Chirurgické zvětšení penisu – pouze optická záležitost

Někteří muži mají rádi velké věci. Od hodinek přes auto až po byt chtějí mít vždy větší hračku, než kamarád, soused, nebo známý. Stejné pravidlo platí i pro penis. Někteří jdou tak daleko, že jsou ochotni podstoupit i operaci na úpravu svých rozměrů.

Operace na rozšíření a prodloužení jsou klasifikovány jako volitelné plastické operace. Jsou navrženy tak, aby byly schopné zvětšit délku i šířku penisu.

V dnešní době je možné zakoupit všechny možné vakuové pumpy, krémy, gely, tablety a dokonce existují masážní techniky. Ty jsou někdy funkční, ale většinou až v delším časovém horizontu. Výsledek navíc není vždy jistý. Proti sobě stojí studie, které tyto techniky potvrzují a naopak.

Faktem je, že operace je trvalým a nejistějším řešením na zvětšení penisu. I přes tyto zjevné výhody není chirurgický zákrok zcela bez rizika. Navíc je zvětšení pouze optické a reálně vám tkáň nezvětší

chirurgické zvětšení penisu

 

Proč jít do operace na zvětšení penisu?

Existuje mnoho studií, které měřily mužský penis. Obecně je průměrná délka penisu v klidovém stavu 8,5 až 10,5 centimetrů, ve ztopořeném stavu je pak 12,5  až 16,5 centimetrů. Mít extrémně malý penis je rarita. Většinou jsou mezi zájemci o operaci muži s průměrnou délkou penisu. To už je samo o sobě zajímavý paradox.

Existuje malá skupina mužů, kteří mají menší než průměrný penis. Ten je známý pod pojmem mikropenis. V klidovém stavu to znamená délku kolem 4 a v erekci méně než 6 centimetrů.

Jedinci s touto diagnózou se s tímto problémem perou již od dětství. Je dost možné, že si prošli testosteronovou terapií. To znamená umělé dodávání mužského hormonu do těla. Tito muži i přes svůj handicap většinou disponují jinak plně funkčním penisem.

Tito muži volí operaci na zvětšení penisu z důvodu osobní psychické pohody. Je jim nepříjemné odhalit svůj penis jiné osobě v intimní chvíli. Někteří muži raději volí celibát. Bojí se, že s malým penisem nesplní v kritickou chvíli svou úlohu.

Při hledání pomoci je nejlepší důvěrná konzultace s důvěryhodným doktorem. Ten obvykle odkáže muže na patřičné místo, kde lze celý problém konzultovat. Pokud nepomůže psychická vzpruha na konzultaci, lze navštívit chirurga.

 

Chirurgické zvětšení dokáže penis prodloužit i rozšířit

Operace na zvětšení penisu je procedura, která opticky zvětší penis pomocí zásahu plastického chirurga. Na rozdíl od mnoha nechirurgických technik, které dokážou zvětšit penis jen do určité míry a na určitý čas, je zvětšení chirurgickou cestou obvykle permanentní. Až na vstřikování tuku, který se časem vstřebá. 

Věkové rozpětí pacientů je od mužů v pozdních 20-ti letech až do hranice kolem 60. roku. Operovaní muži mají různé motivy k zákroku. Kvůli sebevědomí, snížení nervozity z výkonu a podobně.

Většina mužů touží po prodloužení. Plastická chirurgie umí penis prodloužit i rozšířit. To vše je možné během jediného chirurgického zákroku.

 

Jak zvětšení penisu chirurgicky probíhá?

Prodloužení penisu přerušením pojivové tkáně

Prodloužení penisu plastický chirurg dosáhne tak, že nařízne vazy, které spojují penis s dolní částí břišních svalů. Jakmile jsou tyto vazy odborně odstraněny, penis se sám přirozeně prodlouží. Je to dáno tím, že téměr ⅓ penisu je uložena uvnitř těla. Tkáň poté operatér umístí mezi stydkou kost a prodloužený penis. Tak je dosaženo prodloužení penisu.

Na videu je znázorněna animace z průběhu celé operace. V první fázi je vidět odebírání tukové tkáně z oblasti břicha a stehen. Takto odebraná tuková tkáň je následně oddělena od zbytku tkáně na odstředivce. Tuk poté chirurg nasaje do injekce a napíchá rovnoměrně po celé délce penisu. Tak dojde ke zvětšení tloušťky.

Druhá část videa pak ukazuje naříznutí vazů penisu k jeho prodloužení, jak je popsáno výše. Tento úkon prodlouží penis o 1 až 3 centimetry. Po tomto úkonu musí pacient penis protahovat po dobu dalších 3 měsíců, aby se vazivo nestáhlo zpět a nepřirostlo ke stydké kosti. Toto protahování probíhá pomocí závaží.

 

VIDEO: Přerušení pojivové tkáně a povytažení penisu z těla. Jde pouze o optické zvětšení a penis po něm nebude nikdy stát vzpřímeně a to ani během erekce. 

 

Rozšíření penisu

Ke zvětšení šířky penisu chirurg nabere tukové štěpy z břicha, nebo hýždí pacienta. Tento tuk je poté transplantován do topořivých těles. Ta se pod tímto vlivem rozšíří. Chirurg musí dávat pozor, aby se penis rozšířil rovnoměrně do všech směrů.

 

Odsátí břišního tuku

Optická metoda u mužů s obezitou. Jelikož břicho zakrývá část penisu, po odsátí tuku – liposukci – se tahle část odkryje a penis působí větším dojmem.

