Seriál „Jak být dokonalá partnerka?“ – 2. DÍL – Jak vybrat to nejvíc sexy spodní prádlo?

Kvalitní a dobře padnoucí spodní prádlo je základem šatníku každé ženy,” věta, kterou uslyšíte z úst každého módního guru či prodavačky z prodejny se spodním prádlem. Ovšem chybí v ní jedna klíčová informace, nejen kvalitní a dobře padnoucí, ale také i to erotické by mělo mít v šatníku každé ženy své místo.

Svůdné spodní prádlo nenosíte každý den, není určené pod oblečení na běžný den do práce, do školy nebo na volný čas, ve svém šatníku jej máte pouze a jen z jediného důvodu – ke svádění partnera. A věřte mi, že jednou za čas je nutné takovou krásnou erotickou soupravičku oprášit.

dokonalá partnerka 2

 

Pokud se oblečete jako nikdy jindy předtím, můžete i muže svádět jako nikdy předtím

Dámy, vítám vás u 2. dílu seriálu „Jak být dokonalá partnerka?“ V prvním díle jsme se zaměřili na to, jak uspokojit partnera pouze pomocí prsou. Zmínila jsem zde několik technik, které můžete vyzkoušet i vy. Nejsou vůbec složité, a váš partner z nich bude v sedmém nebi.

V dalším díle se podíváme na to, jak si správně vybrat dobře padnoucí erotické prádlo. Ono se to zdá jako banalita, ale opak je pravdou. Každá totiž máme sem tam nějakou tu nedokonalost, kterou samozřejmě chceme zakrýt.

Bohužel však toho erotické prádélko příliš nezakryje. Společně se tedy podíváme na to, jaký typ prádla byste měla zvolit pro svůj typ postavy, čemu se vyvarovat a po čem naopak sáhnout.

Sexy prádlo je obvykle drahé. Dejte si proto na výběru záležet, nenakupujte ve shonu a vše pečlivě zkoušejte přímo v obchodě.

 

Kvalitní, dobře padnoucí spodní prádlo přidá na kráse a ubere nedostatky

Současná nabídka erotického spodního prádla je více než bohatá. Krásné kousky najdete jak v klasických obchodech, tak i v erotic shopech, nebo na internetu. Bohužel nelze ale jednoduše říct, že je všude kvalitní a všechny kousky, na které narazíte vám budou sedět.

Například na internetu se setkáte s vysoce kvalitním prádlem, za které by se nemusela stydět ani samotná sexuální bohyně Marilyn Monroe, ale taky se tady, třeba i za stejnou cenu, prodává prádlo, které vám vydrží jen jedno nošení a o kvalitním střihu zde nemůže být ani řeč.

Neříkám, že do erotického prádla hned musíte investovat tisíce korun, spíše vám doporučím vyhledat si kvalitní spodní prádlo v kamenné prodejně, kde si jej můžete ohmatat, vyzkoušet a případně se poradit také s paní prodavačkou.

Proerecta WOMEN účinky

 

Každá žena je originál a prádlo musí být přesně na vás

Nyní ale přejdeme k praktické části, a to samotnému výběru erotického prádla. Vy sama už s největší pravděpodobností máte nějakou představu, co si chcete koupit. Zda to bude body, souprava, podvazky, latex apod. Podle toho se určitě můžete odrazit.

Zároveň ale vždy pamatujte na svou postavu, na své nedostatky a přednosti. Erotickým prádlem chceme hlavně vyzdvihnout vaše přednosti a příliš neupozorňovat na nedostatky.

Nastavte si proto upřímné zrcadlo a kriticky zhodnoťte, co se vám na vaší postavě líbí a co ne. Nemůžete totiž svádět svého partnera a přitom se cítit blbě a škaredě. Zároveň také pamatujte na to, co se líbí i vašemu partnerovi, zda jsou to vaše prsa, bříško, zadeček nebo nohy. Na tyto partie budeme chtít co nejvíce upozornit.

Vytiskněte si tento obrázek a vyznačte si na něm kroužkem všechny partie, na které budete chtít co nejvíce upozornit. Naopak například červeným křížkem můžete zaznačit ty partie, které budete chtít posunout trochu do pozadí a příliš na ně neupozorňovat.

jak vybrat sexy spodní prádlo?

Obrázek můžete použít jako „šablonu“ před návštěvou prodejny

 

Přednosti, které budete chtít podpořit

Nyní si popíšeme, jak podpořit erotickým prádlem partie, které se vám líbí, jste s nimi spokojená a i váš partner je na vás miluje.

1/ Prsa

Pro krásné poprsí jako z erotického filmu je na prvním místě důležitá kvalitní a dobře padnoucí podprsenka. Bez toho se rozhodně neobejdete. Bohužel asi 80 % žen nosí špatnou velikost podprsenky. Proto začneme právě u správné velikosti tohoto kousku.

Obvod podprsenky by neměl být příliš volný. Podprsenka by vám měla dokonale sedět a neměla by se ani při větším pohybu nikam hnout. Měla byste si zvolit obvod podprsenky menší klidně o 5 – 10 cm, než si naměříte.

Zadní část podprsenky by se vám neměla sunout nahoru. Pod obvod podprsenky byste měla být schopná vložit maximálně dva prsty. Erotickou podprsenku si zkoušejte ve všech nejrůznějších polohách, nezapomeňte ani v sedě. Během erotických chvil se totiž budete různě hýbat a podprsenka by vám během této doby měla držet jako ulitá.

Jak dále podpořit dekolt, abyste byla pro partnera naprosto neodolatelná? Správnou velikostí prádlo to rozhodně nekončí. Poprsí můžete podpořit push-up podprsenkou, která vám vytvaruje dokonalý dekolt. Zároveň získáte o pár centimetrů navíc, které vašemu muži určitě vadit nebudou. Vhodnou variantou jsou push-up podprsenky plné doplněné o krajku nebo push-up podprsenky latexové.

Zároveň se nemusíte bát sáhnout ani po bodyčkách, které jsou v oblasti prsou vycpané. Pokud s velikostí poprsí problém nemáte a jste, jak se říká, řádně obdarovaná od přírody, pak se určitě nemusíte bát sáhnout po odvážných krajkových či prostřižených podprsenkách.

Barva takové podprsenky by měla být výrazná, abyste právě na dekolt přitáhla co nejvíce pozornosti. Sáhněte třeba po sytě rudé. Naopak podprsenky, které na váš dekolt nebudou příliš upozorňovat, probereme níže.

TIP PRO HEZČÍ PRSA: Ozdravná a prokrvující masáž pro růst prsou a hladkou pokožku

samovyšetření prsu

 

2/ Bříško a boky

Chcete upozornit na své dokonalé bříško? Pak si jej rozhodně nijak nezahalujte. Erotická body jsou sice sexy, ale zakryjete jimi celé nebo většinu této partie, a to by byla strašná škoda. Proto si vybírejte raději dvoudílné prádlo, u kterého nebude bříško zakryté.

Nemáte dokonale ploché bříško? Vaše boky jsou příliš velké? Chtěla byste tuto partii zakrýt? Nejraději byste si ani nesundala tričko? Pak pro vás mám skvělou zprávu. Existují erotické krajkové košilky, které zvýrazní vaše přednosti a zakryjí nedokonalosti v oblasti bříška.

S takovou košilkou nepůjde vidět, že máte někde nějaký faldík, ale naopak bude vaše postava vypadat dokonale. Samozřejmě je důležité zvolit správnou velikost takové košilky. Vyzkoušejte si několik velikostí, abyste viděla, která vám sedí nejvíce.

Košilka by vás nikde něměla škrtit ani tlačit. Měla byste se v ní cítit pohodlně. Nesmí se vám nikam zařezávat, ani by vám nikde neměla příliš odstávat. Barva takové košilky by měla být opět neagresivní, tedy ideálně černá.

Bříško ale můžete zakrýt i erotickým body. Ta dnes najdete v nepřeberném množství barev, střihů i materiálů. Stačí si opět vybrat takové, které vám bude dokonale sedět.

A poslední možností, jak zakrýt tuto problematickou partii, je podvazkový pás. Ten je někdy poměrně široký, takže vám dokáže zakrýt i polovinu bříška. Díky němu nejenže zakryjete tuto oblast, ale zároveň přidáte do svého erotického outfitu dokonalý prvek.

 

3/ Zadek

Miluje váš partner váš zadeček? Pořád by vám jej jen masíroval a hnětl? Pak určitě budete chtít upozornit a podpořit tuto partii. Jak na to? Opět vše začíná u správné velikosti spodního prádla. Kalhotky by se vám nikde neměly zařezávat, měly by vám krásně sedět a i vy sama byste se v nich měla cítit dobře.

Jelikož chcete tuto partii zdůraznit a podpořit, sáhněte po takových kalhotkách, které příliš nezakrývají a zároveň lichotí vaší postavě. Některé ženy vypadají božsky v tangách, jiné spíše v ženských boxerkách. Proto si zvolte takový typ kalhotek, které budou dokonalé právě na vás.

Takové kalhotky mohou být doplněné o podvazky, což je perfektní erotický prvek, který vašeho přítele rozpálí do běla. Stejně jako v případě podprsenky i zde vybírejte z výraznějších barev. Nebojte se na spodní partii skutečně upozornit. Můžete sáhnout třeba po výrazných rudých kalhotkách, které už samy o sobě křičí „sex”.

Chtěla byste zakrýt zadeček? Pak máte několik možností. Buď můžete sáhnout po erotických dámských boxerkách, anebo po minisukýnce. Tak či tak chceme zadeček co nejvíce zakrýt, takže zapomeňte na titěrná tanga.

Zároveň je zase velmi důležité, aby vám kalhotky nebo minisukýnka dokonale padly. Největší průšvih jsou kalhotky, které jsou všude zařezané a tvoří z vašeho zadečku zadečky dva.

Pokud si vyberete dokonale padnoucí kalhotky, pak už bude jedno z jakého materiálu tento díl je. Můžete sáhnout i po krajkovém kousku. Opět doporučuji raději nevýrazné barvy, ideální je i v tomto případě černá.

A nebojte se. I pokud máte větší zadeček, vašemu muži se celkem určitě líbí.

4/ Nohy

A jak zakrýt nožky? Skvělým pomocníkem jsou buď klasické černé punčochy, anebo latexové návleky. Ty vám zakryjí celé nohy a nepůjde vůbec vidět, zda máte někde celulitidu, jizvy, anebo jiné nedokonalosti. Navíc latexové návleky vaše nohy dokonale vyhladí a uberou vám několik kilo.

Spousta žen má naprosto dokonalé nohy. Patříte mezi ně? Pak na ně určitě nezapomeňte. Začneme ale trochu něčím jiným, než erotickým prádélkem. Pořiďte si svůdné boty na podpatku. Bez nich by byl výsledný efekt jen poloviční. Ať už měříte jen 160 cm, anebo 180 cm, boty na podpatku jsou symbolem krásy a erotiky.

Pokud sexy boty máte, můžeme se vrátit k samotným nožkám. Jak podpořit jejich krásu? Určitě ne nudnými černými punčochami. Sáhněte raději po něčem odvážném. Skvělou volbou mohou být síťované punčocháče, anebo punčochy s nejrůznějšími vzory. Samozřejmostí je, že se bude jednat buď o samodržící punčochy, anebo punčocháče určené do podvazků.

Nezapomeňte, že jakýkoliv pohyb vašim vnadám prospěje. Blíží se nový rok, takže je namístě nějaký ten závazek.

 

Základ k tomu, jak si vybrat svůdné spodní prádlo

Vidíte, že nemusíte být dokonalá topmodelka, abyste vypadala v erotickém spodním prádle jako bohyně. Stačí se nad výběrem trochu více zamyslet.

  • Na prvním místě je vždy a za každých okolností správná velikost prádla. Vždy si jej proto vyzkoušejte! Největší paseku dokáže nadělat špatně padnoucí prádlo, které máte zařezané všude možně a příliš vám nesedí. I kdyby bylo sebevíc krásné, musí vám dokonale sedět, jinak přes to nejede vlak.
  • Zadruhé je důležitá barva takového prádla. Černá na danou partii příliš neupozorní, naopak červená, modrá, zelená, fialová či růžová danou partii zvýrazní. I když by mělo prádlo společně celkově ladit, můžete si vybrat takové kousky, které budou ladit a přitom bude každý díl jiné barvy. Stačí zvolit například stejný materiál, střih a stejné barevné prvky.
  • A zatřetí je to váš pocit. V erotickém prádle se musíte cítit sexy. Pokud se tak nebudete cítit, půjde to na vás poznat a ani sebelepší značka vám nepomůže. I proto si prádlo vždy vyzkoušejte.

erekce_cz na facebooku

 

Nástrahy, které na vás při výběru erotického prádla číhají

Povídání o erotickém spodním prádle zakončím nástrahami, které na vás mohou při výběru erotického prádla číhat. Setkáte se s nimi zejména na internetu. A to je špatně padnoucí prádlo.

Ať už se změříte sebelíp a ať už je dané prádlo na e-shopu popsáno jakkoliv, nikdy nevíte, jak vám bude ve skutečnosti sedět. Stačí drobnost a prádlo na vás bude vypadat jako kus hadru.

Proto radím vždy zajít do kamenné prodejny, kde si prádlo můžete vyzkoušet, než si jej slepě kupovat přes internet. Ty nervy vám za to rozhodně nestojí. A navíc rovnou uvidíte, jak na vás daný kousek vypadá.

Na modelce totiž může krajkové prádélko vypadat nádherně, ale až na vlastní kůži zjistíte, že to třeba zrovna ve vašem případě není to pravé ořechové. Proto si udělejte ten čas a vyražte na lov erotického spodního prádla osobně. Můžete si k tomu přizvat kamarádku a udělat si tak společné holčičí nákupy.

DÁLE ČTĚTE: Jak partnera dokonale uspokojit prsy

dokonalá partnerka 1

 

Proerecta WOMEN účinky

Leave a Reply