Seriál „Jak být dokonalá partnerka?“ – 4. DÍL – 30 věcí, které na vás muž doslova nesnese

Každá žena má v zásobě „zaručené” způsoby, jak na sebe upoutat mužskou pozornost. Někdy je to rudá rtěnka, jindy upnuté šaty, někdy zase hluboký výstřih. Jenže ruku na srdce, milé dámy, některé z těchto našich ženských zbraní až tak účinné nejsou a pánové by nám je nejraději omlátili o hlavu.

Mluvím zde o klasických kiksech, kterých se dopouští tisíce žen po celém světě dnes a denně v domnění, že se pánům líbí, ale spíše se líbí jenom ženám navzájem.

Jenže mám pro vás špatnou zprávu, tyto věci na nás chlapi vyložené nenávidí. Začtěte se do následujících tragicko-komických řádků a objevte věci, o kterých jste až do teď byla přesvědčená, že se chlapům líbí.

Dokonalá partnerka 4

 

Každá žena může být dokonalá, jen se musí vzdát aspoň těchto 30 věcí

Snažím se ženám poradit, jak se stát dokonalou partnerkou. Každá žena totiž o takovém stavu blaženého partnerství sní. Někdy jsou to doslova drobnosti, které dokáží zruinovat i jinak pohodový vztah. A tomu se právě v tomto seriálu snažíme zabránit.

V minulém díle jsme si popsali, jak vašemu partnerovi připravit nezapomenutelný sexuální zážitek v podobě švédské trojky. Popsali jsme si přípravy na švédskou trojku, poradili jsme vám, koho si do trojky pozvat, a přinesli jsme vám také pohled sexuologa. Pokud jste si tento článek ještě nepřečetli, rozhodně na nic nečekejte!

V dnešním článku si popíšeme naše nejčastější dámské prohřešky. Jsou to typické věci, které jako ženy děláme, protože si myslíme, že se opačnému pohlaví líbí, ale pánové je na nás ženách vyloženě nesnáší. Čemu byste se tedy měla rozhodně vyvarovat?

Proerecta WOMEN účinky

 

Seprané spodní prádlo

A začneme hned těžkým kalibrem. Ano, dámy, víme, že jsou to vaše nejoblíbenější kalhotky, že je máte už několik let a že jsou velmi pohodlné, ale v sepraných kalhotkách rozhodně žádnou parádu neuděláte.

Svlékla byste se snad v takovém spodním prádle na veřejnosti? Tipuji, že ne. A proč by se tedy měl váš partner na vás dívat ve starém, sepraném, a co hůř, třeba i děravém spodním prádle?

Dopřejte vašemu protějšku ten nejkrásnější pohled a pořiďte si nějaké nové kousky do svého šatníku. Tomuto tématu jsme již navíc věnovali celý jeden článek –  Jak vybrat to nejvíc sexy spodní prádlo?. A má to bonus – budete moct jít nakupovat!

 

„Paštika” na obličeji

Také trávíte desítky minut před zrcadlem, než vůbec vyrazíte ven? Používáte kila podkladových bází, make-upů, pudrů, kontur, rozjasňovačů, očních stínů, řasenky a bůhví čeho všeho? Pak toho okamžitě nechte! Právě přílišné množství make-upu chlapy dokonale odradí. Proto se nebojte trochu ubrat a přidat na přirozenosti a něžnosti.

Dvaačtyřicetiletý Hynek radí:

Nesnáším přehnaně nalíčené a vyzývavé ženy. Chápu, že když se chystá na rande, chce, aby jí to slušelo. Ale tlustá vrstva make-upu, výrazná rtěnka, dlouhé umělé nehty a výstřih, kdy se prostě dámě nemůžete koukat do očí, ve mně vzbouzí tak akorát otázku, co uvidím, až se vedle ní ráno vzbudím. Každá žena je něčím krásná a měla by si zachovat svou přirozenost, protože čím víc pozlátka, tím víc se potom muž cítí oklamán, když pozlátko zmizí.

 

Vulgarita

Chcete být pro svého partnera dokonalou milenkou a zároveň i skvělou kamarádkou? Říkáte si tedy, že když budete mluvit jako „zedník”, že se mu více zalíbíte? Chyba lávky!

