BreastExtra – moje větší prsa po 6 týdnech užívání

CENA: 390,- Kč na měsíc (KOUPIT)
Plnější a pevnější poprsí Ano, ve srovnání se původním stavem naprosto perfektní
Lepší kvalita pleti Všimla jsem si méně výrazné strie
Vyšší sebevědomí Ano, teď se ráda ukážu Michalovi a nestydím se
Citlivější bradavky Zde jsem změnu nepostřehla
Čistě přírodní výrobek Aspoň podle etikety je složení bylinného původu
100 % ověřený a zaručený Diskuze a zkušenosti na internetu jsou vesměs pozitivní

Koupit BreastExtra

 

Před koupením BreastExtra+ jsem byla hodně zvědavá a tehdy možná i trochu skeptická. Na jedné straně jsem na to nenašla na internetu příliš mnoho pozitivních referencí, ale na druhou stranu jsem něco takového chtěla už hodně dlouho zkusit. Prakticky od puberty totiž řeším svůj dekolt, respektive „žádný dekolt“.

Kdysi mě to hodně trápilo. Bála jsem se nosit jakékoliv výstřihy, nechodila jsem příliš na koupaliště a i v létě jsem nosila přes dekolt šátky nebo vysoké límečky, abych zakryla to, že tam nic nemám. Měla jsem z toho mindráky. Myslela jsem si, že se nikomu nelíbím. Možná jsem byla někdy až přehnaně plachá a zdrženlivá.

Dnes už bych se samozřejmě nejspíš zachovala jinak, ale tehdy to byl pro mě obrovský handicap. Záviděla jsem kamarádkám, které byly vyvinutější a raději jsem se bavila s těmi, které taky neměly příliš velká prsa.

Vycpávané podprsenky byly mým patentem. Byla jsem schopná si je vycpat čímkoliv. Pamatuju si, že jsem si je jednou vycpala rýží, protože jsem nic jiného zrovna neměla po ruce.

Spolužáci si ze mě dělali srandu. Věděli, že je to pro mě citlivé téma. A vždy, když se šlo se školou na bazén, tak se ptali, zda si rovnou na sebe nevezmu neoprén. Bylo to hodně nepříjemné.

A ani později jsem to úplně nepřešla. I v partnerství jsem se hodně zahalovala a skrývala, aby partneři neviděli, že mám menší poprsí, tedy prakticky žádné. Samozřejmě jim muselo být jasné, že nejsem Dolly Buster, protože ani vycpaná podprsenka vám příliš nepřidá. Pokud to bylo možné, ani jsem si tričko nesundávala. Strašně jsem záviděla kamarádkám, že tam něco mají.

Určitě by člověka napadlo „Tak si zajdi na plastiku a máš to vyřešené.” Bohužel ale tato varianta u mě nikdy nebyla možná. Nejen, že to bylo a stále to je pro mě příliš finančně náročné, ale také se bojím a nechci se nchat řezat. Nechtěla jsem riskovat, a tak jsem se raději nějak se svým titěrným poprsím naučila žít.

I když jsem dnes už v letech a po dětech, pořád tam skoro nic nemám. A přesto, že už to dnes až tak neřeším, jako před lety, stále mě to samozřejmě trápí. Jako asi každou ženu, která nemá žádné poprsí. Tak jsem se tedy rozhodla, že vyzkouším BreastExtra+.

breastextra+ recenze

 

BreastExtra+ jako konec mindráků a slabého ega kvůli malým prsům

Na BreastExtra+ jsem narazila náhodou na internetu. Někde mě chytla reklama a okamžitě mi to padlo do oka. Zalíbila se mi ta myšlenka, že by se mi mohla zvětšit prsa bezbolestně a bez operace. Zalíbily se mi fotografie před a po, které mají uvedené na webu. A je to vlastně přesně to, co jsem celý život hledala. Něco, co by mi dokázalo zvětšit prsa bez operace, bezbolestně a navíc ne příliš draze.

Na druhou stranu nejsem až tak důvěřivá a podívala jsem se tedy nejprve na recenze ostatních. Ty bohužel byly zhruba půl na půl. Některé byly hodně pozitivní, ale jiné nebyly vůbec tak růžové. Tak jsem byla logicky na vážkách.

