Augmentace penisu – zvětšení obvodu až o 3cm díky tuku, silikonu nebo kyselině hyaluronové. Jak se provádí?

Augmentace penisu je rozšíření pomocí cizí látky. Nejčastěji vlastní tuk z jiné části těla, silikon či kyselina hyaluronová. Aby výsledky zůstaly beze změn, zákrok se musí během života opakovat. Vysvětlíme, jak zákrok probíhá, jaké zvětšení nabízí a jak dlouho vydrží. Zákrok není levný. Poradíme i kliniky estetické chirurgie v Česku, kde si nechat penis zvětšit, a tedy augmentovat.

„Chtěl bych mít pořádného macka. Přál bych si mít v kalhotách alespoň o pár centimetrů více, abych své partnerce mohl předvést pořádné postelové rodeo.

Možná i vám někdy bleskla hlavou podobná myšlenka. A nemyslete si, nejste v tom sám. Podle průzkumů je každý druhý muž nespokojen se svou chloubou.

Lze tedy trochu oklamat přírodu a dopomoct si k většímu přirození? Jak takový zákrok probíhá, co všechno obnáší a kolik to stojí? Toto téma otevírám právě zde.

ZAJÍMAVOST: Podle výrobců kondomů potřebuje XXL velikost kondomu pouze 6 % mužů.

augmentace penisu

 

Jak se dá operativně prodloužit penis?

Věřte tomu, nebo ne, ale penis se dá skutečně operativně prodloužit. Existují dva základní způsoby chirurgického zvětšení penisu.

 

Elongace penisu

V tomto případě dojde k přetnutí vazu, který upevňuje penis ke stydké kosti. Díky tomu se změní úhel, který penis svírá s tělem, a tak dojde k jeho prodloužení.

Elongace a lipofilling penisu

 

Augmentace penisu

Ve druhém případě dojde ke zvětšení obvodu penisu. To se provádí buď vstříknutím injekce vlastního tuku, silikonu nebo gelu hyaluronové kyseliny. Jednotlivé metody slibují zvětšení obvodu penisu od 1,5 až po 2,5 centimetru.

Zvětšení penisu

 

Augmentace penisu neboli rozšíření penisu vlastním tukem

Augmentace penisu, neboli rozšíření penisu vlastním tukem nebo speciálním gelem. Principem této operace je přenos vlastního tuku do podkoží penisu.

K prodloužení a zbytnění penisu se využívá lipotransfer. Během něj dochází k přesunu vlastního tuku z jedné části těla do jiné.

Díky tomu dojde k jeho mírnému zvětšení a rozšíření. Šíře penisu se operací zvětší o cca 30 %. I augmentace penisu s pomocí vlastního tuku se většinou provádí v celkové anestezii.

 

Kromě vlastního tuku se ale penis může rozšiřovat i speciálním výplňovým materiálem.

Klient musí absolvovat alespoň tři ošetření, každé s odstupem jednoho měsíce, kdy mu jen s lokální anestezií pokaždé do penisu vpravíme výplňový materiál.

Na rozdíl od augmentace vlastním tukem dosahujeme tímto způsobem trvalého efektu. Klient odchází s penisem v průměru až o centimetr silnějším.

MUDr. Petr J. Vašek, vedoucí lékař kliniky Formé clinic, formeclinic.cz
MUDr. Petr J. Vašek, vedoucí lékař kliniky <strong>Formé clinic</strong>

Augmentace patří oproti elongaci spíše k lehčím, leč velmi citlivým zákrokům. Pacient odchází domů hned po ošetření.

 

O kolik cm se penis během augmentace prodlouží?

V průměru se penis díky elongaci či augmentaci prodlouží o 2 – 3 centimetry v klidovém stavu. Přesný výsledek se dá předem ale jen těžko určit, protože každé tělo má jiné limity.

V žádném případě ale nedochází k nárůstu délky penisu o desítky centimetrů. Pokud jste si tedy představoval, že podstoupíte operaci a z vašeho 8cm penisu se rázem stane 23cm kláda, budu vás muset zklamat. Taková operace bohužel neexistuje.

RYCHLÝ TIP: Opticky lze penis zvětšit i díky lepšímu prokrvení. Krev se dostane i do tělísek, kam běžně ne. 

Penis tak vypadá robustnější a je pevnější na pohmat. 

K lepšímu prokrvení vám dopomůže český doplněk Proerecta s okamžitým účinkem

proerecta

 

Je výsledek po augmentaci penisu na celý život?

Každého určitě bude také zajímat to, zda výsledek po operaci vydrží. Zda se třeba jednoho dne nevzbudí opět se svým malým penisem.

U elongace penisu se to nestává, stejně tak jako u augmentace speciálním výplňovým materiálem.