Jára (38) zmiňuje:

U žen mě odrazuje hrubé chování. Obzvlášť sprostá slova. Samozřejmě akceptuji, že občas to prostě ulítne a jsou situace, kdy je to trefné, ale pokud půlku každé věty, kterou dívka vypustí z úst, tvoří vulgarismy, svým způsobem to vypovídá o její inteligenci. Také mě neuchvacuje, když se žena předhání s muži, jestli vypije víc piv, popřípadě se snaží si hrát na drsňačku. Neříkám, že mě přitahují fifleny a princezny, ale žena je žena a měla by si držet nějakou úroveň.

Pánové doma nechtějí vulgárního „týpka” z hospody, ale něžnou ženu, která se o něj postará. Pro muže můžete být skvělou partnerkou a zároveň i nejlepší kamarádkou i bez vulgarit a sprostých slov. Proto tato slovíčka ze svého slovníku raději vypusťte.

 

Hrubost

S vulgaritou se pojí i hrubost. Dámy, fyzický kontakt by měl být pro váš mužný protějšek příjemný. Občasné jemné škádlení je sice povoleno, ale každodenní fackování vám lásku jako trám rozhodně nezajistí. Buďte proto něžnou bytostí a hrubé chování a vulgarismy přenechejte jeho kamarádům.

Chlapi si hledají své andílky, ne sparringpartnery do hospody či rvačky

 

Přílišná ukecanost

Všeho moc škodí. Stejně tak to platí i o ukecanosti. Chlapi vyloženě nenávidí příliš ukecané ženy, které je ani nepustí ke slovu. Pokud se jedná o plodnou diskuzi založenou na dialogu, je vše v pořádku.

Pokud ho ale hodiny a hodiny nepustíte ke slovu a pak, když se k němu přece jen dostane, se ani na nic nezeptáte a neprojevíte o něj zájem, nebude to mít nejspíš nejrůžovější dohru.

 

Slintání při líbání

Říkáte si, jak to není sexy, když vám tečou během líbání sliny po bradě? Jak mu tím dáváte najevo, že po něm toužíte? Tak toho okamžitě nechte! Právě přílišné slintání při líbání dokáže chlapa zaručeně odradit. Pokuste se udržtet své slinné kanálky na uzdě, anebo si během líbání dávejte menší pauzy, abyste mohla polknout.

 

Hloupost a omezenost

Chápeme, že ne každému byla do vínku dána vysoká inteligence a obrovský všeobecný přehled. Každý na to zkrátka není. Ovšem, co chlapa dokáže zaručeně odradit, je přílišná hloupost a omezenost.

Taková ta neznalost ani klasických, běžných věcí všedního života. Pokud nemusíte, nedělejte ze sebe dámy hlupačky. Pánové vaši inteligenci určitě ocení.

Nemusíte být právě vědec, ale jistou elementární inteligenci byste si měla zachovat

 

Přílišná sebekritika

Každá na sobě máme něco, co se nám nelíbí. Ať už to jsou příliš velké boky, malá prsa, pihy nebo třeba větší bříško. A je jasné, že s tím něco chcete dělat, a tak se se svým trápením chcete svěřit i partnerovi. Ovšem všeho s mírou!

Osmadvacetiletý Vojta vysvětluje:

Není mi sympatické, když se holka podceňuje a chybí jí sebevědomí. Když jdeme na večeři a ona přebírá salát a závistivě mi nakukuje do talíře, místo aby si pochutnala na steaku jako já, a u toho hořekuje, že je tlustá a má malá prsa a krátké nohy a velký nos, ztrácí u mě body. Kdyby se mi nelíbila taková, jaká je, tak ji přece nezvu na rande, no ne? Když navíc lamentuje nad tím, jak je v práci nespokojená a není schopná s tím nic udělat a jít si za svým, dávám ruce pryč. Pravým afrodiziakem je pro mě sebevědomá dívka.

Proto to se sebekritikou nepřehánějte. Anebo vždy ještě doplňte větu, jak se snažíte danou věc, co na sobě nemáte ráda, změnit.

 

„Kolotočářka”

Spousta tretek, nesmyslné doplňky či zjev kolotočářky. To je další věc, kterou na nás chlapi vyloženě nenávidí. Nejvíce jim vadí tuny laciné bižuterie. Proto se řiďte citátem světoznámé návrhářky Coco Chanel: „Předtím, než vyjdete z domu, se vraťte k zrcadlu a sundejte si jeden šperk.“ Uvidíte, že budete pro pánský protějšek mnohem přitažlivější.

 

Jen růžová to může být

Ač je růžová barva spojována s něžností a ženskostí, opět i jí v příliš hojné míře škodí. Neříkáme, že byste měla růžovou úplně ze svého šatníku vyřadit, ale pokud si sestavujete outfit na rande, raději zvolte pouze jeden kousek v této barvě a zbytek v neutrálních tónech. Skvělou kombinací je například růžová s černou.

