Prodloužení penisu – pouze nesplnitelný chlapecký sen. Nenechte se napálit

Přistoupíte k posteli, kde na vás již netrpělivě čeká vaše partnerka. Je oděná pouze do lehounké košilky, díky čemuž vidíte její dmoucí se poprsí. Už jen tento pohled vás rozpálí do běla. Začnete ji jemně hladit a laskat. Líbáte ji po celém těle. Svlékáte ji z té nejjemnější košilky a pokládáte pod sebe. Jdete na věc.

Celý sex ovšem neprobíhá tak, jak byste chtěl. Pořád tam někde vzadu máte myšlenku, že byste mohl být lepší. Měníte proto polohy jako smyslů zbavený, ale pořád to není ono. Nakonec oba dva vyvrcholíte, i když vy s myšlenkou, zda se partnerka skutečně udělala, anebo to pouze předstírala pro vaše potěšení.

Také toužíte po delším penisu? Přál byste si alespoň centimetr nebo dva k dobru, abyste byl pro partnerku nejen atraktivnější, ale také lepší milenec? Neustále se sám sebe ptáte, zda je váš penis dostatečně dlouhý?

Stejně jako mnoho žen řeší velikost svých prsou, tak muži zase velikost svých penisů, ale veřejně, to nepřiznají,otevírá toto téma uznávaný chirurg MUDr. Ján Pilka.

Prodloužení penisu je pro mnoho mužů doslova vytouženou možností, jak zvětšit svůj úd a tím se stát větším alfa samcem. Ovšem, co se už málokde dočtete nebo dozvíte, je fakt, že prakticky žádná varianta prodloužení penisu reálně nefunguje. Věnujte mi proto pár minut svého času a zjistěte, jak to vlastně s tím prodloužením penisu je.

prodloužení penisu

 

Prodloužení penisu není většinou nutné. Jaká je průměrná délka penisu?

Pochybovat o svém těle a o svém vzhledu je lidské. Prakticky všichni na sobě vnímáme nějakou nedokonalost nebo nedostatek. Někdo by chtěl zhubnout pár kilo, někdo by zase chtěl nabrat nějaká ta kila svalů, někdo by dal cokoliv za to, aby byl jeho penis delší.

Ovšem příroda je k nám evropanům poměrně neúprosná. Průměrná délka penisu Evropana, potažmo Čecha, činí 15,5 cm. Tudíž rozhodně žádné obrovské klády ani dlouhé údy, jaké můžete vidět ve filmech pro dospělé.

Jenže to vaše myšlenky dozajista neuklidní. Také byste chtěl být tím jedním z několika málo mužů, kteří disponují obrovským údem? Pak dříve či později dojdete k závěru, že by se pro vás nejspíš možná hodila některá z možností prodloužení penisu. Než se to do toho ale po hlavě vrhnete, přečtěte si následující řádky.

průměrná délka penisu

Česko spadá pod světlezelenou barvu, což je rozmezí délky mezi 14,88 – 16,10 cm. Více, než slušné. Nemáte se za co stydět /zdroj/

 

Doplňky stravy pro prodloužení penisu – bohužel bez efektu

Asi nejjednodušší možností, na jakou můžete narazit, jsou nejrůznější tabletky pro prodloužení penisu. Desítky reklam slibují získání několika centimetrů při užívání zázračné pilulky každý den. Kdo by to tedy nezkusil?!

Jenže pozor! Pánové, zapomeňte na to, že byste si jen díky nějakým tabletkám přidali centimetry navíc! Tak to rozhodně nefunguje. Tyto tabletky jsou naprosto neúčinné a rozhodně vám v rozkroku ani nikde jinde nepřidají žádné centimetry. Pouze za ně vyhodíte peníze a budete čekat na zázrak. Tabletky nedokáží přinutit penis, aby rostl nebo se jinak prodlužoval. Taková tabletka zatím vynalezena nebyla. Proto na tuto možnost okamžitě zapomeňte!