Ovšem u augmentace vlastním tukem toto riziko existuje. Tělo totiž může po pár letech tuk vstřebat a penis se tak opět může zúžit.

Efekt je znatelný, i když se tuk po operaci skutečně vstřebává, avšak jen asi tak ze třiceti procent.

Zbytek vydrží i několik let, což je lepší než kyselina hyaluronová.

MUDr. Petr J. Vašek, vedoucí lékař kliniky Formé clinic, patrikpaulis.com
MUDr. Petr J. Vašek, vedoucí lékař kliniky <strong>Formé clinic</strong>

 

Elongace penisu neboli prodloužení penisu

Elongace penisu neboli prodloužení penisu představuje operaci, při které je penis uvolněn od stydké kosti a povytažen z podbřišku. K tomu je často provedena také liposukce, aby byl výsledek ještě výraznější.

Operace se provádí v celkové narkóze, trvá zhruba hodinu a muž by měl ještě 30 dní po výkonu omezit náročné fyzické aktivity a také sex.

 

Jak probíhá elongace penisu?

Pro váš maximální komfort se operace provádí v celkové narkóze, takže nic během zákroku neucítíte. Při operaci dochází k protětí vazu penisu a stydké kosti.

Chirurg provede malý řez, takže po operaci nezůstanou žádné nápadné jizvy. Výsledné prodloužení penisu odpovídá původní délce úponu, kterou však chirurg odhalí až během zákroku, proto nelze předem říci, o kolik cm přesně se penis prodlouží.

 

Kolik stojí prodloužení penisu?

Operativní zvětšení penisu není vůbec levná záležitost. Cena takové operace se pohybuje od 20 000 Kč až do 100 000 Kč. Záleží na klinice a typu zákroku.

V některých klinikách i více. Ovšem pokud vám to zvedne sebevědomí, zlepší náladu a celkově vás to podpoří v posteli, pak je to investice k nezaplacení.

 

Doba rekonvalescence po augmentaci penisu

Stejně jako každá jiná operace, vyžaduje i tato klid na lůžku. Alespoň po dobu prvních několika dní po zákroku.

  • Těsně po operaci si proto naplánujte klidový režim.
  • Za 5 dní po zákroku je možný návrat k běžným pracovním aktivitám.
  • Ovšem velkou fyzickou zátěž byste měl raději na následujících 30 dní omezit. Takže žádná těžká práce, žádné tahání těžkých věcí a žádná namáhavá fyzická aktivita.
  • Po zákroku je zároveň potřeba udržovat zvýšenou hygienu svých intimních partií. Zpočátku si intimní partie oplachujte i několikrát denně. Přísnou hygienou minimalizujete riziko infekce v hojící se ráně.

 

Rizika elongace a augmentace penisu

Stejně jako jakákoliv jiná operace je i tato spojena s jistými riziky. Největším rizikem je infekce, hematom v ráně, změna citlivosti v okolí rány nebo opožděné hojení.

To ovšem můžete výrazně ovlivnit správnou hygienou a klidem na lůžku.

S výkonem jsou spojena standardní rizika patřící chirurgickému výkonu – šokové stavy, infekce, rozpad rány, hojení druhotné (per. secundam).

Ztráty citlivosti, možnosti erekce, nebo změny tvaru penisu jsou vzácné a bývají spojené s nešetrným postupem při výkonu. Poruchy močení jsou též vzácné.

MUDr. David Tomášek, precizia.cz
MUDr. David Tomášek

V naprosté většině případů ale probíhá hojení bez jakýchkoliv komplikací, takže se toho nemusíte bát. Stačí dodržovat pokyny vašeho lékaře a určitě vše proběhne bez větších problémů.

 

Sexuální celibát po operaci penisu

Ve sportovním i sexuálním životě si udělejte na 4 týdny po operaci pauzu. Je potřeba, aby se vám vše řádně zaléčilo, což by sex mohl narušit.

Pohlavní styk je doporučován nejdříve až za 35 dní od operaci. Do té doby se snažte držet sexuální celibát. A platí to i o masturbaci.

ZAJÍMAVOST: 54 % mužů uvádí, že onanuje denně. Většina z nich pak přiznává, že se kvůli tomu často cítí provinile.

 

Co se bude dít s penisem po operaci?

Po zhruba čtyřech týdnech absolutní sexuální abstinence a klidového režimu můžete opět naběhnout zpátky do normálního života. Vaše fyzické i sexuální aktivity se navrátí do normálu.

Sex bude opět probíhat, jako před zákrokem. Prakticky nic se pro vás nezmění. V prvních dnech může být penis trochu citlivější, ale po nějaké době bude vše zase jako před operací.

