Co každá žena musí vědět o sexu (ideálně než s ním začne)?

Na ženy se od raného mládí valí spousta společenských stereotypů, i co se týče sexu.

Odbornice na vztahy Tracey Coxová sepsala nejpodstatnější věci, které by ženy měly vědět ještě před tím, než se sexem začnou.

co žena musí vědět o sexu?

 

 1. Vibrátor nenahrazuje milence, ženy v podstatě jen navnadí. I nadále budete chtít sex s mužem. Pokud jej užíváte pravidelně, máte větší sexuchtivost a snadněji vyvrcholíte. 
 2. Když budete sexuálně žít s někým, kdo má podobné sexuální touhy jako vy, budete prožívat mnohem lepší sex než s někým, kdo má rád úplně odlišné věci.
 3. Geniálním milencem se nenarodíte. Musíte se jím naučit být. Jde o to, nebýt sobec, naslouchat partnerovi a mít chuť se neustále v sexu vzdělávat.
 4. Muži mají také rádi předehru. Rychlovky jsou spíše zpestřením, avšak z dlouhodobého hlediska se jim jeví neuspokojivě.
 5. Je prokázáno, že muži milují doteky více než ženy. 
 6. Čím více znáte cest, jak mít orgasmus, tím více ho dosáhnete. Je nasnadě hledat neustále nové způsoby, jak si ho přivodit a nespoléhat jen na jednu možnost.
 7. První sex hraje v životě mnohem důležitější roli, než si přiznáváme. Pokud byl pozitivní, pravděpodobně pro vás sex bude znamenat něco příjemného a milence budete vnímat jako někoho, v kom máte důvěru a sex si s ním užíváte. Pokud byl první sex špatný, může to ve vás zanechat trauma, a je potřeba péče odborníka.
 8. Všichni muži nemilují orální sex. Existují i takoví, kteří se mu vyloženě vyhýbají.
 9. Erekce může klesat i v průběhu milování. Což znamená, že pokud penis během milování ochabuje, tak se muž spíše zaměřuje na vaše uspokojení a sám nepřijímá fyzickou stimulaci.
 10. Nejvíce věcí partneři předstírají na začátku vztahu. Po čase se však uvolní a všechny prožitky si začnou více užívat. Jen poté spolu prožijí skutečné a intenzivní orgasmy.
 11. Veškeré sexuální pozice jsou jen variace pěti základních – on nahoře, ona nahoře, ze strany, zezadu a vestoje. 
 12. Nemějte pocit provinilosti kvůli vašim fantaziím. To, co se vám honí v hlavě, je čistě vaše věc.
 13. Pokud se cítíte po milování s partnerem špatně, pak to není kvůli vaší nízké aktivitě nebo nedostačujícími dovednostmi, ale spíše tím, že máte sex s nesprávnou osobou.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Kardiologové doporučují milovat se alespoň dvakrát týdně.

milování dvakrát týdně

erekce_cz na facebooku

/ZDROJ/

Leave a Reply