V Praze na Budějovické je nové diabetologické centrum, pomůže diabetikům s poruchami erekce

Novou činnost zahájila nová multioborová klinika v Praze na Budějovické. Na jednom místě je tak možné využít služeb oční kliniky, diabetologického centra i urologickou kliniku. Místní lékaři budou při léčbě pacientů spolupracovat.

Pro pacienty to tak znamená kvalitnější léčebnou péči ale i větší komfort. Celková přestavba zdravotnického zařízení na Budějovické, včetně technologií vyšla téměř na 40 milionů korun.

Vyvstává zde otázka, zda je péče na nové klinice hrazena pojišťovnami.

Základní spektrum péče je hrazeno pojišťovnami. Všechna naše pracoviště mají smlouvu se zdravotními pojišťovnami a pacienti si tak platí jen tu část, která z veřejného zdravotního pojištění hrazena není,” uvedl Petr Kocian, majitel a generální ředitel sítě Neovize Group, která kliniky otevírá. 

Diabetologické centrum v Praze

 

Diabetologické centrum v DiaVize

Choroba vyžadující mezioborový přístup je například cukrovka. Přítomnost cukrovky zvyšuje riziko problémů souvisejících se srdcem a cévami. Často se však také objevuje postižení nohou nebo problémy spjaty se zrakem.

V DiaVizi se snaží zaměřit především na to, aby pacient pochopil podstatu svého onemocnění.

DiaVize poskytuje svou péči jak diabetikům, tak i pacientům s endokrinologickými onemocněními a úzce spolupracuje s naším očním i urologickým pracovištěm,” doplnil Kocian.

Jsou to právě diabetici, kteří trpí urologickými obtížemi a také sexuálními problémy jako je porucha erekce více než zdravá populace.

Diabetiky podporujeme v jejich zápase s nemocí zajištěním nejmodernějších medicínských postupů a metod, provázanou organizací služeb a s důrazem na aktivním zapojení diabetiků do péče o sebe sama cestou porozumění jejich nemoci,říká MUDr. Marta Klementová, vedoucí lékařka diabetologického centra DiaVize.

 

UrokliniKum – nejlepší péče pro urologické obtíže

Tato klinika se zabývá souhrnnou péčí o urologické zdraví žen i mužů. Také zde provádí menší operační zákroky. V případě žen se často jedná o infekci močových cest a zánětů močového měchýře. Ty se totiž objevují opakovaně a výrazně tak komplikují život.

Snažíme se, aby pacienti nepociťovali při vyšetření a zákrocích žádné nepříjemné pocity,“ vysvětluje Petr Kocian.

Z tohoto důvodu klinika využívá unikátní inhalační anestezii, která tlumí nepříjemné pocity i bolest. Po zákroku navíc pacient může ihned odejít bez následků domů.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Erekci neblaze ovlivňuje znečištěné ovzduší, ukázaly testy na krysách.

erekce a znečištěné ovzduší

 

/ZDROJ ZPRÁVY/

potravinové doplňky ohrožující zdraví

Leave a Reply