Barbie je možná vaše oblíbená panenka, váš šatník tomu ale přizpůsobovat nemusíte

 

Botky z „bordelu”

Také se chystáte na rande vytáhnout ty nepřirozeně vysoké podpatky ještě i s pěti centimetrovou platformou? Prrr, milé dámy! Takové boty patří pouze a jen do vykřičených podniků! Vy jste přeci dáma na úrovni, která nepotřebuje boty od striptérky.

Nevadí, že nemáte 175 cm a dokonalé míry modelky! Krásná jste taková, jaká jste, proto zvolte na rande raději pohodlnější obuv třeba v podobě balerínek. Uvidíte, že si toho chlap ani nevšimne.

 

Obočí od Brežněva

Upravené obočí je v současnosti obrovský trend. Dokresluje si jej snad každá žena. Jenže opět je zde otázkou míra takového dokreslení. Jemné doplnění světlého či ne příliš hustého obočí je v pořádku. Ovšem připodobnění vašeho obočí k slavnému sovětskému politikovi Brežněvovi vašeho partnera s největší pravděpodobností nenadchne. Proto opět uberte.

Zejména co se líčení týče, musíte si zachovat přirozenou míru sebereflexe a kritického myšlení

 

Sebestřednost a narcismus

Čtyřicetiletý Radim říká:

O nás mužích je známo, že od vás žen potřebujeme jistou míru pozornosti. Jestliže mi žena na rande vypráví jen o sobě, svých zájmech, zážitcích, přáních a potřebách, aniž by se zajímala, jak to vidím já, nemám důvod s ní udržovat jakýkoliv vztah. Ten je totiž o dialogu a sdílení, ne o monologu jedné narcistické osoby. A zážitky z kosmetiky či nákupů si nechte pro kamarádky, stejně tak jako my si povíme s kámošema u piva, kolik jsme v posilovně zvládli kliků nebo jak závidíme Jardovi, kterej má týden co týden novou holku.

Proto dámy věnujte pozornost i svému partnerovi. Vztah je přeci o dvou lidech, ne jen o jednom. Nezapomínejte se proto věnovat i tomu druhému! Jinak by se mohlo stát, že nakonec budete skutečně jen sama.

 

Vlezlý parfém

Snad každá žena má doma schovaný velice výrazný parfém, který si na sebe bere jen pro významné příležitosti. My ženy si myslíme, jak s ním nejsme přitažlivé a zajímavé. Bohužel je opak pravdou!

Žena by sice měla krásně vonět, ovšem ne ještě týden po té. Proto raději hned na první rande zvolte nějakou něžnou, ne příliš výraznou vůni, která nebude příliš bít do nosu.

 

Gelovky

Trend gelových nehtů je starý již několik desítek a stále má spoustu svých přiznivkyň. V současnosti jsou obrovským trendem sáhodlouhé špičaté nehty připomínající nehtiska čarodějnice. Dámy se mohou po takové „okrase” utlouct. Ovšem pánové už tak nadšení nejsou. Gelové nehty všeobecně nejsou příliš pány opěvovány a raději upřednostňují přirozený upravený vzhled.

ČTĚTE TAKÉ: 13 stinných stránek a rizik gelových nehtů

rizika gelových nehtů

 

Až příliš Marilyn Monroe a málo vás

Také se jej snažíte za každou cenu svést? Mluvíte tak, jak byste nikdy nemluvila? Snažíte se připodobnit k nějaké slavné herečce? Neustále zkoušíte balící finty?

Zpomalte! Chlapi chtějí mít možnost vás sbalit sami. Pokud mu tedy budete neustále nadbíhat, nebudete pro něj zajímavá kořist. Buďte proto trochu více svá a tajemná a zapomeňte na „zaručené” rady světových celebrit.

 

Věrný Pátek

Hodně pánů také odpuzují ženy, které se na ně příliš fixují. Takoví ti „Věrní Pátci”, kteří nemají svůj vlastní život a veškerý svůj volný čas přizpůsobují jen svému partnerovi. Nechejte mu trochu prostoru a volnosti a užijte si i vy trochu času sama pro sebe. Nemusíte přece spolu být 24/7.