PODROBNĚ jsme tyto zbytečné preparáty sepsali v užitečném článku

tablety na zvětšení penisu

 

Gel na prodloužení penisu

Další stejně pofidérní a neúčinnou možností jsou nejrůznější gely či masti. Představa je to nádherná. Namazali byste si na penis nějakou zázračnou mastičku a po pár dnech měli penis třeba o 3 cm delší.

Bohužel realita je mnohem drsnější. Tyto gely ani mastičky nijak neúčinkují. Maximálně vám mohou přivodit alergickou reakci, ale to je jediná reakce, kterou můžete očekávat.

PODROBNĚ jsme toto zboží odepsali v samostatném článku

gel na zvětšení penisu

 

Nebezpečné natahování penisu a závaží na penis

Někteří pánové dokáží dovést touhu za velkým údem tak daleko, že si dokonce způsobí zranění a zdravotní problémy. Řeč je o fyzickém natahování penisu, kdy na penis připevníte závaží, anebo jej ručně natahujete.

Pokud jste rozumný muž, asi vám už jen při této představě přebíhá mráz po zádech. Pokud nikoliv, hned vás od této varianty odradíme. Nejen, že tato možnost vůbec nefunguje, takže vám penis rozhodně neprodlouží, ale také si tímto způsobem můžete způsobit závažné zdravotní komplikace.

Tím nejhorším je narušení močové trubice. A věřte nám, to zažít nechcete. Proto opět raději myšlenky na podobné „cviky” rychle opusťte.

TIP: Pořádně naplněný penis je ten, který je správné prokrvený. Pokud je problém s cirkulací krve, nedostane se úplně všude a penis tak působí menší a měkký. Pro okamžité prokrvení penisu a pevnou erekci doporučuji českou Proerectu

proerecta

 

Jelqing na prodloužení penisu

Jelqing – bezbolestná technika pro zvětšení penisu”, hlásí poutavé titulky. Ovšem je to skutečně pravda? Bohužel jsme opět zabrouzdali do oblastí mýtů a legend. Ani „dojení” mužské chlouby nezpůsobí její zázračný růst. A co to ten Jelqing vlastně je?

V jednoduchosti jsou Jelqing speciální protahovací cviky, které by měly ve výsledku vést k prodloužení penisu. Jak už jsme ale uvedli, teorie Jelqingu je na hony vzdálená od reality. Neexistuje jediný muž na naší planetě, který by pravdivost tvrzení o Jelqingu potvrdil. Naopak má tato metoda řadu odpůrců, čemuž se ani nedivíme.

ZDE se naučíte kompletní návod na Jelqing pro podporu erekce a prokrvení všech partií penisu

jelqing

 

Chirurgické prodloužení penisu

A teď k těm bolestivějším a náročnějším metodám. Mezi prodlužovací metody totiž spadá i chirurgické prodloužení penisu. Ano, i nás okamžitě napadla otázka „Který rozumně uvažující muž může kvůli prodloužení penisu zalehnout pod skalpel?!”, ale věřte tomu nebo ne, pár takových bláznů skutečně existuje. Ovšem výsledky opět nejsou zcela 100%.

Penis jako orgán je vlastně živé houbovité těleso, které se při vzrušení naplní krví, zpevní a tím lépe proniká při pohlavním aktu do pochvy. Právě proto, že houbovité těleso je živá tkáň, nelze do něho řezat ani ničím nastavovat.

Pokud se tak stane, poškozená část tkáně se v místě poranění projizví, neplní se a penis se může v erekci v tomto místě ohýbat. Jediná možnost prodloužení je uvolnění části penisu, která je připevněná ke kosti stydké. Proto se tomu říká relativní prodloužení,vysvětluje tento zákrok MUDr. David Tomášek.