 

Rizika chirurgického zvětšení penisu

Jako u všech zákroků v plastické chirurgii nesou i tyto operace svá rizika. V případě, že muž zvažuje operaci svého penisu, měl by si nastudovat a zvážit všechna možná rizika, následky vedlejší účinky procedury.

Rovněž by měl volit toho nejlepšího odborníka v oblasti. To obnáší obstarání si referencí a doporučení na některou kliniku. Ne všechna pracoviště nabízejí stejnou kvalitu služeb.

 

Jaké metody vám chirurg může nabídnout? 

Chirurgové jsou schopni nejen zvětšit proporce, ale poradí si i s dalšími problémy a stavy mužského penisu. Profesionál dokáže naslouchat a přijít s vhodným řešením téměř každého problému. Chirurgové dokáží vyřešit i následující problémy:

 

Chci podstoupit operaci – jaký je postup?

Na internetu je několik stránek na kliniky nabízející tyto služby. Celkem dobře zpracované jsou stránky estheticon.cz. Zde je možné najít přehled lékařů, hodnocení pacientů i diskuzní fórum. Lékaři jsou zde hodnoceni a lze si prohlédnout jejich historii a délku praxe.

Pokud daný chirurg zájemce zaujme, může se ho zeptat online na doplňující dotazy, případně se přímo objednat na konzultaci. Ve formuláři je třeba zanechat kontaktní údaje a lze rovnou vybrat termín návštěvy. Ceny za zvětšení penisu se pohybují zhruba od 20000 do 60 000 Kč. V cenách nemusí být zahrnuty další náklady typu anestezie, prádlo konzultace a podobně.

 

Mám zvětšení penisu podstoupit?

Volba je samozřejmě na každém jednotlivci. Záleží, jak moc velkou potřebu zvětšit svůj penis pociťuje. Každopádně je dobré zamyslet se nejprve nad tím, zda je operace nutná a zda do rozhodování až příliš nezasahuje ego. To může často zakalit jinak logické uvažování. Dokládá to i fakt, že většina mužů na těchto operacích má rozměry zcela v průměrných a dostatečných mezích.

 

České kliniky pro chirurgické zvětšení penisu:

Hlavní město Praha
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Jan Pilka Bolzanova 3, Praha 1 777 350 350
MUDr. Patrik Paulis Jindřišská 20, Praha 1 734 578 800
Plzeňský kraj
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Jiří Šolc Aestea – Sokolovská 82, Plzeň 736 449 446
MUDr. Jan Bouda Boettingerova 26, Plzeň 737 973 311
Karlovarský kraj
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Jan Pilka Bezručova 19, Karlovy Vary 777 350 350
MUDr. Pavel Giebel Sokolovská 112, Karlovy Vary 722 477 477
Ústecký kraj
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Pavel Horyna Poliklinika Stříbrníky, Stříbrnická 10, Ústí nad Labem 800 254 642
MUDr. Blanka Vraspírová Velká Hradbení 9, Ústí nad Labem 775 122 031
Jihomoravský kraj
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Jiří Veselý Klinika plastické a estetické chirurgie, Berkova 34, Brno 543 185 611
MUDr. Šárka Stiborová Plastická chirurgie Brno, Bulharská 29 602 744 740
Moravskoslezský kraj
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Ladislav Petráš Centrum plastické chirurgie, 17.listopadu 1790, Ostrava 597 371 111
Zlínský kraj
Specialista: Adresa: Kontakt:
MUDr. Blanka Vozárová Nemocnice Tomáše Bati – plastická chirurgie, Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín 577 551 111

 

Kliniky v České republice, kde vám prodlouží penis

Název klinikyAdresaTyp zákrokuKontakt
Klinické centrum ISCAREbudova Lighthouse
Jankovcova 1569/2c
170 04 Praha 7
Elongace penisu;
Augmentace penisu vlastním tukem
800 203 233
iscare@iscare.cz
FORMÉ clinicVáclavské náměstí 36
Praha 1 - 110 00
Augmentace penisu speciálním výplňovým materiálem+(420) 224 284 421
+(420) 776 553 244
recepce@formeclinic.cz
Centrum PreciziaKonstantinova 1479/1
149 00 Praha 4-Chodov
Augmentace penisu vlastním tukem+420 607 990 077
info@precizia.cz
Prague aesthetic ClinicVišnová 1957/25
Praha 4
Elongace penisu;
Augmentace penisu vlastním tukem
+420 734 578 800
info@patrikpaulis.com
EsteticustiVelká Hradební 3385 / 9
Ústí nad Labem
Česká republika
Elongace penisuinfo@esteticusti.eu
+420 475 212 047
+420 775 122 031
Aesthevita s.r.o.Pomezní 1387/7, Praha 8, 182 00Augmentace penisu vlastním tukem+420 777 350 350

Další články o zvětšování penisu - pamatujte, žádné tablety ani krémy vám penis NIKDY nezvětší

Zvětšit lze pouze OBJEM penisu, ne délku. Jak na to?
Augmentace penisu – zvětšení obvodu až o 3cm díky tuku, silikonu nebo kyselině hyaluronové. Jak se provádí?
Chirurg zvětší penis pouze opticky, opravdové centimetry nepřidá
Lživé sliby a nereálné výsledky prodejců doplňků a tablet
Lživé sliby a nereálné výsledky prodejců gelů, krémů a mastí
O nesplnitelném prodloužení penisu
Velký penis – ujistíme vás, že je váš penis dostatečný a naprosto v pořádku

 

Leave a Reply