Ovšem brala jsem to hodně s rezervou. Na internetu může napsat kdokoliv cokoliv a nikdy nevíte, kdo přesně za danou recenzí stojí. A jak se říká, „Důvěřuj, ale prověřuj”, takže jsem si BreastExtra+ tedy přece jen nakonec objednala. V tuto chvíli užívám už šestým týdnem a skutečně na sobě pozoruju pozitivní výsledky.

Koupit BreastExtra

 

Účinky BreastExtra+

 • Zvětšení prsou

POZNÁMKA: Pravda. Jen je potřeba BreastExtra užívat delší dobu. Určitě to není žádná zázračná pilulka, po které by vám prsa vyrostla hned první den.

 • Prevence výskytu nádorů závislých na hladině estrogenů

POZNÁMKA: Nevím. To je velmi těžké soudit. Nikdo totiž nemůže vědět, zda bych vůbec dostala rakovinu i bez užívání BreastExtra+. Takže to je těžké ohodnotit. Pokud ale má nějaké preventivní účinky, jsem za ně jedině vděčná.

 • Rychlé výsledky

POZNÁMKA: Jak u koho. U někoho se určitě mohou už po pár dnech objevit změny, u někoho to bude trvat trochu déle. Na sobě jsem začala pozorovat nějaké patrnější změny až po dvou týdnech. Podle mě je důležité dodržet tu pravidelnost užívání a nepřerušit to třeba po pěti dnech. To je ještě hodně krátká doba na to soudit nějaké výsledky.

 

Přínosy BreastExtra+

Než jsem si objednala BreastExtra+, dívala jsem se samozřejmě i na jiné podobné přípravky. BreastExtra mě ale zaujalo svým složením, které bylo nejbohatší a obsahovalo největší množství extraktů z různým bylin. Není v tom žádná chemie, což je pro mě taky významné plus.

Větší balení o 90 tabletách vám vydrží 3 týdny při dávkování 2 x 2 tablet denně.

BreastExtra+ pomáhá nejen zvětšit, ale také vytvarovat prsa. To je perfektní pro ty dámy, které se bojí, že se jim s větší velikostí prsa svěsí. Já jsem sice takový problém neměla, ale chápu, že to pro některé ženy může být nepříjemné.

 

VIDEO: Rozbalování BreastExtra

BreastExtra – moje větší prsa po 6 týdnech užívání

 

Nežádoucí účinky BreastExtra+

Výrobce uvádí, že při užívání by neměly nastat žádné nežádoucí účinky, a to ani v případě, že třeba užíváte hormonální antikoncepci. Pouze nedoporučuje užívání BreastExtra+ těhotným a kojícím ženám, což je ale logické.

Já sama na sobě jsem zpozorovala během prvních několika dnů pouze mírné mravenčení a později drobné „pnutí“ v oblasti prsou. Ovšem to s růstem poprsí souvisí a není to nic, co by se nedalo překonat. Rozhodně si nepředstavujte nic nesnesitelného. Prostě jsem měla prsa ze začátku citlivější.

Jinak jsem se ale osobně ani na internetu s žádnými nežádoucími účinky u BreastExtra+ nesetkala.

 

Složení BreastExtra

Jedno balení BreastExtra obsahuje buď 30 nebo 90 tabletek. To větší balení vám vydrží při dávkování 2 x 2 tablet denně 3 týdny, to menší balení při stejném dávkování pouze týden.

V jedné tobolce se podle výrobce nachází 320 mg Jamu čínského, 280 mg Fenyklu, 240 mg Pískavice řeckého sene, 240 mg Anděliky čínské, 200 mg Pastaly rozprostřené, 180 mg Sojových isoflavonů, 160 mg Serenoy plazivé, 60 mg Hydrolyzovaného kolagenu a dále Želatinau a protispékavá látka.

 • Jam čínský přispívá k rovnováze ženských pohlavních hormonů. Podporuje prokrvení v oblasti hrudníku, činnost žláz s vnitřní sekrecí a pomáhá růstu prsou.
 • Fenykl je sexuální stimulant a afrodiziakum. Využívá se jako přírodní prostředek na úpravu hormonální rovnováhy, pomáhá při bolestivé menstruaci a při bolestech hlavy.
 • Andělika čínská stimuluje produkci estrogenu a normalizuje ženský reprodukční a hormonální systém. Pomáhá při problémech spojených s menstruací a s menopauzou.
 • Serenoa plazivá pomáhá při udržování optimální hladiny hormonů v organismu, pozitivně ovlivňuje činnost reprodukčních orgánů a zvyšuje frekvenci dělení buněk v prsních žlázách.
 • Pískavice řecké seno je vydatným zdrojem fytoestrogenů, flavonoidů a saponinů. Výtažky z této rostliny stimulují tvorbu mateřského mléka u kojících žen a podporují růst prsů.
 • Sójové izoflavonoidy jsou schopny nahrazovat příznivé účinky estrogenu v organismu. Pomáhají snižovat výskyt nádorů.

breastextra složení

 

Užívání a dávkování

BreastExtra užívám poctivě dle návodu 2 tablety ráno a 2 večer po dobu už 6 týdnů. Tabletky se začínají brát v polovině menstruačního cyklu, což jsem taky dodržela.

Nikdy potom se nesmí vynechat, což byl pro mě trochu boj, ale nakonec jsem ani to neporušila. Dále jsem pravidelně prsa dvakrát denně masírovala, podle doporučení výrobce, a taky jsem se na začátku vyfotila a změřila, abych pak měla srovnání. To doporučuji udělat všem. Jen tak potom jasně uvidíte, jak se vám prsa zvětšila. Nespoléhejte na svůj úsudek, protože ten bude značně zkreslený.breastextra dávkování

Denní dávka jsou 2 tablety ráno a 2 večer

 

Kdy BreastExtra+ neužívat?

BreastExtra+ by neměly užívat těhotné a kojící ženy a dále také dívky do 18 let. Do tohoto období totiž ještě není ukončen vývoj mladé ženy a prsa ještě rostou. Jinak ale podle výrobce nejsou k užívání žádné překážky.

Pak samozřejmě záleží případ od případu. Já jsem raději užívání prokonzultovala s lékařem, ale není to povinnost. Sama musíte vědět, jaký je váš zdravotní stav. A pokud si nejste jistá, váš praktický lékař vám určitě podá pomocnou ruku.

Koupit BreastExtra

 

Moje osobní zkušenost s BreastExtra+

V tuto chvíli užívám šestým týdnem. Nechtěla jsem totiž nic uspěchat a chtěla jsem si nechat dostatečný čas na výsledky a skutečné otestování tohoto produktu. A jak to nakonec účinkovalo?

Řekla bych, že u mě to bylo hodně pozvolné. Navíc se člověk vidí každý den v zrcadle, takže malé pokroky ani nezaregistruje. Na začátku jsem se vyfotila a znovu jsem se vyfotila po pěti týdnech a je tam vidět obrovská změna. Prsa se mi skutečně zvětšila.

Stále jsou samozřejmě malá, asi nikdy nebudu Pamela Anderson, ale oproti velikosti a tvaru před šesti týdny je to teď obrovský rozdíl. Prsa jsou naducanější, napitější a rozhodně větší. Z nulek už mám konečně alespoň jedničky.

Zhruba první týden mě prsa brněla a mravenčila, ale nebylo to nic nepřekonatelného. S tím musí bohužel počítat každá. Po zhruba 4 týdnech užívání jsem si musela koupit novou podprsenku, takže jsem změnu pocítila i v tomto ohledu.

I partner si dokonce všiml změny, protože se mě ptal, zda náhodou nejsem těhotná, že mám nějaké větší prsa. Tak jsem se mu potom svěřila, že ne, že pouze užívám BreastExtra+.

Já sama se teď cítím mnohem lépe, sama sobě se více líbím, neustále se pozoruju v zrcadle, mám vyšší sebevědomí a už se nebojím nosit hlubší výstřih. Samozřejmě stále budu bojovat s tím, že nemám „déčka”, a pořád ve mě budou zakořeněná traumata z puberty, ale cítím se teď mnohem lépe. A navíc jsem ušetřila nekřesťanské peníze za plastickou operaci, která by se v mém případě určitě neobešla bez komplikací.

 

Výhody a nevýhody BreastExtra

 • skutečně znatelné zvětšení prsou
 • 76x nižší cena než za plastickou operaci prsou
 • bez závažných zdravotních komplikací, které mohou nastat během operace
 • bezbolestné zvětšení prsou
 • bez negativních účinků
 • cena jedné tabletky zhruba 10 Kč, tedy jeden den užívání vyjde na kolem 40 Kč
 • bez rizika přibrání tuků
 • nutnost dlouhodobého užívání
 • drobné mravenčení a pnutí v prsou
 • v balíčku nebyl doklad o zaplacení

 

Alternativy BreastExtra+

Na internetu jsem našla i několik alternativních produktů, které by měly mít stejný účinek jako BreastExtra. Jedná se o Stimulen, NadraIN FORTE, VIESTE Breast Star, Decolen Forte, Beauty Bust Balance, NN ADD BUST přípravek na růst prsou, Decofemm beauty breast, Super prsa a spoustu dalších. Ovšem s nimi nemám osobní zkušenost. Ale měly by fungovat na stejném principu.

tablety breastextra+

Obsah jedné tablety BreastExtra+. Tablety se polykají celé. Obal je ze stravitelné želatiny. 

 

Zkušenosti ostatních s BreastExtra+

Samozřejmě jsem si před objednáním BreastExtra prošla několik diskuzních fór a recenzí. Bohužel se mezi nimi našla spousta, které byly vesměs negativní. S tím ale určitě neztotožňuji. Sama mám s BreastExtra dobrou zkušenost. Tyto recenze nejlépe vystihují i mé osobní zkušenosti:

breastextra+ názory

S názory naprosto souhlasím. Další jsou hodně podobné (recenze zde).

breastextra+ názory

I starší uživatelka si BreastExtra pochvaluje (recenze zde).

 

Cena a dostupné balení

BreastExtra+ si objednávám vždy ve větším balení po 90 tabletkách. Dá se ale sehnat i menší balení o 30 tabletkách. To je spíše takové zkušební, neboť vám vydrží pouze na týden. Za tu dobu ale rozhodně žádný velkolepý výsledek nečekejte. Chce to skutečně brát alespoň několik týdnů, ale výsledek se dostaví.

 

Kde koupit BreastExtra?

Koupit lze na internetu, na oficiálních webových stránkách BreastExtra+, nebo potom na různých e-shopech. Z oficiálních stránek to ale vychází nejvýhodněji. V žádné lékárně aktuálně BreastExtra+ nenajdete.

Pokud byste si rovnou koupili ten největší balíček BreastExtra s 360 tabletkami, vyjde vás jedna tobolka na necelých 9 korun. 90tabletkové balení potom vychází na 11,5 Kč za tobolku. Čím větší balíček nebo balení tím zkrátka výhodnější. Ale rozhodně to má hodně daleko do drahé plastické operace.

 

FAQ – nejčastější otázky o BreastExtra+

Jak se má BreastExtra+ správně užívat?

Tabletky BreastExtra+ se užívají 2x denně po 2 tablety, ideálně ráno a večer. Začít by se měly užívat začátkem druhé poloviny menstruačního cyklu, tedy zhruba 10 dnů po skončení poslední menstruace.

Pokud přesně nevíte, kdy dostanete menstruaci a kdy vám tedy skončí, pořiďte si balení BreastExtra do zásoby a potom si přesně odpočítejte 10 dnů od poslední menstruace. Následně je důležité BreastExtra brát poctivě a nikdy nevynechat dávku. V neposlední řadě doporučuje výrobce dvakrát denně také masáž prsou. Mělo by to pomoci růstu prsní tkáně.

Můžu BreastExtra+ užívat i během menstruace?

Ano, BreastExtra se určitě nikdy nevysazuje. Jakmile jednou začnete, pokračujte každý den alespoň po dobu několika týdnů. Nezáleží na tom, zda zrovna máte menstruaci. Je důležité užívat BreastExtra pravidelně, takže užívání nepřerušujte.

Přiberu tuk?