Chirurgické prodloužení penisu tedy penis pouze opticky prodlouží tím, že se povytáhne těleso penisu více ven z těla. Reálně ale k žádnému prodloužení ani natažení nedojde. Penis je pouze trochu vysunut, a dochází proto jen k optickému klamu. Na to, že za takovou operaci zaplatíte v průměru zhruba 104 000 Kč, je to výsledek poměrně mizerný. Navíc zde hrozí řada zdravotních rizik a komplikací.

U pacienta se mohou objevit například otoky, hematomy, krvácení nebo nedokonalý výsledný efekt daný nedodržením pokynů pooperační péče doporučených ošetřujícím lékařem. Jinými slovy řečeno, některá rizika si může pacient přivodit sám, když řádně nedodržuje naše pokyny,upozorňuje na možná rizika uznávaný chirurg MUDr. Ján Pilka.

Může dojít také k poškození nervů penisu, k poškození dorsálních penilních arterií a žil se všemi důsledky, a celkově je operací dosaženo pouze malého prodloužení. A co by nás ani ve snu nenapadlo, tak je možné poškození mobility penisu při erekci, a s tím související i horší udržení penisu ve správném směru v pochvě při souloži. Není tedy lepší se raději smířit s menším údem?

ČTĚTE TAKÉ: Výsledky studie z roku 2017, která prokazuje, že hladina testosteronu má důležitý vliv na velikost penisu

testosteron a velikost penisu

 

České kliniky pro chirurgické zvětšení penisu:

Hlavní město Praha
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Jan Pilka Bolzanova 3, Praha 1 777 350 350
MUDr. Patrik Paulis Jindřišská 20, Praha 1 734 578 800
Plzeňský kraj
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Jiří Šolc Aestea – Sokolovská 82, Plzeň 736 449 446
MUDr. Jan Bouda Boettingerova 26, Plzeň 737 973 311
Karlovarský kraj
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Jan Pilka Bezručova 19, Karlovy Vary 777 350 350
MUDr. Pavel Giebel Sokolovská 112, Karlovy Vary 722 477 477
Ústecký kraj
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Pavel Horyna Poliklinika Stříbrníky, Stříbrnická 10, Ústí nad Labem 800 254 642
MUDr. Blanka Vraspírová Velká Hradbení 9, Ústí nad Labem 775 122 031
Jihomoravský kraj
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Jiří Veselý Klinika plastické a estetické chirurgie, Berkova 34, Brno 543 185 611
MUDr. Šárka Stiborová Plastická chirurgie Brno, Bulharská 29 602 744 740
Moravskoslezský kraj
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Ladislav Petráš Centrum plastické chirurgie, 17.listopadu 1790, Ostrava 597 371 111
Zlínský kraj
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Blanka Vozárová Nemocnice Tomáše Bati – plastická chirurgie, Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín 577 551 111

TIP: Zde vysvětlujeme, že chirurgické zvětšení penisu zvětšuje pouze opticky. Jaké jsou dostupné metody?

chirurgické zvětšení penisu

 

Liposukce pro prodloužení penisu

Dosti oblíbená je v posledních letech i liposukce. Muž nejenže trochu „zhubne”, přijde totiž o zhruba 2 kg váhy, ale také se díky tomu zmenší jeho břicho a opticky tak vystoupne penis.

Nejedná se tedy, stejně jako v předchozím případě, o žádné prodloužení penisu jako takového, ale pouze o jeho optické „zvětšení”. Výsledkem proto rozhodně není delší penis. Na to je potřeba neustále myslet.

V některých případech zajdou pánové až tak daleko, že si odebraný tuk nechají do penisu přímo implantovat, aby jej tímto způsobem zvětšili. Ovšem to bych rozhodně nedělal. Za vše hovoří příběh muže, který si chtěl nechat prodloužit penis vlastním tukem, avšak při operaci zemřel.

Informoval o tom Deník, který uvedl, že pacientovi byl nejdříve odsát tuk z břicha a následně vstřikován do jeho penisu. Během operace ale došlo k tachykardii, tedy jinak řečeno ke zvýšené tepové frekvenci, a k dalším problémům, kterým následně muž podlehl.

Tuková tkáň se dostala náhodně do mužova krevního oběhu, prošla pravou polovinou srdce a následně se dostala do plic. Tam ucpala plicní tepny a způsobila kolaps. Během injekčního dodání tuku do tkáně vždy existuje riziko embolie, zvláště když se jedná o větší množství ruku, například během zvětšování prsou,napsaly Brita Zilg a Petra Råsten-Almqvist v Journal of Forensic Sciences. Proto i této metodě se doporučujeme vyhýbat.

 

Existuje tedy zaručený způsob prodloužení penisu, nebo hledámuplně zbytečně? 

Jak vidíte, prodloužit si svou chloubu není vůbec jednoduché. Pánové, raději na všechny zmíněné možnosti ihned zapomeňte a snažte se se svým nádobíčkem sžít a naučit se s ním pracovat.

Více než délka je totiž důležitá jeho pevnost při erekci a tvrdost. Některé ženy dokonce uvádí, že mnohem důležitější než délka penisu, je podstatná jeho tloušťka. Na délce prakticky žádné ženě nezáleží.

Navíc je nutné si uvědomit, že stejně jako jsou muži s menším vybavením, existují i ženy s méně hlubokou vagínou. Pro ty jsou potom takoví pánové dokonalým protějškem a darem z nebes. Obdařenějšího chlapa by totiž ani nepojaly.

Proto si nedělejte vrásky z menší délky a rozhodně si neberte příklad z porno snímků. Raději se snažte žít zdravě, užívat doplňky stravy pro lepší prokrvení jak končetin, tak i penisu a uvidíte, že váš sexuální život bude krásný a spokojený.

Pokud totiž bude prokrvená každá, i ta sebemenší skulinka ve vašem penisu, bude váš penis během erekce bytelnější, pevnější a dokonce i opticky trochu větší. Uvidíte, že díky tomu bude vaše partnerka v sedmém nebi.

 

Další články o zvětšování penisu - pamatujte, žádné tablety ani krémy vám penis NIKDY nezvětší

Zvětšit lze pouze OBJEM penisu, ne délku. Jak na to?
Augmentace penisu – zvětšení obvodu až o 3cm díky tuku, silikonu nebo kyselině hyaluronové. Jak se provádí?
Chirurg zvětší penis pouze opticky, opravdové centimetry nepřidá
Lživé sliby a nereálné výsledky prodejců doplňků a tablet
Lživé sliby a nereálné výsledky prodejců gelů, krémů a mastí
O nesplnitelném prodloužení penisu
Velký penis – ujistíme vás, že je váš penis dostatečný a naprosto v pořádku

Kliniky v České republice, kde vám prodlouží penis

Název klinikyAdresaTyp zákrokuKontakt
Klinické centrum ISCAREbudova Lighthouse
Jankovcova 1569/2c
170 04 Praha 7
Elongace penisu;
Augmentace penisu vlastním tukem
800 203 233
iscare@iscare.cz
FORMÉ clinicVáclavské náměstí 36
Praha 1 - 110 00
Augmentace penisu speciálním výplňovým materiálem+(420) 224 284 421
+(420) 776 553 244
recepce@formeclinic.cz
Centrum PreciziaKonstantinova 1479/1
149 00 Praha 4-Chodov
Augmentace penisu vlastním tukem+420 607 990 077
info@precizia.cz
Prague aesthetic ClinicVišnová 1957/25
Praha 4
Elongace penisu;
Augmentace penisu vlastním tukem
+420 734 578 800
info@patrikpaulis.com
EsteticustiVelká Hradební 3385 / 9
Ústí nad Labem
Česká republika
Elongace penisuinfo@esteticusti.eu
+420 475 212 047
+420 775 122 031
Aesthevita s.r.o.Pomezní 1387/7, Praha 8, 182 00Augmentace penisu vlastním tukem+420 777 350 350

 

Leave a Reply