 

Zdrobněliny

Štěpán (34) popisuje:

Zdrobněliny! To je metla žen. Ahojky, broučínku, prdelko, kočičko, ňuňínku a další příšernosti, ze kterých se mi dělá fyzicky nevolno. Vždycky si vybavím mimibazar a dostávám osypky. Nevím, proč si ženy myslí, že je to snad roztomilé. Není! Nikoho to nenadchne ani u puberťaček, ačkoliv u těch se to alespoň dá vysvětlit věkem. Když ale takhle mluví dospělá žena, je to k pláči, ztrácí tím veškerý sexappeal. O roztomilosti se teda nedá mluvit ani náhodou.  

Nesnažte se mu uměle zalíbit. Nevtírejte se mu do přízně. Buďte sama sebou a na zdrobněliny zapomeňte.

 

Nepořádek

Asi nikoho úklid nebaví. Však my to známe. Jenže chlapi chtějí mít doma útulný pelíšek, ne skládku odpadu. Proto vás, milé dámy, úklid nemine. Pokud tedy nechcete, aby vám utekl za jinou. Samozřejmě neříkáme, že musíte kvaltovat každý den a udržovat všechno přesně do pravého úhlu. Ale zkrátka mějte doma hezky poklizeno a voňavo.

 

Uhánění

Naprosto přesně popisuje pětatřicetiletý Tadeáš:

Nemám rád, když mě žena uhání. To, že jí nenapíšu pár minut po skončení schůzky, jak moc jsem si večer užil a že ji chci zase vidět, ještě neznamená, že to tak není. Zároveň ale vím, že jakmile to udělám, bude si pravděpodobně dělat přehnané naděje. Proto s kontaktováním raději vždycky chvíli počkám. Jsou ale ženy, které čekat nevydrží a zahrnou mě dlouhými zprávami a dotazy, kdy se uvidíme příště. Pokud náhodou neodpovím do hodiny, následují další a další zprávy a postupně i výčitky. Dámy, pamatujte: Pokud nás budete do něčeho tlačit, většinou docílíte spíš toho, že utečeme! 

 

Urážlivka

Myslíte si, jak je to roztomilé, že jste se teď urazila? Že děláte drahoty? Že z vás bude úplně unešen? Tak to jste naprosto vedle! Nikoho nebaví urážlivka! Chlap chce mít vedle sebe příjemnou, sebevědomou a inteligentní ženu, ne puberťačku, která se v jednom kuse uráží.

 

S každým a hned

Zapomeňte také na přehnané flirtování s každým, koho potkáte. Zprvu to možná vašeho partnera bude rajcovat, že po vás touží i jiní muži, ale s přibývajícím časem mu to 100% začne vadit a lézt krkem. Chlap vás chce mít jen pro sebe, nechce se o vás s nikým dělit. A pokud jste příliš „koketní”, může to nakonec vyústit v konec vztahu.

 

Kouření

Spoustu pánů zaručeně odradí také kouření cigaret. Tento rozšířený zlozvyk je sexy možná někde na diskotéce, ale ne v dlouhodobém vztahu. Pokud je muž nekuřák, bude mu s největší pravděpodobností vadit smrad z cigaret, který z vás půjde cítit, i váš dech při líbání. Proto se snažte kouření omezit.

Kterákoliv závislost vám pouze ubere na atraktivitě

 

Falešné řasy

Ještě na chvíli se vrátíme k umělému vzhledu. Stejně, jako chlapa dokáží odradit dlouhé umělé nehty nebo tuna make-upu, nemá rád ani příliš dlouhé falešné řasy. Nemyslete si, chlapi nejsou hloupí a ví, že je to jen na oko. Zkuste být trochu více přirozená a uvidíte, že vám chlap neuteče. Naopak se mu budete líbit ještě více.

 

Legíny

A jsou zde již legendární upnuté legíny. Doufáme, že už všem ženám došlo, že se nejedná o klasický kousek na denní nošení, ale pouze o sportovní vybavení. Navíc snad už i plnoštíhlé ženy pochopily, že se pro ně legíny nehodí.

Pokud ne, znovu si to tady připomeneme – dámy, upnuté legíny, případně černé průhledné legíny, rozhodně nejsou sexy a chlapi je na nás ženách vyložené nenávidí.

 

Pomlouvání

V první chvíli jste milá a přítulná, ale hned za rohem svého partnera pomlouváte? Tak to si koledujete o velký malér. To chlapi nemají rádi Jednejte s nimi vždy na férovku a na nic si nehrajte. Nikdo se o sobě přece nechce dozvědět, že jej někdo blízký za jeho zády pomlouval, že ano? A to ani pánové.