 

Prodloužený penis a sex

Jediné, co se naprosto a razantně změní, bude vaše sebevědomí. Najednou jako byste byl novým člověkem. Mnozí muži to přirovnávají ke zcela novému začátku.

A i vaše partnerka najednou zažije zcela nové prožitky během sexu. Ono se to totiž nezdá, ale i ten centimetr nebo dva dokáží divy.

Takže se rozhodně nemusíte bát, že by to byly vyhozené peníze a že by si toho vaše partnerka třeba ani nevšimla.

 

Erekce s prodlouženým penisem

Erekce bude i s prodlouženým penisem krásně tvrdá a pevná. Toho se určitě bát nemusíte. Ani v případě augmentace penisu, tedy rozšíření penisu vlastním tukem, se nestane, že by nějaká část penisu byla měkká a jiná tvrdá. Váš penis bude při erekci krásně tvrdý po celém obvodu.

 

Pro koho je a pro koho není operace zvětšení penisu vhodná?

Operativní zvětšení penisu je vhodné pro všechny zdravé muže. Pokud jste tedy naprosto zdráv, a to jak po fyzické, tak i po psychické stránce, pak vám k podstoupení této operace nic nebrání.

Relativní kontraindikací jsou psychické poruchy zvláště u mužů, kteří se na výsledek příliš upínají a jakýkoliv menší výsledek, než je jejich očekávání, může vést k depresím.
MUDr. David Tomášek, precizia.cz
MUDr. David Tomášek

Ovšem to, jestli jste skutečně 100% zdráv a v pořádku, může určit jen váš osobní lékař. Vždy se tedy poraďte se svým lékařem.

Může se stát, že operatér v průběhu operace zjistí vrozenou vadu penisu a musí akutně od operace ustoupit, hrozí-li jakékoliv riziko poškození.
MUDr. David Tomášek, precizia.cz
MUDr. David Tomášek

 

Kde vám v České republice provedou augmentaci a elongaci penisu?

Kliniky v České republice, kde vám prodlouží penis

Název klinikyAdresaTyp zákrokuKontakt
Klinické centrum ISCAREbudova Lighthouse
Jankovcova 1569/2c
170 04 Praha 7
Elongace penisu;
Augmentace penisu vlastním tukem
800 203 233
iscare@iscare.cz
FORMÉ clinicVáclavské náměstí 36
Praha 1 - 110 00
Augmentace penisu speciálním výplňovým materiálem+(420) 224 284 421
+(420) 776 553 244
recepce@formeclinic.cz
Centrum PreciziaKonstantinova 1479/1
149 00 Praha 4-Chodov
Augmentace penisu vlastním tukem+420 607 990 077
info@precizia.cz
Prague aesthetic ClinicVišnová 1957/25
Praha 4
Elongace penisu;
Augmentace penisu vlastním tukem
+420 734 578 800
info@patrikpaulis.com
EsteticustiVelká Hradební 3385 / 9
Ústí nad Labem
Česká republika
Elongace penisuinfo@esteticusti.eu
+420 475 212 047
+420 775 122 031
Aesthevita s.r.o.Pomezní 1387/7, Praha 8, 182 00Augmentace penisu vlastním tukem+420 777 350 350

 

Pánové, nic není ztraceno. Vím, že vás tím asi jen tak nepřesvědčím, ale věřte mi, že na velikosti penisu skutečně nezáleží.

Většina žen hledá pohodového chlapa, který jí bude oporou, bude s ním sranda, budou sdílet společné zájmy a budou mít stejný pohled na život. A nebudeme si nic nalhávat – ani největší úd na světě vám nezajistí, že budete skvělý milenec.

Pokud ale máte pocit, že vám tento zákrok pomůže, a to nejen po fyzické, ale zejména po psychické stránce, pak vám v něm rozhodně nic nebrání. Záleží pouze na vás.

Pamatujte na to, že je to stále operativní zákrok, kterým zasahujete do svého těla a který může mít jistá rizika. Navíc není nejlevnější a není vhodný úplně pro každého. Chce to dobře promyslet a pořádně probrat i s partnerkou. Tak či tak vám ale přeji hodně štěstí.

 

Další články o zvětšování penisu - pamatujte, žádné tablety ani krémy vám penis NIKDY nezvětší

Zvětšit lze pouze OBJEM penisu, ne délku. Jak na to?
Augmentace penisu – zvětšení obvodu až o 3cm díky tuku, silikonu nebo kyselině hyaluronové. Jak se provádí?
Chirurg zvětší penis pouze opticky, opravdové centimetry nepřidá
Lživé sliby a nereálné výsledky prodejců doplňků a tablet
Lživé sliby a nereálné výsledky prodejců gelů, krémů a mastí
O nesplnitelném prodloužení penisu
Velký penis – ujistíme vás, že je váš penis dostatečný a naprosto v pořádku

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply