Homosexuální turisté na Jadranu každou noc vykoupí zásoby kondomů i Viagry

Zásoby viagry, afrodiziak, prezervativů a dalších antikoncepcí i těhotenské testy jdou na Jadranském pobřeží skutečně na dračku.

V dubrovnické lékárně se doslova každou noc vyprodají jejich zásoby. Místní deník Jutarnji list uvedl, že zahraniční turisté se zásobují těmito produkty nejvíce kolem půlnoci.

homosexuálové vykupují kondomy a viagru na jadranu

 

Kromě již zmíněných produktů se také hodně prodávají různé sexuální hračky. Podle zmíněného deníku je příčinou vrcholící turistická sezóna v této oblíbené destinaci. 

V létě jsou lidé odjakživa více sexuálně aktivní. Slunce, moře, teplé noci a uvolněná atmosféra u jaderského moře přímo vybízí k milostným hrátkám, které navíc podporují i nesčetné ostrůvky, odloučené zátoky a pláže, jež jsou takřka perfektním místem pro romantické noci.

Chorvatský týdeník Globus nedávno dokonce zveřejnil mapu s nejžhavějšími místy sexuální turistiky.

Západní pobřeží přitahuje jako magnet homosexuální populaci z Itálie, Slovinska a Chorvatska,píše Globus.

Týdeník ještě dodal, že střední část Jadranu s četnými klidnými zátokami od Zadaru po Split je “ideální pro všechny sexuální orientace”.

Jako příklad týdeník uvedl pláž Kangeru v Istrii, která je přes den klidným místem pro rodiny s dětmi, ale v noci se tu prý schází homosexuálové k různým aktivitám. 

Pro příznivce orgií a jiných sexuálních praktik, nejen pro gaye a lesby, je ideálním místem pitoreskní přístav Rovinj, který je týdeníkem Globus dokonce považován za centrum sexuální turistiky. Přístav je rovněž na Istrii. 

Přestože se o tom nahlas nemluví, je možné podle informací chorvatského tisku uzavřít diskrétní dohodu s majiteli člunů na noční sexuální plavby, a to v místech prodeje lístků na vyhlídkové a zábavní výlety loděmi.

Na jadranském pobřeží je i “chorvatská Ibiza”. Jde o městečko Zrice na ostrově Pag. Na místě jsou písčité pláže, malé bazénky a hudba, která nepřetržitě hraje ve dne v noci, a tak se díky tomu stalo oblíbenou destinací pro erotická dobrodružství tisíců lidí z celého světa.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: V Zambii zakázali energetický nápoj říznutý Viagrou, mužům ale „chutnal“.

energy drink s viagrou

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply