Seriál „Jak být dokonalá partnerka?“ – 3. DÍL – Dopřejte mu aspoň jednou Švédskou trojku

Partnerský intimní život je plný dobrodružství. Neustále vás může překvapovat novými možnostmi, pořád můžete objevovat něco netradičního, celý život může být sex vzrušující stejně jako poprvé. Přemýšlíte nad tím, jak společné erotické chvilky něčím ozvláštnit? Pomalu ale jistě upadá váš milostný život do stereotypu?

Již několik let váš partner básní o švédské trojce, kterou by rád vyzkoušel? V tomto článku vám popíšu zákoutí a pravidla švédské trojky, poradím vám, co si na ni připravit, s kým byste ji měla domluvit a jak s ní příjemně překvapit vašeho partnera. Švédskou trojku společně rozebereme od začátku až do konce.

Dokonalá partnerka 3 - švédská trojka

 

Je možné být dokonalou partnerkou?

V našem pravidelném seriálu se snažíme ženám poradit, jak se stát dokonalou partnerkou. V minulém díle jsme si popsali, jak si správně vybrat dobře padnoucí erotické prádlo. To už víte a určitě již brzy nějaký krásný kousek bude i ve vašem šatníku. V tomto článku si popíšeme poněkud ošemetné téma, a tím je švédská trojka.

*POZOR: Aby vás partner dokonale uspokojil obě, bude potřebovat extra pevnou erekci i výdrž. Od toho je pro něj česká Proerecta s okamžitým nástupem tvrdé erekce a solidní výdrže.

proerecta

 

Švédská trojka – tajné erotické přání každého chlapa

Asi každý muž na planetě sní o tom, že alespoň jednou na vlastní kůži okusí kouzlo švédské trojky. Podle odborné studie by ji chtělo vyzkoušet 81 % mužů a 31 % žen. Muži si ji většinou představují se dvěma nádhernými ženami, které se budou starat pouze o jeho vzrušení a potěšení. A výjimkou určitě není ani váš chlap, milé dámy.

Každý by jednou rád zaexperimentoval v posteli a švédská trojka je prakticky vrcholem takových experimentů. Spojuje vše, co by správná erotická představa měla mít – tajemno, erotično, spoustu napětí a touhy.

Žádný muž švédské trojce se dvěma nádhernými ženami neodolá. Splníte mu tak nejen jeho nejtajnější přání, ale rozproudíte také pořádný erotický žár ve vašem vztahu. Sexuální stereotyp rázem vezme za své!

 

Jak na švédskou trojku?

Než se pustíte na věc, je nutné se na to velice dobře připravit. Nejprve je potřeba se zamyslet nad tím, koho vlastně do švédské trojky přizvete. Pokud švédskou trojkou chcete splnit tajné fantazie svého partnera, určitě by to měla být nějaká další žena. Pokud si s ní chcete splnit své vlastní fantazie, pak můžete zvolit nějakého dalšího muže.

 

S kým si domluvit švédskou trojku?

Jenže právě zde bývá největší kámen úrazu. Tento člověk, kterého si do trojky přizvete, by vám oběma měl být blízký, měl by být dostatečně diskrétní a ani jeden byste se před ním neměli stydět svléknout, milovat se a milovat se i s touto osobou. To může být ale hodně ošemetné. Právě na tomto bodu většina plánování ztroskotá.

Obrovskou roli hraje žárlivost. Ruku na srdce, nikomu, kdo miluje svého partnera, není příjemné sledovat inflagranti svou lásku s někým cizím. Ať už si to vyjasníte sebevíc, ať už to přizvaná osoba bere skutečně jen jako zábavu, vždy je nutné pamatovat na svou vlastní či partnerovu míru žárlivosti.

Bude s tím skutečně v pohodě? Nebude příliš žárlit? Neskončí takový sexuální experiment rozchodem? Na tyto otázky si musíte jednoznačně odpovědět.

 

Švédská trojka – Dvě ženy a jeden muž

Pokud si do trojky přizvete další ženu, je jasné, že se dámy budou většinu času starat zejména o muže. To je také nejčastější sexuální fantazie pánů. Samozřejmě to ale není jediná možnost.

K dispozici totiž máte tři páry rukou a troje ústa.

 • Vyzkoušet proto můžete například pozici kolotoč, kdy muž bude penisem pronikat do vagíny jedné ženy, daná žena bude ústně uspokojovat druhou ženu a druhá žena ručně či ústně může uspokojovat muže. Samozřejmě se u této pozice budete různě střídat.
 • Další oblíbenou pozicí je dvojitý orální sex, kdy obě ženy ústy uspokojují muže, který buď sedí, anebo leží. Zapojit můžete také ruce. Uvidíte, že při této pozici bude muž v sexuálním nebi. Poloha, kterou si užije každý chlap, je, když si obě ženy před něj lehnou na záda, anebo si kleknou na kolena a vyšpulí na něj zadeček. Muž potom v pravidelných intervalech proniká penisem nejprve do vagíny jedné ženy, a potom hned do druhé. Takto to střídá, dokud nedosáhne vrcholu.
 • Poslední možností je poloha na koníčka. Jedna žena si nasedne na mužův úd a druhá žena si sedne na mužův obličej a on ji tak orálně uspokojuje. Během tohoto milování se můžete průběžně střídat a dámy se mohou mezitím i líbat.

 

Švédská trojka – Dva muži a jedna žena

Pokud si do trojky přizvete dalšího pána bude situace velice podobná, ač samozřejmě v jistých detailech odlišná.

 • Nejznámější polohou je ta, kdy jeden muž proniká do vagíny a druhý v tu samou chvíli do análního otvoru. Takto se můžete milovat až do samotného vrcholu, anebo se v průběhu sexu prostřídat. Samozřejmostí je ale souhlas dané ženy s análním sexem.
 • Další možností je dvojitý orální sex, kdy oba muži naráz ústně uspokojují ženu. Tato poloha má u žen obrovský úspěch, neboť si každá při ní připadá jako skutečná bohyně.
 • Poslední velice známou a oblíbenou polohou je sex zezadu spojený s orálem. Žena při této poloze klečí na kolenou, jeden muž do ní proniká zezadu do vagíny a ona zároveň poskytuje druhému muži orální uspokojení. Užijí si ji většinou všichni tři.

 

Zkušenosti se švédskou trojkou zkušenosti

Co na švédskou trojku říkají ženy, které ji už zažili?

Je to super, ale mně se teda víc líbilo, když jsme byly dvě na jednoho. Trochu mě u dvou chlapů odrazovalo, když se oni dva sebe dotýkali, ale jinak teda zážitek neskutečný. Jen jsem měla co dělat, abych oba stíhala, a potom jsem sex minimálně týden nechtěla ani vidět.
Pokud máte s tím druhým pánem nějaký zvlášť kamarádský vztah, tak bacha na to, dost to tyhle vztahy kazí. Pak má člověk pořád v hlavě, co se dělo, co dělal, jak u toho vypadal, kde kdo koho nebo čí část těla kde měl. Že se o tebe chce přítel dobrovolně dělit, je taky dost vzácnost. A čeká tě toho docela dost. Dva chlapi najednou jsou celkem sportovní výkon.
Já mám ráda dva chlapy, máš se na co těšit. Doufám, že jste na to připraveni psychicky, ne všichni vydrží koukat na to, jak jejich partnerku klatí jiný nebo jak jejich partner souloží s jinou ženskou. Pokud to ale máte všechno srovnané, tak je to super zpestření sexuálního stereotypu. Hlavně se do ničeho nenech tlačit, pokud tě partner nutil, tak bys do toho jít neměla. Jinak se vybav kondomy a lubrikanty, klidně si kupte i nějaké hračky.
Nešla bych do toho s přítelovým nejlepším kamarádem. Bála bych se vážného pošramocení vztahu. Oni chlapi můžou dělat frajery, jak to všechno v pohodě zvládnou, ale sami většinou netuší, do čeho lezou. Stačí, abys při uspokojování kamarádem vypadala spokojeně, a přítel z toho může mít noční můry. No nevím, s cizím člověkem bych to asi tak nebrala, ale kamaráda bych vynechala.
Zažila jsem s přítelem a kamarádem, přítel to pak ale stopnul, asi mu došlo, že ten pohled nesnese, přitom on sám to chtěl. Bylo to hnusné, divné, dělala jsem to jen kvůli němu a už bych do toho nikdy nešla. Není nad klasický sex mezi dvěma lidmi.

V jednom se tedy všichni, kteří už mají se švédskou trojkou zkušenosti, shodují – největším nepřítelem švédské trojky je žárlivost. Ať už si do postele přizvete ženu nebo muže, vždy pamatujte na to, že se tento člověk bude nejen dívat, ale také se aktivně do erotických hrátek zapojovat.

Snesete pohled na svého partnera s jinou ženou? Bude váš partner v pohodě, pokud si to před ním rozdáte s jiným? Nezničí to váš vztah?

Někdy jsou muži natěšení na erotickou představu jako z porno filmu, ovšem až v reálu zjistí, že jim to není příjemné. Navíc podle odborné studie muži většinou chtějí vědět, s kým švédská trojka proběhne, aby se na to mohli psychicky připravit. Pokud tedy chcete svého partnera touto erotickou zkušeností překvapit, nenápadně mu předem naznačte, s kým trojku plánujete.

Pokud jste v páru oba žárlivé typy, do trojky nechoďte. Pokud si jeden na druhého nárokujete, nedopadlo by to dobře. 

 

Co si připravit na švédskou trojku?

Pokud jste všechny aspekty švédské trojky promysleli, jste si 100% jistí, že to chcete vyzkoušet a že to dopadne dobře, je nutné se na to ještě připravit. Základem je dokonalá hygiena. Zde už se totiž nebavíme pouze o sexuálním zdraví dvou jedinců, ale hned tří lidí najednou.

Při švédské trojce se velice snadno přenáší nejrůznější pohlavní nemoci, proto věnujte obrovskou pozornost hygieně. Všichni tři si dopřejte dostatečnou péči a vydezinfikování vašich intimních partií. Dámy se mohou na oněch místech vyholit a ani pánové nemusí tento krok přeskakovat.

K posteli si dále připravte kromě lubrikačního gelu, se kterým vám to půjde snáze, také krabičku kondomů. Bez nich to při švédské trojce skutečně nejde! Nepodceňujte bezpečnost a vaše sexuální zdraví. Dnes už se dokonce vyrábí i orální kondomy určené pro orální sex. I ty si můžete na švédskou trojku připravit.

Dámy potom nic nezkazí erotických prádélkem, ve kterém se budou cítit jako bohyně. Atmosféru dokáží dokreslit i škrabošky, které najednou vnesou do celé situace nádech tajemství.

V neposlední řadě si připravte k ruce kapesníčky a ručníky. Jakmile totiž bude po akci, určitě se všichni budete chtít očistit či osprchovat.

O švédské trojce mluví sex-koučka Gaia: 

Gaia na téma: Chci trojku s přítelkyní i její kamarádkou

 

Před švédskou trojkou

Pokud jste se rozhodla splnit vašemu partnerovi jeho nejtajnější přání, je jasné, že máte na začátku i jisté obavy. Přece jen budete mít v posteli další nahou ženu a se ženským tělem nemáte na rozdíl od vašeho partnera žádné sexuální zkušenosti. Proto si hned na začátku, než se věci začnou hýbat, společně vyjasněte, co vám je či není příjemné. Komunikace by měla probíhat po celou dobu aktu.

Pokud se vám něco nebude líbit, ihned to řekněte. Pamatujte také na to, že stejně jako vy, může být i ta druhá žena nervózní. Snažte se proto udržet hravou atmosféru. Můžete začít třeba svlékacím pokrem nebo jakoukoli hrou, která má lehce erotické prvky.

Je důležité, aby druhá žena věděla, že jste v pohodě ohledně toho, že ona bude ta druhá, která si bude vyměňovat intimnosti s vaším přítelem. Nebojte se o všem otevřeně mluvit a hned na začátku si stanovte pravidlo, že to, co se stane v ložnici, zůstane v ložnici.

Je dobré ujasnit si role dřív, než to dopadne třeba takto: 

Trojka dva a pul chlapa

 

Co o švédské trojce říká sexuolog?

arginmax radim uzel

Český gynekolog, sexuolog a popularizátor sexuologie doc. MUDr. Radim Uzel, CSc.:

„Dopisy čtenářů a různé dotazy na sexuálních besedách svědčí o tom, že intimní aktivita, které mnozí familiárně přezdívají grupáč, prožívá jakousi renesanci a začínají po ní chtivě pokukovat nejen znudění svobodomyslní sexuální atleti středních let, ale oslovuje stále více i příslušníky dospívající mládeže.“

Jaký má pan doktor vlastně názor na takové skupinové sexuální aktivity?

„Možná, že mě teď bude někdo podezřívat z konzervativního staromilství a nemístné pruderie, ale prohlašuji tady místopřísežně, že pro člověka jako biologický druh je přirozená párová sexuální aktivita a všechny ty kolektivní hrátky jsou tak trochu úchylné.

Tolerantní postoj sice považuje za normální všechno, co dělají lidé dobrovolně a co jim nepřináší tělesné či duševní poškození, o skupinových sexuálních aktivitách však toto nikdy nemůžeme prohlásit s definitivní platností.

Podrobný rozbor každého případu totiž ukazuje, že jeden z páru je k podobným aktivitám vždycky tak trochu donucen nebo třeba i mírným nátlakem přesvědčován.“

Existuje tedy skupinový sex, který by nebyl pro pár nebezpečný?

Prakticky neexistuje žádný případ kolektivního sexu bez nebezpečí následné žárlivosti, porovnávání výkonnosti i tělesných parametrů ostatních účastníků a účastnic. Ty výčitky a často i případy erotického vyděračství se někdy objeví až po velmi dlouhé době, která od skupinového sexuálního zážitku uplyne.

Není výjimkou, ani když tato okolnost figuruje jako argument u rozvodového soudu,uzavírá své povídání doc. MUDr. Radim Uzel, CSc.

 

Výhody a nevýhody švédské trojky

Jak je tedy vidět, se švédskou trojkou to není vůbec jednoduché. Na jedné straně je dokonalá erotická představa, která dokáže rozproudit krev v žilách nejednoho muže, na straně druhé je ale realita sexu s někým dalším, který váš vztah může zcela nabourat.

Výhody:

 • Vyzkoušíte něco nového.
 • Zbavíte se sexuálního stereotypu.
 • Splníte partnerovi jeho tajné přání.
 • Stanete se dokonalou partnerkou.
 • Získáte nové sexuální zkušenosti.

5 PRO

Nevýhody:

 • Můžete si tak zcela zničit vztah.
 • Žárlivost může celkovou sexuální zkušenost zcela potopit.
 • Třetí osoba se může vloudit do vašeho vztahu.
 • Sklouznete k posuzování výkonu nebo tělesných proporcí.
 • Zničíte si přátelství s třetí osobou.
 • Můžete si navzájem předat nějaké pohlavní nemoci.
 • Nakonec to nemusí být tak vášnivé a vzrušující, jako ve vašich představách.

7 PROTI

Historie švédské trojky

Kde se ovšem ona „švédská trojka” vzala? A proč je zrovna sex ve třech natolik lákavý? Pojem „Švédská trojka“ pochází původně ze středověké severní Evropy. S největší pravděpodobností má „Švédská trojka“ skutečně svůj původ přímo ve Švédsku.

Proč jej ale lidé provozovali? Ve středověku byl kvůli nejrůznějším válečným konfliktům obrovský nedostatek mužů. Žen, které zůstávaly doma, byl naopak přebytek. Proto se právě v tomto období objevila sexuální praktika švédských trojek, kdy na lože nejčastěji ulehal jeden muž a dvě ženy. Urychlilo se tak rozmnožování a ženy nezůstávaly na ocet. Výjimečně lze ale považovat za švédskou trojku i dva muže a jednu ženu.

DÁLE ČTĚTE: Jak uspokojit přítele jenom pomocí prsou

dokonalá partnerka 1

 

Proerecta WOMEN účinky

Leave a Reply