 

Přílišná snaha po dokonalosti

Petr z Újezdu říká a má naprostou pravdu:

Na ženách se mi nelíbí ta jejich bezbřehá snaha vždycky mít všechno promyšlené a připravené dopředu dřív než muž. Jakoby se furt hrála nějaká hra typu kdo s koho. Nelíbí se mi tedy, že neumějí nechat věcem volný průběh. Takový to, že vždycky musí být po jejím, a kdyby náhodou někdy udělala výjimku, tak i v tom případě to musí být ona, kdo tu výjimku povolí.

Opět se vracíme k tomu, že vztah není jen o vás, ale je i o vašem partnerovi. Chápeme, že chcete být pro něj za každou cenu dokonalá, ale někdy je toho až příliš. Zkuste být jednou víc přirozená a nechat rozhodnutí i na něm. Uvidíte, že najednou budete mít mnohem spokojenější vztah.

 

Tloušťka

Dosáhnout dokonalé postavy není jednoduché. Věřte mi, vím o čem mluvím. Každá máme sem tam nějaké to kilčo navíc. Pokud zde mluvíme o pěti kilech navíc, nic se neděje. Ovšem pokud je řeč o několika desítkách kil navíc, pak už je zde problém. Pánové totiž vedle sebe chtějí mít pěknou a zdravou partnerku. Proto se vždy snažte udržet svou váhu na uzdě.

POKUD VÁS TRÁPÍ VÁHA, nechte si doporučit TOP 3 české diety s rychlým účinkem.

 

Alkohol

Třiatřicetiletý Dalibor říká:

Určitě mě odradí opilá žena. Samozřejmě, když jdu na první rande, ani já nepohrdnu skleničkou na kuráž a také neočekávám, že moje vyvolená bude pít celý večer vodu. Každá žena či dívka by ale měla vědět, kde je její strop, aby nedošlo k trapasu. Jestli mi něco přijde opravdu odpuzující, pak to jsou zlité holky na barech, které se sotva drží na nohou. Make-up se jim roztéká na obličeji, je jim sotva rozumět a nakonec se nechají domů odtáhnout jakýmkoliv troubou. Druhý den nad sebou sice brečí, ale za týden se příběh opakuje.

Naše rada tedy zní: alkohol ano, ale s velkou opatrností! Raději si dejte pouze jednu skleničku. Tou nic nezkazíte a nemůže dojít k žádnému faux pas.

erekce_cz na facebooku

 

Neustálé plánování budoucnosti

A nakonec zde máme plánování společné budoucnosti. V případě dlouhodobých několikaletých vztahů je to naprosto normální a v pořádku. Ovšem po prvním rande?! Snažte se proto své vášně udržet trochu více na uzdě.

Václav (29) říká: 

Vyděsí mě, když holka hned na prvním rande začne plánovat. Ať už jde o společný víkend či dovolenou. Pane Bože, kam pořád tak spěcháte? Když začne mluvit o tom, jakou by chtěla svatbu a kolik chce dětí, rovnou odcházím. Na tyhle věci zatím ještě nemám myšlenky, a i kdybych měl, nepotřebuju vedle sebe mít holku, které evidentně houká poslední vlak a vypadá, že je jí jedno, s kým skončí, hlavně, když jí udělá tři děti. 

 

Co muže přitahuje? Neuvěříte, ale jsou to nedokonalosti

To tedy bylo 30 věcí, které jako ženy děláme, ale které na nás muži nemají příliš v lásce. Celé naše povídání proto zakončíme tím, co na nás muži naopak mají rádi a co se jim na nás líbí.

V jednoduchosti to jsou všechny naše nedokonalosti!

Nesnažte se být za každou cenu dokonalá. Nikdo není dokonalý, a to váš vyvolený moc dobře ví. Pánové jsou si moc dobře vědomi, že nemáme dokonalou postavu, že nás sem tam trápí nějaký ten faldík, že nemáme dokonalý obličej, anebo že nemáme dokonalé křivky. Ale to jim nevadí!

Právě naopak mají pánové tyto nedokonalosti rádi. Pihy, znaménka, malá či velká prsa, větší zadeček nebo bříško, krátké nohy, sem tam nějaká nedokonalost či akné – to všechno se pánům na ženách líbí. Dámy, nesnažte se proto být příliš vyumělkovaná. Tím pouze svůj protějšek odradíte. Raději buďte přirozená a sama sebou a nechejte vztahu volný průběh. Pokud mezi vámi přeletí jiskra, nebudou ani umělé nehty ani umělé řasy zapotřebí.

Proerecta WOMEN účinky

Leave a Reply