I tato otázka mi vytanula na mysl. Hodně jsem se bála, že kromě prsou se mi zvětší třeba i bříško, zadek a stehna. Ale nakonec k ničemu takovému nedošlo. I výrobce deklaruje, že by k nárůstu tukové tkáně nemělo dojít.

Jak BreastExtra funguje?

Zajímala jsem se také, jak vlastně BreastExtra funguje. Podle výrobce obsahují tabletky fytohormony, které v těle fungují jako náhražka estrogenů. Ty stimulují vytváření tkáně prsní žlázy a mají za následek růst prsou.

Funguje BreastExtra rychle?

U této otázky budu trochu nekonkrétní. Záleží totiž člověk od člověka. Někomu může BreastExtra působit rychle a výsledky na sobě uvidí už za pár dnů, jiný bude na první změny čekat třeba několik týdnů.

Výrobce sice deklaruje, že jsou první výsledky viditelné do 10 dnů, ale já jsem je na sobě zpozorovala až zhruba po dvou týdnech. Takže skutečně hodně záleží člověk od člověka. Samozřejmě je nutné BreastExtra+ užívat dlouhodobě a pravidelně. Až po delší době můžete skutečně vyhodnotit, zda to u vás mělo kýžený efekt.

Mohu užívat BreastExtra, když beru antikoncepci?

Podle výrobce by v tom neměl být žádný problém. BreastExtra se s antikoncepcí nijak nevylučuje a neměly by nastat žádné vedlejší účinky.

Od kolika let mohu začít užívat BreastExtra?

Podle výrobce je minimální věk pro užívání BreastExtra 18 let. Do tohoto období totiž podle výrobce ještě není ukončen vývoj mladé ženy a prsa vám stále rostou.

Kde se dá BreastExtra+ koupit?

BreastExtra+ si můžete koupit na internetu, na webových stránkách výrobce či ve specializovaných e-shopech.

Jak vám bude BreastExtra dodáno?

Na webu výrobce si můžete zvolit ze tří možností. Buď vám BreastExtra dorazí poštou, nebo vám jej doveze kurýrní společnost, nebo si jej můžete osobně vyzvednout ve skladu v Praze 9. Já jsem si vybrala doručení poštou, protože to z mého pohledu bylo nejjednodušší a nejpohodlnější.

Je BreastExtra dodáno diskrétně?

Ano, ani v tomto bodě jsem nebyla zklamaná. BreastExtra mi dorazilo ve 100% diskrétním balení. Nikdo nemohl tušit, co jsem si objednala. Nikde na obalu nebylo napsáno, co se uvnitř skrývá ani jaká společnost balíček poslala.

Je možné BreastExtra vrátit?

Výrobce garantuje možnost vrácení zboží. Takže pokud přece jen nebudete s výsledky nebo účinky spokojená, můžete samozřejmě balení vrátit. Ovšem myslím si, že k tomu nedojde. Já sama jsem s BreastExtra maximálně spokojená a pokračuji dál.

breastextra+ recenze

 

Koupit BreastExtra

Moje spokojené hodnocení
 • Větší prsa
 • Citlivější bradavky
 • Jemnější pleť dekoltu
 • Bylinné složení
 • Cena
 • Trvalý účinek
4

Můj nový, spokojený dekollt

S účinkem BreastExtra+ jsem po 6 týdnech užívání spokojená a pokračuji dále. Podprsenky jsou mi malé a prsa minimálně o číslo větší. Navíc jsou pružné a plné na dotek, co rajcuje hlavně manžela. BreastExtra+ vřele doporučuji. Zvedne se vám sebevědomí a hlavně sexappeal.

Pros

 • skutečně znatelné zvětšení prsou
 • 76x nižší cena než za plastickou operaci prsou
 • bez závažných zdravotních komplikací, které mohou nastat během operace
 • bezbolestné zvětšení prsou
 • bez negativních účinků
 • cena jedné tabletky zhruba 10 Kč, tedy jeden den užívání vyjde na kolem 40 Kč
 • bez rizika přibrání tuků

Cons

 • nutnost dlouhodobého užívání
 • drobné mravenčení a pnutí v prsou
 • v balíčku nebyl doklad o zaplacení

Leave a Reply