Zinek jako perfektní minerál pro komplexní zdraví muže. V jakých potravinách se nachází?

Jste-li muž a berete-li pravidelně zinek, můžete z něj těžit benefit v podobě podpory zdravé erekce. Zinek je jedna z látek, kterou byste měl přijímat denně.

Zinek najdeme například v potravinách:

  • mléčné výrobky
  • ořechy
  • maso
  • mořské mušle
  • obiloviny – pohanka, oves, špalda, kroupy

Zinek bývá obsažen ve většině kvalitních multivitaminových doplňků pro muže. Mužům je pak od doktorů doporučeno přijímat denně 8-11 mg zinku.

zinek v potravinách

 

Výhody zinku pro zdraví muže

  • pomáhá při diabetu, a tím při poruchách erekce
  • zabraňuje příliš vysoké hladině cukru v krvi

Pokud máte zinku nedostatek může to vést ke komplikacím s diabetem a způsobit poruchy erekce.

MOCNÝ ZDROJ ZINKU: Bylinné tobolky Blendea Man’s Vitality pro dlouhodobou podporu mužské plodnosti.

Blendea Man's Vitality

Klikněte na tlačítko a podívejte se na všechny účinky Blendea Man’s Vitality přímo na e-shopu Blendea.cz. Případnou objednávku vám obchod doručí diskrétně do 48 hodin. Ihned tak můžete začít s cílenou podporou plodnosti.

 

Zinek snižuje cholesterol

Podle několika klinických studií mají muži s normální hladinou cholesterolu vyšší množství zinku v krvi. Pokud nebudete kontrolovat hladinu zinku ve vaší krvi, může to vést k mastným usazeninám v cévách.

Průtok krve tak časem nebude dost silný na to, abyste byli schopni dosáhnout erekce, případně ji udržet.

 

Zinek nakopává imunitní systém

Zinek má schopnost působit proti bakteriím a virům, které způsobují infekce. Penis se snadněji prokrví a vzruší, pokud budete zdravý.

Některé nemoci nechávají jizvy nebo vředy, což brání dosažení erekce i poté, co už máte viry z těla venku.

 

Zinek pečuje o plíce

Pro správné okysličení krve musíte mít zdravé plíce. Užívání doplňků se zinkem vám podpoří zdravé plíce. Lékaři dokonce zinek předepisují i jako podpůrný lék na léčbu astmatu, cystické fibrózy a dalších nemocí.

 

Správná funkce mozku

Zinek pomáhá udržovat nervový systém v pořádku a opravit poškozené nervy. To mimo jiné také chrání mozek proti opotřebení následkem oxidace.

Mozek vysílá signály do celého těla, jak a co má právě dělat. Proto pokud nebude dobře fungovat, nebudete mít ani dobrou erekci.

 

Pomáhá hormonům

Zinek je klíčový při produkci mužských pohlavních hormonů, které vás přivedou k vzrušení a následnému ztopoření penisu. Nedostatek zinku může vést až k impotenci.

 

Posiluje čich a sluch

K dosažení kvalitní erekce je zapotřebí alespoň jednoho z vašich pěti smyslů. Chuť a vůně vám také velmi pomáhá ke ztopoření. Budete-li správně vnímat chuť a vůni partnerčina těla, budete mít o to lepší erekci. Proto berte dostatek zinku.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Tablety na erekci požadujte jedině na předpis od praktického lékaře či sexuologa.

 

Leave a Reply