyšší než u muže.

TIP: Víte, jaký bude váš sexuální život po padesátce? 

 

Kandualisté s teoriemi nesouhlasí

Dle velké části kandualistů nemají psychologové pravdu. Podmínkou totiž nemusí být nutně submisivita.

V případě, kdy se muž do této situace dostane nevědomě, jde o veliký psychický šok. Kandualistický muž naopak s nevěrou počítá a vítá ji. Přináší mu sexuální vzrušení a uspokojení.

Takový muž svou partnerku nabízí cizímu muži ke sdílení. Vše probíhá za plného souhlasu partnera i partnerky. Nejde v žádném případě o znásilnění. To vnímají kandualisté stejně negativně, jako běžný člověk.

POKUD NEVĚRU NAOPAK ODSUDZUJETE, čtěte, jak ji u ženy rozpoznat.

 

Skrytá homosexualita

Někteří odpůrci těchto praktik a psychologové označují tyto muže za skryté homosexuály. To většina kandualistů odmítá. Jde jim pouze o vystavení vlastní ženy na obdiv. V případě cuckoldu o její soulož s jinými.  

Je pravda, že malá část z nich má homosexuální sklony. Většina kandualistů nevidí ve stejném pohlaví objekt své sexuální touhy.

 

Cuckold je tvrdší kandualismus

Jde o slovo z angličtiny, značící paroháče. V podstatě jde o tvrdší formu kandualismu. V tomto případě muž vyhledává ve vztahu submisivní roli a plně ji přijímá.

Tato extremnější forma má několik úrovní. Při té lehčí muž rád pozoruje svou partnerku při souloži s jiným mužem. V tomto případě se k páru může, ale nemusí přidat.

Na vyšší úrovni partnerka odepírá muži pohlavní styk. Muž podřízeně akceptuje, že partnerka bude mít sex pouze s cizími partnery. V úvahu přichází dokonce oplodnění cizím mužem.  

Situace může dále vyústit v rozvod. V některých případech dokonce muž zůstává v novém svazku a plně se podřizuje potřebám nového páru. Jde o nejvyšší úroveň cuckoldu. Jde o zcela dobrovolný stav a přináší muži vzrušení.

ČTĚTE TAKÉ: Megapřehled sexuálních deviací

 

Jak muž zjistí, že je kandualista?

Většinou to muž pochopí v momentě, kdy je ženou podveden. Necítí hanbu ani zlost. Naopak přichází sexuální pnutí. Podvedený chce po partnerce detailní popis její nevěry.  Může dokonce dojít k tomu, že chce pokračování záletů. Dokonce je sám iniciuje.  

Jaký vliv má kandulismus na zdraví?

Provozování kandulismu nebo cuckoldu je velmi individuální. Vždy záleží na domluvě partnerů. Společensky jde o neškodnou záležitost, protože jde o akt plnoletých lidí. Oba jdou do celé věci dobrovolně.

 

Léčba kandualismu

Popravdě není mnoho lidí, kteří by vyhledávali v tomto případě pomoc. Tato oblast není přiliš předmětem výzkumu. I tak by se jistě našlo léčebné řešení v podobě psychoanalýzy.

Psycholog je schopen najít hlubší motivace pro dané chování a najít vhodnou náhradu. Dovede odvést pozornost od těchto choutek a přesměrovat na jiné.

 

V čem vidí kandualisté přínos?

Jde o určitou formu útěku z reality. Často jde o uvolnění stresu a zábavu. Kandualisté vědí, že je jejich partnerka miluje. Mají tedy jistou, že je neopustí. Motivací může být partnerovo přání, aby všechny její sexuální potřeby byly naplněny. Když není schopen je naplnit sám, je volbou kandualismus, nebo cuckold.

V normálním životě je muž ploditelem dětí a živitelem rodiny. Zároveň musí svou ženu udržet ukojenou, aby mu neutekla. Tohle všechno najednou odpadá. Pro kandualisty je tento pocit jako droga.

Existuje jedno důležité pravidlo. Pokud muž do kontrolované nevěry jde, měl by vědět proč to dělá. Také musí přijmout fakt, že někdo jiný bude mít sex s jeho ženou.  

Možná, že kdyby muži měli více sexuální energie, nemuselo by k těmto situacím docházet. Pamatujte, že žena od vás potřebuje pevný penis. I proto recenzujeme ty nejlepší doplňky pro prokrvení penisu. 

Kandualismus – tak trochu jiný fetiš

Zatímco jiné fetiše jsou společností dobře tolerovány (styl 50 odstínů šedi a podobně), kandualismus je stále tabu. Ve skutečnosti jde o velmi populární záležitost. Stačí se podívat do Hollywoodu.

Celebrita Tiger Woods se přiznal, že by svou milenku rád spatřil při sexu s dalšími dvěma muži. Ve světě slavných rozhodně nejde o vzácný případ.   

facebook erekce.cz

 

Kandualismus v ženském podání

Samozřejmě existuje i ženský ekvivalent úchylky. Ty rády pozorují svého muže při sexu s jinými žanami. Anglický výraz pro takovou ženu je cuckquean. Ví se o nich ještě mnohem méně, než o mužích kandualistech. Alespoň z pohledu vědy.

V médiích netřeba chodit daleko. O těchto ženách je na internetu celkem dost zpráv. Mnoho jich přijímá podřízenou roli a roli pozorovatelky svého partnera.

Jde o jednu z forem fetiše, který je snem každé přirozeně submisivní ženy. V BDSM vztahu jde z její strany o oběť a zároveň dar svému partnerovi.

Kandualismus a jeho další formy nejsou čistě heterosexuální záležitostí. Týkají se i gay a lesbické komunity.

 

Kandualisté nejsou slabí, jak se o nich mylně tvrdí

Sexuální fetiš a úchylky jsou obvykle terčem posměchu. Tak tomu bude i nadále. Nelze čekat, že lidé se stanou osvícenci a budou mít pro všechno pochopení. Slovo “paroháč” je u nás za všech okolností bráno jako ztráta mužnosti. Muž si nedokáže uhlídat ženu. Není to tak vždy.

Ve skutečnosti kandualisté nejsou slaboši, hlupáci, nebo idioti. Jsou to především muži, kteří našli své místo ve fetiši, který se jim líbí a dělá je šťastnými. Nikomu tím neubližují a rozhodně si nezasluhují veřejný posměch.

DÁLE ČTĚTE: Jaké postihy hrozí za voyerismus – šmírování souložících lidí? 

2 Comments

  1. rossi01 23.3.2024
    • Redakce Erekce.cz 25.3.2024

Leave a Reply